Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Донбасс и Крым не предатели.

Re: Донбасс и Крым не предатели.

Живеш в державі - повинен знати мову держави! Крапка!

бггг

а в штатах нет державной мовы в принципе как понятие
сюрпрайз ?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

Я не хотел ничего отвечать, но опять слышу те же методички, а их читают люди. Я еще раз повторю: навязывай мне европейские зарплаты и европейский уровень жизни, а с языком я сам разберусь. В нашем регионе можно месяц ходить по городу и не услышать украинского. Я родился и прожил тут 50 с лишним лет, тут похоронены мои деды и прадеды, с какого перепугу я должен куда-то уезжать? Другое дело, что мои дети не желают жить в нищей стране, в которой нет работы и перспектив. Старшая моя дочь уже много лет в Италии. Средняя с мужем ездят в Россию, младший сын заканчивает школу и уже нацеливается на Польшу или Чехию. Мы опять возвращаемся к тому, с чего начали: федерация даст возможность исключить всякие претензии по языковому вопросу, и народ сам решит, ставить памятники в регионе Бандере или Ленину, хотя на обоих мне насрать, если они будут поставлены за счет местного бюджета. 

Претензии по поводу состояния экономики - к Зеленскому, Шмыгалю и монокаалиции! До них - надо было предъявлять Порошенку, Гройсману, Парубию. До них - Януковичу, Азарову, Рыбаку. И т.д. Местный бюджет - то твои и твоих соседей налоги (если ты их платил/платишь).
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

просто не українці
А ти себе вважаєш українцем?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

А ти себе вважаєш українцем?
він так. вже цілих роки 4-5 (tu)
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Патриоты упрощают, называя крымчан и жителей Донбасса предателями. А делают они это потому, что хотят снять с себя ответственность за провальную гуманитарную и экономическую политику в отношении не только этих регионов, но и всей страны.

Если они выступали за нарушение территориальной целостности страны, голосовали за это, производили какие-либо действия с этой целью, то они предатели. Никакие причины не могут быть для этого оправданием.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

бггг

а в штатах нет державной мовы в принципе как понятие
сюрпрайз ?

Есть! Сюрпрайз? С публичными инстанциями общаются исключительно(!) на английском.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

та ніхто там українців за мову не щемить на Кубані
навпаки всіляко підтримують бажання в шароварах співати українських пісень.
український кубанський козачий хор он подивись.

просто вона та мова кубаноїдам як каже Болукан "до жопи". Ну діди там згадують "балачку" а дітям що? русскій репчик, кіно, телебачення.  Контент формує ідентифікацію.

російськомовні в Україні відчувають зовсім інше. Їх намагаються принижувати і шантажем примушувати. це породжує спротив

це пішли уже історії із розряду "сам сєбя отравіл", "самі пєрєшлі", "само взорвалось"
я прекрасно знаю реакцію коцапів на українську мову, і як коцапи русифікують території для чого ці казочки?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

просто не українці
А ти себе вважаєш українцем?
Патриоты упрощают
   Давайте будем точными. Дурные и безграмотные патриоты, на деле работающие против Украины.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

бггг

а в штатах нет державной мовы в принципе как понятие
сюрпрайз ?
Всюди можна звертатися російською?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

А ти себе вважаєш українцем?

вважаю українцем
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Патриоты упрощают, называя крымчан и жителей Донбасса предателями. А делают они это потому, что хотят снять с себя ответственность за провальную гуманитарную и экономическую политику в отношении не только этих регионов, но и всей страны.

С самого первого дня провозглашения независимости, нужно было принять факт, что Украина очень разная и каждый регион имеет право на свой язык или мову и на своих героев. Даже итоги Второй мировой войны воспринимались по-разному. Если для жителей Запада советские войска были оккупантами, то для жителей всех остальных регионов они были освободителями.

После 2004 года начался явный перекос в сторону насильственной украинизации регионов, где народ воспринимал этот факт крайне негативно. Пусть патриоты из ЗУ представят ситуацию, что в один прекрасный день им говорят - с понедельника мы закрываем во Львовской области все украинские школы и университеты, все государственные учреждения и СМИ должны использовать только русский язык. Дико ? Это вызвало бы сопротивление ? Будет ли оно справедливым ? Конечно! А теперь давайте вернемся в Крым и на Донбасс. Зачем взрослых людей нужно было в агрессивной форме заставлять использовать украинский язык и тем более навязывать им таких неоднозначных героев как Бандера ?

И к какой обстановке мы подходим к 2013 году? C одной стороны, этим людям со всех утюгов говорят что  они "недоукраинцы", "вата" и малороссы. С другой стороны, за десятилетие после первого Майдана качество жизни простых украинцев не улучшилось настолько, что бы эти люди воспринимали Украину как ценность хотя бы с экономической точки зрения.

Я не спорю, что если бы в Крыму и на Донбассе жили исключительно "Галычане" , то никакой войны не было бы. Но это только инфантильные фантазии - по факту ситуация была иной, тех людей нельзя было "выселить в Сибирь" или "расстрелять". Даже менее радикальные действия в их сторону, привели к формированию там пророссийских настроений. Россия была такой-же коррумпированной клоакой что и Украина, зато без украинизации и Бандеры и этого оказалось достаточно.

хуйло режим воспользовался ситуацией, которую сформировали сами украинцы в безнадежной попытке построить Галычыну в Крыму и на Донбассе.

PS 1.
Не предателями я называю простых людей, что не брали в руки оружие. Даже со взглядами, которые вам не понравятся.

PS 2
Реинтеграцию ЛДНР в данный момент на хуйло условиях считаю опасной, так как это очередной раз сорвет стоп-кран и инерция от резкой остановки будет такой, что государство развалится еще в больших масштабах чем сейчас.

 
Причём тут мова и язык,Крым и Донбасс хотели быть частью российской империи  для которой Европа и Америка извечные враги,(и в большинстве своём были русскими шовинистами), а мы нет,вот и все отличие,которое без гибели эрефии не разрешимо
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

до речі, на тему, що в реалі такого п***а нема. в реалі україномовні набагато більш адекватні навіть за російськомовних, не кажучі вже про гонсалесів. російськомовний з трудом і не дуже охоче переходить на українську з україномовним співбесідником. але переходить. україномовний на російську переходить майже завжди. просто через більшу вихованість, мабуть. а такі як гонсалеси - сидять і скаженіють тільки в інтернетах. в реалі таких просто нема

 :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Есть! Сюрпрайз? С публичными инстанциями общаются исключительно(!) на английском.

Испанский язык является вторым по распространённости языком США после английского. Суммарная численность испаноговорящего населения в этой стране уступает по абсолютной величине лишь населению Мексики.[1] Большинство государственных учреждений США (таких как, Белый дом,[2] Правительство,[3] Национальные библиотеки и др.) ведут делопроизводство и создают интернет-сайты на двух языках (английском и испанском).

----------------------------
брехня небось
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

:weep:  :weep:  :weep:

хвалить українців за те що переходять на російську мову
які молодці, які виховані  (tu)
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

вперше погоджуюся з цим дописувачем :(

Зря. У него завышенная самооценка на почве страхов понаеха.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

хвалить українців за те що переходять на російську мову
які молодці, які виховані  (tu)

не, надо называть кацапами )
в реале с ходу в табло бы сразу получил бы от меня за кацапа
а на фупе это привилегия любого поца на мове
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Патриоты упрощают, называя крымчан и жителей Донбасса предателями. А делают они это потому, что хотят снять с себя ответственность за провальную гуманитарную и экономическую политику в отношении не только этих регионов, но и всей страны.

С самого первого дня провозглашения независимости, нужно было принять факт, что Украина очень разная и каждый регион имеет право на свой язык или мову и на своих героев. Даже итоги Второй мировой войны воспринимались по-разному. Если для жителей Запада советские войска были оккупантами, то для жителей всех остальных регионов они были освободителями.

После 2004 года начался явный перекос в сторону насильственной украинизации регионов, где народ воспринимал этот факт крайне негативно. Пусть патриоты из ЗУ представят ситуацию, что в один прекрасный день им говорят - с понедельника мы закрываем во Львовской области все украинские школы и университеты, все государственные учреждения и СМИ должны использовать только русский язык. Дико ? Это вызвало бы сопротивление ? Будет ли оно справедливым ? Конечно! А теперь давайте вернемся в Крым и на Донбасс. Зачем взрослых людей нужно было в агрессивной форме заставлять использовать украинский язык и тем более навязывать им таких неоднозначных героев как Бандера ?

И к какой обстановке мы подходим к 2013 году? C одной стороны, этим людям со всех утюгов говорят что  они "недоукраинцы", "вата" и малороссы. С другой стороны, за десятилетие после первого Майдана качество жизни простых украинцев не улучшилось настолько, что бы эти люди воспринимали Украину как ценность хотя бы с экономической точки зрения.

Я не спорю, что если бы в Крыму и на Донбассе жили исключительно "Галычане" , то никакой войны не было бы. Но это только инфантильные фантазии - по факту ситуация была иной, тех людей нельзя было "выселить в Сибирь" или "расстрелять". Даже менее радикальные действия в их сторону, привели к формированию там пророссийских настроений. Россия была такой-же коррумпированной клоакой что и Украина, зато без украинизации и Бандеры и этого оказалось достаточно.

хуйло режим воспользовался ситуацией, которую сформировали сами украинцы в безнадежной попытке построить Галычыну в Крыму и на Донбассе.

PS 1.
Не предателями я называю простых людей, что не брали в руки оружие. Даже со взглядами, которые вам не понравятся.

PS 2
Реинтеграцию ЛДНР в данный момент на хуйло условиях считаю опасной, так как это очередной раз сорвет стоп-кран и инерция от резкой остановки будет такой, что государство развалится еще в больших масштабах чем сейчас.

 

б***ь на 8му році знову "глаза" і хтось щось винен
ще й 5 сторінок переливання того самого 8 річної давнини

З носака в харю тобі тільки повинні українці

   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

хвалить українців за те що переходять на російську мову
які молодці, які виховані  (tu)

прикинь українець в Україні,
якщо до нього говорити російською стане говорити російською
бо...
гарно вихований  :lol:
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

взагалі, усі новонавернені завжди ревниво ставляться до своєї ідеї. це і мови стосується, і веганства, і сексу, і релігії, і куріння. новоспечений веган кілька років буде зайобувати усіх навколо необхідністю терміново кидати жерти м‘ясо і негайно переходити на дерть. потім попуститься. хто кинув курити - буде кілька місяців зайобувати усіх навколо, щоб теж кидали. новозвернений котолік буде суворо поститися і слідкувати, щоб і інші постилися, а через років 5-10 його відпустить. на початку християнства, коли воно було молодим, чинилися страшні речі. потім попустило. а зараз молоде мусульманство ріже людям голови. пройде і це.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

Испанский язык является вторым по распространённости языком США после английского. Суммарная численность испаноговорящего населения в этой стране уступает по абсолютной величине лишь населению Мексики.[1] Большинство государственных учреждений США (таких как, Белый дом,[2] Правительство,[3] Национальные библиотеки и др.) ведут делопроизводство и создают интернет-сайты на двух языках (английском и испанском).

----------------------------
брехня небось

Но ты же - не испанец? Не мексиканец? Не пуэрто-риканец (не пр., не пр.)? Зачем тебе испанский?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Но ты же - не испанец? Не мексиканец? Не пуэрто-риканец (не пр., не пр.)? Зачем тебе испанский?

так что, везде всегда и только ?
или от убеждений по месту спора зависит ?))
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

:weep:  :weep:  :weep:
якщо людина налаштована на конструктив, шукає від діалогу ефективності і порозуміння - вона спілкуватиметься мовою співбесідника, якщо знає її. це тільки впороті кацапи, де б вони не були і з ким би про що не спілкувалися, вимагають гаваріть паруцкє. нічого не нагадує? :weep:  :weep:  :weep:

це як десь у данії на вулиці ти когось зачепиш ліктем, а та людина першою перед тобою вибачиться за те. європідари, що з них візьмеш :facepalm1:
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
YL

ні, пане
Ви, коли їдете до Штатів, англійською переймаєтеся?
Чи "я сам разбєрусь"?
Живеш в державі - повинен знати мову держави! Крапка!
Як ви не можете зрозуміть, що далпайоп не здатен вивчити мову.
фізіологічно.
вони ж абсолютно прямо кажуть, що "чєлюсть у них рускаязьічная"
і ненависть до україномовних або двомовних, (або недай боже чотрьохмовних) теж фізиологічна.
по тій же самій причині.
і далпайоп ніколи не вищнає що він просто далпайоп
він буде разказувати що це ти долпайоп і  фашист
що ти нехочеш  усльішать бамбас і усчємляєш йому рускаязьічній мозг
і да. вони щиро вірять що вони не далпайопи і не зрадники
"просто так слажились абстаятєльства" і вони ніванаватьіє, бо то винаватьі абама, госдєп, піндосьі, гєйропєйці і прочіє рєптілоїдьі....

P.S. Народ, вам не здається, що  реагуючи на це нескінченне скавуління далпайопів ви самі перетворюєтєсь на далпайопів?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

не, надо называть кацапами )
в реале с ходу в табло бы сразу получил бы от меня за кацапа
а на фупе это привилегия любого поца на мове

я коли чую ці історії про рєал, як ви даєте комусь в табло, все це бахвальство
чогось завжди задаю собі питання, де ви були, коли вас русифікували, і чого ви не били в табло тим хто вас русифікував

і завжди чогось приходжу до дуже простої відповіді "молодєц протів овєц, а на молодца і сам овца"
ти мені можеш розказувать ці історії скільки завгодно, я ж знаю як це закінчується - а закінчується це все як на Кубані або Білорусі
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

Но ты же - не испанец? Не мексиканец? Не пуэрто-риканец (не пр., не пр.)? Зачем тебе испанский?
Вони готові за права іспаномовних боротися лише б українською не заговорити. Українці для росіян найсмертельніші вороги.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
Ali

російськомовні в Україні відчувають зовсім інше. Їх намагаються принижувати і шантажем примушувати. це породжує спротив


 :facepalm1:

чому мене, російськомовного в Україні ніхто ні до чого не примушує ?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

ні, пане
Ви, коли їдете до Штатів, англійською переймаєтеся?
Чи "я сам разбєрусь"?
Живеш в державі - повинен знати мову держави! Крапка!
так усі і знають. читають якось інструкції до ліків, дивляться ящика, слухають радіо, читають новини. в чому проблема? в тому що під «знати» ти розумієш «мають бачити сни державною мовою»? так це за 5-10 років не робиться. і силою чи образами ти нічого не зміниш
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

якщо людина налаштована на конструктив, шукає від діалогу ефективності і порозуміння - вона спілкуватиметься мовою співбесідника, якщо знає її. це тільки впороті кацапи, де б вони не були і з ким би про що не спілкувалися, вимагають гаваріть паруцкє. нічого не нагадує? :weep:  :weep:  :weep:

так, то виявляється українці в Україні переходять на російську не через вихованість
а тому що їм треба конструктив, ефективність і порозуміння
а співрозмовник російськомовний того не шукає, тому йому українську знати і не потрібно і тим паче користуватись не потрібно,
адже в пошуках конструктиву, ефективності і порозуміння достатньо російської
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

взагалі, усі новонавернені завжди ревниво ставляться до своєї ідеї. це і мови стосується, і веганства, і сексу, і релігії, і куріння. новоспечений веган кілька років буде зайобувати усіх навколо необхідністю терміново кидати жерти м‘ясо і негайно переходити на дерть. потім попуститься. хто кинув курити - буде кілька місяців зайобувати усіх навколо, щоб теж кидали. новозвернений котолік буде суворо поститися і слідкувати, щоб і інші постилися, а через років 5-10 його відпустить. на початку християнства, коли воно було молодим, чинилися страшні речі. потім попустило. а зараз молоде мусульманство ріже людям голови. пройде і це.

та ладно, є ж простіше пояснення
просто невиховані ще :weep:
за 5-10 років їх виховають узкоязикі українці і все буде нормально (tu)
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

:facepalm1:

чому мене, російськомовного в Україні ніхто ні до чого не примушує ?
тебе ж там вище назвали мацкваротим щось там кимось. це не приниження, не намагання примусити до української? дивно, бо з рино це прокатило. он бачиш, як вбивається, що усі мають усе тільки державною, а хто ні - той не українець
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

тебе ж там вище назвали мацкваротим щось там кимось. це не приниження, не намагання примусити до української? дивно, бо з рино це прокатило. он бачиш, як вбивається, що усі мають усе тільки державною, а хто ні - той не українець

цитуй правильно, не придумуй своє
якщо придумуєш своє - не приписуй того мені

я написав таке
"хто відчуває що йому нав'язують українську мову - той не українець"
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

так что, везде всегда и только ?
или от убеждений по месту спора зависит ?))

Чото не интересуют меня испаноязычные. А ты можешь хоть в ж..у их целовать - губы-то - твои.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

та ладно, є ж простіше пояснення
просто невиховані ще :weep:
за 5-10 років їх виховають узкоязикі українці і все буде нормально (tu)
чувак, поїбать твої фантазії. коли я починаю з незнайомою людиною російською (буває), і людина зі мною теж говорить російською, але я чую, що людина реально україномовна - завжди кажу «давай українською». просто з поваги до того, що людина зробила мені крок назустріч, хоча могла цього не робити. жодних проблем в реалі нема. проблеми тільки в інеті і тільки в упоротих, які все життя на віртуальній війні «за усе хороше»
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

ми повертаємось до того самого питання
для чого мені федерація з тобою?
в чому цінність для українців жити в одній державі з такими як ти?
те що для тебе є цінність - це очевидно, поясни мені для чого це українцям?
для чого українцям жити зі зрадниками в федерації, якщо вони можуть жити без всяких федерацій і зрадників взагалі?
Ты живешь от меня на расстоянии в полтыщи км и мне насрать, что ты думаешь, и чем думаешь. А на вопрос, зачем украинцам федерализация, я отвечу очень просто: чтобы никто не мог указывать этим украинцам на каком языке  разговаривать, если их и так понимают окружающие. Не тех ты записываешь в предатели, вернее, не тех предателей определяют методички. Предатели это те, кто 8 лет не может закончить войну, ворует на военных поставках, грабит страну поди видом украинского патриота. Я своей работой ежедневно поднимаю престиж украинского государства, сейчас вот делаю перерыв ради срача с тобой. А твоя позиция деструктивна и ведет как раз к разъединению людей в том самом государстве об интересах которого ты якобы печешься. Могу сказать только то, что здравый смысл всегда побеждает методички.
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

цитуй правильно, не придумуй своє
якщо придумуєш своє - не приписуй того мені

я написав таке
"хто відчуває що йому нав'язують українську мову - той не українець"
я не про тебе, а про гонсалеса, який не конкретно йому, а усім загалом в мільйонний раз відпустив щось про мацкваротість і кацапоязичіє
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

чувак, поїбать твої фантазії. коли я починаю з незнайомою людиною російською (буває), і людина зі мною теж говорить російською, але я чую, що людина реально україномовна - завжди кажу «давай українською». просто з поваги до того, що людина зробила мені крок назустріч, хоча могла цього не робити. жодних проблем в реалі нема. проблеми тільки в інеті і тільки в упоротих, які все життя на віртуальній війні «за усе хороше»

Как говаривал незабвенный профессор Преображенский - проблема (разруха) - в головах!
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

я коли чую ці історії про рєал, як ви даєте комусь в табло, все це бахвальство
чогось завжди задаю собі питання, де ви були, коли вас русифікували, і чого ви не били в табло тим хто вас русифікував

ну в реале было все наоборот
один извинялся передо мной за свой суржик ))
потом выяснилось что он мой земляк и я переключился на мову
а с писаниной все иначе - не то все ...
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

чувак, поїбать твої фантазії. коли я починаю з незнайомою людиною російською (буває), і людина зі мною теж говорить російською, але я чую, що людина реально україномовна - завжди кажу «давай українською». просто з поваги до того, що людина зробила мені крок назустріч, хоча могла цього не робити. жодних проблем в реалі нема. проблеми тільки в інеті і тільки в упоротих, які все життя на віртуальній війні «за усе хороше»

ти постійно намагаєшся перевести це в якусь особистісну площину
те що ти так робиш - це прекрасно
але може все-таки є сенс говорити про загальні тенденції в суспільстві, а не про якісь конкретні випадки в твоєму житті, які все одно ніхто ніколи не зможе перевірити?
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.

я не про тебе, а про гонсалеса, який не конкретно йому, а усім загалом в мільйонний раз відпустив щось про мацкваротість і кацапоязичіє

з рино це прокатило. он бачиш, як вбивається, що усі мають усе тільки державною, а хто ні - той не українець


твоя цитата - значить про мене
   
Re: Донбасс и Крым не предатели.
U2

Ты живешь от меня на расстоянии в полтыщи км и мне насрать, что ты думаешь, и чем думаешь. А на вопрос, зачем украинцам федерализация, я отвечу очень просто: чтобы никто не мог указывать этим украинцам на каком языке  разговаривать, если их и так понимают окружающие. Не тех ты записываешь в предатели, вернее, не тех предателей определяют методички. Предатели это те, кто 8 лет не может закончить войну, ворует на военных поставках, грабит страну поди видом украинского патриота. Я своей работой ежедневно поднимаю престиж украинского государства, сейчас вот делаю перерыв ради срача с тобой. А твоя позиция деструктивна и ведет как раз к разъединению людей в том самом государстве об интересах которого ты якобы печешься. Могу сказать только то, что здравый смысл всегда побеждает методички.

Сегодня ты должен предъявлять свои претензии Зеленскому, Шмыгалю, монокаалиции.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія