Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Клопотання

Клопотання

24 лютого 2014 року. м. Київ




                                                                          К Л О П О Т А Н Н Я



Шановна адміністрація.

Чи можна отримати можливість позбуватися тролів у власних гілках? Тобто модерувати свої теми від засмічування та атак.

Історія тут - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030712.0

Зазделегіть дякую,
Листоk

Останнє редагування: 25 лютого 2019 12:40:45 від Листоk
   
Re: Клопотання

нє, ніззя! B-)
ще чого!
   
Re: Клопотання

нє, ніззя! B-)
ще чого!

Брись троль
   
Re: Клопотання

Брись троль
:laugh:
і вопше, є профільна гілка
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013224.0
хочеш поповнити лави напівбогів? B-)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017996.0

Останнє редагування: 24 лютого 2019 13:40:12 від magistr
   
Re: Клопотання

Я тобі наказав забиратися геть троляко
   
Re: Клопотання

Я тобі наказав забиратися геть троляко
а чарівне слово? ;)
   
Re: Клопотання

а чарівне слово? ;)

За матюки банять на форумі, свободєн.
   
Re: Клопотання

За матюки банять на форумі, свободєн.
:weep:
   
Re: Клопотання

 8-)
   
Re: Клопотання

8-)

Привіт Зільоний, а ти що тут робиш?  :-B
   
Re: Клопотання

Привіт Зільоний, а ти що тут робиш?  :-B

 :-B

крокодил шукае любові... 8-)
   
Re: Клопотання

:-B

крокодил шукае любові... 8-)

На адмінфорумі?...
   
Re: Клопотання

На адмінфорумі?...

тут бувае ОленаЮрівна 8-)
Вдрук їй тре харошый чюдовий крокодил
нєбалуваний
ішоб їсив пошті все... 8-)
   
Re: Клопотання

тут бувае ОленаЮрівна 8-)
Вдрук їй тре харошый чюдовий крокодил
нєбалуваний
ішоб їсив пошті все... 8-)
:laugh:
   
Re: Клопотання

тут бувае ОленаЮрівна 8-)
Вдрук їй тре харошый чюдовий крокодил
нєбалуваний
ішоб їсив пошті все... 8-)

Зрозуміло. А то я подумав, що тебе теж тролі дістають та тобі теж потрібна хлопавка для мух.

Добре, я тут в черзі на прийом до адміністрації, так що, якщо що, заходь. Може віршик якийсь буде на злобу дня. Мені подобається твоя творчість.
   
Re: Клопотання

Кхм
   
Re: Клопотання

Дякую за відповідь.

Позбавлення можливості створення тем та редагування власних повідомлень, це майже те, про що й було клопотання.

Дякую,
Листоk
   
Re: Клопотання

Дякую за відповідь.

Позбавлення можливості створення тем та редагування власних повідомлень, це майже те, про що й було клопотання.

Дякую,
Листоk

Тебе позбавили такого права?
   
Re: Клопотання

листок тебе теж позбавили права створюватитеми , редагувати власні повідомлення, опції пошуку і голосування? велкам ту клюбу лішєнцев))))

оце то ти написав петицію, оце то поклопотався))) пішов за шерстю прийшов стриженим)) Альона Юр.ївна має відмінне почуття гумору. сміявся хвилин 5  це тролізм мега рівня . жаль що ваша обмеженість не дає вам то оцінити))))

я тобі одну умну вєщ скажу тільки ти не абіжайся. то на роботі важлвий результат бо оплачується саме результат. а в аматорстві вжливий саме ПРОЦЕС. якщо ти на фупі не на роботі - то цінуй сам процес. оцінюй красу гри.))))) для цього не потрібоно права редгувтаивласні гілки. навіщо.
цінуй процес
   
Re: Клопотання

зауважу що листок цікавий дописувач. точно не платний бот а за переконаннями. як і тімі апостол. хооч я з ними частенько срусь - срача ради) але вони одні з небагатьох дійсно цікавих україномовних дописувачів фупу .
   
Re: Клопотання

Дякую за відповідь.

Позбавлення можливості створення тем та редагування власних повідомлень, це майже те, про що й було клопотання.

Дякую,
Листоk
Я веду тут історію, просто щоб нікого не забули.... Все пройде і вибори...
   
Re: Клопотання

зауважу що листок цікавий дописувач. точно не платний бот а за переконаннями. як і тімі апостол. хооч я з ними частенько срусь - срача ради) але вони одні з небагатьох дійсно цікавих україномовних дописувачів фупу .
Ти реально думаєш, що  я за якусь партію?  :(  Я чесний аполітичний дописувач, от не давно про Ляшка притащив допис, поглянь... Хіба там щось не обєктивно?
   
Re: Клопотання

листок тебе теж позбавили права створюватитеми , редагувати власні повідомлення, опції пошуку і голосування? велкам ту клюбу лішєнцев))))

оце то ти написав петицію, оце то поклопотався))) пішов за шерстю прийшов стриженим)) Альона Юр.ївна має відмінне почуття гумору. сміявся хвилин 5  це тролізм мега рівня . жаль що ваша обмеженість не дає вам то оцінити))))

я тобі одну умну вєщ скажу тільки ти не абіжайся. то на роботі важлвий результат бо оплачується саме результат. а в аматорстві вжливий саме ПРОЦЕС. якщо ти на фупі не на роботі - то цінуй сам процес. оцінюй красу гри.))))) для цього не потрібоно права редгувтаивласні гілки. навіщо.
цінуй процес
в честь такої події приберу Листка з ігнору.
   
Re: Клопотання

Ти реально думаєш, що  я за якусь партію?  :(  Я чесний аполітичний дописувач, от не давно про Ляшка притащив допис, поглянь... Хіба там щось не обєктивно?

кожен укрпадлітикик це концентроввана брехня.а шукаи в концентрованій брехні об.єктивність цце бути наївним , чи ідеаалістом). я ж і кажу що ти не партбот
   
Re: Клопотання

То забрали чи ні право створювати гілки?
   
Re: Клопотання

Дякую за відповідь.

Позбавлення можливості створення тем та редагування власних повідомлень, це майже те, про що й було клопотання.

Дякую,
Листоk


 :gigi: А чьом ти шелєстіш, Лісточєк?



А ващє, класний підхід.  :super:
   
Re: Клопотання

:gigi: А чьом ти шелєстіш, Лісточєк?



А ващє, класний підхід.  :super:
Ну те що прихильники Тимошенко і Зеленського вата, я ніколи не сумнівався...

Цікаво  як Юлька пролетить, будите ходити обіжені на весь світ?
   
Re: Клопотання

А чуть не забув Кароффка з святом тебе .
   
Re: Клопотання

Ну те що прихильники Тимошенко і Зеленського вата, я ніколи не сумнівався...

Цікаво  як Юлька пролетить, будите ходити обіжені на весь світ?

Цю.... Це для тебе життя закінчицця, якшо Пецья просере все.

Мені якось начхати. Головне, щоб не було фальсифікацій, але твій Пецья таке падло, що не збирається цього гарантувати. Навпаки, він зробить все, щоб пролізти зі своїм плінтусним рейтигном знову на табуретку.
   
Re: Клопотання

А чуть не забув Кароффка з святом тебе .

Дякую. Тебе - також.
   
Re: Клопотання

Цю.... Це для тебе життя закінчицця, якшо Пецья просере все.

Мені якось начхати. Головне, щоб не було фальсифікацій, але твій Пецья таке падло, що не збирається цього гарантувати. Навпаки, він зробить все, щоб пролізти зі своїм плінтусним рейтигном знову на табуретку.
Для чого ці вигадки про фальсифікацію? Взагалі політ силам треба бути обреженими з цими заявами, тому що їх виграш також буде сумнівний і вони порушують цим Суспільний договір легітимізації влади.

При любих махінаціях 2-3 відсотка може бути накручено в межах країни. А це нікого не рятує.

Треба розуміти, що ці всі казки про 1000 грн, це вигадка, тому що воно закидується деякими силами, щоб потім можна було оспорити чесну перемогу...
   
Re: Клопотання

Для чого ці вигадки про фальсифікацію? Взагалі політ силам треба бути обреженими з цими заявами, тому що їх виграш також буде сумнівний і вони порушують цим Суспільний договір легітимізації влади.

При любих махінаціях 2-3 відсотка може бути накручено в межах країни. А це нікого не рятує.

Треба розуміти, що ці всі казки про 1000 грн, це вигадка, тому що воно закидується деякими силами, щоб потім можна було оспорити чесну перемогу...

Ну, от нахерра ти оце мені брешеш? Саме оті ТРИ відсотки, накручених на користь янека, і вирішили все.

Фальсифікації із використанням адмінресурсу обкатав ще янек, а Пецья у нього дуже здібний учень, так що не треба відбілювать кобеля.

Фальсифікації вже хоча б в тому, що Пецья понапихав купу своїх технічних кандидатів, у яких доходи аж ніяк не тягнуть на 2,5л застави, клон Тимошенко вже чого вартий.
А про оці надбавки до пенсій я вже взагалі мовчу. За 2015 і 2016 роки треба індексувати, а за 2017 та 2018 не треба. І це при тому, що в 2017 році інфляція була більшою за 2016 рік. Чому пенсію на 17% збільшили тільки тим, у кого пенсія і так достатня для прожитку?

І чому до цього додумалися лише в останній перед виборами місяць? Це не підкуп виборців?



І про оті тисячі, що видавалися місцевими управліннями соцзахисмту - це правда. Інша справа, що їх дуже швидко прикрили, бо пішла огласка. А від отих бабусь їм потрібно було лише написані ними заяви, щоб легалізувати запит на виведення коштів із бюджету.


Учиш-учиш вас - одні двойки.
   
Re: Клопотання

І про оті тисячі, що видавалися місцевими управліннями соцзахисмту - це правда. Інша справа, що їх дуже швидко прикрили, бо пішла огласка. А від отих бабусь їм потрібно було лише написані ними заяви, щоб легалізувати запит на виведення коштів із бюджету.

Отже у стариків забрали лишню копійку. :facepalm1: Була така історія з піонерським галстуком, на галстуці була зпонка, але одній Піонерці на запонці привидівся портрет Троцького схований. То всі піонери почали викидувати запонки з галстуків. ))) Десь так і ВИ зараз, вам вижається підступ влади, насправді ці виплати нічого не рішали...  :lol: просто старики зможуть менше лікарств купити, або менше внучку шоколадок РОШЕН))))

Зараз 2-3 відсотка не гратимуть ролі, взагалі...  :friends: Ще місяць до цікавих подій і дивних...  :lol:
   
Re: Клопотання

Отже у стариків забрали лишню копійку. :facepalm1: Була така історія з піонерським галстуком, на галстуці була зпонка, але одній Піонерці на запонці привидівся портрет Троцького схований. То всі піонери почали викидувати запонки з галстуків. ))) Десь так і ВИ зараз, вам вижається підступ влади, насправді ці виплати нічого не рішали...  :lol: просто старики зможуть менше лікарств купити, або менше внучку шоколадок РОШЕН))))

Зараз 2-3 відсотка не гратимуть ролі, взагалі...  :friends: Ще місяць до цікавих подій і дивних...  :lol:
Ти так нічого і не зрозумів.

ЧОМУ саме ЗАРАЗ, перед виборами прокинулася така благодійність?

І чому РАНІШЕ не проводилася індексація пенсій?

І навіщо взагалі Пітро всунув свого носа в парафію кабміну?



ЧОМУ Пітро не хоче виграти вибори у ЧЕСНОМУ безпідкупному двобої? Чому завжди шукає якісь лазєйки.

Іншими словами чому він такий хитрови*баний? Він шо, по жиздні такий?
   
Re: Клопотання

Ти так нічого і не зрозумів.

ЧОМУ саме ЗАРАЗ, перед виборами прокинулася така благодійність?

І чому РАНІШЕ не проводилася індексація пенсій?

І навіщо взагалі Пітро всунув свого носа в парафію кабміну?



ЧОМУ Пітро не хоче виграти вибори у ЧЕСНОМУ безпідкупному двобої? Чому завжди шукає якісь лазєйки.

Іншими словами чому він такий хитрови*баний? Він шо, по жиздні такий?
Як ти можеш його запідозрити в такому підступі?  Він як підлий аферюга пробує розкрутити довірливих пенсіонерів (насправді малоросів і хитро виє...них) на голосування за не вірні цінності, так???

Саме так і є , і це його плюс. Розумієш, а як він має боротись проти іншої аферюги? Її методома, зараз у нього цих методів більше ніж у неї...

І ця підступність і підлість і вміння домовлятись з усіма де це реально, так саме за це його і вибрали  в один тур, що він підлий але з інтересами Україна вільна держава.

А ви цього так і не вкурили.

Тіки не кажи, що прихильники Тимошенко розраховували, вони можуть робити підлість, а точно так не буде зроблено проти них?))))

Дві секти зішлись не на життя а на смерть ....


Добренько, політика політиков... Але я не є партійним і заангажованим, тому можу казати обєктивну правду)))))

Слава Україні!
   
Re: Клопотання

Як ти можеш його запідозрити в такому підступі?  Він як підлий аферюга пробує розкрутити довірливих пенсіонерів (насправді малоросів і хитро виє...них) на голосування за не вірні цінності, так???

Саме так і є , і це його плюс. Розумієш, а як він має боротись проти іншої аферюги? Її методома, зараз у нього цих методів більше ніж у неї...

І ця підступність і підлість і вміння домовлятись з усіма де це реально, так саме за це його і вибрали  в один тур, що він підлий але з інтересами Україна вільна держава.

А ви цього так і не вкурили.

Тіки не кажи, що прихильники Тимошенко розраховували, вони можуть робити підлість, а точно так не буде зроблено проти них?))))

Дві секти зішлись не на життя а на смерть ....

Добренько, політика політиков... Але я не є партійним і заангажованим, тому можу казати обєктивну правду)))))

Слава Україні!

Як ти не є на подсосі у Пидра, то якого хуя тєльнягу за нього рвеш? Просто заткнися і сиди мовчки - не заважай робити Україну Європейською - перш за все, без фальсифікацій і підкупів.

Ну, чому ви такі тупі?  :facepalm:  Невже до вашого куриного мозгу не діходить, що для того, щоб збільшити пенсії хоч на одну копійку, повинен бути ухвалений якийсь НПА - Закон в даному випадку. Ну, і де він, набувший чинності у січні-лютому? Немає? А на підставі чого ж тоді ото гроші роздають? То гроші, які повинні були виплатити ще у 2015-2016 роках? Так а чого ж ті гроші своєчасно не виплачували? Чого не виплачували у 2018 році? Чого схаменулися саме в останньому місяці перед виборами?

От коли знайдеш цілком логічні відповіді на ці запитання - отоді і відкривай рота. Немає відповідей - значить сиди отам у куточку і не вякай.
   
Re: Клопотання

Взагалі щоб зявились гроші реальні, треба  щоб звідкись вязалась додана вартість.... :facepalm1: За що Гуртому Парламент і всі злодії в тому числі і і БЮТ вигнали Яресько? Бо вона збалансовуючи бюджет не дозволила трати більше ніж є в статтях доходу...

Можеш хоч 100 законів приняти, а коли немає звідки брати коштів то значить ти розраховуєш платити фантіками....

Проходили, це вже...


Взагалі ви якісь наївні, про ти вас мають грати чесно а ви можете робити що вам заманеться.

ВИ зустріли гідних суперників і вони вас давлять вашимиж методами...


Доречі ти фактично визнала що партійна, тому швидко підредагуй пост поки не натиснули доповідь що партійний бот...

 :rotate:

Юля уже програла президенські, Зеленський не пройде в у раду, Гриценко або Ляшко або Юля отримають скоріш зав се золоту акцію на парламенських. Ну якщо Порошенко на продавить своїх по мажоритарці.

От тобі і буде результат...

Хоча є ще інший варіант розвитку подій... ((((
   
Re: Клопотання

Хєрасє у вас тут розклади, вибачаюсь був трохи зайнятий, але, йдемо далі  :D
   
Re: Клопотання

Зльоту - магістра сразу на  ЮХ посилайте, де б не з'явився. Чмо безвідповідальне.
   
Re: Клопотання

Аеліт.
Тобі я вже відповів в приваті відносно моїх гілок. Я не хочу тебе бачити. Йди з магістром.  Що незрозуміло?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія