Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

кальціновану соду ні в якому разі - скоротить вік з натуральних тканин, шерсті в 10 разів(я один час добавляла поки не помітила, що речі витончаються). просто харчової соди. полоскання так, я менше ніж на 3 полоскання не ставлю. в Самсунгу до 5 чи 6 полоскань можна виставити, але в багатьох програмах і так по декілька полоскань вже виставлено.

Карбонат натрия он же сода кальцинированная есть в любом стиральном порошке, как смягчающее воду средство. Две-три ложки на киевскую воду ничего износить не могут. Ткань изнашивается от трения об барабан. Воды больше желательно не количеством полосканий а количеством воды ( уровнем в барабане).
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Вот я пару минут подумал касательно циркуляции воды… Если стиралка набита бельем плотно и оно почти не перемешивается при вращении, то без циркуляции таки стирать должно хуже. Короче, попробуй стиралку запускать загруженной наполовину. Если идет хороший перемес, то должно и без циркуляции стирать нормально.

Или вызови мастера, пусть проверит шланг циркуляции. У меня в электролюксе помню после 7 лет эксплуатации этот шланг был забит намертво. Он довольно тонкий, поэтому видать забивается быстро.

Машинка рассчитана на оптимальный для нее вес белья.
Малый вес, не значит, что лучше стирать будет.
Скорее наоборот. К тому же если загружать малый вес,
на тот же вес белья, которое придется загружать дважды - трижды пойдет больше ресурсов.
И малое количество не сможет распределиться по барабану,
соответственно получим повышенный дисбаланс и вибрации.
Просто на заданный оптимальный вес белья, нужен соответствующий вес порошка.
Чтобы получилась нужная концентрация.
Если ты не добираешь вес белья, сыпешь меньше порошка,
но воды то все равно будет столько же, концентрация будет меньше.
Где то так.   
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

А вообще то Миеле - это как мерс 600 среди машин.
ЛУчшая практически марка...
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Вот я пару минут подумал касательно циркуляции воды… Если стиралка набита бельем плотно и оно почти не перемешивается при вращении, то без циркуляции таки стирать должно хуже. Короче, попробуй стиралку запускать загруженной наполовину. Если идет хороший перемес, то должно и без циркуляции стирать нормально.

Или вызови мастера, пусть проверит шланг циркуляции. У меня в электролюксе помню после 7 лет эксплуатации этот шланг был забит намертво. Он довольно тонкий, поэтому видать забивается быстро.

Не имеет значения. Нужно не перегружать машинку ( DIDUS уже сказал). Мокрая ткань трет по мокрой ткани а ПАВ выталкивает грязь наверх. Вода смывает. Ничего секретного.
   
ставьте умягчитель воды и будет любая машина отлично стирать

   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Не имеет значения. Нужно не перегружать машинку ( DIDUS уже сказал). Мокрая ткань трет по мокрой ткани а ПАВ выталкивает грязь наверх. Вода смывает. Ничего секретного.

если циркуляция не имеет значения, то зачем ее в стиралках делают?
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

коли дохлий тен машинка не пере чисто і починає смердіти- найперша причина поганого прання
перевірити просто- увімкнути цикл прання на 95 градусів- скло повинно помітно нагрітися в процессі прання
прати біле треба не менше ніж на 65 градусів, і щоб не заводився грибок періодично прати на 95
коли жорстка вода тен може навернутися через рік-два, то раз на 2 місяці промивати циклом прання на 95 вхолосту з додаванням 50 гр лимонної кислоти
перевантажувати  машинку це варварство- загальне правило максимального завантаження це об'ем барабана поділений на 10, не більше, а краще трохи менше
принцип роботи в усіх пральних машинках однаковий за виключенням всяких маркетингових примочок які ні на що суттєво не впливають- барабан крутиться, вода гріється, полоскання і віджим
якісь прання більше залежить від порошка ніж типу машинки- дорога машинка просто надійніше працює
бош, лижа, та й інші хороши машинки коли всі справні, неперевантажені (білизну треба важити перед пранням а не тикати до тугого забивання барабана), і з достатньою кількістю порошка (імхо кращий персил)
коли білизна дуже забруднена то потрібний продовжений цикл прання- треба дивитися на час, бо в різних машинках можуть бути різні режими, одна в дефолтному режимі пере 2 години, друга може прати півтори
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Коли стало питання придбання пралки, передивився відгуки на всі машинки в потрібному мені ціновому діапазоні. Одна бжня. Взяв через Аукро б/в Міле за 5500 грн. Коли прийшла, викликав спеца для її огляду. Коли той її розкрив, в нього щелепа відвисла - каже я такої якості ще не бачив! Корпус повністю ємальований, бак з нержавійки, вантажі чавунні. Був поламаний аморт - ціна питання - 100 грн. Доречі, явно зі шроту.
Пару місяців назад взяв сину Міле вертикалку в дуже гарному стані, теж б/в за ті ж гроші і поновіше. Розібрав сам - якість гірша. Якщо в першої строк гарантії 20 років, то в цеї 20 років термін служби, хоч обидві виготовлені в Німеччині. Працюють навіть на віджимі нечутно, без вібрації. Дуже важкі, але це добре. Знайомі взяли корейську, так ловлять її по всій ванні, на віджимі жінка вимушена на  неї сідати.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

та ще не доведено -- як краще... купувати чи арендувати

Для мобільності краще знімати, якщо плануєш більшу частину життя провести на одному місці, то краще купувати.
Ну і треба дивитися - скільки доходу ти можеш одержати з готівки, яку заплатиш за купівлю житла.
Може бути, що ті гроші дадуть більше прибутку, якого вистачить для оренди аналогічного житла і ще буде залишатися.
Крім того у тебе завжди будуть гроші, які негайно можна взяти і кудись вигідно вкласти.
Утім з наближенням до пенсії все-таки краще мати власне житло.
В Україні, де іпотека практично не існує тримати гроші в цеглі і бетоні означає, що в разі необхідності ви або багато втратите, або будете дуже довго чекати, щоб виручити за неї гроші.
Але знову ж таки, універсального рецепту немає, в кожного свої обставини і різні обставини на ринку.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Коли стало питання придбання пралки, передивився відгуки на всі машинки в потрібному мені ціновому діапазоні. Одна бжня. Взяв через Аукро б/в Міле за 5500 грн. Коли прийшла, викликав спеца для її огляду. Коли той її розкрив, в нього щелепа відвисла - каже я такої якості ще не бачив! Корпус повністю ємальований, бак з нержавійки, вантажі чавунні. Був поламаний аморт - ціна питання - 100 грн. Доречі, явно зі шроту.
Пару місяців назад взяв сину Міле вертикалку в дуже гарному стані, теж б/в за ті ж гроші і поновіше. Розібрав сам - якість гірша. Якщо в першої строк гарантії 20 років, то в цеї 20 років термін служби, хоч обидві виготовлені в Німеччині. Працюють навіть на віджимі нечутно, без вібрації. Дуже важкі, але це добре. Знайомі взяли корейську, так ловлять її по всій ванні, на віджимі жінка вимушена на  неї сідати.

лижа корейська, 5 кг 1200 обертів, директ драйв, пластиковий бак, бетонні противаги в пластику, тонкий корпус
написано 5 кг, але барабан 46 літрів- це чесні 4 кг, нікуди не бігає, іноді олівця на попа можна поставити
дана лижа працює вже 10 років при строку служби 7 і виглядає як нова, працює правда на кухні, де імхо якраз машинці і місце
жінка яка бігає просто не вирівняла машину, і можливо перевантажує її- достатньо невеликого небалансу і неоднакового прижиму всіх ніжок до підлоги
зараз просто не роблять машинки як їх робили 20 років тому, коли це був предмет розкошів якій має служити все життя
коли не хочеш думати ні про що, не важити білізну, а просто запихати все що набралося за довгі роки непрання в барабан під зав'язку, то так, мабуть потрібна велика чугунна машина повнорозмірна кілограммів на 7-8, бажано промислова
20 років тому, і раніше, майже будь яка машинка випускалась з нежавіючим баком, і чугунними противісами, дорогими насосами, в тому числі і копія старого арістона совкова в'ятка яка служила теж по 30-40 років, як і холодильник дніпро-2 з емальованим сталевим корпусом і фреоновим низькообертовим компресором
зараз технологія прання- не дуже забруднена білизна, не заношена до плям і смердіння, і часте прання, навіть коротким циклом
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Ти вибрав найдорожчу модель Мієле.
Цілком можна обійтися дешевшою машиною.
Може варто купувати нову раз на 6-7 років, ніж одну раз на 12-14?
Щодо машини, вона кіло на 30 важча за аналогічні корейські-турецькі, тому стабільніша.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Для мобільності краще знімати, якщо плануєш більшу частину життя провести на одному місці, то краще купувати.
Ну і треба дивитися - скільки доходу ти можеш одержати з готівки, яку заплатиш за купівлю житла.
Може бути, що ті гроші дадуть більше прибутку, якого вистачить для оренди аналогічного житла і ще буде залишатися.
Крім того у тебе завжди будуть гроші, які негайно можна взяти і кудись вигідно вкласти.
Утім з наближенням до пенсії все-таки краще мати власне житло.
В Україні, де іпотека практично не існує тримати гроші в цеглі і бетоні означає, що в разі необхідності ви або багато втратите, або будете дуже довго чекати, щоб виручити за неї гроші.
Але знову ж таки, універсального рецепту немає, в кожного свої обставини і різні обставини на ринку.

Именно.  Тем более в моем случае есть дети, которые любой ремонт за 5 лет "приведут в порядок". А так я выбрал квартиру которая мне нравится, компания оплачивает, надо будет сменить район или обновить ремонт, сниму другую квартиру.

Еще и с арендодателем повезло.  Вообще не выносим друг другу мозги.  Но в квартирах по цене аренды выше средней, обычно уже держатся за арендатора.

Отсутствие привязки к кирпичам очень большой плюс в возрасте до 50 лет. А ближе к этому возрасту уже решу где я захочу иметь себе недвижимость для жизни. И какого размера она будет нужна
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

У кого есть опыт эксплуатации этой техники? Стоит брать или просто переплата за бренд? 

вічна техніка.
я брав б/у так вже 8 рік працює бездоганно.
чиста німеччина  (tu)
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Ти вибрав найдорожчу модель Мієле.
Цілком можна обійтися дешевшою машиною.
Може варто купувати нову раз на 6-7 років, ніж одну раз на 12-14?
Щодо машини, вона кіло на 30 важча за аналогічні корейські-турецькі, тому стабільніша.

+.
92 кг Мілє важить наша  :D
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Еще такой вопрос. Официальная для рынка СНГ стоит на 30% дороже чем серая из Германии.  Отличия в гарантии и том, что надписи на немецком (не критично). Я думаю что для рынка Германии по качеству лучше чем для СНГ, плюс экономия
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Еще такой вопрос. Официальная для рынка СНГ стоит на 30% дороже чем серая из Германии.  Отличия в гарантии и том, что надписи на немецком (не критично). Я думаю что для рынка Германии по качеству лучше чем для СНГ, плюс экономия

Вы кстати знаете что для "серых" стиралок критично важно использовать только "серый" порошок?
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

лижа корейська, 5 кг 1200 обертів, директ драйв, пластиковий бак, бетонні противаги в пластику, тонкий корпус
написано 5 кг, але барабан 46 літрів- це чесні 4 кг, нікуди не бігає, іноді олівця на попа можна поставити
дана лижа працює вже 10 років при строку служби 7 і виглядає як нова, працює правда на кухні, де імхо якраз машинці і місце
жінка яка бігає просто не вирівняла машину, і можливо перевантажує її- достатньо невеликого небалансу і неоднакового прижиму всіх ніжок до підлоги
зараз просто не роблять машинки як їх робили 20 років тому, коли це був предмет розкошів якій має служити все життя
коли не хочеш думати ні про що, не важити білізну, а просто запихати все що набралося за довгі роки непрання в барабан під зав'язку, то так, мабуть потрібна велика чугунна машина повнорозмірна кілограммів на 7-8, бажано промислова
20 років тому, і раніше, майже будь яка машинка випускалась з нежавіючим баком, і чугунними противісами, дорогими насосами, в тому числі і копія старого арістона совкова в'ятка яка служила теж по 30-40 років, як і холодильник дніпро-2 з емальованим сталевим корпусом і фреоновим низькообертовим компресором
зараз технологія прання- не дуже забруднена білизна, не заношена до плям і смердіння, і часте прання, навіть коротким циклом
Мілє і зараз роблять з нерж.баком і чавуном. Це техніка преміум класу. Бош навіть близько не стояв. Але... треба брати тільки німецьку. На деякі моделі в них є гарантія 30 років!
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Карбонат натрия он же сода кальцинированная есть в любом стиральном порошке, как смягчающее воду средство. Две-три ложки на киевскую воду ничего износить не могут. Ткань изнашивается от трения об барабан. Воды больше желательно не количеством полосканий а количеством воды ( уровнем в барабане).

Мені професійні майстри, що спеціалізуються на пральних машинах, сказали  ні в якому разі такого не робити.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Еще такой вопрос. Официальная для рынка СНГ стоит на 30% дороже чем серая из Германии.  Отличия в гарантии и том, что надписи на немецком (не критично). Я думаю что для рынка Германии по качеству лучше чем для СНГ, плюс экономия

в Мієлє немає різниці між країнами.
Це як мерседес він і в Африці мерседес.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

мієлє хороша надійна дорога машинка
але коли в ній полетить амортизатор вона теж буде танцювати по всій кімнаті, а коли гавкне тен- не пратиме, а коли здохне насос- не злиє воду
бо техніка це техніка
а щоб не було ідеалізму можна просто подивитись що там внутрях- бувають дешеві машинки що пропрацювали десяток років а виглядають як нові бо стояли на кухні, а є дорогі машинки які пожерла ржа бо стояли у вічно вологій ванні де на них лили воду і не жаліли

   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Ото тобі і хвальоний бош, так само як у мене був хвальоний арістон.
Зламалася і п'ять років не пропрацювавши, та і прала хєрово.  (td)
Зараз стіраємо на лижах, 8 кг загрузки, широкий отвір, навіть килим невеликий можна запхати.
Пере відмінно  (tu) Тому що прямий привід, і вона так ковбасить прання в барабані, що ніякий міллє так не зможе.
   
Возможно еще раз вызову сервис (другой), так как может и правда проблемы с теном
У меня стала плохо стирать, наощупь выяснила, что не греет воду. Тен был живой, выгорело что-то в плате
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

У меня стала плохо стирать, наощупь выяснила, что не греет воду. Тен был живой, выгорело что-то в плате

Проверили уже.  Воду греет, так как люк теплый.  Но максимальная температура там всего 60 градусов выставляется
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Лимонну кислоту пробував засипати?
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Салфетки для удаления серой дымки на белом
https://stirka.kh.ua/stiralnyie-poroshki/salfetki-protiv-poteri-tsveta-dlya-belogo-belya-denkmit_-20-sht_-germaniya.php
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Лучше этого девайса для стирки сушки, я пока не встречал:


http://www.searshometownstores.com/product/Kenmore-81432-2415-cu-ft-Electric-Laundry-Center-White?store=5770&gclid=Cj0KCQjwvuDPBRDnARIsAGhuAmY5uSOnVehIT6CR9oIlh4jb5qcnVDyXH3gQspwKCk4ZL8wymc38V6EaAmaaEALw_wcB

Останнє редагування: 31 жовтня 2017 19:27:16 від bravecat
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

От этих таблов для посуды не бывает разводов на бокалах!

   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

После работы проехал посмотрел. Выбираю из этого. Профессиональная серия Bosch и Siemens стоит в 1,5 раза дешевле Miele

   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Бош і Сіменс в даному випадку то одне і те саме, тільки шильдикі інші. Комплектуха вся та сама.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Бош і Сіменс в даному випадку то одне і те саме, тільки шильдикі інші. Комплектуха вся та сама.

Да. Отличие только в оформлении кнопок.  Цена и завод один и тот же.  Стиралка сделана в Германии, сушка в Польше.  У Miele  Германия/Чехия
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

В Германии Миле-- считается лучшей.
Еще АЕГ-- но там больше встроенная техника вроде.
пс. У нас в Германии стоит 6 лет уже-- пока вообще без вопросов.
в Украине-- лыжа-- тоже лет 6, но реже пользуемся.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Для когось Епл то теж переплата тільки за бренд, а для когось то вилизаний безпечний і надійний софт на толковому залізі, за який варто доплатити.
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Стирка 4-5 раз в неделю

Ти що підробляєш приватною прачкою?  :X
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

В Германии Миле-- считается лучшей.
Еще АЕГ-- но там больше встроенная техника вроде.
пс. У нас в Германии стоит 6 лет уже-- пока вообще без вопросов.
в Украине-- лыжа-- тоже лет 6, но реже пользуемся.

так писати некомільфо, я б забанив
щоб людина жила собі на германії і в україну не змогла б приїхати
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S
VM

Вот интересно - какой должна быть аренда, чтобы возникала необходимость "фаршировать" квартиру подобной техникой?
Просто,  находясь сейчас в диапазоне 500-800$, уверен, что серенькой стиралки LG тысяч за 9 более чем достаточно.
Кандидат тянет на 40000, соответственно арендодателю обойдется в 20000. Я бы согласился при аренде от 2000$ и если условно-неработающей машинке от 6 лет...
Если же все не так, то арендодатель действительно лояльный... чрезмерно... Со временем это пройдет...
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Вот интересно - какой должна быть аренда, чтобы возникала необходимость "фаршировать" квартиру подобной техникой?
Просто,  находясь сейчас в диапазоне 500-800$, уверен, что серенькой стиралки LG тысяч за 9 более чем достаточно.
Кандидат тянет на 40000, соответственно арендодателю обойдется в 20000. Я бы согласился при аренде от 2000$ и если условно-неработающей машинке от 6 лет...
Если же все не так, то арендодатель действительно лояльный... чрезмерно... Со временем это пройдет...

Арендодатель понимает что за 50% он получит технику совершенно другого класса. Которая при последующей сдаче поможет ему дороже сдать квартиру. Плюс для многих сдача хороших квартир это не столько основной заработок, как некая страховка
   
Для когось Епл то теж переплата тільки за бренд, а для когось то вилизаний безпечний і надійний софт на толковому залізі, за який варто доплатити.

 :facepalm1:  :weep:  :lol:  :lol:  :lol:
   
Re: Кто что знает плохого/хорошего про Miele? :S

Вот интересно - какой должна быть аренда, чтобы возникала необходимость "фаршировать" квартиру подобной техникой?
Просто,  находясь сейчас в диапазоне 500-800$, уверен, что серенькой стиралки LG тысяч за 9 более чем достаточно.
Кандидат тянет на 40000, соответственно арендодателю обойдется в 20000. Я бы согласился при аренде от 2000$ и если условно-неработающей машинке от 6 лет...
Если же все не так, то арендодатель действительно лояльный... чрезмерно... Со временем это пройдет...
ага, я б альожці сказав, купляй лижі за свої гроші, раз бош поламав.
   
Але треба конкретну модель дивитися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія