Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1 січня 2022 - Зеленський запустив крах української економіки

Я пишу що Ваше твердження це брехня, бо це і є відверта брехня - в 2016 році на початок сезону відбору було 14,3млрд а це більше ніж 13,5..
Чи Ви будете  продовжувати брехати що 13,5 більше ніж 14,3? :)
   
закачано найменше у 2021 якшо рахувати квітень - жовтень- це факт
запаси не найменші на жовтень 2021 - це теж факт

про шо ви спорите?

але вина повністю буде на зибілах і це теж факт. У разі чого у лютому
бо вони найменше залили у 2021

пс: але газу має таки  вистачити
наваіть при сильних морозах до 1 березня має лишитись не менше 8,5 - 9 млрд кубів (з яких 5 непідйомний і десь 3 зафрахтований євродрузями чи ким там)
але холоди 2 місяці навряд будуть. тому можливо навіть і вище 9 бути на 1 березня


але ш овони робитимуть наступного року хз якщо газ таки не впаде нижче 500-700 і літом

Останнє редагування: 3 січня 2022 13:32:37 від Ukraine
   
Я пишу що Ваше твердження це брехня, бо це і є відверта брехня - в 2016 році на початок сезону відбору було 14,3млрд а це більше ніж 13,5..
Чи Ви будете  продовжувати брехати що 13,5 більше ніж 14,3? :)

На скільки я зрозумів то на гафіку максимальні значення по рокам, починаючи з 09.2016
   
Тобто, Ви навіть ті графіки які самі ж наводите -  зрозуміти не можете..  :(
Це графік запасів на ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ різних років. А сезон закачки іде мінімум до Першого Жовтня!  А іноді і значно більше.. А опалюванний  сезон офіційно з середини жовтня..
То будете вибачатись?
:shuffle:
   
проблеми реально будуть якшо буде -10 і нижче січень-лютий

тоді відбір на добу буде точно більше 100 млн шо по елементарним розрахункам вказує шо виходимо на менше 7 млрд на 1 березня..тобто критично
але це малоймовірно

зараз наприклад коли вище нуля відбір 50-70 млн на добу. біля 0 температура - 70 млн...при +5 і вище 50-60 млн на добу відбір
   
А вот почему Зеленский должен изыскивать дешёвый газ для чисто частного предприятия мне совершенно не понятно. Если там у хозяев руки из жопы пусть продают тем у кого есть понимание. Так во всём мире работает.
=================================

То вони все хочуть побудувати міфічний "капитализм с человеческим лицом",як їх
недолугий кумир Горбачов  хотів.
   
В общем козаченьки тепeрь визжат что дороги им совершенно не нужны. Нужен "дешэвый газ".  :laugh:
======================
Нє,тут трохи не так.
Якби дороги будував Петро- то "він все робить правильно"(ц)
а от коли Зє- то повна зрада.

Якось симпатики Петро забули що сам Петро вважав дорогий газ-
найважливішою реформою та запорукою свободи від ерефії. :facepalm1:
   
Тобто, Ви навіть ті графіки які самі ж наводите -  зрозуміти не можете..  :(
Це графік запасів на ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ різних років. А сезон закачки іде мінімум до Першого Жовтня!  А іноді і значно більше.. А опалюванний  сезон офіційно з середини жовтня..
:shuffle:

Це якось докоріннним чином міняє картину?
Запасів на початок опалювального сезону 2021 було менше ніж в 2016?
   
Тобто вибачень не буде? :)
   
 Запрошуюцця для обговорення рибки-гупі,ой, симпатики Петра. ;)


Порошенко: Тарифи повинні бути ринковими, а президент і прем'єр не повинні займатися пошуками вугілля
Комунальні тарифи, за словами Порошенка, не повинні формуватися в ручному режимі


 15:51  03.06.2016 

Президент України Петро Порошенко прокоментував ситуацію з формуванням тарифів в Україні. На прес-конференції Порошенко сказав, що тарифи повинні бути ринковими та формуватися на формульній основі, а не в ручному режимі. Прес-конференцію транслює телеканал "112 Україна".

"Щодо тарифів. Тариф розробляє і встановлює незалежний регулятор, але я підкреслюю, що я вітаю те, що тариф повинен бути зроблений за формулою, а не в ручному управлінні. Якщо ми говоримо про ситуацію в енергетиці, то я не хочу більше повертатися до того, щоб президент, або прем'єр-міністр, або міністр енергетики займався пошуком вугілля, обробкою компаній, які будуть постачати його або що-небудь інше (крім вугілля, - ред.). Ще з тих часів я пам'ятаю, на 40% у нас є дефіцит вугілля в Україні. Це повинна бути об'єктивна ринкова ціна, формульна, за якою вони зможуть забезпечувати постачання", - сказав Порошенко.


Зазначимо, що Україна в 2016 році не має наміру продовжувати закупівлі вугілля у ПАР. Також міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик повідомляв, що в Україні планується переведення теплових електроцентралей з газу на вугілля з метою зменшення ціни на гаряче водопостачання.
=========================


Оце- зрада так зрада!!! :X
Так це Петро,виявляєцця,  закупляв вугілля в ОРДЛО??
Ну хто б міг подумати!
Яка прикра несподзянка!
   
десь 3 зафрахтований євродрузями чи ким там)
А скіки років, згідно Вашіх думок, той "єврогаз" буде "лежати" в наших сховищах? :)
   
Тобто вибачень не буде? :)

Дивимось графік:

На ньому 18,16 в 2021
А по стану сховищ на 01,09,2021 - 18,00
Тобто, я не впевнений що то всі дані якраз на 01.09.

І що ті десяті вирішують?
Факт залишається фактом: газ в сховищах є, його вистачить на опалювальний сезон і запаси точно цього року не самі низькі...
   
Ще в копілочку трохи :

Порошенко: якщо ціна на газ буде високою, Росія гарантовано втратить ринок України
Український політик Петро Порошенко під час прес-конференції зазначив, що ціна на російський газ повинна бути ринковою і справедливою, в іншому випадку наш північний сусід втратить український ринок.

“Газ повинен перестати бути політичним чинником впливу на Україну. Мені байдуже, яка буде ціна на газ. Якщо вона буде дуже висока, то Росія гарантовано і дуже швидко взагалі втратить ринок України. І ми знайдемо і вже знайшли диверсифікацію енергопостачання. Є рівноправні відносини продавця і покупця, і відносини мають бути взаємовигідними. Ціна повинна бути справедливою і ринковою”, – підкреслив П.Порошенко.

==========

Сказав,як  відрубав! (tu)  :-)o
   
А скіки років, згідно Вашіх думок, той "єврогаз" буде "лежати" в наших сховищах? :)

це не до мене питання
я просто зробив елементарні математичні розрахунки по обсягам які будуть +-
а ви вгадуйте скільки воно там буде. Чи може вам докладують :D

думаю зра.д.о.й.бити цієї зими не треба. Все буде добре з великою вірогідністю
а о т наступного року таки да. Треба закачувати з самої весни. Не дивлячись на ціну. Нехай думають
   
Дивимось графік:

На ньому 18,16 в 2021
А по стану сховищ на 01,09,2021 - 18,00
Тобто, я не впевнений що то всі дані якраз на 01.09.

І що ті десяті вирішують?
Факт залишається фактом: газ в сховищах є, його вистачить на опалювальний сезон і запаси точно цього року не самі низькі...
Тобто вибачень не буде.. А можливо ж було проявити себе порядною людиною.. :(

З.І. Залишки по сховищам завжди будуть відрізнятися на об'єм який залишився в Криму..
   
це не до мене питання
я просто зробив елементарні математичні розрахунки по обсягам які будуть +-
а ви вгадуйте скільки воно там буде. Чи може вам докладують :D

думаю зра.д.о.й.бити цієї зими не треба. Все буде добре з великою вірогідністю
а о т наступного року таки да. Треба закачувати з самої весни. Не дивлячись на ціну. Нехай думають
Єврогаз уходить прямо зараз.
 Питання не так в об'ємах, як в швидкості підйому, якої в лютому не хватає навіть в більш-менш прийнятних умовах, до яких нам в цьому році як рачки до Місяця..
   
Тобто вибачень не буде.. А можливо ж було проявити себе порядною людиною.. :(

З.І. Залишки по сховищам завжди будуть відрізнятися на об'єм який залишився в Криму..

Там були 3 п. у вас.
Ви приводили цифри закачки.
Я скрізь писав про ЗАПАСИ газу в сховищах і приводив графіки ЗАПАСІВ. Та й писав, що в 2021 закачано було мало.
Спірним з тих 3п. може бути тільки останній 3й. Може і дійсно на 01,10,2016 газу було трохи більше ніж на 01,01,2022  але це нічого не міняє по суті.
   
Та да.. І саме тому Ви розказували як "все літо закачували", закачували, та й найменше в історії накачали.. :)
   
Єврогаз уходить прямо зараз.
 Питання не так в об'ємах, як в швидкості підйому, якої в лютому не хватає навіть в більш-менш прийнятних умовах, до яких нам в цьому році як рачки до Місяця..

не треба цієї маячні зрад.о.й.обної

були роки коли газу було менше і нічого підіймали у лютому нормально
якби ти слідкував більш менш раніше то знав би про що я кажу

просто погугли якщо мені не віриш

і звідки ти знаєш про як "рачки д омісяця"
це по каналах свині розказують? ну вдачі тобі дивись далі..але все ж таки я б тобі радив самому шукати висновки а не з каналів пропагандосньких будь т о яких.

то я й написав проблеми будуть  якщо сильні морозі будуть. Але це ніхто зараз не знає



Останнє редагування: 3 січня 2022 14:37:37 від Ukraine
   
Та да.. І саме тому Ви розказували як "все літо качали", качали, та й найменше в історії накачали.. :)

Тобто в суть написаного не вникали.
А закачували дійсно з кінця квітня по 1 жовтня.
А закачати як в 2020 нам хубло не дозволив би за будь-яким розкладом...
   
Ще раз - при морозах в  лютому у нас завжди проблема зі швидкістью підйому - це фізика. А те що донедавна ні Ви ні гугл про це не знали, каже лише про те що ці проблеми вирішували згідно технологічного процесу, який наразі дуже змінився..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія