Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Друга частина,,
 Відверто про дитинство, сімʼю, друзів та що не подобається у собі…
   
Про себе - дуже милотне відео  :love:
Все-таки мозок - найсексуальніший орган чоловіка !
   
Друга частина,,
 Відверто про дитинство, сімʼю, друзів та що не подобається у собі…
https://www.youtube.com/watch?v=XUFPzbu-n2g&ab_channel=%D0%91%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D1%87%D1%96%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8
Він тут визнає, що гей чи в Україні це досі ще означає поставити хрест на кар'єрі?
Якщо що, я підтримую геїв та ставлюся до них добре. Мені просто цікаво...
   
Він налаштований в цілому песимістично надто. На його думку перемога України це не вихід на кордони чи якусь певну лінію а збереження української держави як такої.
   
Він налаштований в цілому песимістично надто. На його думку перемога України це не вихід на кордони чи якусь певну лінію а збереження української держави як такої.
Мы все знаем чьим рупором является Виталий. Вероятно, такая партийная установка.
   
Мы все знаем
Розкрийте інтригу, хто такі "ви", і в чому полягає ваше знання?
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?


  Портніков боїться сказати, що в Україні сучасна форма феодалізму, усім майном володіють родини суддів, прокурорів, депутатів і саме тому холопи не дуже хочуть йти захищати те що належить комусь.
  Казки про демократію і справедливість вже погано мотивують.
   Ісход війни вирішить економіка. Якщо той хто володіє майном на цій території ( або сподівається володіти після війни) вирішить питання фінансування захисту цієї території, і закінчення війни стане економічно вигідним то війна тут же скінчиться.
  А до поки хазяї торгуються що кому належить і буде належити після війни і війна приносить нехілі бариші власть прідержащім кінця не буде.
   

  Портніков боїться сказати, що в Україні сучасна форма феодалізму...

Що заказують, те й співає.
Ще ж він захищав феодалізм, пропагуючи ідею "бідної країни"
   

  Портніков боїться сказати, що в Україні сучасна форма феодалізму, усім майном володіють родини суддів, прокурорів, депутатів і саме тому холопи не дуже хочуть йти захищати те що належить комусь.
  Казки про демократію і справедливість вже погано мотивують.
   Ісход війни вирішить економіка. Якщо той хто володіє майном на цій території ( або сподівається володіти після війни) вирішить питання фінансування захисту цієї території, і закінчення війни стане економічно вигідним то війна тут же скінчиться.
  А до поки хазяї торгуються що кому належить і буде належити після війни і війна приносить нехілі бариші власть прідержащім кінця не буде.

насправді майном буде володіти той, хто фінансує  (P)
   
Розкрийте інтригу, хто такі "ви", і в чому полягає ваше знання?
Мы - это все мы, здравомыслящие люди. Я давно не смотрел кривой канал, но раньше там Портников был прописан, и даже имел свой цикл передач. Кто-то верит, что на данном канале может работать журналист или ведущий со своей точкой зрения и не являющийся подставкой для микрофона? Или там сможет работать независимый политолог? Портников - типичный манипулятор, достаточно неглупый. Он наваливает кучу фактов, а потом по ним делает абсолютно неверный вывод, который необходим тому, кто его услуги оплачивает.
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Три тижні тому
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Він налаштований в цілому песимістично надто. На його думку перемога України це не вихід на кордони чи якусь певну лінію а збереження української держави як такої.

Україна існувала в кордонах 1991 року з 1954 року у складі СРСР.

Та чи була це незалежна Україна?

Незалежна Україна прожила в цих кордонах до 2014 року.

Але навіть після 2014 держава Україна продовжувала жити і розвиватись, навіть втративши частину території.

І ще - а чи була Польща тією державою, куди б хотіли повернутись поляки, які її залишили у 1939 році, після закінчення другої світової?
   
Я давно не смотрел кривой канал, но раньше там Портников был прописан, и даже имел свой цикл передач

Портников ніколи не працював на прямому каналі.
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Портников ніколи не працював на прямому каналі.

Зараз у нього програми на Еспресо
   
Портников ніколи не працював на прямому каналі.
Прямой канал крутит определенных персонажей. Официально они может и не работают на нем. Но я еще раз повторю, что Портников выступал на данном канале с циклом передач или интервью, не знаю, как назвать, до войны я его там частенько видел. Разницы между кривым и Экспрессо я особой не вижу. Для меня выступающие на каналах Порошенко - откровенно беспринципные люди, не имеющие совести и каких-либо моральных принципов. А сотрудничавших с ними журналистов и ведущих я на пушечный выстрел бы не подпускал к эфирам.
   
Проблема в тому, що без зовнішньої допомоги мова про збереження української державності не йде
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Мы - это все мы, здравомыслящие люди. Я давно не смотрел кривой канал, но раньше там Портников был прописан, и даже имел свой цикл передач. Кто-то верит, что на данном канале может работать журналист или ведущий со своей точкой зрения и не являющийся подставкой для микрофона? Или там сможет работать независимый политолог? Портников - типичный манипулятор, достаточно неглупый. Он наваливает кучу фактов, а потом по ним делает абсолютно неверный вывод, который необходим тому, кто его услуги оплачивает.
Всі справжні журналісти зі своєю точкою зору працюють  на Єдиному марафоні.
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Мы все знаем чьим рупором является Виталий. Вероятно, такая партийная установка.

Ми - це хто ж такі? Тільки не треба прикриватися "здравомислящімі людьмі"!

Може,  ти спікер якоїсь партії?

А взагалі  твої дописи російською якби натякають, від якої партії пишеш саме ти. B-)
   
Він налаштований в цілому песимістично надто. На його думку перемога України це не вихід на кордони чи якусь певну лінію а збереження української держави як такої.
на мою думку перемога України буде полягати в тому,
що на певній лінії зіткнення (яка вже вона получиться залежно від можливостей), РФ визнає, що погоджується "тут ваше тут наше" і далі лізти не буде. і це буде закріплено як в певних документах, так і практичним чином, воєнно-технічним, оскільки просто на слово Росії довіряти звісно ніхто не збирається.
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

на мою думку перемога України буде полягати в тому,
що на певній лінії зіткнення (яка вже вона получиться залежно від можливостей), РФ визнає, що погоджується "тут ваше тут наше" і далі лізти не буде. і це буде закріплено як в певних документах, так і практичним чином, воєнно-технічним, оскільки просто на слово Росії довіряти звісно ніхто не збирається.

Остаточна перемога над Росією відбудеться тоді, коли вона остаточно збанкрутує

Але цього чекати ще довго.

Зараз на земній кулі існує дві упоротих імперії і купа менших держав з установкою "какая разніца", або ще й гірше - "ми маємо перемогти весь світ і встановити всюди свої порядки", і добре, коли це відбувається не збройним шляхом.
   
Хто знайде хоч якусь тему, на яку ще не висловився Портніков, тому бублик.

Хлоп має унікальну здатність торочити без перерви про що завгодно без ліміту часу й без затримки.

Chat GPT порівняно з ним курить в куточку  :)
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Хлоп має унікальну здатність торочити без перерви про що завгодно без ліміту часу й без затримки.

Це скоріше Арестовича стосується  :D

Той в усьому спец.
   
Остаточна перемога над Росією відбудеться тоді, коли вона остаточно збанкрутує

Але цього чекати ще довго.
що таке
остаточно збанкрутує ??

а якщо ще довго не остаточно збанкрутує ,
а буде мляво гнити в стилі КНДР і потрохи гадити,
але сил щоб посунути існуючу рівновагу, вже не буде мати?
   
Проблема в тому, що без зовнішньої допомоги мова про збереження української державності не йде
Для чого кидатись такими фразами, щоб що? ЖОДНА держава на планеті Земля не існуватиме без зовнішньої допомоги.
   
Для чого кидатись такими фразами, щоб що? ЖОДНА держава на планеті Земля не існуватиме без зовнішньої допомоги.

Я про те, що немає опції "поступитися територіями заради збереження української державності".
   
Re: Віталій Портников: За яких умов закінчиться війна?

Хто знайде хоч якусь тему, на яку ще не висловився Портніков, тому бублик.

Хлоп має унікальну здатність торочити без перерви про що завгодно без ліміту часу й без затримки.

Chat GPT порівняно з ним курить в куточку  :)

просто це його робота. і він виконує її досить непогано
   
Ми - це хто ж такі? Тільки не треба прикриватися "здравомислящімі людьмі"!

Може,  ти спікер якоїсь партії?

А взагалі  твої дописи російською якби натякають, від якої партії пишеш саме ти. B-)
Ты задаешь вопросы в стиле КГБ: от кого ты получил установку? Я уже высказывал свое мнение по этому вопросу, не буду повторяться, тем более, что тут все очевидно. 
   
Був цикл програм Портникова та Березовця.

Це називалося "Спецтема".

   
Ты задаешь вопросы в стиле КГБ: от кого ты получил установку? Я уже высказывал свое мнение по этому вопросу, не буду повторяться, тем более, что тут все очевидно. 

"Мы все знаем", "тут все очевидно" - це в тебе якраз кдб-істські замашки
ще бракує "і в єдіном поривє осудім"
ти відео взагалі дивився, птах-говорун?
   

  Портніков боїться сказати, що в Україні сучасна форма феодалізму, усім майном володіють родини суддів, прокурорів, депутатів і саме тому холопи не дуже хочуть йти захищати те що належить комусь.
  Казки про демократію і справедливість вже погано мотивують.
   Ісход війни вирішить економіка. Якщо той хто володіє майном на цій території ( або сподівається володіти після війни) вирішить питання фінансування захисту цієї території, і закінчення війни стане економічно вигідним то війна тут же скінчиться.
  А до поки хазяї торгуються що кому належить і буде належити після війни і війна приносить нехілі бариші власть прідержащім кінця не буде.
Гм. Головне майно України це земля і надра. Де саме цим володіють всі вище перераховані? Нахрєна дурню молоть про сучасний феодалізм? Ніякого феодалізму в Україні немає.
   
Гм. Головне майно України це земля і надра. Де саме цим володіють всі вище перераховані? Нахрєна дурню молоть про сучасний феодалізм? Ніякого феодалізму в Україні немає.
А хто володіє надрою і землями, ви? :shuffle:
   
що на певній лінії зіткнення (яка вже вона получиться залежно від можливостей), РФ визнає, що погоджується "тут ваше тут наше" і далі лізти не буде. і це буде закріплено як в певних документах, так і практичним чином, воєнно-технічним, оскільки просто на слово Росії довіряти звісно ніхто не збирається.

Ну визнає, а через рік підлатається і попре далі.
   
А хто володіє надрою і землями, ви? :shuffle:

Треба терміново роздати надрові сертифікати, великий бізнес їх скупить і припинемо ці балачки про "народні надра".
   
А хто володіє надрою і землями, ви? :shuffle:
Держава. Щодо землі то і там відсоток суддів, прокурорів, депутатів найменший. Навіть агрокорпораціїї володіють менше ніж 10% сільськогосподарськ ої землі.
   
"Мы все знаем", "тут все очевидно" - це в тебе якраз кдб-істські замашки
ще бракує "і в єдіном поривє осудім"
ти відео взагалі дивився, птах-говорун?
Ну зачем такие глупости писать? Мы все знаем, что спиртное пить вредно, очевидный факт, что курение вредит здоровью. Тем не менее, у нас миллионы курильщиков, и миллионы выпивающих людей. Так же и с Портниковым. Кто-то поддается на манипуляции, кто-то понимает ситуацию и трезво оценивает действительность.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія