Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Донбасс и Крым не предатели.

Re: Донбасс и Крым не предатели.

треба не йти на компроміси по принциповим питанням
зрозумів, гра з нулевою сумою. примусити опонента силою. переможець отримує усе. переможеного - до нігтя. у мене погані новини - це не працює. працює тільки win win. хто хоче усе - не отримує нічого. все можна тільки втратити
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Показати зображення...

та просто замість процитувати
я розумію, у тебе унікальний слух і ти розмовляючи російською чуєш україномовність
а коли не чуєш то продовжуєш російською, але то все про твої здібності

а я не про твій слух писав, я писав про відсутність причини для конфлікту в реальності
почав російською, тобі чемно відповіли російською
звідки взятись конфлікту?

процитувати
ну от, знов :weep:


тому що я теж так можу
я спілкуюсь на 90%  російською. це залежить від того, кому відповідаю. російськомовним  відповідаю російською.

деменцію твою демонструвати
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

зрозумів, гра з нулевою сумою. примусити опонента силою. переможець отримує усе. переможеного - до нігтя. у мене погані новини - це не працює. працює тільки win win. хто хоче усе - не отримує нічого. все можна тільки втратити

ті хто кажуть про ігри з ненульовою сумою - дуже часто мухлюють і просто викидують когось з гри
чиясь перемога - це дуже часто чиясь поразка або втрачені можливості для когось
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

ок, я вже бачу, що тут нема простіру для компромісу :lol:

головне не забувати, що твоя монолітна, безкомпромісна, українська, україномовна україна, як ти її собі уявляєш, може виявитися значно меншою за територію усср. але тоді вже буде пізно хапатися за голову
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

ок, я вже бачу, що тут нема простіру для компромісу :lol:

головне не забувати, що твоя монолітна, безкомпромісна, українська, україномовна україна, як ти її собі уявляєш, може виявитися значно меншою за територію усср. але тоді вже буде пізно хапатися за голову

1. а чому ти порівнюєш з УРСР?
2. виходить той факт що УРСР по території значно менше від всього Радянського Союзу - це аргумент проти незалежності УРСР? ну це ж абсурд?

ти відштовхуєшся від території, я відштовхуюсь від народу
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

А делают они это потому, что хотят снять с себя ответственность за провальную гуманитарную и экономическую политику в отношении не только этих регионов, но и всей страны
Гуманітарна може і провальна, економічна - а де по країні краще? вони тут не особливі. Людям, які справді зрадили немає виправдань, можна ще розповісти, що Україна не заклала поняття моралі, розуміння добра і зла. Людям пасивним, нейтральним - вони перекотиполе й доля у них така ж
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

1. а чому ти порівнюєш з УРСР?
2. виходить той факт що УРСР по території значно менше від всього Радянського Союзу - це аргумент проти незалежності УРСР? ну це ж абсурд?

ти відштовхуєшся від території, я відштовхуюсь від народу

1. бо незалежна україна від луганська до чопа і від прип’яті до севаса утворена в кордонах усср
2. то гра твого розуму, я не беруся то коментувати

я теж не сильно тримаюся за території, але -20% то -20, а от -60% приміром, то вже пічалька. можна так і не побачити херсонську пустелю чи хортицю. я не бачив, а хотілося б. ну, доведеться скоритися волі безкомпромісних бійців за монолітність країни :(

Останнє редагування: 11 лютого 2022 19:29:46 від tartosetto
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Тогда я тебя не понимаю - чем тебе Украина не нравится?
А я разве писал, что она мне не нравится? Хотя мне Чехия больше нравится, и язык больше на русский или украинский похож. Кстати, многие болгары и словаки русский понимают. Они его в школе учат. Мне не нравится у нас тотальная безработица, отсутствие перспектив у молодежи, уничтожение собственной промышленности, постоянное вранье от власти и многое другое. Но это власть, ее периодически меняют.Больше достают горе-украинизаторы, которые в тебе видят врага, не понимая, что враг у нас как раз один и тот же. И этот враг нас разделяет на сорта по языку или еще по чем-нибудь.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Патриоты упрощают, называя крымчан и жителей Донбасса предателями. А делают они это потому, что хотят снять с себя ответственность за провальную гуманитарную и экономическую политику в отношении не только этих регионов, но и всей страны.

С самого первого дня провозглашения независимости, нужно было принять факт, что Украина очень разная и каждый регион имеет право на свой язык или мову и на своих героев. Даже итоги Второй мировой войны воспринимались по-разному. Если для жителей Запада советские войска были оккупантами, то для жителей всех остальных регионов они были освободителями.

После 2004 года начался явный перекос в сторону насильственной украинизации регионов, где народ воспринимал этот факт крайне негативно. Пусть патриоты из ЗУ представят ситуацию, что в один прекрасный день им говорят - с понедельника мы закрываем во Львовской области все украинские школы и университеты, все государственные учреждения и СМИ должны использовать только русский язык. Дико ? Это вызвало бы сопротивление ? Будет ли оно справедливым ? Конечно! А теперь давайте вернемся в Крым и на Донбасс. Зачем взрослых людей нужно было в агрессивной форме заставлять использовать украинский язык и тем более навязывать им таких неоднозначных героев как Бандера ?

И к какой обстановке мы подходим к 2013 году? C одной стороны, этим людям со всех утюгов говорят что  они "недоукраинцы", "вата" и малороссы. С другой стороны, за десятилетие после первого Майдана качество жизни простых украинцев не улучшилось настолько, что бы эти люди воспринимали Украину как ценность хотя бы с экономической точки зрения.

Я не спорю, что если бы в Крыму и на Донбассе жили исключительно "Галычане" , то никакой войны не было бы. Но это только инфантильные фантазии - по факту ситуация была иной, тех людей нельзя было "выселить в Сибирь" или "расстрелять". Даже менее радикальные действия в их сторону, привели к формированию там пророссийских настроений. Россия была такой-же коррумпированной клоакой что и Украина, зато без украинизации и Бандеры и этого оказалось достаточно.

хуйло режим воспользовался ситуацией, которую сформировали сами украинцы в безнадежной попытке построить Галычыну в Крыму и на Донбассе.

PS 1.
Не предателями я называю простых людей, что не брали в руки оружие. Даже со взглядами, которые вам не понравятся.

PS 2
Реинтеграцию ЛДНР в данный момент на хуйло условиях считаю опасной, так как это очередной раз сорвет стоп-кран и инерция от резкой остановки будет такой, что государство развалится еще в больших масштабах чем сейчас.

 
Конечно не предатели-они враги
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

1. бо незалежна україна від луганська до чопа і від прип’яті до севаса утворена в кордонах усср
2. то гра твого розуму, я не беруся то коментувати

це постколоніальні кордони
в Африці взагалі у половини країни замість кордонів - прямі лінії на карті, як їх провели ті хто колись колонізував ці країни
Пакістан коли отримав незалежність взагалі був в одній країні з Бангладеш
і що тепер? носитись з цим ще 100 років?
це дійсно гра з ненульовою сумою - тільки в ній всі програють
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Я думаю всі зрозуміють що не важливо що вони думали?

Головне що танки біля хаток на територіях мають настоятись років 5-10 перш ніж їм дозволять голосувати...


Все інше демагогія.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Я думаю всі зрозуміють що не важливо що вони думали?

Головне що танки біля хаток на територіях мають настоятись років 5-10 перш ніж їм дозволять голосувати...


Все інше демагогія.

до виборів 2010 року - там була Україна 20 років
сильно це помогло?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

С самого первого дня провозглашения независимости, нужно было принять факт, что Украина очень разная и каждый регион имеет право на свой язык или мову и на своих героев. Даже итоги Второй мировой войны воспринимались по-разному. Если для жителей Запада советские войска были оккупантами, то для жителей всех остальных регионов они были освободителями
То вирішив відстоювати права румуні, угорців чи то татар? Мені цікаво почути обізнаність в цьому питанні. А, якщо це прикриття де йдеться про охіревшу національну меншу росіян, то все ясно - іншими прикриатися не треба.  В унітарній країні не можуть бути діаметрально протилежні герої. Більшість населення українці, і якщо для них їхня нація має цінність, то звісно слідом йде держава, культура і мова.  А от же герої будуть ті, хто підтримував це все, а не воював проти їхньої держави, мои та культури, й навіть фізичного існування української нації.
Носитися з кацапами ніхто не буде - у них є своя держава й досить велика
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

це постколоніальні кордони
в Африці взагалі у половини країни замість кордонів - прямі лінії на карті, як їх провели ті хто колись колонізував ці країни
Пакістан коли отримав незалежність взагалі був в одній країні з Бангладеш
і що тепер? носитись з цим ще 100 років?
це дійсно гра з ненульовою сумою - тільки в ній всі програють
я теж не сильно тримаюся за території, але -20% то -20, а от -60% приміром, то вже пічалька. можна так і не побачити херсонську пустелю чи хортицю. я не бачив, а хотілося б. ну, доведеться мабуть скоритися волі безкомпромісних бійців за монолітність країни :(
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

я теж не сильно тримаюся за території, але -20% то -20, а от -60% приміром, то вже пічалька. можна так і не побачити херсонську пустелю чи хортицю. я не бачив, а хотілося б. ну, доведеться мабуть скоритися волі безкомпромісних бійців за монолітність країни :(

я не бачив благословенну землю кубанщини, курськ? брянськ?
може давай ще й цих украінцов включимо? щоб було зовсім уже він-він для всіх?
підем на компроміс,так би мовити

зате нові території - це ж прекрасно, правда?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Дамбас и Крым - зрадныкы.
 "Галичина" , "Nachtigall" и "Roland" - справжни герои та патриоты. Зрозумило, чому нащадкы цих славетных воякив такиифайна хлопци. [ua]
Впізнаєш своїх?


За що вони воювали поясниш?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

А я разве писал, что она мне не нравится? Хотя мне Чехия больше нравится, и язык больше на русский или украинский похож. Кстати, многие болгары и словаки русский понимают. Они его в школе учат. Мне не нравится у нас тотальная безработица, отсутствие перспектив у молодежи, уничтожение собственной промышленности, постоянное вранье от власти и многое другое. Но это власть, ее периодически меняют.Больше достают горе-украинизаторы, которые в тебе видят врага, не понимая, что враг у нас как раз один и тот же. И этот враг нас разделяет на сорта по языку или еще по чем-нибудь.

Паша, у тебя по-Лермонтову: …смешались в кучу кони, люди…
Отдели  мух от котлет:
1. Если у тебя претензии к власти - предъявляй их власти.
2. Украинизация в твоём понимании - шото типа инициации?
3. По каким мусоркам ты шаришься, шо украинизаторы тебя инициировали?
4. Почитай Книги на украинском - не верю, шо ты неуч конченый - инженер все же.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

я не бачив благословенну землю кубанщини, курськ? брянськ?
може давай ще й цих украінцов включимо? щоб було зовсім уже він-він для всіх?
підем на компроміс,так би мовити

зате нові території - це ж прекрасно, правда?
ні, вони і нахер не потрібні. то чуже. а от наш південь цілком можливо не втрачати. для цього потрібно просто не дойобувати людей своїм божевільним безкомпроміссям і такими ж вимогами «негайно визначатися». і за 20-30 років вже було б як, скажімо, вінничина. але ж ніт, ми не шукаємо легких шляхів. ми хочемо якнайшвидше отримати компактну, монолітну, українську україну, без морів, без степів, і розмірами менше польщі. [ua]
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Так шо прежде чем визжать - ані стрєлялі в спіни нашим дєдам ! Ты спроси у своего деда чем он занимался прийдя оккупантом в Галичину.

Не львовяне пришли к твоему деду в Рязань, а твой рязанский дед приперся какого-то хера во Львов.
вони надто тупі для усідомлення цього, або ж просто настільки гнилі, що будуть покривати будь які злочини шукаючи вигадані в інших
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

ні, вони і нахер не потрібні. то чуже. а от наш південь цілком можливо не втрачати. для цього потрібно просто не дойобувати людей своїм божевільним безкомпроміссям і такими ж вимогами «негайно визначатися». і за 20-30 років вже було б як, скажімо, вінничина. але ж ніт, ми не шукаємо легких шляхів. ми хочемо якнайшвидше отримати компактну, монолітну, українську україну, без морів, без степів, і розмірами менше польщі. [ua]

30 років уже пройшло
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

ок, я вже бачу, що тут нема простіру для компромісу :lol:

головне не забувати, що твоя монолітна, безкомпромісна, українська, україномовна україна, як ти її собі уявляєш, може виявитися значно меншою за територію усср. але тоді вже буде пізно хапатися за голову
Не можна відділятися "ображеними" територіями від України.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

ні, вони і нахер не потрібні. то чуже. а от наш південь цілком можливо не втрачати. для цього потрібно просто не дойобувати людей своїм божевільним безкомпроміссям і такими ж вимогами «негайно визначатися». і за 20-30 років вже було б як, скажімо, вінничина. але ж ніт, ми не шукаємо легких шляхів. ми хочемо якнайшвидше отримати компактну, монолітну, українську україну, без морів, без степів, і розмірами менше польщі. [ua]д

Тебя тоже украинизаторы инициировали? Или правильно так: украинизаторы совершили над тобой обряд инициации?

Останнє редагування: 11 лютого 2022 19:49:30 від U2
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

до виборів 2010 року - там була Україна 20 років
сильно це помогло?
Нажаль там трошки по іншому було... Просто пошукайте інтервю Москаля Генадія... Старі.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

30 років уже пройшло
ось тобі різниця за другу половину з цих 30

2008:

Якби у найближчу неділю відбувся референдум щодо членства у НАТО, у ньому узяло б участь 68% громадян України. Більшість з них (59%) проголосувала б „проти” вступу, 22% – „за” і 19% тих, хто ще не визначився.

2021:

У випадку референдуму щодо вступу до НАТО 59,2% серед усіх респондентів проголосували б «за», 28,1% – «проти», – йдеться в дослідженні, оприлюдненому 24 грудня.

тільки зашорений або ворог не може не бачити, як усе змінилося навіть не за 30, а за 14 років
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

а як зробити Україну прітягатєльной для людей з Сомалі?
та дуже просто-  установить в Україні сомалійські порядки

те саме з Кримом і домбасом - установить донбасяцькі порядки по всій Україні як хотів Янукович - і одразу стане прітягатєльной
от тільки це уже буде не Україна, а щось інше

Нет. Успешные государства привлекают своих граждан, которые объединены как политическая нация, хотя их культура и традиции могут отличаться.  Более того, успешные государства привлекают и иностранцев, которые по разным причинам хотят жить в новом для себя доме.

А пример с Сомали как раз играет против тебя - это пример победившего Степана Андреевича Мумба-Юмба. Когда архаичные ценности выводятся на первый план, а вопрос реального развития государства не поднимается вообще - так как между отрезанием голов неугодным и "неправильным", не остается времени.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

Нет. Успешные государства привлекают своих граждан, которые объединены как политическая нация, хотя их культура и традиции могут отличаться.  Более того, успешные государства привлекают и иностранцев, которые по разным причинам хотят жить в новом для себя доме.

А пример с Сомали как раз играет против тебя - это пример победившего Степана Андреевича Мумба-Юмба. Когда архаичные ценности выводятся на первый план, а вопрос реального развития государства не поднимается вообще - так как между отрезанием голов неугодным и "неправильным", не остается времени.

Ты не прав: сомалийцев в Украину калачом не заманишь - 6 месяцев в году калатун.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Нет. Успешные государства привлекают своих граждан, которые объединены как политическая нация, хотя их культура и традиции могут отличаться.  Более того, успешные государства привлекают и иностранцев, которые по разным причинам хотят жить в новом для себя доме.

А пример с Сомали как раз играет против тебя - это пример победившего Степана Андреевича Мумба-Юмба. Когда архаичные ценности выводятся на первый план, а вопрос реального развития государства не поднимается вообще - так как между отрезанием голов неугодным и "неправильным", не остается времени.

що ти вкладаєш в термін "політична нація"?
що спільного у цих людей, в одній "політичній нації"?
чому будувати "політичну націю" саме з цими людьми, а не з кимсь іншим? в якійсь іншій конфігурації?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Нет. Успешные государства привлекают своих граждан, которые объединены как политическая нация, хотя их культура и традиции могут отличаться.  Более того, успешные государства привлекают и иностранцев, которые по разным причинам хотят жить в новом для себя доме.

А пример с Сомали как раз играет против тебя - это пример победившего Степана Андреевича Мумба-Юмба. Когда архаичные ценности выводятся на первый план, а вопрос реального развития государства не поднимается вообще - так как между отрезанием голов неугодным и "неправильным", не остается времени.
Мені в твою Рашу зовсім не хочеться. Скажу щиро - дебільна країна!
Почуваєшся як Джельсоміно в Країні дурнів. Причому реально!
До речі - у відомому фільмі король у виконанні Басова дуже на хуйло змахує.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Savanter - яскравий приклад історично, у першу чергу, дезорієнтованої людини, яка є, власне, не громадянином,
а жертвою тривалої московської пропаганди з порожнечею в голові  - там, де мали бути знання про Україну.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.


 

Країна брехунів;)
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Savanter, а чому успішні країни які приймають іноземців, "которые по разным причинам хотят жить в новом для себя доме" вимагають від них знання мови?
чому так? це не виведення "архаічних цінностей на передній план"?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

не бачив такого, щоб для внутрішніх вимагалося ;o це схоже на маячню, бо усі і так знають ту російську - навіщо про неї щось окремо писати?

https://jobs.dou.ua/companies/moon-studio/vacancies/200177/

Язык общения внутри команды — русский

Ось, наприклад
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Маячня, чи свинособача українофобія?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

що ти вкладаєш в термін "політична нація"?
що спільного у цих людей, в одній "політичній нації"?
чому будувати "політичну націю" саме з цими людьми, а не з кимсь іншим? в якійсь іншій конфігурації?

В случаи с Украиной какие были граждане, с такими и нужно было строить политическую нацию без дискриминации культурных и языковых особенностей каждого региона. Короче, Украина это скорее США, нежели Польша.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

https://jobs.dou.ua/companies/moon-studio/vacancies/200177/

Язык общения внутри команды — русский

Ось, наприклад
…потому как есть члены команды, которые не знают украинского. так це іноземці. навіть не факт, що кацапи - може бути французи чи амери, які в російську ще якось можуть, а українська вже 0 для них. і що робити, постійного перекладача-синхронника наймати? так тоді зарплата у всіх буде інша, бо перекладач дорого. ну або другий варіант - брати усіх з розмовною французькою або англійською. але й тоді виходить засада - такі запросять набагато більше грошей :weep:
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Не можна відділятися "ображеними" територіями від України.


чому не можна?
а якщо там більшість "не українці", тобто говорять не українською, то цілком логічно їм відділитись від України, хіба ні?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Маячня, чи свинособача українофобія?
в бізнесі немає фобій. точніше є, одна - фобія великих затрат. усі завжди намагаються затрати зменшувати
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

що ти вкладаєш в термін "політична нація"?
що спільного у цих людей, в одній "політичній нації"?
чому будувати "політичну націю" саме з цими людьми, а не з кимсь іншим? в якійсь іншій конфігурації?


політична нація, це обʼєднана спільним громадянством, а не релігією, мовою, генетикою чи кольором шкіри або іще чимось
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

В случаи с Украиной какие были граждане, с такими и нужно было строить политическую нацию без дискриминации культурных и языковых особенностей каждого региона. Короче, Украина это скорее США, нежели Польша.

я тебе трошки розчарую
політична нація - не створюється директивним шляхом по типу "я єво слєпіла із таво что было"
США дали індіанцям право голосу в 1924-му році - коли їх голоси уже ні на шо не впливали
США не давали права штатів за просто так всім територіям які просились

політичні нації, будують по принципу "ми всі погоджуємось жити разом, бо у нас є щось спільне", а не по принципу, "осьо тут шось комуністи нарізали - це і є Україна, а далі їбіться як хочете там"

США спочатку погодились що вони будуть жити разом а потім перемогли в війні в межах певних кордонів
от ті кордони в яких вони перемогли - це і є США, і війна довела життєспроможність їх

Україна в цих кордонах нікого не перемагала, ці кордони отримали в спадок, як і багато інших країн внаслідок роспаду колоніальних імперій
як Індія, або Пакістан (який розпався на теперішній пакістан і бангладеш), або Малайзія (яка випхала Сингапур зі свого складу, бо там забагато китайців), або багато інших прикладів
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

не тільки громадянством, але й ідеями. наприклад, ідеєю вільної, суверенної, комфортної для всіх україни. наприклад, євроатлантичною ідеєю для захисту від поглинання і знищення азійськими автократіями. ці ідєї можуть акцептувати і етнічні українці, і узбеки, і росіяни, і білоруси, і греки - громадяни україни… як власне і відбувається в реалі

сьогодні мені привозив бургери російськомовний громадянин україни маметмират б.

а в будинку є овочевий магазин якихось узбеків. теж громадяни. живуть, стараються робити моє і своє життя краще. але українською не можуть :( мабуть, вороги :( хоча їхні діти-школярі вже можуть українською. але ж ми не хочемо чекати, ми хочемо щоб усі визначалися негайно. і уйобували, хто не українець

Останнє редагування: 11 лютого 2022 20:38:42 від tartosetto
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія