Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Можуть запровадити особливий режим в областях: СБУ готує масштабні навчання

https://24tv .ua/mozhut-zaprovaditi-osobliviy-rezhim-oblastyah-novini-ukrayini_n1602347

Можуть запровадити особливий режим в областях: СБУ готує масштабні навчання

СБУ розпочала масштабні багатоетапні антитерористичні навчання у більшості областей України. Особливу увагу приділяють відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об'єктів та держкордону.

Джерело: СБУ
Масштабні навчання СБУ
Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.

Під час тренувань під посиленим захистом перебувають об'єкти критичної інфраструктури, зокрема енергетичної і транспортної системи.

У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи:
Служби безпеки України,
Національної поліції,
Держприкордонслужби,
Нацгвардії,
Збройних сил,
ДСНС,
представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Тренування проводять в умовах максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян,
– наголосили в СБУ.

В областях можуть запровадили особливий режим
Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму. Мовиться про обмеження або заборону руху транспортних засобів і пішоходів, перевірку документів, огляд автомобілів тощо. СБУ закликала населення з розумінням поставитися до можливих незручностей.

Відомство закликало людей телефонувати за номером телефону 800 501 482 у випадку:

прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об'єктів, будівель органів державної влади, об'єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об'єктів;
виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.
Зверніть увагу! Навчання стартували вже у Харківській, Херсонській та Сумській областях.

Це відповідь педрилам та іншим ворогам України.
   
Зараз прийде Аелітка і розкаже про службу брелків. І що крім корупціонерії вони нічого не можуть. :weep:
   
Це відповідь педрилам та іншим ворогам України.
:facepalm1:
   
:facepalm1:
https://youtu.be/uB4zwhvaKLE

  (tu)   100%
   
:facepalm1:
https://youtu.be/uB4zwhvaKLE
+=================================+
Яка вчасна самокритика від педрили coil.
   
+=================================+
Яка вчасна самокритика від педрили coil.

прихильники певної політсили. А какжіг так?

Президент Украины Владимир Зеленский на Украинском ланче в Мюнхене заявил, что "в своем мозгу закончил войну".
   
Зараз прийде Аелітка
Его там уволили уже наверное, Азов заблокирован, экспорта у ахмета нет, з/п у этой шавки тоже.
   
Навчання стартували вже у Харківській, Херсонській та Сумській областях.
А пачему не в Запорожской тоже? Там огромая граница по Азову и АЭС.
   
Его там уволили уже наверное, Азов заблокирован, экспорта у ахмета нет, з/п у этой шавки тоже.

Не плутайте аелітку з алезкою.

Аеліт непотопляємий гівнюк на ФУПі.....
   
готує масштабні навчання

ми вже навчані





   
Его там уволили уже наверное, Азов заблокирован, экспорта у ахмета нет, з/п у этой шавки тоже.
Аелітка займається у сфері будівництва і проектування...  :lol:
   
Зараз прийде Аелітка і розкаже про службу брелків. І що крім корупціонерії вони нічого не можуть. :weep:

за мене зробив це ти, віцеаеліт)))  дякую

але ти образив сбу - обмеживши їх лиш  корупцією)) а як же контрабанда , де про схематозницво ? де про відкати і наїзди блєать
   
ми вже навчані

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Доречі, ти хоч копійчину перерахував? Чи так само як з податками, нехай інші сплачують?
   
але операція нашої спецури в молдові - репатріація в неньку біглого судді корупціонерії  його часті чауса. гарний
   
А пачему не в Запорожской тоже? Там огромая граница по Азову и АЭС.
+======================+
Збігай в СБУ та запитай...
   
Доречі, ти хоч копійчину перерахував? Чи так само як з податками, нехай інші сплачують?
Петру? він без мого дозволу собі перерахував мої гроші. а мені видав обезцінену надруковану гривню.
   
знак. вона правда провалилась бо традиційно де два українця там чотири зрадника )) але проведення нашої спецурою спецоперації - хай і засвітились через зраду  - це плюс їй в карму від мене )
   
за мене зробив це ти, віцеаеліт)))  дякую

але ти образив сбу - обмеживши їх лиш  корупцією)) а як же контрабанда , де про схематозницво ? де про відкати і наїзди блєать
https://youtu.be/tMRTrZf7bdI
Шановний Майор СБУ, який Курує цей Форум, я не підтримую думку про вас цього негідника Аелітки. А також його ганебну спробу на вас катити бочку на святу Організацію... Слава Україні...


Я всьоголиш передбачив що даний індивід буде на вас катити бочку брехні, скоріш за все він працює на ФСБ, вам треба його перевірити. :shuffle:
   
Петру? він без мого дозволу собі перерахував мої гроші. а мені видав обезцінену надруковану гривню.
Які твої гроші? Ти ж зубожілий.  :-o
   
можуть...
а можуть і ні
а нафіга...
   
Які твої гроші? Ти ж зубожілий.  :-o
спражній козаченько завжди має вдавати із себе зубожілого, щоб блядська держава-паразит не облизувалася на накозачене майно.
   
спражній козаченько завжди має вдавати із себе зубожілого, щоб блядська держава не облизувалася на накозачене майно.
:facepalm:
Так ти й дівчину до Польщі відправив вдаваючи з себе зубожилого?
   
:facepalm:
Так ти й дівчину до Польщі відправив вдаваючи з себе зубожилого?
я 100 раз казав що нікого я не відправляв, а навпаки казав що їхати зі своєї києвської хати в польщу бо "туди всі селюки їдуть" - це дурня.

вона поїхала бо вперта, і думала що медом намазано. повернулась через 5 місяців, привезла 12 тис грн (на наші). нафуя такі заробітки?

Останнє редагування: 19 квітня 2021 15:23:00 від DeL1T
   
Aelit, DeL1T, а чому вас лише двоє? Де ще ваші коровні брати/сестри Belit та Сelit:D
   
Aelit, DeL1T, а чому вас лише двоє? Де ще ваші коровні брати/сестри Belit та Сelit:D

 :pooh_lol:  (tu)
   
я 100 раз казав що нікого я не відправляв, а навпаки казав що їхати зі своєї києвської хати в польщу бо "туди всі селюки їдуть" - це дурня.

вона поїхала бо вперта, і думала що медом намазано. повернулась через 5 місяців, привезла 12 тис грн (на наші). нафуя такі заробітки?
більше гривні не давали?  :gigi:
   
Шановний Майор СБУ, який Курує цей Форум, я не підтримую думку про вас цього негідника Аелітки. А також його ганебну спробу на вас катити бочку на святу Організацію... Слава Україні...


Я всьоголиш передбачив що даний індивід буде на вас катити бочку брехні, скоріш за все він працює на ФСБ, вам треба його перевірити. :shuffle:

перестань дристать  - )))) гавно а не людина)))

Окупація Криму
Після окупації Криму Росією півострів покинули лише 10 % (215 із 2,3 тис.) співробітників СБУ. «90% співробітників СБУ — це були або агенти ФСБ, або ті, хто „співчував“ Росії», — заявив з цього приводу Сергій Пашинський.[22] Колишні працівники СБУ, які перейшли на роботу до ФСБ, безпосередньо залучені до переслідування кримських татар на окупованому півострові.[23]

Інше
Існують повідомлення про випадки зникнення цінних речей після обшуків СБУ.[24]

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8

таваріщ майор. два чая . адін бєз сахара )) (с)
   
+======================+
Збігай в СБУ та запитай...
Тобі яке діло? Юлю вже визволяв...
   
прихильники певної політсили. А какжіг так?

Президент Украины Владимир Зеленский на Украинском ланче в Мюнхене заявил, что "в своем мозгу закончил войну".

а шо должен был сказать, шо в полдень объявляет?
   
Якби не останнє речення, то можна було б і повірити, що для вхавр2 Росія дійсно ворог. Але останнє речення показує, хто для нього ворог і чому він тут пише.
   
А пачему не в Запорожской тоже? Там огромая граница по Азову и АЭС.
потому что АЭС и так вполне себе охраняется, как и прилежащий город. А по Азову хз, наверное не подогнали катеров, чтобы круто прокатить тёлочек, потому СБУ не водоплавающие у нас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія