Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Думаю, ДБР вместе с Генпрокуратурой будет месяц устанавливать по камерам -- а кто был на самом деле за рулем.

Как с Трухиным.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Скорей всего это послание. И не Шефиру, так как не гарантия, шо самый оытный стрелок, стреляя с боковой проекции в движущийся автомобиль, не вальнет самого адресата, а Зельца в частности, или всей его верхушки вообще. Тогда не важно - убили или просто хорошенько напугали.
Хотели б убить наверняка - стрелял бы снайпер с хорошей позиции, не в автомобиле. мне так кажется.

Власти жизненно важно получить контроль над крупным бизнесом посредством РНБО и закона про олигархов. Поскольку вся схема с его принятием практически рухнула, нужно было повысить ставки на новом уровне, что и было сделано.


ОП получил согласованную позицию посольств ЕС и США по законопроекту. В нем 4 основных пункта:
• Название – противоречит содержанию.
• СНБО не должно иметь полномочий создавать какие-то реестры.
• Украинское законодательство не может противоречить законодательству ЕС согласно Ассоциации. А ни в одной стране ЕС ничего подобного нет.
• И главное: Бороться с олигархами нужно путем усиления НАБУ и АМКУ.
   
Все прославились. Уже нью йорк таймс пишет. И ройтерс.

Чи не подія  :facepalm1:  Хто такий для них шефір ??
   
Шефір під час брифінгу МВС

Пряма мова: "Не розумію причин. Розумію, що їхали. Раптом пролунали постріли, поранили водія. Водій – молодець, поїхав далі. Ясно, що ми пришвидшились трохи. Було моторошно.

Я тут же набрав поліцію, міністра МВС. Правоохоронні органи зреагували оперативно. Я тут же на дорозі зупинив швидку допомогу, завернув її, забрали водія. Він, звичайно, геройськи себе повів.

Я вже чув кілька версій по телевізору – ідіотських. Ніяких конфліктів у команді немає, у нас команда дружня…

Я не можу пов'язати це з тим, над чим я працюю. Бо останні дні я працюю над зйомками студії "Квартал 95". Ніяких справ, які б викликали агресію, я не вів".

Деталі: Помічник Зеленського вважає, що замах на нього був спробою залякати команду президента. Проте команду президента налякати неможливо.

Шефір каже, що скоріш за все його тепер змусять користуватись послугами охорони.

красівоє....
   
- стреляй в шофера
- хорошо
- блядский Т9

Какая разніца  :D
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

хто такі профі?

Практика показала, що атошників підпрягають на кіляння.
Мого колишнього підопічного по волонтерству Сармата, що попав у полон під Іловайськом, пізніше виконали саме атошники. Таких справ - десятки.
про таке нічого не знаю, тож, без коментів.
   
Скорей всего это послание.

Авжеж-авжеж - пасланіє - гражданінам )) тобто громадянам  - "Атєчєства в апаснасті .., врах будєт разбіт .., пабєда будіт за намі ..," усе знайоме і "тра усім терміново згуртуватись довкола найнайнай отого і власними дупами "грудью на амбразуру" , зах_ячити і зовнішніх і внутрішніх "ворогів народа" ", та оскільки зовнішні , кхм поки-що залаштунками трактовок та витлумачень , а внутрішні поруч , то .., сенсу нема бла-бла-бла , бо від самісінького обрання процес розбудови ново-мало-росії , потроху , потроху , а триває .

НМД .
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Раніше на ФУПі люди обмінювались якимись подробицями, вірогідними версіями. Зараз заливають всі теми лайном.

Так клоун у власти, стреляли в машину клоуна, который для квартала пишет, плакать что ли? Не, ну может у прихильники певної політсили что-то личное, то пусть, мы ж не звери.
   
про таке нічого не знаю, тож, без коментів.

Ти чо? Хто стріляв в об'єкта, коли маленьку дитину випадково вбили?
Хто кацапського депутата вальнув?
Кого намагались найняти на вбивство Бабченка?
Ліньки піднімати інші випадки.
Але, правди ніде діти.
Наймають тих, хто вже пізнав, що таке тиснути на гачок.
Відео, що я виклав подивись. Там не пряме виконання, але прикриття імпортованих кілерів.
   
Помню, когда в Януковича кинули яйцо, все телеканалы (та же Мусейчучка) по темникам Герман траурным голосом сообщали о покушении с помощью "тяжелого тупого предмета" на жизнь и здоровье дорогого Виктора Федоровича, а весь ФУП тут ржал со смеху...

Как это корежило синесраких регионалов тогда... Так же и сейчас зелесрань не понимает, почему всем насрать на Шефира.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Причем провернуть историю с покушением мог лично Ермак не ставя Бубочку даже в известность. Просто потому, что контроль над крупным бизнесом нужен лично Ермаку. А убьют Шефира или нет, действительно не важно.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

И зеленая ботоферма технично разгоняет тему именно злых олигархов.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ти чо? Хто стріляв в об'єкта, коли маленьку дитину випадково вбили?
Хто кацапського депутата вальнув?
Кого намагались найняти на вбивство Бабченка?
Ліньки піднімати інші випадки.
Але, правди ніде діти.
Наймають тих, хто вже пізнав, що таке тиснути на гачок.
Відео, що я виклав подивись. Там не пряме виконання, але прикриття імпортованих кілерів.

На жаль, тут крім ботів в основному залишилися одні бабки, домогосподарки і їм подібні. Такі новини у цієї публіки більше тижня не затримуються :(
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

https://www.youtube.com/watch?v=j7_Z7uV4oWg
"не хочу ображати Україну"(с), клоун пля, воно президент України чи ображений інфантил (космополіт)?
   
И зеленая ботоферма технично разгоняет тему именно злых олигархов.

А олигархе эта типа белые и пушистые няшечги которых ни за что обвиняют и вообще от них только польза.
   
И зеленая ботоферма технично разгоняет тему именно злых олигархов.

Натомість, ваші однодумці намагаються відвести підозри від добрих олігархів  :weep:
   
Натомість, ваші однодумці намагаються відвести підозри від добрих олігархів  :weep:

Та да олігархи, які мають хуєву тучу грошей, найняли якигось довбойобів, що навіть шофера толком не порланили.



   
Злобные олигархи, по версии прихильники певної політсили, решили расстрелять Шефира за то, что тот вместо того, чтобы ходить на работу, снимал фильмы Квартала.

Мне одному кажется, что у прихильники певної політсили какая-то ущербная логика?



Останнє редагування: 22 вересня 2021 17:59:38 від alexUP
   
Авжеж-авжеж - пасланіє - гражданінам )) тобто громадянам  - "Атєчєства в апаснасті .., врах будєт разбіт .., пабєда будіт за намі ..," усе знайоме і "тра усім терміново згуртуватись довкола найнайнай отого і власними дупами "грудью на амбразуру" , зах_ячити і зовнішніх і внутрішніх "ворогів народа" ", та оскільки зовнішні , кхм поки-що залаштунками трактовок та витлумачень , а внутрішні поруч , то .., сенсу нема бла-бла-бла , бо від самісінького обрання процес розбудови ново-мало-росії , потроху , потроху , а триває .

НМД .
Стасик, тебе ж уже писали - сложноподчиненые предложения - это не твое. Попробуй контролировать слова, шоб они не лезли друг с другом ебаться.
   
На жаль, тут крім ботів в основному залишилися одні бабки, домогосподарки і їм подібні.
І пацієнти олдбоя
   
Та да олігархи, які мають хуєву тучу грошей, найняли якигось довбойобів, що навіть шофера толком не порланили.

Олігархам вбивати не обов'язково, їм смерть Шефіра не дуже й потрібна
   
Олігархам вбивати не обов'язково, їм смерть Шефіра не дуже й потрібна

Так ? А що їм потрібно ?
   
   
Так ? А що їм потрібно ?

Демонстрація сили
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Та да олігархи, які мають хуєву тучу грошей, найняли якигось довбойобів, що навіть шофера толком не порланили.

Ну, "олигрархи" это не организация, а очень разные люли с разными интересами. Поэтому если стрелял кто-то из них, то скорее всего по конкретно своему нерешенному вопросу. Стрелять против закона про олигархов, смысла нет, так как это приведет лишь к мобилизации общественного мнения и депутан голосовать за невзирая на мнение запада.
   
Та да олігархи, які мають хуєву тучу грошей, найняли якигось довбойобів, що навіть шофера толком не порланили.
Ты хоть раз стрелял из трахтомата? Хотя бы на стрельбище? глянь на результат стрельбы этого "довбограя".  Стрелял очередью по движущемуся объекту, прекрасно контролируя оружие, хотя автомат при стрельбе задирает, у него все пули ложатся ровной строчкой. Стрелял больше по водителю - если за рулем объект  - профит, если водила, машина или остановится, или слетит в кювет. Дальше подбежал добил для контроля.
Но водила удержал машину, не остановиля и уехал. Неудача. бывает.
   
Демонстрація сили

 :lol:  Проти кого ? Проти Вови ? :facepalm:




   
голова Нацполіції Ігор Клименко і очільник МВС Денис Монастирський на брифінгу

Пряма мова Клименка: "Три основні версії, які розглядає Національна поліція: у зв’язку з державною діяльністю, з метою тиску на вище керівництво держави, з метою дестабілізації політичної ситуації, в тому числі розглядається й версія за участю спецслужб іноземних держав"

Пряма мова Монастирського: "Хочу наголосити, що метою даного нападу було не налякати, а саме вбити першого помічника президента України. Наголошую, що команду президента не налякати, ті реформи, які початі, в тому числі у боротьбі з організованою злочинністю, будуть продовжені".

   
Злобные олигархи, по версии прихильники певної політсили, решили расстрелять Шефира за то, что тот вместо того, чтобы ходить на работу, снимал фильмы Квартала.

Мне одному кажется, что у прихильники певної політсили какая-то ущербная логика?

Показати зображення...

   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Стреляли по месту шофера,так как там  50 на 50  мог сидеть Шефир.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Ти чо? Хто стріляв в об'єкта, коли маленьку дитину випадково вбили?
Хто кацапського депутата вальнув?
Кого намагались найняти на вбивство Бабченка?
Ліньки піднімати інші випадки.
Але, правди ніде діти.
Наймають тих, хто вже пізнав, що таке тиснути на гачок.
Відео, що я виклав подивись. Там не пряме виконання, але прикриття імпортованих кілерів.
нічого про те не знаю. А як так як ви кажете, то все дуже погано.
   
"Злобные олигархи" (с) пожадничали и смогли нанять только вот такого киллера

   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Якось так сталося, що люди, яких знаю, що дійсно вміють тиснути на гачок, не продаються, СерджеА.
   
Попробуй контролировать слова,

Нуу , існує і варіянт до втілення - спробуйте витратити власну енергію і прочитати декілька разів , щось , що незрозуміле одразу . що не означає - спробуйте погодитись . ))

З усвідомленням , з досвіду - русскіє дуже полюбляють примушувати когось іншого змінюватись , заради заощадження витрат власної енергії . )
   
Стреляли по месту шофера,так как там  50 на 50  мог сидеть Шефир.

Откуда вы взяли эти 50/50?

Почему не 60/40 или 30/70?

Верите всему, что вам с телевизора рассказывают?

Шефир ездил с водителем, а все эти сказки про то, что он сам за рулем сидел -- это как сказки про то, что кацапский умертвленный министр МЧС упал со скалы, побежав спасать оператора.
   
Ты хоть раз стрелял из трахтомата? Хотя бы на стрельбище? глянь на результат стрельбы этого "довбограя".  Стрелял очередью по движущемуся объекту, прекрасно контролируя оружие, хотя автомат при стрельбе задирает, у него все пули ложатся ровной строчкой. Стрелял больше по водителю - если за рулем объект  - профит, если водила, машина или остановится, или слетит в кювет. Дальше подбежал добил для контроля.
Но водила удержал машину, не остановиля и уехал. Неудача. бывает.

Кулі, якраз лягли у нього по-діагоналі машини, після того як автомат "повело", причому в ціль попала тільки половина. :facepalm1:

Стріляв він просто в сторону машини, а не по водію. А почав стріляти  коли машина просто порівнялась з ним, тому немає ніяких куль на лобовому склі.

Експерти, бля.

   
Стреляли по месту шофера,так как там  50 на 50  мог сидеть Шефир.
А если нет, то убитый или раненный водитель отпускает газ и машина останавливается, или съезжает в кювет. Можно в темпе побежать и добить всех.
   
Стреляли по месту шофера,так как там  50 на 50  мог сидеть Шефир.

Ну могли ще розраховувати на те що автомобіль з мертвим водієм нікуди не дінеться і доб'ють.
   
Зрештою, яка країна, який Президент, такі й "пакушенія". :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія