Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент про ринок землі: які досягнення, кроки зроблено?

У батьків є трохи землі, вечером  тре заяву скласти
   
По теме))) родичи ездили за платой за паи. попри закон, никто там (в том селе)налом не платит, только натуроплата ( зерном, мясом живым, дровами), естественно фермеры в свою пользу эквивалент считают. Посчитав полученные вещи, прикинул , что по рыночным ценам вышло где то по 500 грн. с одного га (т.е в 3 раза меньше,чем предписывает закон сейчас).
   
Чому будинок продати можна, а землю ні.. я хз.. Але то таке.

Люба партія може мати будь яку думку з цього приводу , і відповідно і робити певні дії.
Але коли говорять одне, а роблять діаметрально протилежне.. я цього не розумію. Як це можна?
Хто вам сказав таку єресь? На сьогоднішній день обмеження стосується лише земель сільськогосподарськ ого призначення.... і "пацани", які з піною ратують за зняття мораторію, чомусь не поспішають з розробкою і прийняттям нормативки, яка б цивілізовано врегульовувала обіг земель с-г призначення ...
   
"пацани", які з піною ратують за зняття мораторію, чомусь не поспішають з розробкою і прийняттям нормативки, яка б цивілізовано врегульовувала обіг земель с-г призначення ...


потому что никакой новой понрмативки не надо

все есть

и всегда было
   
потому что никакой новой понрмативки не надо

все есть

и всегда было
Да ну-у-у, правда шо лє? Навіть обговорювати це не хочу :) Це з серії - відмінити пенсії :)
   
а тим часом у нас в селі, на фоні чуток про зняття мораторію, ціна на чорному ринку землі виросла більше ніж в двічі,десь до 2 500 дол. за га, та й орендну плату почали піднімати,хоча й не всі, деякі міроєди тримають на рівні 12,5 тис грн, проте вже є фермери і великі господарства, які платять готівкою від 16 до 25 тис грн за пай в 4 га, причому деякі платять ще весною, наперед. Але закон про оренду землі зробив із власників землі фактично кріпаків у їх орендаря, бо розірвати договір, підписаний на 10-15 років фактично не реально
   
потому что никакой новой понрмативки не надо

все есть

и всегда было
Ну кадастри не зашкодять,  таке враження що просто ні у кого нема бажання. Нікому то не вигідно.
Керівник фракції БПП казав що все зроблять, Президент виступає ЗА, а фракція БПП дає 100 голосів проти ( за заборону). 
   
Суддя ЄСПЛ: Уявіть, що 7 мільйонів українців підуть до Страсбурга через земельний мораторій

"Абсолютної заборони на продаж сільгоспземлі немає ніде, крім України"
– Одне з найрезонансніших рішень ЄСПЛ щодо України – про те, що мораторій на продаж сільгоспземель є незаконним.
– Якщо точніше, Суд визнав мораторій таким, що порушує право на власність, гарантоване Першим протоколом до Європейської конвенції з прав людини. І це рішення вже стало остаточним, тобто держава його не оскаржила – що також показово.

Так от, серед 47 держав Ради Європи немає абсолютної заборони на продаж сільгоспземлі ніде, крім України. В усьому світі вона є тільки у п'яти державах – Північна Корея, Куба, Венесуела, Демократична Республіка Конго і Україна.

У рішенні чітко сказано: якщо протягом двох років нічого не буде зроблено, суд може повернутися до розгляду цих справ. Перший рік майже минув, в України є ще один. І я дуже сподіваюся, що рішення буде знайдене.


Чи буде їм усім спокійніше, якщо суд скаже, що держава не виконала свої зобов’язання за Конвенцією? Я так не думаю.
І тому я дуже сподіваюся, що цього не станеться. Та й з того, що я чую, схоже, що зараз йдуть інтенсивні перемовини про впровадження якогось більш-менш адекватного механізму, який дозволить державі потроху погасити заборгованість за рішеннями національних судів, які вона програла.

– А про яку суму "внутрішнього боргу" взагалі йдеться?

– Так ніхто не в курсі. Схоже, навіть Мін'юст цього не знає. Принаймні, на офіційній зустрічі в ЄСПЛ представники міністерства казали, що вони "на стадії підрахунків". І порахувати це справді дуже важко.

Але у попередніх оцінках фігурувала сума, порядок якої можна порівняти з розміром державного бюджету.



https://www.eurointegration.com.ua/interview/2018/11/20/7089551/
   
Але закон про оренду землі зробив із власників землі фактично кріпаків у їх орендаря,
Ці "кріпаки" безплатно землю отримали. Я, наприклад, не відмовився б стати таким кріпаком- надурняк гроші отримувати не вклавши ні копійчини своєї. Землю роздали для ведення хозяйства, а не для спекуляції землею.
   
Ну кадастри не зашкодять,
Є вже кадастр
На блок чейн
Ті ділянки що в нього внесені - можна дозволити продаж

Відразу "не внесені" почнуть чухатись і буде відразу наведений лад з землею

Тому по факту ніякого особливого закону не треба
Обійтись можна підзаконними актами навіть щоб виконати умову про 200 на на фіз особу та про укр громадянство
   
Ці "кріпаки" безплатно землю отримали. Я, наприклад, не відмовився б стати таким кріпаком- надурняк гроші отримувати не вклавши ні копійчини своєї. Землю роздали для ведення хозяйства, а не для спекуляції землею.

Містяни на шару отримали квартири

П с. Є ще держ сх земля (25%)
Можеш заяву написати якщо хочеш бути фермером
   
Одне з найрезонансніших рішень ЄСПЛ щодо України – про те, що мораторій на продаж сільгоспземель є незаконним.
Тобто про форму хозяйнування в Україні тепер будуть вирішувати десь в Європах? А Україні так можна по відношенню до Франції чи приміром Германії?  :shuffle:
   
Ці "кріпаки" безплатно землю отримали. Я, наприклад, не відмовився б стати таким кріпаком- надурняк гроші отримувати не вклавши ні копійчини своєї. Землю роздали для ведення хозяйства, а не для спекуляції землею.

У Конституції  сказано, що земля це власність громадян, а не тих хто її роздає. І нікого не має хвилювати, як громадянин має розпоряджатись своєю власністю.
Поки що, це хвилює чиновників тільки  у 5 країнах світу:

Так от, серед 47 держав Ради Європи немає абсолютної заборони на продаж сільгоспземлі ніде, крім України. В усьому світі вона є тільки у п'яти державах – Північна Корея, Куба, Венесуела, Демократична Республіка Конго і Україна.
   
Тобто про форму хозяйнування в Україні тепер будуть вирішувати десь в Європах? А Україні так можна по відношенню до Франції чи приміром Германії?  :shuffle:
забажили лягти євроінтегруватися з чинушами у брюсселі - жріть тепер

каци вон американці той еспч лісом шлють, цікаво чому
   
Так от, серед 47 держав Ради Європи немає абсолютної заборони на продаж сільгоспземлі ніде, крім України. В усьому світі вона є тільки у п'яти державах – Північна Корея, Куба, Венесуела, Демократична Республіка Конго і Україна.
Комуністи усіх країн, єднаймося    (tu)  [ua]
   
Містяни на шару отримали квартири
Не бреши. За ту квартиру місцяни тричі переплатили. Мої батьки 20 років чекали, поки отримали від свого ж підприємства. Селяни безоплатно отримували землю під застройку з присадибною ділянкою. Так що з того? До речі, ці байки про квартиру, яка з неба впала місцянам я чую від селюків постійно.
   
Не бреши. За ту квартиру місцяни тричі переплатили. Мої батьки 20 років чекали, поки отримали від свого ж підприємства. Селяни безоплатно отримували землю під застройку з присадибною ділянкою. Так що з того? До речі, ці байки про квартиру, яка з неба впала місцянам я чую від селюків постійно.
Не брешуть
Твої батьки не були власниками до приватизації
Держава роздала майна на шаоіка на сотні млрд долл
   
каци вон американці той еспч лісом шлють, цікаво чому
От і я ж про те. Всі країни Європи живуть своїм розумом, лише українці хочуть позиченим. Як кажуть в народі, лише курка від себе гребе. І я дуже добре розумію нащо Європі та іншим "партнерам" приватна власність без обмежень в країні з феодальними порядками.
   
Тобто про форму хозяйнування в Україні тепер будуть вирішувати десь в Європах? А Україні так можна по відношенню до Франції чи приміром Германії?  :shuffle:

У ЄСПЛ є представники і України. Ініціюйте зміни до Конституції, якщо вас це не влаштовує.

Згідно зі статтею 55 Конституції України,

Кожен має право після використання всіх національних засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.

23 лютого 2006 року був прийнятий Закон України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», який гарантував, що рішення Суду є обов'язковим для виконання Україною
   
Не брешуть
Твої батьки не були власниками до приватизації
Брешуть. Приватизація квартири нічого не змінила. Приросту активів не відбулося. А селянам роздали дорогоцінну землю, щоб була можливість працювати на землі. Але хитровиєбані колгоспники працювати не бажають, а бажають спекулювати землею.
   
Не брешуть
Твої батьки не були власниками до приватизації
Держава роздала майна на шаоіка на сотні млрд долл
Звідки у держави  було стільки власного майна?


   
От і я ж про те. Всі країни Європи живуть своїм розумом, лише українці хочуть позиченим. Як кажуть в народі, лише курка від себе гребе. І я дуже добре розумію нащо Європі та іншим "партнерам" приватна власність без обмежень в країні з феодальними порядками.
ну то насправді зрозуміло усе, суди силовики в нашому афрокорупційному бандостане з розборками 90х не працюють ніхера (якщо тіки не зачепити інтереси високопосадовців)

так хай хоча б европейський суд тут час від часу порядок наводить    [ua] 
   
У ЄСПЛ є представники і України. Ініціюйте зміни до Конституції, якщо вас це не влаштовує.

Згідно зі статтею 55 Конституції України,

Кожен має право після використання всіх національних засобів правового захисту звертатися за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.
По-перше: з Клнституцією в цій частині все в порядку. По-друге: ніхто не ущемлює ваших прав і свобод. Ще раз. Земля вам виділялась для ведення хоз.діяльності. Покажи мені, де сказано, що землю виділяли для спекуляцій і я визнаю свою неправоту.
   
От і я ж про те. Всі країни Європи живуть своїм розумом, лише українці хочуть позиченим. Як кажуть в народі, лише курка від себе гребе. І я дуже добре розумію нащо Європі та іншим "партнерам" приватна власність без обмежень в країні з феодальними порядками.
:facepalm1:
Любий громадянин європейської країни може подати у ЄСПЛ. Що поганого у колективному рішенні нормального суду ?
Чи вас задовільняють українські суди? 


   
ну то насправді зрозуміло усе, суди силовики в нашому афрокорупційному бандостане з розборками 90х не працюють ніхера (якщо тіки не зачепити інтереси високопосадовців)

так хай хоча б европейський суд тут час від часу порядок наводить
Ці ідіоти думають, що багато зароблять на перепродажу (спекуляції). Насправді їх візьмуть в такий оборот, що вони ще й повинні будуть...
   
По-перше: з Клнституцією в цій частині все в порядку. По-друге: ніхто не ущемлює ваших прав і свобод. Ще раз. Земля вам виділялась для ведення хоз.діяльності. Покажи мені, де сказано, що землю виділяли для спекуляцій і я визнаю свою неправоту.
заводи робочим, землю селянам. даві бариг і спекулянтов    (tu)  [ua]
   
Любий громадянин європейської країни може подати у ЄСПЛ. Що поганого у колективному рішенні нормального суду ?
Чи вас задовільняють українські суди?
Ні, не задовольняють. Саме тому і кажу, що продаж землі в теперешніх умовах тотальної судової продажності є злочином.
   
Не бреши. За ту квартиру місцяни тричі переплатили. Мої батьки 20 років чекали, поки отримали від свого ж підприємства. Селяни безоплатно отримували землю під застройку з присадибною ділянкою. Так що з того? До речі, ці байки про квартиру, яка з неба впала місцянам я чую від селюків постійно.

 :laugh: міщани 20 років працювали аби квартиру отримати
а селюки все отримали на шару без праці і тепер цю шару можуть ще й продати 
живуть же люди  :beach:
   
Брешуть. Приватизація квартири нічого не змінила.
Змінила
У ваших батьків з'явилась приватна власність на квартиру
До того вони жили там оренлуючи в держави
   
Земля вам виділялась для ведення хоз.діяльності.
Це неправда
Виділялася в приватну власність
Без умов про власну господарства діяльність
   
По-перше: з Клнституцією в цій частині все в порядку. По-друге: ніхто не ущемлює ваших прав і свобод. Ще раз. Земля вам виділялась для ведення хоз.діяльності. Покажи мені, де сказано, що землю виділяли для спекуляцій і я визнаю свою неправоту.

Держава не в праві мені вказувати, що мені робити з своєю власністю. І те, що держава виділила мені моє майно - не дає державі жодних прав щодо мого майна.
Це визнав ЄСПЛ, і у держави є ще рік на бездіяльність, а далі держава буде відповідати за свою тупість грошима...

Але у попередніх оцінках фігурувала сума, порядок якої можна порівняти з розміром державного бюджету.
   
теперешніх умовах тотальної судової продажності є злочином.
Звідки ви знаєте про стан справ в судах?
Doing business оцінив нашу судову систему вище польської
Мало того - юристи що з нею працюють по оптиувпнню usaid оцінили суди з найбільшим балансомдовіри серед інших держав органів
   
Ні, не задовольняють. Саме тому і кажу, що продаж землі в теперешніх умовах тотальної судової продажності є злочином.

Ви  маніпулюєте. Перший раз тут чую від вас про "українські умови тотальної судової продажності". Кількома постами раніше, вас не влаштовувало, що форму хозяйнування в Україні тепер будуть вирішувати десь в Європах.
Якись дисонанс виходить
   
Звідки ви знаєте про стан справ в судах?
Doing business оцінив нашу судову систему вище польської
Мало того - юристи що з нею працюють по оптиувпнню usaid оцінили суди з найбільшим балансомдовіри серед інших держав органів
Ого, яка перемога.  Просто мабуть в Україні ніхто не в курсі.   
   
Звідки ви знаєте про стан справ в судах?
Doing business оцінив нашу судову систему вище польської
Мало того - юристи що з нею працюють по оптиувпнню usaid оцінили суди з найбільшим балансомдовіри серед інших держав органів
тіки от у якомусь шаргородському райсуді за сало можна будь яке рішення купити

(яке потім відміняється у суді віщої інстанції, але..)
   
тіки от у якомусь шаргородському райсуді за сало можна будь яке рішення купити
Хз
Може й можна
Але навряд от так просто купити

   
Ого, яка перемога.  Просто мабуть в Україні ніхто не в курсі. 
Бо в нас зубожіння і тарифний геноцид

Не можна допускати хоч якихось позитивних новин

   
Але тільки Порошенко бреше, що він цього хоче.
Абсолютно бреше. Ніфуя він не хоче.
Вже було таке, колись на сайті АП повісили звернення від Пеці, мовляв як заїпато що ось-ось скасуємо мораторій
Це почали обговорювати на ФУПі, але через пару годин те звернення прибрали звідти нафуй, мовляв відміна мораторію не на часі бла-бла-бла..
   
Хз
Може й можна
Але навряд от так просто купити
ну час від часу похмурі люди у спецодязі з надписом СБУ виносять таких судей та трилітрові банки з налом викопують

але в масштабах країни то сльози
   
Абсолютно бреше. Ніфуя він не хоче.
Вже було таке, колись на сайті АП повісили звернення від Пеці, мовляв як заїпато що ось-ось скасуємо мораторій
Це почали обговорювати на ФУПі, але через пару годин те звернення прибрали звідти нафуй, мовляв відміна мораторію не на часі бла-бла-бла..

То Kievlyanin-у тре взнати,
бо він щиро впевнений, що вони разом з Петром хочуть,
а народ їм не дозволяє,
і нема на це у Олексійовича ради,
народ проти, що поробиш  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія