Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Знайомий днями важкувато переніс вакцинацію, кілька днів ковбасило. Хворів у березні. Чи є зв'язок я ХЗ, але як хвакт
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

До речі, деякі знайомі/родичі, які кажуть, що перехворіли, навідріз відмовляються розповідати деталі як було,

що це таке?

ніколи не розумів і не зрозумію таких людей.
Є таке, здебільшого "а ля петро шаблезуб", закляті антипрививочники, прихильники "жидомасонських змов", більшість МП...
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Є таке, здебільшого "а ля петро шаблезуб", закляті антипрививочники, прихильники "жидомасонських змов", більшість МП...

як казав класик  - "практика крітерій істини".
Де приклади що прививки когось захистили від ковід?

Я оце зробив тест на антітіла  - 0.02. Типа на рівні "інструментальної похибки".
Хоча у минулі роки практично завжди хворів на сезоний грип.
Це про щось комусь говорить?
імхо - нікому ні про що.

тому: "Адні вєрят в бога, другие - что его нєт. І то і другоє нєдоказуємо" (с)



Останнє редагування: 30 липня 2021 09:22:07 від kleynod
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

ви колись були у палаті реанімації?


В тілівізарі бачив, а шо?   
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

В тілівізарі бачив, а шо? 

от і прикинь  - ото усе притащити комусь до дому, запустити, а потім тащити назад - вважаєте реально?
принаймні бабла коштує міліон мілардів.
імхо -  повна брехня.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

- Ты болел?
- Да.
- А ты как болел, реально или по новостям..?

Я думаю ты понял, куда я клоню.
Сейчас кое-кто не боится попортить карму даже приписыванием себе рака.
А то какой-то там ковид.



Я мав на увазі трохи інше....  і трохи не так сформулював...

Ось Люкс пише докладні „звіти“ про власний і сім’ї стан здоров’я, а для інших це - табу....

А ще інші просто не розуміють запитання: „Розкажи про твої симптоми і перебіг хвороби, це дійсно був ковід?“, відповідають здивовано: „В мене тест - позитивний!!!!! був!!!! Лікарі сказали, ти шо, лікарям не віриш?!!!“
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

от і прикинь  - ото усе притащити комусь до дому, запустити, а потім тащити назад - вважаєте реально?
принаймні бабла коштує міліон мілардів.
імхо -  повна брехня.


можливо, ти правий... 

почитав пости того Андрюхи... - стиль - мажорсько-експертно-всезнайсько-міліардерський...

а може й ні, може все правда, він - синок якогось алєгарха, бабла нємєряно, ось і власна реанімаційна палата є вдома, з обслугою.... а на власній яхті 200-метровій - ще одна реанімація, на всякій случяй....
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

можливо, ти правий... 

почитав пости того Андрюхи... - стиль - мажорсько-експертно-всезнайсько-міліардерський...

а може й ні, може все правда, він - синок якогось алєгарха, бабла нємєряно, ось і власна реанімаційна палата є вдома, з обслугою.... а на власній яхті 200-метровій - ще одна реанімація, на всякій случяй....


Что Вы б***ь несёте)) ну конченные )))

В декабре 2020 в Одессе найти место в больнице нельзя было вообще. Люди умирали в скорых стоя в очередях по 6-8 часов

Когда упала сатурация вызвали скорую. Они приехали через 7 часов. Не было скорых. За это время из фонда Ножевниковой «Корпорация Монстров» мне привезли кислородный концентратор. Благодаря которому не помер сразу. Был синий и терял сознание.

У нас в то время даже в частной клинике, которая неофициально лечила ковидных не было мест.

Дома был, потому что двое врачей под боком. Один из ковидной клиники. И при чем тут реаинамиционная палата??? б***ь идиот))

Ладно. Чего тут доказывать. Живите в своём мирке
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Це ж класно, можна економити на їжі)))
:lol:
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

И при чем тут реаинамиционная палата??? б***ь идиот))



вочевидь ковід таки не проходить без наслідків - спочатку сам пише що два дні дома провів у реанімації, 
а потім  - усі ідьоти навкруги..
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
abg

вочевидь ковід таки не проходить без наслідків - спочатку сам пише що два дні дома провів у реанімації, 
а потім  - усі ідьоти навкруги..



можливо, що не пам’ятає людина, ну, забув що писав, буває...   з образу вийшов....

головне, що не міліардером виявився, вже легше, бо я вже хвилюватися почав....    ;)
   
Я переболел очень тяжело. 24 дня под кислородом. 2 реанимации. 34 дня лежачий. Когда начал ходить, спустился со второго этажа на первый сел на ступеньке и все. Собака подбежал. Больше месяца не видел и от радости свалил меня на пол. Я лежу в кухне на полу и плачу. От радости и счастья и боли. Собак аж прифигел и успокоился. Жена прибежала…
Назад через 30 минут смог подняться. Болел дома все время
Через месяц сдал иммуноглобулин джи. 780 единиц. Сейчас 230.
Люди после вакцинации имеют титр по несколько десятков тысяч.

Так что вакцинация обязательно)

співчуваю друже.
я не звертаю уваги на антивакцинаторів.
Я взяв за правило, як тільки людина проти вакцини, я перестаю з людиною по можливості спілкуватися. А бо ж більше цю людину не сприймаю в серйоз. Для мене це стало маркером на дурака.

Вакцину буду робити за місяць-півтора як лікар рекомендувала
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

А він хіба не те саме сказав?   ;o


Мене інше питання цікавить...  „групи ризику“...  а якщо в когось й так здоров’я це тільки слово, назва, а по суті - ходячий труп, ледве повзаючий, а тут ще й вакциною з побічними діями ширнеться... чи не зажене сам  :S себе добровільно і прискорено в могилу?     :S
Є така ймовірність, але вона суттєво менша, ніж ймовірність загнутися, якщо підчепиш корону. До того ж, якщо такий слабкий, що тебе навіть вакцина може вбити, то коронавірус майже точно прибив би.
   
співчуваю друже.
я не звертаю уваги на антивакцинаторів.
Я взяв за правило, як тільки людина проти вакцини, я перестаю з людиною по можливості спілкуватися. А бо ж більше цю людину не сприймаю в серйоз. Для мене це стало маркером на дурака.

Вакцину буду робити за місяць-півтора як лікар рекомендувала

Дволичний піздабол.

В тебе давно була можливість вколотися - ти цього не зробив.

І НЕ ЗРОБИШ.

Бо ти є сцикливий дволичний піздабол.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

а ведь говорили же? говорили.
не верил
теперь сам знаешь

а сколько придурков продолжают ЭТУ срань считать "гриппом"..
не гриппом а орви. И наука так считает
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

ще один довбограй
а зачем?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

ще один довбограй
Пластинку заело? Что-то по сути сказать можешь?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Что Вы б***ь несёте)) ну конченные )))

В декабре 2020 в Одессе найти место в больнице нельзя было вообще. Люди умирали в скорых стоя в очередях по 6-8 часов

Когда упала сатурация вызвали скорую. Они приехали через 7 часов. Не было скорых. За это время из фонда Ножевниковой «Корпорация Монстров» мне привезли кислородный концентратор. Благодаря которому не помер сразу. Был синий и терял сознание.

У нас в то время даже в частной клинике, которая неофициально лечила ковидных не было мест.

Дома был, потому что двое врачей под боком. Один из ковидной клиники. И при чем тут реаинамиционная палата??? б***ь идиот))

Ладно. Чего тут доказывать. Живите в своём мирке

приехали через 7 часов. Не было скорых. - не дивно, зашугані новинами люди викликали швидку сотнями (95% безпідставно), так само безпідставно здорові люди з нежитю займали місця в лікарнях, тим самим не даючи шансу важкохворим (які були завжди, але в попередні роки мали змогу потрапити до лікарні без перешкод)

В декабре 2020 в Одессе найти место в больнице нельзя было вообще. Люди умирали в скорых стоя в очередях по 6-8 часов - тому що лікарні на паніці "наоленили" пацієнтів більше ніж мали ліжок

вигадайте фантастичну хворобу, опишіть симптоми, з усіх новин скажіть що вона капєц яка небезпечна, що при підозрі негайно зверніться до лікаря - і завтра побачите черги людей з такими скаргами
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

Я переболел очень тяжело. 24 дня под кислородом. 2 реанимации. 34 дня лежачий. Когда начал ходить, спустился со второго этажа на первый сел на ступеньке и все. Собака подбежал. Больше месяца не видел и от радости свалил меня на пол. Я лежу в кухне на полу и плачу. От радости и счастья и боли. Собак аж прифигел и успокоился. Жена прибежала…
Назад через 30 минут смог подняться. Болел дома все время
Через месяц сдал иммуноглобулин джи. 780 единиц. Сейчас 230.
Люди после вакцинации имеют титр по несколько десятков тысяч.

Так что вакцинация обязательно)
Несколько десятков тысяч - это в каких единицах??
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

Что Вы б***ь несёте)) ну конченные )))

В декабре 2020 в Одессе найти место в больнице нельзя было вообще. Люди умирали в скорых стоя в очередях по 6-8 часов

Когда упала сатурация вызвали скорую. Они приехали через 7 часов. Не было скорых. За это время из фонда Ножевниковой «Корпорация Монстров» мне привезли кислородный концентратор. Благодаря которому не помер сразу. Был синий и терял сознание.

У нас в то время даже в частной клинике, которая неофициально лечила ковидных не было мест.

Дома был, потому что двое врачей под боком. Один из ковидной клиники. И при чем тут реаинамиционная палата??? б***ь идиот))

Ладно. Чего тут доказывать. Живите в своём мирке
Ну так пиши нормально!! Концентратор дома - это не реанимация, тебе, видно, повезло, что не был в реанимации .. Врачи рядом - до жопы, нужна техника для непрерывного мониторинга. И лаборатория рядом, которая анализ сделает в любое время, хоть ночью ..
   
не гриппом а орви. И наука так считает

ну теоретически это можно запихать в орви. хотя, врачам виднее
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Ось Люкс пише докладні „звіти“ про власний і сім’ї стан здоров’я, а для інших це - табу....
Писать нечего, практически у всех заметившийх болезнь - лёгкая форма. Тяжёлая протекает почти у всех одинаково - 12-14 дней температуры 39-40 с кашлем, одышкой, слабостью. Старые и хроники от тяжёлой формы могут двинуть кони, как и молодые "счастливчики" с цитокиновым штормом. Лечения нет, вакцина есть. Вариации на тему "не мог жрать", "пошел пятнами", "нюх потерял навсегда" рояли не играют.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

співчуваю друже.
я не звертаю уваги на антивакцинаторів.
Я взяв за правило, як тільки людина проти вакцини, я перестаю з людиною по можливості спілкуватися. А бо ж більше цю людину не сприймаю в серйоз. Для мене це стало маркером на дурака.

Вакцину буду робити за місяць-півтора як лікар рекомендувала
Правильно мыслишь про маркер. Но вот насчёт иммунитета врач перебдела - полгода-год минимум. Процент повторных заражений в течение года - ниже неэффективности любой вакцины. Это отражено даже в правилах перелетов - много где принимают как ПЦР, так и позитивный тест на ковид полугодичной давности.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
den

В мене був в квітні ковід
 лікарка сказала щоб робив вакцину через півроку

Поки чекав щас чимось захворів
Кашель соплі вот ета вот всьо

У дружини один в один (хворіли в квітні разом і зараз така ж зараза )

Розумію що є не тіки ковід
 але як перевірити - йти тест здавати хіба
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

В мене був в квітні ковід
 лікарка сказала щоб робив вакцину через півроку

Поки чекав щас чимось захворів
Кашель соплі вот ета вот всьо

У дружини один в один (хворіли в квітні разом і зараз така ж зараза )

Розумію що є не тіки ковід
 але як перевірити - йти тест здавати хіба

невже важко зрозуміти що коронавірус швидко мутує?

у квітні гуляв британській штам, зараз з Росії завезли індійський, вже говорять про LAMBDA з Латинської Америки... :(
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

невже важко зрозуміти що коронавірус швидко мутує?

у квітні гуляв британській штам, зараз з Росії завезли індійський, вже говорять про LAMBDA з Латинської Америки... :(
Набутий (вакциною чи хворобою) імунітет захищає і від нових мутацій - вони практично всі не мутують в тому місці, на яке націлені антитіла. У випадку мРНКвакцини ми точно знаємо на який шмат геному (шип) наводяться антитіла, хвороба та звичайні вакцини більш варіативні в цьому плані, але ймовірність, що ваші антитіла націлені на шмат гену, в якому як раз сталася мутація в новому штамі, невелика.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Набутий (вакциною чи хворобою) імунітет захищає і від нових мутацій - вони практично всі не мутують в тому місці, на яке націлені антитіла. У випадку мРНКвакцини ми точно знаємо на який шмат геному (шип) наводяться антитіла, хвороба та звичайні вакцини більш варіативні в цьому плані, але ймовірність, що ваші антитіла націлені на шмат гену, в якому як раз сталася мутація в новому штамі, невелика.

висококваліфіковани й пульманолог завжди попередить паціента що головне для нього не захворіти на ковід знову...

авжеж деякі паціенти крутять пальцем біля скроні і кажуть: "дохтор, я вже перехворів і у мене має бути імунитет..." Якщо бажаєте зрозуміти чому можна хворіти перманентно ковідом навіть з набутим природнім імунитетом то читайте цю гілку
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.0

До речі, імуна система людини складна, і вона бореться з вірусами в основному t-клітинами, а антитіла виконують лише допоміжну роль. Ну це якщо по наукці, а не як в засобах масового обману і агітації.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

а зачем?

Зачєм вакцинуватись після хвороби?
Ну для мене все просто: другий раз цитокіновий шторм я можу і не пережити.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

зашугані новинами люди викликали швидку сотнями (95% безпідставно), так само безпідставно здорові люди з нежитю займали місця в лікарнях, тим самим не даючи шансу важкохворим (які були завжди, але в попередні роки мали змогу потрапити до лікарні без перешкод)

Майже гарантовано це були ті підараси, що "а зачєм я буду надєвать маску? ані хатят заставить мєня пакарицца, заставів насіть наморднік!"
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Ну так пиши нормально!! Концентратор дома - это не реанимация, тебе, видно, повезло, что не был в реанимации .. Врачи рядом - до жопы, нужна техника для непрерывного мониторинга. И лаборатория рядом, которая анализ сделает в любое время, хоть ночью ..

У мене останні 2 дні перед госпіталізацією також був концентратор вдома. Але мені він не допоміг. Тому мене госпіталізували, знайшовши місце "па блату".
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

вона бореться з вірусами в основному t-клітинами,
Т клітини, борються не з вірусом, а з зараженими клітинами.
А з вірусами борються таки антитіла.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

У мене останні 2 дні перед госпіталізацією також був концентратор вдома. Але мені він не допоміг. Тому мене госпіталізували, знайшовши місце "па блату".
И я 6 дней дома был на концентраторе - все-равно в реанимацию :(( Только этот Андрюха тут вдруг выздоровел от концентратора :))
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dig

Зачєм вакцинуватись після хвороби?
Ну для мене все просто: другий раз цитокіновий шторм я можу і не пережити.
Если все это было 2-4-6 месяцев назад - то вакцинация ничем не поможет. Все соседи у меня в палате, кто выкарабкался - сейчас имеют G не меньше 2-3 тысяч в новых международных единицах.
   
У випадку мРНКвакцини ми точно знаємо на який шмат геному (шип) наводяться антитіла, хвороба та звичайні вакцини більш варіативні в цьому плані, але ймовірність, що ваші антитіла націлені на шмат гену, в якому як раз сталася мутація в новому штамі, невелика.

Долбойоб, не пиши більше.  :facepalm1:
   
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Т клітини, борються не з вірусом, а з зараженими клітинами.
А з вірусами борються таки антитіла.

Т-клітини вбивають заражені клітини де вірус майже весь час перебуває і реплікується. Взагалі перебіг хвороби на клітинному рівні треба розглядати в деталях щоб зрозуміти роль Т-клітин і антитіл. Антитіла набагато легше реєструвати за дешевими методиками, тому саме і виникла ця дурня для народу що антитіла - головне.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

В мене був в квітні ковід
 лікарка сказала щоб робив вакцину через півроку

Поки чекав щас чимось захворів
Кашель соплі вот ета вот всьо

У дружини один в один (хворіли в квітні разом і зараз така ж зараза )

Розумію що є не тіки ковід
 але як перевірити - йти тест здавати хіба

в часи епідемії перше виключають саме ковід))

скоріш за все у вас повторна зустріч з вірусом - сильний насморк  якраз через те що організм "впізнав" і на місці бореться з вірусом,

знаю багато таких випадків у людей котрі  раніше вже перехворіли при близькому контакті з підтвердженим ковідом ( член сім'ї),

тест -антиген підтверджував вірус в перші два дні, на третій вже негативний був
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

в часи епідемії перше виключають саме ковід))

скоріш за все у вас повторна зустріч з вірусом - сильний насморк  якраз через те що організм "впізнав" і на місці бореться з вірусом,

знаю багато таких випадків у людей котрі  раніше вже перехворіли при близькому контакті з підтвердженим ковідом ( член сім'ї),

тест -антиген підтверджував вірус в перші два дні, на третій вже негативний був

питаннячко наскільки паціент заразний у випадку дельти на стадії коли "текуть соплі"?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

питаннячко наскільки паціент заразний у випадку дельти на стадії коли "текуть соплі"?

у відомих мені випадка далі інфекція  не йшла, і читала що не заразні, бо вірус не має змоги розмножуватись
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

у відомих мені випадка далі інфекція  не йшла, і читала що не заразні, бо вірус не має змоги розмножуватись

як визначити чи "далі інфекція не йшла"?
я так зрозумів що ви вірити що природний імунитет набутий від одного штаму ефективно спрацьовує у випадку нового штаму, так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія