Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Тарас Чмут, голова фонду компетентної підтримки армії «Повернись живим» і засновник порталу «Мілітарний» в інтерв’ю LB live вперше розповів про купівлю фондом «байрактарів» для Збройних Сил України, про наміри придбати бронетехніку, про ситуацію на фронті та потреби армії.
Також поговорили про критичне ставлення Тараса до декотрих з українських систем озброєнь. Про наші шанси отримати американські винищувачі а також про те, скільки HIMARS треба Україні.


00:44 Проєкт RevengeFor.com – купи напис на ракеті, якою вдарять по русні
01:32 Як залучати донати від західної аудиторії
07:44 Чи змінилися надходження коштів до волонтерів улітку
08:53 Як змінилися пріоритети фонду за час війни
09:49 Що найбільше зараз потрібно нашій армії
11:00 «Повернись живим» купує бронетехніку. І «байрактари»
14:11 Де можна купити підводний човен і F-16
16:17 Збройні барони і українські волонтери
19:40 Росія зриває угоди із закупівлі зброї для України
20:10 Яке озброєння потрібне Україні для отримання переваги на фронті
20:52 Скільки HIMARS потрібно Україні
23:31 Коли Україна отримає F-16
24:26 A-10 «Тандерболт» чи F-16
28:14 Чому Україна не робить власні ударні дрони
30:49 Чому немає історій успіху дронів-камікадзе
36:08 Наскільки ефективно Збройні Сили України застосовують передане озброєння
38:20 Чи важко навчати і вчитися під час війни
38:58 «Зоопарк» і логістична проблема української армії
45:53 Де знайти боєприпаси і техніку для війни
47:11 Чому партнери України передають нам недостатньо озброєння
51:16 Як довго Захід зможе підтримувати Україну
52:39 Що буде у найближчі пів року
53:18 Чи готовий світ «вписатися» за Україну у випадку ядерної загрози
56:10 Скільки триватиме війна – пів року чи десять років. Песимістичні прогнози
01:02:42 Чи українське суспільство серйозно ставиться до війни
01:04:32 Чи існує зараз український оборонно-промисловий комплекс
01:08:00 Чому Тарас Чмут не любить український ОПК. Що не так з «Богданою» і «Нептуном»
01:11:09 Де сучасні українські ракетні системи

01:14:18 Де Тарас мав більше відчуття, що робить хороші і правильні речі: коли служив у морській піхоті чи коли пішов у «Повернись живим» і займається «Мілітарним»?
01:15:10 Чи відбирають маленькі волонтерські проєкти гроші у великих
01:16:20 Чому фонд не використовує накопичену крипту
01:17:00 Чому українці так люблять хейтити один одного
01:20:33 Фінальний позитив від Тараса Чмута


Останнє редагування: 8 серпня 2022 15:54:14 від африканский_йож
   
коротше, я за білим простирадлом
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

коротше, я за білим простирадлом

менше знаєш, йожо, краще спиш
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

коротше, я за білим простирадлом
то що, дітей  та онуків відправляти за кордон?
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

весь час кажу - почати треба з того, щоб розстріляти Турчинова
а як ні, то ні
   
то що, дітей  та онуків відправляти за кордон?

З позитивного він лише відмітив, що ми здобули перемогу в першій битві, коли встояли у лютому-березні, і що це насправді неабияке диво і Подвиг з великої літери.
Ну і що по нам поки ще досі не застосовувалась ядерна зброя.

Все.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Та нічого там такого шокуючого він не сказав. Що війна закінчиться не скоро, що в нас ще будуть великі втрати при звільненні територій, що треба більше зброї та менше шапкозакиданства.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

весь час кажу - почати треба з того, щоб розстріляти Турчинова
а як ні, то ні
підстава?
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

він мусить нагнітати, щоб народ не розслаблявся і продовжував перераховувати на фонд для підтримки армії
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

про яку брехню мова?
   
журналіст передивився Арестовича
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

підстава?

послухай де наш ОТРК
ну і за Крим
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

коротше, я за білим простирадлом
Да ладно. Это он ещё по доброму прошёл. Если больше копнуть  :D
Может свидетели нептунов немного поймут что к чему))
пысы
Кстати спасибо за ссылку, немного прокручивал, но пожалуй это первое интервью за много лет которое я посмотрел. Толковый чувак
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

послухай де наш ОТРК
ну і за Крим
дякую.
а як наступник, змінилося щось з нашим ОТРК?

   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Цікаве інтерв’ю.
   
З позитивного він лише відмітив, що ми здобули перемогу в першій битві, коли встояли у лютому-березні, і що це насправді неабияке диво і Подвиг з великої літери.
Ну і що по нам поки ще досі не застосовувалась ядерна зброя.

Все.

Мають бути F-16 - позитив. Якщо через півроку - насправді це був би позитив

Як я розумію, Захід просто не має достатньо артилерії, щоб задовільнити потреби України. Але має достатньо авіації

Останнє редагування: 8 серпня 2022 17:36:58 від Келаврик
   
Да ладно. Это он ещё по доброму прошёл. Если больше копнуть  :D

от заспокоїв так заспокоїв. Майстер  :weep:
   
Тарас Чмут, голова фонду компетентної підтримки армії «Повернись живим» і засновник порталу «Мілітарний» в інтерв’ю LB live вперше розповів про купівлю фондом «байрактарів» для Збройних Сил України, про наміри придбати бронетехніку, про ситуацію на фронті та потреби армії.
Також поговорили про критичне ставлення Тараса до декотрих з українських систем озброєнь. Про наші шанси отримати американські винищувачі а також про те, скільки HIMARS треба Україні.

https://youtu.be/AxAzy8EQfUM


Тарас Чмут: "Брехнею перемогу не здобути"

 (tu)
   
він мусить нагнітати, щоб народ не розслаблявся і продовжував перераховувати на фонд для підтримки армії
О!
Если у человека есть фонд, куда ему деньги добрые люди переводят,
то говорить он может что угодно
доказано Amnesty International
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Ни кто не знает что будет завтра.
Развал рф или ядерный удар.
А побеждать надо, других вариантов нет - доказанно ордло.
Для победы нужен положительный заряд - наша пропаганда на высоте, ей мешают всякие блогеры шмогеры, сеющие сомнения и уныния, дажа косвенно.
А как на самом деле мы знаем от своих воинов. И когда всем городком хороним ( как и везде в провинции) - знаем.
Я хотел сказать - ни кто не знает как будет и когда конец войне.. Ни кто
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Я вже слухав це інтерв'ю, корисно таке переглядати, але треба зважати на то, що він волонтер і мусить трошки накидати лайна.

А то народ дещо розслабився, у сусідній гілці про нерухомість у Львові ЛембергАТ усім розповідає, що треба вкладатися в бетонометри під час війни, бо заробітчани жодним іншим чином гроші інвестувати не вміють...
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Да ладно. Это он ещё по доброму прошёл. Если больше копнуть  :D
Может свидетели нептунов немного поймут что к чему))
пысы
Кстати спасибо за ссылку, немного прокручивал, но пожалуй это первое интервью за много лет которое я посмотрел. Толковый чувак

Він виходить із того, що Захід нас може кинути рано чи пізно.

Я особисто виходжу з того, що якщо Захід нас кине, то наш кінець буде швидким і безболісним  :gigi: Ну а потім треба буде приготуватися балтійським країнам (про інші колишні республіки СРСР можна навіть не згадувати).
   
Він виходить із того, що Захід нас може кинути рано чи пізно.

Я особисто виходжу з того, що якщо Захід нас кине, то наш кінець буде швидким і безболісним  :gigi: Ну а потім треба буде приготуватися балтійським країнам (про інші колишні республіки СРСР можна навіть не згадувати).

він загалом багато сам собі протиричів.

в мене склалося двояке враження від інтерв'ю.

Наприклад, він впевненний в нашій перемозі.
Але перед тим накидує -а якою наша перемога має бути, який результат? -і не відповідає. Він не знає сам що вважати перемогою.

Якщо він впевненний, що захід нас кине, то як він може бути впевненним, що ми переможемо? )

І такого багато.
Він розмірковує про те, що нам потрібно будувати десятки заводів і виробляти боєприпаси. Аби не залежати від заходу.

Так а як ми зможемо їх будувати? він не каже. зараз? чи після перемоги? а перемога можлива, знову таки, коли захід нас не кине.

А так -він великий молодець і робить велику справу.
   
Цікаве інтерв’ю.
Нічого цікавого. Я все не слухав, але про підтримку, шо захід втомиться... Як би захід планував втомились вони б і не впрягались, це не ті люди які діють на емоціях як волонтери і пересічні громадяни, це пересічний може витягнути загчку і віддати на ЗЧУ, потім заначка закінчилась і людина втомилась. Захід спочатку він варіанти прорахує, підрахує а потім почне діяти, може трохи некваплячись, але каток теж нікуди не квапиться... (Я не про німців). Тарас трохи втомився.
   
Так, достатньо згадати нову доктрину, стратегію, що її оголосила Британія.
Пам'ятаєте, її тьотя зачитувала - міністр оборони, здається.

Там та-аке, що спустити на тормозах цю війну, здається, вже не можливо.
   
Я вже слухав це інтерв'ю, корисно таке переглядати, але треба зважати на то, що він волонтер і мусить трошки накидати лайна.

А то народ дещо розслабився, у сусідній гілці про нерухомість у Львові ЛембергАТ усім розповідає, що треба вкладатися в бетонометри під час війни, бо заробітчани жодним іншим чином гроші інвестувати не вміють...
бетонометри виявилися таким самим гівно активом як біткойни, їбанулися удвічи, так біткойнів можно на телефоні вивезти і не треба нотаріус, рєєстри і таке інше.
   
і ще політичне )) - 3 2014 року НУЛЬ вкладено в військові розробки. НУЛЬ.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Так, достатньо згадати нову доктрину, стратегію, що її оголосила Британія.
Пам'ятаєте, її тьотя зачитувала - міністр оборони, здається.

Там та-аке, що спустити на тормозах цю війну, здається, вже не можливо.

еЛКа, нам без переваги в авіації та танках складно буде наступати на кацапів. Поки що Захід нам допомагає, щоб ми не програли, паралельно тиснучи на Рашку економічно. У кацапів не вийде масово тягати потрібний собі імпорт через ту саму Туреччину, бо на Заході не дурні сидять, такий реекспорт просто банально припиниться після перших санкцій проти турецьких компаній. Коли почнуться літачки та танчики, можеш готувати шампанське...
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

і ще політичне )) - 3 2014 року НУЛЬ вкладено в військові розробки. НУЛЬ.
тавишо
29 грудня 2016 р.  ·
В мережі з'явилися свіжі фото з будівництва 4-х Малих броньованих арт катерів (МБАК) проекту 58155.
Як бачимо, вже є сформовані корпуси, рубка та мачта. Очікується, що катери увійдуть до складу ВМС наступного року (літо-осінь).
Що важливо розуміти, так це позицію Командування ВМС щодо будівництва катерів цього проекту - перші 2 корпуси рік (!!!) проходили випробовування та дороблювалися, їх, по суті, "вивернули назовні" а потім зібрали заново, і всі недоліки максимально мають бути усунуті на подальших серійних корпусах. Також, варто очікувати посилення бойового потенціалу катерів...
І головне, що надводні сили ВМСУ починають поповнюватися новими одиничками. Нехай малими, нехай слабкими чи прибережними, але процес запущено! А 6 катерів це вже непогана сила на Азовському морі...
P.S. А ще ж заклали 2 десантні катери проекту "Кентавр"...
https://www.facebook.com/TarChmut/posts/pfbid02LjQVXdtXKn6ep95s1NN3ZacDyGU68sftwDKvStQ3Ys5GDukDccgHgDAwRgAWYEkgl
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

Нічого цікавого. Я все не слухав, але про підтримку, шо захід втомиться... Як би захід планував втомились вони б і не впрягались, це не ті люди які діють на емоціях як волонтери і пересічні громадяни, це пересічний може витягнути загчку і віддати на ЗЧУ, потім заначка закінчилась і людина втомилась. Захід спочатку він варіанти прорахує, підрахує а потім почне діяти, може трохи некваплячись, але каток теж нікуди не квапиться... (Я не про німців). Тарас трохи втомився.
його міркування щодо західної допомоги дійсно містять певні протиріччя. З одного боку, вказує, що надання озброєнь поступово збільшується, а з іншого припускає, що через пів року захід втомиться внаслідок економічних проблем
Але він уникає занадто категоричних тверджень чи чорно-білих оцінок, його тези швидше спонукають замислитися
От я щойно коротко проглянув, що мені пропонує ютуб. Серед запропонованого, одразу ж свіжі інтерв’ю Жданова з заголовками типу: «ЗСУ закривають мишоловку» або «цей тиждень буде вирішальним»
Та ну його нафіг, я краще Тараса послухаю, ніж балаболів.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

і ще політичне )) - 3 2014 року НУЛЬ вкладено в військові розробки. НУЛЬ.
допис Тараса від 22 грудня 2017 р
Ну що ж, найкраща новина для завершення робочого тижня:)
Надзвичайно важливий напрямок у вітчизняній оборонці!! Тепер чекаємо на прийняття комплексу на озброєння та поставки у війська.
https://www.facebook.com/TarChmut/posts/pfbid02nX3B3Az3M263HLzetC3pNxTsZsLt15Y1KxuDb9FLjH92qzE7N1cdGtDQBE57yXYml
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

і ще політичне )) - 3 2014 року НУЛЬ вкладено в військові розробки. НУЛЬ.
Тарас Чмут
2 грудня 2017 р.  ·
Одна з дуже потрібних та перспективних речей для нашої армії.
60-мм міномету нам дуже не вистачало для роботи в АТО. Головна його перевага - мала вага та розміри, що дозволяє носити його, наприклад, у сіру зону, по-ближче до позицій ворога, де швидко "відпрацювати" та втекти. Дальність стрільби значно вища аніж у РПГ чи "перекруток", а потужність сучасних 60-мм мін схожа з потужністю звичайних 82-х. Також, траєкторія польоту дозволяє вражати цілі за перешкодами чи не на прямій лінії видимості.
Короч, однозначно позитивна і потрібна річ!)
з фб Тараса
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

допис Тараса
Тарас Чмут
29 грудня 2018 р.  ·
Колеги з MilitaryAviation.in .UA підвели підсумки року по авіації.
Так, цього року Повітряні сили отримали після ремонту чи модернізації:
7 МіГ-29 (4 МіГ-29МУ1 та 1 МіГ-29УБ)
5 Су-27 (1 Су-27УБ)
3 Су-25М1К
1 Су-24МР
4 Л-39/М1
2 Ан-26
1 Іл-76МД
Армійська авіація Сухопутних військ отримала близько 10-ти відремонтованих та модернізованих Мі-24П/ПУ1, Мі-8МТ, Мі-8МСБ-В, Мі-2МСБ.
Також, ремонтувалася авіатехніка МВС.
Наступного року чекаємо на перший борт глибокої модернізації МіГ-29МУ2 з можливістю роботи по наземним цілям і глибокою (не як на МУ1:) модернізацією авіоніки.
Але це все не відміняє необхідності прийняття рішення і початку робіт щодо закупівель нових багатоцільових винищувачів для ПСУ, які з 202Х-го року будуть заміняти МіГ-29, Су-27, Су-24М/МР.
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

то було за Порошенка
а тепер дописи Тараса свіжіші за 2019
Тарас Чмут
11 грудня 2019 р.  ·
Про пріоритети у закупівлях та "ефективний" розподіл хоча б тих ресурсів які маємо.
Цього року на ремонт найбільшого ходового судна ВМС на Азовському морі виділили 160 тис грн а на закупівлю музичних інструментів майже 200 тисяч. І це лиш одна частина флоту. І не те щоби музика чи мистецтво були зайвими у армії, просто тяжко дивитися як екіпажі самі ремонтують та підтримують свої кораблі та катери у той час як держава виділяє кошти на явно не пріоритетні речі.
Що важливіше нам, мати більш технічно справний та боєздатний корабель чи якісно забезпечений оркестр?...
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

ось Тарас бідкається про роки, які пішли під хвіст
Тарас Чмут
4 грудня 2019 р.  ·
Ну що ж, 2019-й добігає кінця і можемо підвести підсумки?
Ракетний катер по темі «Лань»:
- флоту не передано
- на випробування не вийшов
- на воду не спущений
- не закладений на стапелі
- проекту немає.
2017-2019 пішли коту під хвіст. 3 роки втрачено. 3 роки!!! То чи є у нас війна?
Ну і ключове - такий катерів треба не один і не два, їх треба дивізіони! А ще тральщики-шукачі мін, протичовнові корвети, підводні човни... Багато всього треба. А ми втрачаємо час:( З року в рік...
На початку січня буде черговий матеріал про оновлення Чорноморського флоту Росії. Дуже прикро, що Україна втрачає час та не здатна розставляти пріоритети у тому, що для нас є головним.
   
допис Тараса від 22 грудня 2017 р
Ну що ж, найкраща новина для завершення робочого тижня:)
Надзвичайно важливий напрямок у вітчизняній оборонці!! Тепер чекаємо на прийняття комплексу на озброєння та поставки у війська.
https://www.facebook.com/TarChmut/posts/pfbid02nX3B3Az3M263HLzetC3pNxTsZsLt15Y1KxuDb9FLjH92qzE7N1cdGtDQBE57yXYml
Випробування було, не вкладено у виробництво нічого. Ні Порохом, ні Зелею
   
Re: "Брехнею перемогу не здобути". Тарас Чмут

якщо ще в 17-19 у фб Тараса можна знайти хоч дещицю позитиву, то за останні три - нуль.
   
тавишо
29 грудня 2016 р.  ·
В мережі з'явилися свіжі фото з будівництва 4-х Малих броньованих арт катерів (МБАК) проекту 58155.
Як бачимо, вже є сформовані корпуси, рубка та мачта. Очікується, що катери увійдуть до складу ВМС наступного року (літо-осінь).
Що важливо розуміти, так це позицію Командування ВМС щодо будівництва катерів цього проекту - перші 2 корпуси рік (!!!) проходили випробовування та дороблювалися, їх, по суті, "вивернули назовні" а потім зібрали заново, і всі недоліки максимально мають бути усунуті на подальших серійних корпусах. Також, варто очікувати посилення бойового потенціалу катерів...
І головне, що надводні сили ВМСУ починають поповнюватися новими одиничками. Нехай малими, нехай слабкими чи прибережними, але процес запущено! А 6 катерів це вже непогана сила на Азовському морі...
P.S. А ще ж заклали 2 десантні катери проекту "Кентавр"...
https://www.facebook.com/TarChmut/posts/pfbid02LjQVXdtXKn6ep95s1NN3ZacDyGU68sftwDKvStQ3Ys5GDukDccgHgDAwRgAWYEkgl
Це Чмут сказав, не я.
Забула копірайтинг поставити.
Ви мені простирадл не пишіть, я порохофоб, на відміну від вас порохофіла.
   
якщо ще в 17-19 у фб Тараса можна знайти хоч дещицю позитиву, то за останні три - нуль.
Оце вас торкнуло. Ок-ок, ви праві, так.
Вибачте за збурені емоції.
   
Тарас Чмут живет на 25% от того что переводят в его БФ. Молодец! А те кто ему переводят лохи. Все что он говорит его реклама, а содержание пустота.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія