Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Йду за пивом
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
RiG

Джошуа важить більше від Кличка.
Значить сила ударів буде сильніша.

А якщо додати сюди його швидкість, то це вийде смертельна суміш.

Щось тревожно мені за Володю.

 :weep:  :facepalm:
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
tyv

Быстр? Це не то слово.
Джошуа 100-метрівку бігає за 11 секунд.
Для боксера, який важе 113 кг, це фантастика.
Буугггггаааагггаа
Це пісдьош про стометрівку
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
tyv

Володя повинен витрат і закінчити кар'єру на перемозі - він заслужив!
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

те, шо у Джошуа круті задатки то зрозуміло, але на шо він здатен?
18 нокаутів? - і хто ці люди?
звичайно, буду чекати на перемогу Володимира, він завжди старається підійти до поєдинку у відмінній формі, тому не думаю, шо в Джошуа буде перевага в фізусі чи витривалості
а от шо стосується пропуску ударів... Кличко роками тренував своє "кришталеве підборіддя" і останнім часом навіть пропуск сильних ударів (а вони були) не приводив до колапсу, хто знає наскільки "живучий" в цьому плані Ентоні?
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Буугггггаааагггаа
Це пісдьош про стометрівку

писали про його тренування:

Speaking to Sky Sports, Anthony Joshua gave an insight into a typical exercise:
'Get on the treadmill and put it up to 15 for three minutes and run as hard as you can. You do three minutes, then you have a minutes rest and hop back on.
Continuously do that maybe eight times and that will really get to the lungs and give you a good workout.'

тобто на біговій доріжці в режимі 15, 3 хв максимального бігу, потім пару хв відпочинку і знову повтор, і так 8 разів...
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Если Владимир победит Джошуа, то для того чтобы вернуть свои пояса нужно будет провести один бой. И это бой не с Уайлдером. Пояс Уайлдера (WBC) Владимиру и не принадлежал.
Паркера, Володе не отдадут на съедение. Только Уайлдер, там и бабло огромное и престиж.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
nik

те, шо у Джошуа круті задатки то зрозуміло, але на шо він здатен?
18 нокаутів? - і хто ці люди?
звичайно, буду чекати на перемогу Володимира, він завжди старається підійти до поєдинку у відмінній формі, тому не думаю, шо в Джошуа буде перевага в фізусі чи витривалості
а от шо стосується пропуску ударів... Кличко роками тренував своє "кришталеве підборіддя" і останнім часом навіть пропуск сильних ударів (а вони були) не приводив до колапсу, хто знає наскільки "живучий" в цьому плані Ентоні?

поясніть будь-ласка, яким чином?
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
nik

писали про його тренування:

Speaking to Sky Sports, Anthony Joshua gave an insight into a typical exercise:
'Get on the treadmill and put it up to 15 for three minutes and run as hard as you can. You do three minutes, then you have a minutes rest and hop back on.
Continuously do that maybe eight times and that will really get to the lungs and give you a good workout.'

тобто на біговій доріжці в режимі 15, 3 хв максимального бігу, потім пару хв відпочинку і знову повтор, і так 8 разів...


на тредмилу не можна пробигты максымально...
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

поясніть будь-ласка, яким чином?

ну, в першу чергу, не підставлятися))
ну і напропускав за кар"єру
а людина така скотина, що звикає до всього)
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
nik

ну, в першу чергу, не підставлятися))
ну і напропускав за кар"єру
а людина така скотина, що звикає до всього)

 :laugh:  а ну тодi так...

я думав вин до мясныкив ходыв на базар и нарывався
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
RiG

Коротше, Джошува - черговий рятівник важкого дивізіону від 'гегемона' :D

Скільки їх вже було  [A]
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

те, шо у Джошуа круті задатки то зрозуміло, але на шо він здатен?
18 нокаутів? - і хто ці люди?
звичайно, буду чекати на перемогу Володимира, він завжди старається підійти до поєдинку у відмінній формі, тому не думаю, шо в Джошуа буде перевага в фізусі чи витривалості
а от шо стосується пропуску ударів... Кличко роками тренував своє "кришталеве підборіддя" і останнім часом навіть пропуск сильних ударів (а вони були) не приводив до колапсу, хто знає наскільки "живучий" в цьому плані Ентоні?
Все вірно, хто ті люди,що падали від Джошуа.?. . Я теж можу вийти за ворота двору і наскладать 18-ть чоловік( колись займався боксом, зараз тільки фізкультурой)
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

https://vringe.com/news/101016-dzhoshua-mozhet-poplatitsya-esli-poydyet-v-razmen-freddi-rouch.htm

Джошуа может поплатиться, если пойдёт в размен — Фредди Роуч
сегодня, 14:30

Известный американский тренер Фредди Роуч в настоящее время пребывает в Лондоне и в интервью YouTube-каналу Boxing.ua отметил, что украинец Владимир Кличко (64-4, 53 КО) по-прежнему обладает знатной ударной мощью, а значит британец Энтони Джошуа (18-0, 18 КО) может поплатиться за неосмотрительные действия в ринге легендарного «Уэмбли», куда боксёры выйдут сегодня вечером.

«Это очень хороший тест (для Кличко). Он один из лучших супертяжеловесов всех времён, – говорит Фредди. – У нас было 5 побед, когда мы работали вместе. Я был агрессивным тренером и хотел, чтобы он был нокаутёром. У него действительно есть ударная мощь, и потому он очень опасный боксёр. Если Джошуа пойдёт в размен, то может угодить в ловушку и поплатиться за это. Это первый настоящий соперник в супертяжёлом весе в карьере Энтони, и для него это настоящее испытание».


   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Владимир Кличко: Я знаю, что Джошуа будет делать в ринг

Если верить 41-летнему экс-чемпиону мира в супертяжёлом весе из Украины Владимиру Кличко (64-4, 53 КО), он уже знает, как будут развиваться события в ринге лондонского «Уэмбли» сегодня вечером, потому что ему известно, что творится в голове его молодого британского коллеги Энтони Джошуа (18-0, 18 КО).

«В Джошуа я вижу самого себя. Я знаю, как он думает, что он будет делать, и как будет проходить поединок. Я не Нострадамус, но я одержим этим, – признался Владимир. – Одержимость – острая форма любви, а я влюблён в свою цель. Моя цель, моя одержимость и любовь позволят мне вернуться в мой угол с чемпионскими поясами».

Напомним, что на кону в предстоящем поединке будут стоять титулы чемпиона мира по версиям WBA Super, IBF и IBO.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

представление боя Джошуа-Кличко от vRINGe.com
https://vringe.com/exclusive/100897-ochevidnoe-neveroyatnoe-joshua-klitschko-fight-preview.htm

много всякой инфы и прогнозов
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

А "крилишкі" у Владіміра ширші.
На турніку за шию видно підтягувався.  (tu)
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Після останнього бою оцінюю шанси Володі як мінімальні. Джошуа молодий технічний великий
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Що за розпач?

Володька переможе технічним нокаутом  :-)o
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
RiG

А коли сам бій на йопаному Інтері будуть показувати ?
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Ну що, коли вже той бій почнеться, а то пиво закінчується.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!
RiG

В програмі сам бій взагалі на 12 ночі стоїть, з пивом ще рано починати  :gigi: 
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Ну що, це буде останній бій Володимира, чи ні?

імхо так, навіть якщо поб'є цього нігера
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Katy Taylor виграла
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

те, шо у Джошуа круті задатки то зрозуміло, але на шо він здатен?
18 нокаутів? - і хто ці люди?
звичайно, буду чекати на перемогу Володимира, він завжди старається підійти до поєдинку у відмінній формі, тому не думаю, шо в Джошуа буде перевага в фізусі чи витривалості
а от шо стосується пропуску ударів... Кличко роками тренував своє "кришталеве підборіддя" і останнім часом навіть пропуск сильних ударів (а вони були) не приводив до колапсу, хто знає наскільки "живучий" в цьому плані Ентоні?

до сраки, ви не маєте уявлення про що ви пишете


Останнє редагування: 29 квітня 2017 21:23:33 від gryanik
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

А Віталій полетів у Лондон?
Він завжди товаришував Володимиру в його куті, був секундантом.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

А Віталій полетів у Лондон?
Він завжди товаришував Володимиру в його куті, був секундантом.
Там, швидше всього.
Більше того, дружина Віталія співатиме гімн України перед боєм - десь така інфа проскакувала
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

О, Ленокс Люіс прийшов тільки що на стадіон.
Такий в чорних окулярах і в береті в краточку, як Шерлок Холмс  :D

Всі собі селфі з ним робили.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Евандер Холіфілд біля Люіса сидить.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Там, швидше всього.
Більше того, дружина Віталія співатиме гімн України перед боєм - десь така інфа проскакувала
Стинг, гимн будет петь Стинг по его личной просьбе.
так пишут.
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!


Можно было повременить, но Джошуа сам захотел — промоутер британца

Промоутер британца Энтони Джошуа (18-0, 18 КО) Эдди Херн признал, что его подопечный вполне мог выждать ещё с десяток поединков перед тем, как выходить в ринг против такого серьёзного соперника, как Владимир Кличко (64-4, 53 КО). Однако, этого захотел сам Энтони, и теперь Херн ждёт ответы на вопросы о действительной силе и потенциале Джошуа.

«В субботу вечером Энтони Джошуа ждёт главный тест. Тест, с которым он, возможно, должен был столкнуться в своём 26-27 поединке, – цитирует Херна Boxingscene. – Он распродаёт арены. Цифры его PPV просто невероятны. Так к чему же, зачем рисковать сейчас? А дело всё в том, что он хочет испытать себя. Вы любите спорт и хотите видеть классные поединки. Никто не желает знать ответы до того, как займёт место на трибуне или у телевизора».

«В субботу ответы будут приходить прямо на наших глазах. Слишком ли рано? Или уже слишком поздно? Достаточно ли он хорош? Можно ли говорить об этом парне, как о будущем бокса? Знаете что? Давайте бросим кости. Давайте выясним это. Где бы вы ни находились – на арене или дома у телевизора – вы не поверите, что такая атмосфера вообще возможна. Представление развернётся прямо на ваших глазах».
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Стинг, гимн будет петь Стинг по его личной просьбе.
так пишут.
http://ua.кор/sport/boks/3845540-klychko-dzhoshua-himn-ukrainy-pered-boiem-vykonaie-nataliia-klychko
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

до сраки, ви не маєте уявлення про що ви пишете

розкажіть ви, про шо ж я там таке написав?
Я пам'ятаю поразки які були у Кличка... це були глибокі нокдауни з яких він практично не міг вийти за ті лічені секунди
Ви бачили шось подібне в останні більше, як 10 років? а Кличко пропускав хороші удари
А взагалі най я ніц не розумію, головне шоб Кличко переміг)
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

Ну що, коли вже той бій почнеться, а то пиво закінчується.
22 год. брит. часу (90,000 fans due at Wembley Stadium for 22:00 BST fight)
23 центр.європейського
24 українського

   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

З нетерпінням чекаю на перемогу Володимира .  Клички ввійшли в історію боксу. І прославили Україну . Вже є достойна заміна - недавно ми всі вболівали і раділи перемогам Усика Гвоздика і Ломаченко . Думаю що сьогодні теж будемо радіти нашій перемозі .
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

З нетерпінням чекаю на перемогу Володимира .  Клички ввійшли в історію боксу. І прославили Україну . Вже є достойна заміна - недавно ми всі вболівали і раділи перемогам Усика Гвоздика і Ломаченко . Думаю що сьогодні теж будемо радіти нашій перемозі .

не розбираєшся в боксі 
   
Re: Кличко vs. Джошуа Вже скоро!

накидайте посилань де в неті можна буде дивитись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія