Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Дивний присмак я відчув у цій гілці
гарні жінки це які йдуть працювати на певні важки роботи за 11 євро в час. То прийнятні жінки з України
Жінки які хочуть заробляти більше ще і хочуть виконувати кваліфіковану роботу  надто багато хочуть
а ті хто задовольняються соціалом то взагалі злочинниці

Нема ніякого "присмаку" у ставленні до наших в Ірландії - приймають дуже гарно, на максимумі своїх можливостей.
А щодо соцвиплат  і роботи, то так само мають захист як і ірландці - скількісь часу виплати йдуть, потім пропонують роботу, одну-другу-третю, а не хочеш працювати, то сам дбай про себе. Бо робота є. Вічного соціалу в природі не існує. Більшість з наших вже працюють і це нормально.

Більшість наших без мови і практично без кваліфікації. Смішно, але реально багато хто має якісь бамажки що вони психологіні чи культ-просвіт працівниці, видані провінційними училищами і курсами різних аферистів. Жінки в основному або заробітчанки або торгували на базарах, в магазинах. Є ще вчительки, та в їх навичках тут не мають потреби.
Багато заробітчан, що і так десятиліттями працювали на низькооплочуваних роботах по Європі чи жопомиїли, а тут отримали можливість якийсь час мати шарове житло, харчі і велфер.

Кваліфікований електрик швидко знайшов роботу в Дубліні в бригаді на більше 20 євро на годину. Але він має проблеми з нирками і тому білобілетник, потрібна дієта і не можна важке тягати, тому повернувся знов в наш зоотехнічний коледж і пішов працювати на мінімалку на місцеве підприємство.

Приймати допомогу треба з вдячністю, а не понти ганяти. "Присмак", блін відчув (td)




Останнє редагування: 10 серпня 2022 16:08:56 від komarik2008
   
Давайте розставимо крапки над Ї.
Я тут цілком згодна з Потато -бач, манікюрниці, як посміли..

Допомогу, звісно, тре приймати з вдячністтю, особливо в такі важкі моменти життя.

Але, треба розуміти наскільки прагматичний захід. Там ВСЕ рахують. В тому числі і допомогу.
І дарма ви НІЧОГО не отримаєте.

Розказую.

Моя невістка виїхала ще на початку березня в Данію.
оформили юр. статус як біженці від війни.
Бюрократично дуже довго все чекали.
підписали документ, який в тому числі, обов'язував йти на роботу після якогось дуже короткого проміжку часу, місяць чи два.

Для цього там створені спеціальні центри для пошуку роботи на кшталт нашого Центру зайнятості. Але тут саме для наших біженців.

Моя красуня не стала чекати строку і швидко найшла роботу. Працювала на складі інтернет-магазину, де потрібно було розкладати поверненні речі.
Працювали вони в другу зміну - не скажу точно з якої години, але точно до 23.00.
Отримували 2100 єврів грязними.

суть - вона порахувала, скільки заплатила податків Данії.
Виявилося, що податків заплатила більше, ніж Данія виплачувала їй соц. забеспечення.

такша, ще раз - Данія отримала ПРИБУТОК від наших біженців.

п.с. житло вони їй не надавали, жили у родичів, за свій кошт.

Останнє редагування: 10 серпня 2022 22:01:56 від эЛКа
   

такша, ще раз - Данія отримала ПРИБУТОК від наших біженців.


Вот скоты эти самые датчане, и тут в подол насрали...
   
такша, ще раз - Данія отримала ПРИБУТОК від наших біженців.


Нет... Но то такое...  Если эти 2 килоевро было в месяц, то это минимальная зарплата в ирландии и налогов на неё аж 3 килоевро в год...

На проживание украинского беженца в ирландии в отеле/общаге государство платит 75 евро за комнату и по 25 евро на каждого в ней проживающего на еду В ДЕНЬ... Плюс пособие 206 евро в неделю на взрослого и плюсы на его иждевенцев... Лицам пенсионного возраста дали полную пенсию без социальных взносов.. 242 евро в неделю...
   
Вот скоты эти самые датчане, и тут в подол насрали...
ні не скоти, але і не благодєтєлі. не потрібно тут з придиханням, і вимагати бити поклони аж до землі нашим чумазим манікюрницям*

п.с. а ти взагалі неадекват і я з тобою більше не розмовляю.
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Більшість наших без мови і практично без кваліфікації.
Але наша освіта сама найкраща  (tu)
   
ні не скоти, але і не благодєтєлі. не потрібно тут з придиханням, і вимагати бити поклони аж до землі нашим чумазим манікюрницям*

п.с. а ти взагалі неадекват і я з тобою більше не розмовляю.
Ви певно вважєте, що ті соцвиплати самі з неба падають? Чи з тумбочки...
   
Нет... Но то такое...  Если эти 2 килоевро было в месяц, то это минимальная зарплата в ирландии и налогов на неё аж 3 килоевро в год...

На проживание украинского беженца в ирландии в отеле/общаге государство платит 75 евро за комнату и по 25 евро на каждого в ней проживающего на еду В ДЕНЬ... Плюс пособие 206 евро в неделю на взрослого и плюсы на его иждевенцев... Лицам пенсионного возраста дали полную пенсию без социальных взносов.. 242 евро в неделю...
в Данії не так. я не можу точно назвати цифри, бо помилюся, не пам'ятаю.

ніякого "на єду в день" не було. Давали гроші на дорослого і на дитину. невеликі.
за житло взагалі, як я писала, ніяких пільг чи виплат -жили у тітці рідній.
ну, тут мова про те, що податків вона заплатила більше, ніж отримувала допомоги. тут я кажу абсолютно вірно.

п.с. ))) ще й робітниці були невдоволені, що вони погано знають англійську.
в вусі навушник заборонили носити )) (вона слухала музику під ча роботи).

І про все ЖАЛІЛИСЯ начальнику. )) от такий менталітет.

Потім спитали, чи є в неї водійські права. Як узнали, що є, посадили на машинку, яка по складу щось там перевозить.
То вона перевозила за кермом цього електрокарчику.
   
На молочных фермах. Работа постоянная. Жилье предоставляется бесплатно. Будет проведено обучение.

Оплата 10.50 в час понедельник - суббота и 11.50 воскресенье.

Два момента: знание английского и, к сожалению, только для одиноких.

К январю будут места на сезонную работу с января по апрель.

о.
чоловіків беруть ?
чи тіко жінок ?
п.с. чудово що є робота для біженців. це прекрасно.
   
о.
чоловіків беруть ?
чи тіко жінок ?
п.с. чудово що є робота для біженців. це прекрасно.

Именно мужчин и берут...
   

Багато заробітчан, що і так десятиліттями працювали на низькооплочуваних роботах по Європі чи жопомиїли, а тут отримали можливість якийсь час мати шарове житло, харчі і велфер.


клас.
комарик показала нарешті справжнє своє лице.  (td)

іди за русскім карабльом.
   
ну що казати, якщо ми їм висилали гроші на життя. з України.

поки вона не винайшла роботу.

і вони там не гуляли по ресторанах чи кіно. в парки їздили, було.
але там все дорого. майже дорожче, ніж де по європі, здається.
елементарний перекус -кофе-тістечко на наші гривні 700 грн десь, якщо на двох.
таке...
фуп обісре усе. це зрозуміло.
   
Именно мужчин и берут...

та я зрозумів звісно.
   
в вусі навушник заборонили носити )) (вона слухала музику під ча роботи).


Это прямое и грубое нарушение техники безопасности.. В складских условиях может привести к травме...

Ну, и на работе надо думать только о работе...  :facepalm:
   
ну що казати, якщо ми їм висилали гроші на життя. з України.

поки вона не винайшла роботу.

і вони там не гуляли по ресторанах чи кіно. в парки їздили, було.
але там все дорого. майже дорожче, ніж де по європі, здається.
елементарний перекус -кофе-тістечко на наші гривні 700 грн десь, якщо на двох.
таке...
фуп обісре усе. це зрозуміло.

 (tu)
   
ні не скоти, але і не благодєтєлі. не потрібно тут з придиханням, і вимагати бити поклони аж до землі нашим чумазим манікюрницям*

п.с. а ти взагалі неадекват і я з тобою більше не розмовляю.

ы... пустить к себе в дом людей только по их утверждениям, что они беженцы (хотя обычная юридическая практика обязывает представить минимум три доказательства преследования/угрозы для здоровья/жизни), разместить, дать работу, все права, документы - ан нет, опять не так...


Адекватная, в идеале им спасли жизни. Так, по крайней мере, считают датчане. Не забывай об этом. А не нравится жить, как живут в Дании - чемодан-вокзал-Тюмень... там тоже беженцев принимают.
   
Але наша освіта сама найкраща  (tu)

Ты о песнях, сиськах и пирогах с сыром забыл... :)
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Ты о песнях, сиськах и пирогах с сыром забыл... :)
Шо, заздриш, жопомий?  :laugh: Комарік таких як ти не пошкодує!
   
Это прямое и грубое нарушение техники безопасности.. В складских условиях может привести к травме...

Ну, и на работе надо думать только о работе...  :facepalm:
це так. ) ми їй так і сказали.

але вона була сумна з цього приводу. бо рутинна робота, працюєш як робот (з її слів), а музика трохи знімала напруження.
потім не носила і думала весь час про роботу ))) і про Україну, і про дім в ній... ду-уже сумувала.
   
але там все дорого.

Шо таке? Не давали талонов на повидло? От жеж сволота...
   
Шо таке? Не давали талонов на повидло? От жеж сволота...
чувак, в тебе все нормально? чи щось тобі завважає бути щасливим?
з тебе ж гнію і яду лляє, як з відра.

дебіл, блдь (с)
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

чувак, в тебе все нормально? чи щось тобі завважає бути щасливим?
з тебе ж гнію і яду лляє, як з відра.

дебіл, блдь (с)

Прикинь, все прекрасно и мне никто ничего не должен. Как и я… в отличие от тебя, камлающей о порядках в Датським короливстви… :)
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Шо, заздриш, жопомий?  :laugh: Комарік таких як ти не пошкодує!

Не, я такой фасон не ношу. :)
   
Давайте розставимо крапки над Ї.
Я тут цілком згодна з Потато -бач, манікюрниці, як посміли..

Допомогу, звісно, тре приймати з вдячністтю, особливо в такі важкі моменти життя.

Але, треба розуміти наскільки прагматичний захід. Там ВСЕ рахують. В тому числі і допомогу.
І дарма ви НІЧОГО не отримаєте.

Розказую.

Моя невістка виїхала ще на початку березня в Данію.
оформили юр. статус як біженці від війни.
Бюрократично дуже довго все чекали.
підписали документ, який в тому числі, обов'язував йти на роботу після якогось дуже короткого проміжку часу, місяць чи два.

Для цього там створені спеціальні центри для пошуку роботи на кшталт нашого Центру зайнятості. Але тут саме для наших біженців.

Моя красуня не стала чекати строку і швидко найшла роботу. Працювала на складі інтернет-магазину, де потрібно було розкладати поверненні речі.
Працювали вони в другу зміну - не скажу точно з якої години, але точно до 23.00.
Отримували 2100 єврів грязними.

суть - вона порахувала, скільки заплатила податків Данії.
Виявилося, що податків заплатила більше, ніж Данія виплачувала їй соц. забеспечення.

такша, ще раз - Данія отримала ПРИБУТОК від наших біженців.

п.с. житло вони їй не надавали, жили у родичів, за свій кошт.

все-таки Ви на емоціях пишите

в нас така сама система - приймаєш статус біженця - получаєш гроші і дах над головою
якшо беруть родичі - за дах гроші не дають

в нас, хто знайде роботу, дозволять залишитись після війни
все буде залежати ВІД ВАШОГО ОСОБИСТОГО РІШЕННЯ

навушники - техніка безпеки - весь світ так працює
права на машину - можеш їздити карою або кіт-кетом - не хочеш - носиш вручках
стучать докладують шефу - знімають з себе відповідальність, але думаю (маю великий досвіт роботи в різних колективах)
може бути банальна причина і у вашій невістці - "неспілась" з колективом

податка високі - з тих податків і получають біженці допомогу
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

як

Капець, я плюсую трололо...
   
клас.
комарик показала нарешті справжнє своє лице.  (td)

іди за русскім карабльом.

Своє обліко моралє нарешті показали ті хто по 15-20 років вже жили і працювали в Європі. Тобто не наражались на небезпеку, мали житло, роботу, гроші. Але аж бігом, в перших рядах побігли записуватись в страждальці і сіли на соцвиплати. Одна саме така хитродупа і заявила мені що їй пох який прапор на сільраді і чия влада аби не стріляли і люди не гинули бо гинуть саме через те що ЗСУ стріляє. А сама "біженка" прибігла рятуватись в Ірландію аж з ОАЕ і її син давно живе в Турції з сімейством і чхати хотів і на Україну і вас теж.
Саме такі досвідчені заробітчани вже прикупили собі тут за 2 місяці авто, бо економили на платі за житло і на харчах. Обговорюють як і де знайти роботу нелегальну, щоб і велфер був і з\п. Ото порядні чесні справжні українці, правда, Бандер1вець? За них вам не соромно, а от за мене доводиться червоніти...

І таких заробітчан з більшим чи меншим  стажем в кожній групі в квітні було 50% і більше. Може зараз реально приїзджають вже ті хто тікають з зруйнованих міст і сіл, хто втратив все.

Рахувати сплачені податки і не рахувати ВСІ витрати що має приймаюча біженців країна, ото жлобство якесь.
Я таке дикунство  чула і від сусідів - договорились до того що Ірландія багатіє на них, бо виторг на цигарках і пиві сильно виріс, "ми їм економіку розвиваємо, а вони і працювати не вміють!", "нам гасударство дайот, нам паложено!". Добре що зовсім не всі отакі жлоби, багато і нормальних людей. Та частенько отой совковий патерналізм і хитрожопість таки позорять нас тут.
   
Своє обліко моралє нарешті показали ті

И так, на ринге  - мадам Камарик, в левом углу в красных трусах, в правом - мадам Элка, в синих трусах! Бокс! :)
   
До речі - я ставлюсь до заробітчанства наших людей в Європі дуже позитивно.

Оте ревисько про мільони виїхавших і що через те щезне Україна, вважаю дурнею.

Нарешті залізна завіса впала і наші люди вийшли на міжнародний ринок праці і зайняли там свою нішу - хто попи миє, хто програми пише чи на заводах/фабриках, на будівництві  працює, а не зубожіють від безробіття.

Працювати наші вміють і репутація в цьому досить хороша.

Але приказка що "коли українець народився єврей заплакав" теж має підгрунтя - як на.бати держачу чи суспільство, обійти правила і закони, рівних нам мало.  Совок спаскудив народ і таки 40 років по пустелі і жити та вчитись серед, зовсім не білих та пухнасти, проте цивілізованих народів, доведеться. А ми добре вчимося і тому все буде добре. Після того як вб'ємо нах ворогів!
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

по 15-20 років вже жили і працювали в Європі. Тобто не наражались на небезпеку, мали житло, роботу, гроші. Але аж бігом, в перших рядах побігли записуватись в страждальці і сіли на соцвиплати
Брехня. Треба штамп виїзду з Україні. Нелегалам і заробітчанам шари нема.
   
Это прямое и грубое нарушение техники безопасности.. В складских условиях может привести к травме...

Ну, и на работе надо думать только о работе...  :facepalm:

в скандинавії зокрема в швеції слухають і не жужжать, а не то профспілки впишуться за «права трудяги», а з ними воліють не звязуватись
   
Брехня. Треба штамп виїзду з Україні. Нелегалам і заробітчанам шари нема.

Ні. То в Польщі добре знають про масштаб заробітчанства, тому трошки фільтрували по даті виїзду з України (після 24.02.22), а ірландці приймали і приймають всіх хто має наш паспорт.
   
все-таки Ви на емоціях пишите

на емоціях - які ж ми неблагодарні і шукаємо шари.
може і шукаємо, але її там НЕМАЄ. все підраховано і збитків у європі не існує. все повернуть.

ось що потрібно знати.
а не попрікати нас, які ми шаравікі.
нікуа ні разу. важкий труд за все.

п.с. жодних претензій, але і жодних іллюзій.

увесь соціал моя невістка відпрацювала з лишком.

   

може і шукаємо, але її там НЕМАЄ. все підраховано і збитків у європі не існує. все повернуть.



Сколько разочарования в этой фразе, сколько боли и обиды...
   
Сколько разочарования в этой фразе, сколько боли и обиды...
угу, прикінь - сиджу ридаю, руки заламую і губи кусаю...пляа
ти тільки так не переймайся, болєзний.
   
угу, прикінь - сиджу ридаю, руки заламую і губи кусаю...пляа
ти тільки так не переймайся, болєзний.

Да уже слышен вой на болотах, Элкиным родычам не обломилась европейская шара... :)
   
Да уже слышен вой на болотах, Элкиным родычам не обломилась европейская шара... :)
поки що чутний лише твій ущербний вой, які ж ми, українські біженці, хитровиїбані і невдячні.

   
Своє обліко моралє нарешті показали ті хто по 15-20 років вже жили і працювали в Європі. Тобто не наражались на небезпеку, мали житло, роботу, гроші. Але аж бігом, в перших рядах побігли записуватись в страждальці і сіли на соцвиплати. Одна саме така хитродупа і заявила мені що їй пох який прапор на сільраді і чия влада аби не стріляли і люди не гинули бо гинуть саме через те що ЗСУ стріляє. А сама "біженка" прибігла рятуватись в Ірландію аж з ОАЕ і її син давно живе в Турції з сімейством і чхати хотів і на Україну і вас теж.
Саме такі досвідчені заробітчани вже прикупили собі тут за 2 місяці авто, бо економили на платі за житло і на харчах. Обговорюють як і де знайти роботу нелегальну, щоб і велфер був і з\п. Ото порядні чесні справжні українці, правда, Бандер1вець? За них вам не соромно, а от за мене доводиться червоніти...

І таких заробітчан з більшим чи меншим  стажем в кожній групі в квітні було 50% і більше. Може зараз реально приїзджають вже ті хто тікають з зруйнованих міст і сіл, хто втратив все.

Рахувати сплачені податки і не рахувати ВСІ витрати що має приймаюча біженців країна, ото жлобство якесь.
Я таке дикунство  чула і від сусідів - договорились до того що Ірландія багатіє на них, бо виторг на цигарках і пиві сильно виріс, "ми їм економіку розвиваємо, а вони і працювати не вміють!", "нам гасударство дайот, нам паложено!". Добре що зовсім не всі отакі жлоби, багато і нормальних людей. Та частенько отой совковий патерналізм і хитрожопість таки позорять нас тут.

іди за русскім карабльом.

навіщо тебе розбанили - хіба модератор знає.

нах пшло.
   
Ні. То в Польщі добре знають про масштаб заробітчанства, тому трошки фільтрували по даті виїзду з України (після 24.02.22), а ірландці приймали і приймають всіх хто має наш паспорт.

іди за русскім карабльом кацапка.
нах пшло.
   
поки що чутний лише твій ущербний вой, які ж ми, українські біженці, хитровиїбані і невдячні.

Тю... этож Вы, мадам, выли тут, шо Дания нажилась на вашей кто она там... Я тут причём и схуяли Вы себя записали в беженки? ;)
   
Ні. То в Польщі добре знають про масштаб заробітчанства, тому трошки фільтрували по даті виїзду з України (після 24.02.22), а ірландці приймали і приймають всіх хто має наш паспорт.

Уже нет...  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія