Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мене вчили

Re: мене вчили

Пэрэсичного посполытого заботит пэрэсичный вопрос - такой же, какой заботил Шуру Балаганова - как снискать хлеб насущный.



от сбсн
житіє манюпаса в центрі історичних процесів

із речі посполитої цілком європейської свого часу тікали аж п'ятами свіркали в азійську російську імперію тому що жилось важко гречкосіям

а в РІ значно краще жилось принаймні на перших порах

коли ж замучили манюпаса дефіцитами і інфляцією то совок як імперія рухнув і на голову українському манюпасу звалилась незалежність, якої він і не просив.

тепер же "маленький українець" не знає що із тією незалежністю робити і кому би її вручити щоб про нього дбав. Бо американці якось ніби і не відказуються, але і не беруть її на блюдечку. А москалі ніби і хочуть забрати, але вони не готові взамін дати добробут, якого у них самих немає.
   
Re: мене вчили

а опиши детальніше негативний сценарій

із Москви заборонятимуть поважати права людей, суди реформувати чи економіку стимулювати?
Так як в Білорусі не буде, будуть такі самі права, а економіка гірша. Бо в 4 разі більше народу, бабла у хуйло  стільки нема.
   
Re: мене вчили

Так як в Білорусі не буде, будуть такі самі права, а економіка гірша. Бо в 4 разі більше народу, бабла у хуйло  стільки нема.


а при чому тут бабло хуйло?  хуйло когось утримує окрім Росії?
   
Re: мене вчили

все чого хуйло хоче сбсн від України, це не тикати дулі.
Ну може десь там підмахувати у геополітиці, раз на 10 років якусь лояльність продемонструвати. Але українці собі нафантазували, що за цей процес тикання дуль Росії їх візьмуть на утримання США.
   
Re: мене вчили



для того щоб робити щось нове і є науковці. вони плюшки отримують незалежно від результату. в прикладній сфері такий підхід не працює
"Отрицательный результат- тоже результат! Показывает, что следует идти по другой дороге!" (с)
 Куда идти, по какой дороге,  для прикладной науки академическая наука уже определила, нашла.
   
Re: мене вчили

а при чому тут бабло хуйло?  хуйло когось утримує окрім Росії?
Білорусь утримує. Постачає газ і нафту по внутрішнім цінам.
   
Re: мене вчили

Однако как распелась похоронная команда закапывателей Украины!  Воет в полный унисон с российскими пропагандистами!
   
Re: мене вчили

а при чому тут бабло хуйло?  хуйло когось утримує окрім Росії?

Ти за"бав брехати.

Звісно, утримує. І ти прекрасно знаєш про це, але просуваєш тут запутінські байки.

Білорусь... Утримує
Абхазію з осетією. Утримує
Придністровя. Утримує
Ордло з Кримом. Утримує
Ще декілька бантустанів в Азії та Африці. І трохи в Латинській Америці. А що робить? Імперія - річ затратна.
   
Re: мене вчили

все чого хуйло хоче сбсн від України, це не тикати дулі.
Ну може десь там підмахувати у геополітиці, раз на 10 років якусь лояльність продемонструвати. Але українці собі нафантазували, що за цей процес тикання дуль Росії їх візьмуть на утримання США.

Я б за такий піздбожь в реалі топив у пельку...
   
Re: мене вчили

Ти за"бав брехати.

Звісно, утримує. І ти прекрасно знаєш про це, але просуваєш тут запутінські байки.

Білорусь... Утримує
Абхазію з осетією. Утримує
Придністровя. Утримує
Ордло з Кримом. Утримує
Ще декілька бантустанів в Азії та Африці. І трохи в Латинській Америці. А що робить? Імперія - річ затратна.


ти нєрвний дурачок просто.
Абхазія і Осетія то фактично частина Росії. Крим теж.
Білорусь за знижки по газу віддала свою ГТС.
Придністровя не утримує.
ОРДЛО утримує бо його Україна назад не бере.

із названого країнами є лише Білорусь. І яких ознак суверенітету немає у Білорусі, чим вона обмежена у своїх внутрішніх справах?

що Лукашенко диктатор так це не Росія так вирішила. Самі білоруси обрали і дозволили за підтримки народу узурпувати владу.
   
Re: мене вчили

Я б за такий піздбожь в реалі топив у пельку...

погаси гузно і визнай просто що ти дурачок, озброєний брехнею і пролетарською ненавистю.
   
Re: мене вчили

и шо интересно
боты на з/п молчат или говорят банальные вещи очень коротко
это понятно нет общей методички
а вот активизировались полезные идиоты, те кто реально верит в хорошего хуйла
думают что их похвалят новые хозяева и дадут немного места у корыта
   
Re: мене вчили

ти нєрвний дурачок просто.
Абхазія і Осетія то фактично частина Росії. Крим теж.
Білорусь за знижки по газу віддала свою ГТС.
Придністровя не утримує.
ОРДЛО утримує бо його Україна назад не бере.

із названого країнами є лише Білорусь. І яких ознак суверенітету немає у Білорусі, чим вона обмежена у своїх внутрішніх справах?

що Лукашенко диктатор так це не Росія так вирішила. Самі білоруси обрали і дозволили за підтримки народу узурпувати владу.

Це ти дурником прикидаєшся.
А на ділі є ватний пропагандон.
   
Re: мене вчили

погаси гузно і визнай просто що ти дурачок, озброєний брехнею і пролетарською ненавистю.

 :facepalm1:
Тобто заперечення і неприйняття твоїх пустих  оціночних суджень  то брехня?
   
Re: мене вчили

Абхазія і Осетія то фактично частина Росії. Крим теж.

   
Re: мене вчили

:facepalm1:
Тобто заперечення і неприйняття твоїх пустих  оціночних суджень  то брехня?


ну які ж вони пусті
пустими є надії на те, що вибір хорошої феодальної залежності замість поганої, може принести процвітання
насправді практика і історія показують, що все залежить від внутрішніх реформ. а зовнішній фактор може тільки або руйнувати, або забезпечувати стабільність.

стабільність не гарантія процвітання, може бути і застій чи деградація. Але процвітання може бути тільки в умовах стабільності.

Так от обираючи війну можна обрати тільки деградацію. А фактор Росії він для України вічний.  Фактор США може бути, а може не бути. А фактор Росії буде завжди.
   
Re: мене вчили

где модератор?
вот когда он нужен его нет!
   
Re: мене вчили

памааагітєєєє,памааааагііітєєєєє
нарратіви зрєнія лішают

 :laugh:
   
Re: мене вчили

не
могу отпетушить словесно
ты просто обидешься
   
Re: мене вчили

що без шансу хоча б 95% відсотків успіху педалювати ситуацію непотрібно і шкідливо
невже неправильно вчили?
москалі так і діють, а нам слід поспішати
   
Re: мене вчили

не
могу отпетушить словесно
ты просто обидешься


отпєтушить ти можеш сам себе, щоб викликати жалість і співчуття
а на мене ти можеш спробувати кинути какашку.

не долетить. доведеться написати доповідь модератору щоб усипив

так що вибір у тебе не багатий
   
Re: мене вчили

отпєтушить ти можеш сам себе, щоб викликати жалість і співчуття
а на мене ти можеш спробувати кинути какашку.

не долетить. доведеться написати доповідь модератору щоб усипив

так що вибір у тебе не багатий
слушай
вот ты говоришь что старый, а сколько тебе лет?
потому что по твоим ответам ты больше похож на молодую тёлку
 
   
Re: мене вчили

девочка, ты куда ушла?
   
Re: мене вчили

що без шансу хоча б 95% відсотків успіху педалювати ситуацію непотрібно і шкідливо
невже неправильно вчили?
Наприклад, статистичні шанси закінчити той, чи інший ВУЗ, записуючись на вступні екзамени до нього куди як менші за 90%. Іноді навіть і взагалі менше 10%
Але є ж люди, які мають достатню дисципліну, інтелектуальні дані та наполегливість, щоб у їхньому випадку шанс перетворився у 100%
   
Re: мене вчили

слушай
вот ты говоришь что старый, а сколько тебе лет?
потому что по твоим ответам ты больше похож на молодую тёлку


я не говорю що я старий, я молодой
якщо читаючи мене ти думаєш про молодую тьолку, швидше за все ти гомосексуаліст.

хотітє об етом поговоріть?
   
Re: мене вчили

я не говорю що я старий, я молодой
молодая тёлка которая подписывается старым пердуном?
   
Re: мене вчили

Наприклад, статистичні шанси закінчити той, чи інший ВУЗ, записуючись на вступні екзамени до нього куди як менші за 90%. Іноді навіть і взагалі менше 10%
Але є ж люди, які мають достатню дисципліну, інтелектуальні дані та наполегливість, щоб у їхньому випадку шанс перетворився у 100%


шанси залежать від успішності в школі, а не тільки від арифметичного ділення кількості абітурієнтів на кількість вступних місць
   
Re: мене вчили

молодая тёлка которая подписывается старым пердуном?


у країнах цивілізаційно відсталих, як правило, сильно розвинута дискримінація по статі.
Тому особливим приниженням вважається "обізвати" чоловіка жінкою.
оце ти і мав на увазі під "словєсно отпєтушить"?

обнять і плакать. черговий цеєвропеєць  :(
   
Re: мене вчили

Панове, хочу прояснити ситуацію. ТС - хуйло, і натякає що в України нема шансів, і треба йти на поклон до царя. Можливо, якби Росія не була фашистською державою, можна було б йти на зближення, бо до демократичної держави не треба йти на поклон. А так, це буде тюрма, багато росіян намагається вже виїхати або робить запасні аеродроми.

Не можливо, а точно б якби хуйло не перетворив 1/6 (чи скільки там зараз) земного суходолу під його владою на лайно, то Україна б була партнером Росії у багато чому.
   
Re: мене вчили

Ви вже вийшли з запою депресії?
там нарко трип
   
Re: мене вчили

Фактор США може бути, а може не бути. А фактор Росії буде завжди.
предлагаю девочке собрать чемоданчик и на любимую расею
   
Re: мене вчили

шанси залежать від успішності в школі, а не тільки від арифметичного ділення кількості абітурієнтів на кількість вступних місць
???
До чого тут кількість абітурієнтів на вступні місця, якщо мова йде про закінчення ВУЗу?
Якому взагалі-то й нафітькатися на успішність у школі.
   
Re: мене вчили

???
До чого тут кількість абітурієнтів на вступні місця, якщо мова йде про закінчення ВУЗу?
Якому взагалі-то й нафітькатися на успішність у школі.


а вступити у ВУЗ не треба щоб його закінчити?

із успішності в школі витікає і шанс на вступ і успішність у ВУЗі

тобто базова здатність до навчання
   
Re: мене вчили

у країнах цивілізаційно відсталих, як правило, сильно розвинута дискримінація по статі.
Тому особливим приниженням вважається "обізвати" чоловіка жінкою.
оце ти і мав на увазі під "словєсно отпєтушить"?

обнять і плакать. черговий цеєвропеєць  :(
я вообще не оскорбляю женщин
это принцип

а так да я привык разговаривать с собеседником только на том языке который он понимает
видно по твоим ответам что ты любиш чтобы над тобой издевались
такое садомазо
   
Re: мене вчили

Пэрэсичного посполытого заботит пэрэсичный вопрос - такой же, какой заботил Шуру Балаганова - как снискать хлеб насущный.

я більше про форумних посполитих...  от бачив ніцше цитували..макіавелі ... а от гуго гроція хрен хто цитував... 
   
Re: мене вчили



Так от обираючи війну можна обрати тільки деградацію. А фактор Росії він для України вічний.  Фактор США може бути, а може не бути. А фактор Росії буде завжди.

А можна детальніше - Хто обирає війну?
   
Re: мене вчили

"Отрицательный результат- тоже результат! Показывает, что следует идти по другой дороге!" (с)
 Куда идти, по какой дороге,  для прикладной науки академическая наука уже определила, нашла.

от і з"ясували, що конституція україни зі змінами від 2004 року помилка...
іншу дорогу треба шукати
   
Re: мене вчили

где модератор?
вот когда он нужен его нет!

що хотів від модератора?
   
Re: мене вчили

А можна детальніше - Хто обирає війну?


ну сбсн той хто вважає мирні угоди неприйнятними.

у нас же є тільки один варіант миру, це мінські угоди.


   
Re: мене вчили

що хотів від модератора?
наказать это

Абхазія і Осетія то фактично частина Росії. Крим теж.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія