Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спрошу ещё раз

Спрошу ещё раз

 Пламенные патриоты, порохоббиты, всяческие мовоборцы и просто профессиональные украинцы, вот поясните: почему при злочынном Овоще не было такого лютого пистеца, краж, тупого воровства и беспредела? Крали, но крали так сказать, организованно, как всегда. А уж такого потока хуцпы, как льется сейчас не было точно.
 Читая про покращення жыття народа возникает резонный вопрос: если под чутким руководством Гетьмана доллар скаканет эдак до 50, то настанет просто всеобщий зашибись и пенсы с манюпасами заживут ваще клёво? Ну а чо? Ваша логика-чем все дороже, тем лучше.
 [ua]
#запетра
   
Re: Спрошу ещё раз
den

крали та так що ти не уявляєш
один лише держборг та просирання ЗВР ЩОМІСЯЦЯ було в 900 млн баксів

ти можеш уявити куди йшли ті гроші?

   
Re: Спрошу ещё раз

Доллар па пісят не має турбувати жителів молодих республік, бо в них там рублі а не гривні, бгг
   
Re: Спрошу ещё раз

а ви звідки знаєте про той лютий пістєц  -теж телевізор не вимикаєте, чи на фупі цілодобово?
бо в житті не зовсім так
   
Re: Спрошу ещё раз

Пламенные патриоты, порохоббиты, всяческие мовоборцы и просто профессиональные украинцы, вот поясните: почему при злочынном Овоще не было такого лютого пистеца, краж, тупого воровства и беспредела? Крали, но крали так сказать, организованно, как всегда. А уж такого потока хуцпы, как льется сейчас не было точно.
 Читая про покращення жыття народа возникает резонный вопрос: если под чутким руководством Гетьмана доллар скаканет эдак до 50, то настанет просто всеобщий зашибись и пенсы с манюпасами заживут ваще клёво? Ну а чо? Ваша логика-чем все дороже, тем лучше.
 [ua]
#запетра

Коли крали при овочі ти що там свічку тримав?
Деякі факти того пістетца що там був тільки зараз спливають. :facepalm:
До речі штучне утримування гривні "па 8" привело до того що ЗВР у 24 мільярди доларів раптом "зник".
Млять, не тошні тут, риго-підар.
Гірше ніж при овочі вже бути не могло - країну тупо у труну загоняли.

Останнє редагування: 18 листопада 2018 22:36:12 від Michigan
   
Re: Спрошу ещё раз

а ви звідки знаєте про той лютий пістєц  -теж телевізор не вимикаєте, чи на фупі цілодобово?
бо в житті не зовсім так
Как ФУП не открою, так просто праздник какой-то: досягнення за досягненням. :facepalm1:
   
Re: Спрошу ещё раз

Нащо тобі те? Розбудовуйте свою куротрахію , нащо вам ті хохли з їх грошима та проблемами від них?
   
Re: Спрошу ещё раз

Коли крали при овочі ти що там свічку тримав?
Деякі факти того пістетца що там був тільки зараз спливають. :facepalm:
До речі штучне утримування гривні "па 8" привело до того що ЗВР у 24 мільярди доларів раптом "зник".
Млять, не тошні тут, риго-підар.
Гірше ніж при овочі вже бути не могло - країну тупо у труну загоняли.
Слушай, мозгом ушибленный, я тебя не оскорблял.
   Отнюдь не топлю за Овоща, да и не был никогда его сторонником, но. Вы чего добились?
   
Re: Спрошу ещё раз

Пламенные патриоты, порохоббиты, всяческие мовоборцы и просто профессиональные украинцы, вот поясните: почему при злочынном Овоще не было такого лютого пистеца, краж, тупого воровства и беспредела? Крали, но крали так сказать, организованно, как всегда. А уж такого потока хуцпы, как льется сейчас не было точно.
 Читая про покрашенная жыття народа возникает резонный вопрос: если под чутким руководством Гетьмана доллар скаканет эдак до 50, то настанет просто всеобщий зашибись и пенсы и манюпасами заживут ваще клёво?

Я не порохоббіт, але пояснення надам.

Країна  з 2013 року увійшла в стан пизздецю.
Насправді почала вона стрімкий політ донизу перед Майданом, коли бабло закінчилося, а Овоч бігав то до ЄС  то до Хуйла з пропозицію членства України  у геополітичних структурах в обмін на 100500 мільйонів бабла.

Хоча після Майдану трохи вдалося стабілізувати штопор падіння до стану умовно контрольованого але невідворотнього політу донизу.
Але все одно бабла нема, усім не вистачає, а нема бабла - нема авторитету та сили центральної влади.
Відповідно усім на усе  пофуй. "Убивай, воруй, еби гусей"

І краще не буде, хто б не виграв президентські вибори, бо вкрадені та пройпані кредити вже потрібно повертати, а в борг наразі дають лише на перекредитування, а не на розвиток.
   
Re: Спрошу ещё раз

Как ФУП не открою, так просто праздник какой-то: досягнення за досягненням. :facepalm1:

ну, х.з.  я ось теж почитаю - пипець повний, жити не хочеться :weep:
але вийду за ворота -- цього року всі вулиці навкруги заасфальтували, навіть знаки поставили й розмітка намальована B-)
а ще лед-освітлення на стовпи вішають.. .поліція постійно на аутлендерах патрулює
так що зараз крадуть менше, напевно
   
Re: Спрошу ещё раз

Как ФУП не открою, так просто праздник какой-то: досягнення за досягненням. :facepalm1:
Счас красть можно. Карлуша Волох сказал. Теперь заживет страна.
   
Re: Спрошу ещё раз

Нащо тобі те? Розбудовуйте свою куротрахію , нащо вам ті хохли з їх грошима та проблемами від них?
Бо воно мені болить.
 Так тебя устраивает?
   
Re: Спрошу ещё раз

Пламенные патриоты, порохоббиты, всяческие мовоборцы и просто профессиональные украинцы, вот поясните: почему при злочынном Овоще не было такого лютого пистеца, краж, тупого воровства и беспредела?
ти брешеш.
а кошти на Євро-2012 куди поділися? а кредитів скільки булт отримано? і все частково освоєно а частково спижжено.
   
Re: Спрошу ещё раз

ну, х.з.  я ось теж почитаю - пипець повний, жити не хочеться :weep:
але вийду за ворота -- цього року всі вулиці навкруги заасфальтували, навіть знаки поставили й розмітка намальована B-)
а ще лед-освітлення на стовпи вішають.. .
так що зараз крадуть менше, напевно
кличко справді найліпший мер.
   
Re: Спрошу ещё раз

Коли крали при овочі ти що там свічку тримав?
Деякі факти того пістетца що там був тільки зараз спливають. :facepalm:
До речі штучне утримування гривні "па 8" привело до того що ЗВР у 24 мільярди доларів раптом "зник".
Млять, не тошні тут, риго-підар.
Гірше ніж при овочі вже бути не могло - країну тупо у труну загоняли.

+1
   
Re: Спрошу ещё раз

кличко справді найліпший мер.

я не в києві вже
але голосував би за нього, хоча київ зараз виглядає доволі занедбаним :(  особливо купи сміття скрізь
   
Re: Спрошу ещё раз

Счас красть можно. Карлуша Волох сказал. Теперь заживет страна.
А, ну это все меняет. Совсем другой коленкор тогда. Раз так, тогда це перемога.
   
Re: Спрошу ещё раз

Фьодорича нам верніть. То напишіть чолобитну Хуйлу щоб прислав його рулити республіками.
   
Re: Спрошу ещё раз

голове шо в днр всме прекрасно
сподівавюсь так назавжди і залишиться все там [ua]
   
Re: Спрошу ещё раз

В умовах зовнішьої військової, економічної, інформаційної агресії Московії і при наявності десь 20 відсотків населення котра готова московитів зустрічати квітами, Україна ще дуже навіть непогано тримається.
А ше якшо помножити на початкові умови майже повної відсутності боєздатної армії i пустої скарбниці те що Україна вистояла і зараз показує навіть екомонічний ріст це взагалі на межі неймовірного

Останнє редагування: 18 листопада 2018 22:49:43 від newyo
   
Re: Спрошу ещё раз

голове шо в днр всме прекрасно
сподівавюсь так назавжди і залишиться все там [ua]
Ты ипанутый? Где я писал что в днр все прекрасно?
 Моя страна-Украина. Не могу плюнуть на это, на то, как все катится в тартары.
   
Re: Спрошу ещё раз

как все катится в тартары.

не читайте советских газет(с)
це  по телевізору та на фупі все катітся
в реальному житті всі зайніті  лише одним -як заробити більше грошей, бо ціни зростають постійно -це практ. єдина проблема
   
Re: Спрошу ещё раз

Где я писал что в днр все прекрасно?

Ну, ти ж червоною ікрою в ДНРії вихвалявся B-)

"простой перекус" (с)




не в курсе. Я беру привозную расфасованную по весу.
   
Re: Спрошу ещё раз

КГ/АМ

Повторюю- АМ
   
Re: Спрошу ещё раз

о. оспівувач чорних козаків запроданців лірник з.явився))) лірнику адвай казочку про корупціонерів-патріотів))))))) і зніми фільмєц
   
Re: Спрошу ещё раз

думаєш "українська держава" хоче мародерити-корупціонерити? мусить.
   
Re: Спрошу ещё раз
RSP

Кредити наскільки я розумію розрадали десь з початку 90х років
І крали всі хто мав доступ
І ті ж нинішні провладні
І папєрєднікі
   
Re: Спрошу ещё раз
den

І ті ж нинішні провладні
Сучасні майже нічого нового не беруть - тупо перекредитовка щоб старі борги віддати

Дані якщо треба можна знайти і по ЗВР і по держ боргу
   
Re: Спрошу ещё раз

гггг
дамбасянє скавулять "Батю нам вєрнітє"
як передбачувано

що, апалчєнєц, дамбас ніхто нє ставіл на калєні?
вставай, годі квилити

 B-)
   
Re: Спрошу ещё раз

Ну, ти ж червоною ікрою в ДНРії вихвалявся B-)

"простой перекус" (с)

Показати зображення...
И шо?  Тебе икры надо? Не хватает?
И где я хвастался? Контент генерировал, не более.
   
Re: Спрошу ещё раз

КГ/АМ

Повторюю- АМ
Коммунист-волосатик, привіт!
   
Re: Спрошу ещё раз
RSP

Сучасні майже нічого нового не беруть - тупо перекредитовка щоб старі борги віддати

Дані якщо треба можна знайти і по ЗВР і по держ боргу

Я про сучасних в минулому
Хіба в дерибані кредитів той же петя чи турч не були задіяні
   
Re: Спрошу ещё раз

 Стивик нагадил. Ожидаемо. Запорожское порося, недавно регионал, ранее ещё х.з. кто. Патриот, одним словом.
 Любитель "Пети, шоколадного глаза". ;)
   
Re: Спрошу ещё раз

Я про сучасних в минулому
Хіба в дерибані кредитів той же петя чи турч не були задіяні
:-B
   
Re: Спрошу ещё раз

Контент генерировал, не более.
Нафуя?   :gigi:
   
Re: Спрошу ещё раз

при злочынном Овоще не было такого лютого пистеца, краж, тупого воровства и беспредела

андрюша,  а можна факти піздєца і бєспєрдєла, яких не було при овочі?
   
Re: Спрошу ещё раз

Нафуя?   :gigi:
А на фуя ты тут пишешь? Просто так.  :shuffle:
   
Re: Спрошу ещё раз

андрюша,  а можна факти піздєца і бєспєрдєла, яких не було при овочі?
:facepalm1:
   
Re: Спрошу ещё раз

А на фуя ты тут пишешь?
Ну я ж не вихваляюсь вмістом тарілок та бокалів, йопт )))
   
Re: Спрошу ещё раз

десять лет назад Тимошенко подписала газовый договор с своими рашистскими кураторами,
и десять лет назад открыл тему Юля 300$ в секунду....
Напомню, за прошедшие годы эта газовая пИрИмога стоила Украине десятков миллиардов долларов ущерба,
и только ценой неимоверных усилий мы выиграли процесс в Стокгольме по которому нашей стране выдвигался иск
на десятки миллиардов долларов за газ который мы не брали.
Прошло десять лет, заканчивается сок действия Йулиной пИрИмоги и снова Вона начищает ботфорты готовясь к визиту в газпромию.
Готова ли Украина к новым пИрИмогам Тимошенко?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія