Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивлюся скабєєвих

Re: Дивлюся скабєєвих

пишешь вам, пишешь, акционерное соглашение цитируешь простынями... а толку?
нет толку.
Бля, ну какие акционерные соглашения??? Сейчас санкции мешают его достроить, а шо будет мешать санкциям его перекрыть??? Воприс только в желании.
Были контракты на поставку оборудования Хуявей, пожелали Штаты и кончились.  :gigi: Хозяин - барин.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Дон-бас, cьогодні в 20:52
мені не пофіг на муфлона фому, з його флейтами та правилами
То в тебе з Фомою шось особисте. ))) 
Ти дивись, бо Павлуша семиколінний  вже довийопувався
ні.
фома тупий на дончан, не думаю, що я йому щось особисто.
а твому павлуші співчуваю, як і твоєму фомі.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Чувак, тобі скільки років? - Ну точно ж більше 30-ти, а несеш фуйню дитячу, шо я їпу.
Ефективно мовлення працює  лише якшо його транслювати телевежами в DVB - T2,  а цього з технічних причин зробити неможливло ні за які гроші.
Дороге супутникове мовлення - до сраки, бо воно має сенс лише тоді, якщо його ретранслюють кабельні оператори по мережах багатоповерхівой.
Часи, коли всі тримали супутникові тарілки,  лишилися в середині 90-х років.

Одна альтернатива лишилася - онлайн трансляція в ютубчиках, для чого аж ніяк не потрібне державне фінансування.
В нас зараз усяка ватна пітарасня  забанених каналів під санкціями зараз спокійно транслює ефір в ютубчику, й не париться, а татарину без супутника - смерть?

То тебе з фомою шось особисте. ))) :lol:
Ти дивись, бо Павлуша семиколінний  вже довийопувався :K


   ATR мала програми новин українською, російською, турецькою та кримсько-татарською мовами...

   в новинах були щоденні репортажі з місць хуйлячого терору в Криму,

   тому твій прихильники певної політсили на вимогу хуйла і заборонив цей телеканал

 
   
Re: Дивлюся скабєєвих

[/b]
   це карта України надрукована в Харкові ще до створення сересеру:

Показати зображення...
Якщо не помиляюся, це хотелкі українських націоналістів які приймали участь в революційному перевороті.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Якщо не помиляюся, це хотелкі українських націоналістів які приймали участь в революційному перевороті.
мапа хотелок на версале, когда в 2018 кроили карту европии біла покруче.
но не срослось, в московии процент бідла возрос неимоверно тогда
проичем бидло вооружали и направляли

Останнє редагування: 14 квітня 2021 21:16:02 від Дон-бас
   
Re: Дивлюся скабєєвих

   
Re: Дивлюся скабєєвих

ATR мала програми новин українською, російською, турецькою та кримсько-татарською мовами...
   в новинах були щоденні репортажі з місць хуйлячого терору в Криму,
   тому твій прихильники певної політсили на вимогу хуйла і заборонив цей телеканал

прихильники певної політсили по-перше не мій,  а твій, бо я голосував за Петра.
А по друге, ніфуя  ATR не заборонили, просто сказали що пора вже якось на самофінансування виходити.
По-третє, ці репортажі   з місць хуйлячого терору в Криму  ATR фізично не міг робити, лише переспівував те, що усі бачили в інтернеті.
Ну й по-четверте, я дуже сумніваюсь що якась помітна більшість глядачів в Україні той ATR  дивиться взагалі.

Хоча визнаю, що репортаж про Вінницю вони зняли ніфуйовий, й журналістка  - їбабельна татарочка (tu)









Останнє редагування: 14 квітня 2021 21:22:03 від птах Сорока
   
Re: Дивлюся скабєєвих

прихильники певної політсили по-перше не мій,  а твій, бо я голосував за Петра.
А по друге, ніфуя  ATR не заборонили, просто сказали що пора вже якось на самофінансування виходити.
По-третє, ці репортажі   з місць хуйлячого терору в Криму  ATR фізично не міг робити, лише переспівував те, що усі бачили в інтернеті.
Ну й по-четверте, я дуже сумніваюсь що якась помітна більшість глядачів в Україні той ATR  дивиться взагалі.

Хоча визнаю, що репортаж про Вінницю вони зняли ніфуйовий, й журналістка  - їбабельна татарочка(tu)

https://www.facebook.com/977147065639862/videos/406462610533653?__cft__[0]=AZVr96CeE1Q5Csn_g2OJWvSSsQBoe7Ll0tHSUTBXfVPmiZMqDeXuygLX1R-yX7VBKO5IEoHd5anQvHpKV9XeEK859WnsV5egqNg2wYkeQbBENllU8j5Ao3Mys0t0_hIpCQZVHRs3_omPU1iYuLfLE7ZI

   вони транслювали навіть хуйлячі суди над українськими моряками та організували  підтримку українських моряків під час судів
   
Re: Дивлюся скабєєвих

мапа хотелок на версале, когда в 2018 кроили карту европии біла покруче.
но не срослось, в московии процент бідла возрос неимоверно тогда
проичем бидло вооружали и направляли
Не зовсім зрозуміла вашу французьку.
Я дотримуюсь версії, що сучасна Україна нічого не порушувала на шляху формування незалежності і завжди діяла в межах законних актів стосовно своїх кордонів.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

вони транслювали навіть хуйлячі суди над українськими моряками та організували  підтримку українських моряків під час судів
Вони транслювали те, що кацапи дозволили публічно вивести в ефір з зали суду й не більше.
Про українських моряків краще взагалі не згадувати, в контексті того, скільки на фупі було зради щодо того що їх Зелепень виміняв, мовляв треба було лишити в кацапів. :gigi:
   
Re: Дивлюся скабєєвих

прихильники певної політсили по-перше не мій,  а твій, бо я голосував за Петра.
А по друге, ніфуя  ATR не заборонили, просто сказали що пора вже якось на самофінансування виходити.
По-третє, ці репортажі   з місць хуйлячого терору в Криму  ATR фізично не міг робити, лише переспівував те, що усі бачили в інтернеті.
Ну й по-четверте, я дуже сумніваюсь що якась помітна більшість глядачів в Україні той ATR  дивиться взагалі.

Хоча визнаю, що репортаж про Вінницю вони зняли ніфуйовий, й журналістка  - їбабельна татарочка (tu)

https://www.facebook.com/977147065639862/videos/406462610533653?__cft__[0]=AZVr96CeE1Q5Csn_g2OJWvSSsQBoe7Ll0tHSUTBXfVPmiZMqDeXuygLX1R-yX7VBKO5IEoHd5anQvHpKV9XeEK859WnsV5egqNg2wYkeQbBENllU8j5Ao3Mys0t0_hIpCQZVHRs3_omPU1iYuLfLE7ZI

  якщо ти справді не прихильники певної політсили, то чому ведеш себе як той прихильники певної політсили, котрий виконує всі хуйлячі забаганки?
   
Re: Дивлюся скабєєвих

якщо ти справді не прихильники певної політсили, то чому ведеш себе як той прихильники певної політсили, котрий виконує всі хуйлячі забаганки?
Я проти того,  щоб державні гроші витрачалися на фуйню, яка за 7 років довела свою повну неефективність у питанні лояльності кримського населення в цілому й у поверненні Криму зокрема, й є лише годівницею хитросракого татарина.
А на якісь там чиїсь забаганки мені насрати.

   
Re: Дивлюся скабєєвих

Вони транслювали те, що кацапи дозволили публічно вивести в ефір з зали суду й не більше.
Про українських моряків краще взагалі не згадувати, в контексті того, скільки на фупі було зради щодо того що їх Зелепень виміняв, мовляв треба було лишити в кацапів. :gigi:

  про моряків краще згадувати, особливо про те, як ATR організував збір необхідних речей для моряків, та з подачі ATR кримчани збиралися навколо суду,

   але вам, хуйловцям, таке дуже не сподобалося...
   
Re: Дивлюся скабєєвих

як ATR організував збір необхідних речей для моряків, та з подачі ATR кримчани збиралися навколо суду,
Хоча б тисяч п'ять кримчан там  назбиралося? B-)
Якщо було пару сотень, то до пиззди така пиззда.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

   ATR мала програми новин українською, російською, турецькою та кримсько-татарською мовами...

   в новинах були щоденні репортажі з місць хуйлячого терору в Криму,

   тому твій прихильники певної політсили на вимогу хуйла і заборонив цей телеканал

 


Скотов попросили очитаться куда дели деньги.И сразу после этого поднялся вой.А как ты хотел?Платить напрямую на счет хозяина (с паспортом России) частного канала и чтобы он не отчитывался куда идут деньги?  :facepalm1:
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Я проти того,  щоб державні гроші витрачалися на фуйню, яка за 7 років довела свою повну неефективність у питанні лояльності кримського населення в цілому й у поверненні Криму зокрема, й є лише годівницею хитросракого татарина.
А на якісь там чиїсь забаганки мені насрати.


   в Криму зараз більше сотні політв'язнів,

   всі вони, перед своїми діями проти окупації, дивилися програми ATR
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Хоча б тисяч п'ять кримчан там  назбиралося? B-)
Якщо було пару сотень, то до пиззди така пиззда.

   політв'язні в Криму отримують вироки більш як по 10 років в'язниці,

   а ти сам скільки вже відсидів щоб мати моральне право когось засуджувати?

Останнє редагування: 14 квітня 2021 21:36:11 від Чжан
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Скотов попросили очитаться куда дели деньги.И сразу после этого поднялся вой.А как ты хотел?Платить напрямую на счет хозяина (с паспортом России) частного канала и чтобы он не отчитывался куда идут деньги?  :facepalm1:

   звіт простий - вони зробили для України в десятки разів більше, аніж твій прихильники певної політсили телеканал ДОМ з держфінансуванням, котрий єдине що робить так це паплюжить українських націоналістів....

   прихильники певної політсили ДОМ = Скабєєва
   
Re: Дивлюся скабєєвих

в Криму зараз більше сотні політв'язнів,
Не "більше сотні", а  лише 33. За сім років, йопт.
https://www.slovoidilo.ua/2021/02/02/novyna/suspilstvo/nazvana-kilkist-ukrayinskyx-politvyazniv-krymu-rf
Порівняно з  кількістю населення Криму це навіть не молекула, а атом, особливо якщо з тих 33-х осіб забрати явний фейк, що клепали фсбшники "для галочки".

а ти сам скільки вже відсидів щоб мати моральне право когось засуджувати?
А я взагалі питання політв'язнів не торкався, не то що не засуджував.
Ондо антік відсидів за совдепії, а зараз такий ватан шо я їпу.

всі вони, перед своїми діями проти окупації, дивилися програми ATR
Ти шо, опитування  серед них проводив? :facepalm1:

Останнє редагування: 14 квітня 2021 21:39:07 від птах Сорока
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Якби фокс показав годинну нарізку з кількох російських ток-шоу, то багато прозріли б.
Ну так сделайте это у себя частным образом, дайте синхрон перевод. Как Скобеева планирует поиметь американцев и слабака Байдена.как они будут диктовать США,что им делать и как поступать! Какой хуйло крутой и грозный будет диктовать Байдену!
И разместите на ваших ресурсах!
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Да как-то не смешно. Риторика по сравнению с вчера сильно поменялась в сторону агрессии и угроз как Украине, так и США.
Говорят, что вся мировая пресса пишет, что Байден жестко разговаривал с хуйло.
потому и поменялась. В западной прессе Хуйла как называли Хуйлом так и продолжают называть. А они на радостях подумали что будет очередная перезагрузка
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Не "більше сотні", а  лише 33. За сім років, йопт.
https://www.slovoidilo.ua/2021/02/02/novyna/suspilstvo/nazvana-kilkist-ukrayinskyx-politvyazniv-krymu-rf
Порівняно з  кількістю населення Криму це навіть не молекула, а атом, особливо якщо з тих 33-х осіб забрати явний фейк, що клепали фсбшники "для галочки".

А я взагалі питання політв'язнів не торкався, не то що не засуджував.
Ондо антік відсидів за совдепії, а зараз такий ватан шо я їпу.

Ти шо, опитування  серед них проводив? :facepalm1:

   33 це тільки ті, кого утримують в Криму, решту повезли шляхом Антіка до портів ваніних...
   
Re: Дивлюся скабєєвих

 на весь хуйлостан Меморіал зареєстрував аж ,...250 політв'язнів,

  половина з них це українці з Криму,

   але виявляється що фупівським дурбеликам сотня українських політв'язнів це мало...


   
Re: Дивлюся скабєєвих

Смотрю дальше. Скобееву сильно раздражает Псаки.
Вчера она дико радовалась, что когда позвонил Байден, Псаки типа засунули подальше и она наконец перестала наезжать на россию. А сегодня скобееву ждал удар: Псаки опять вышла и начала жестко проходится по действиям кацапов.

не Псаки а Саки.
Джен Саки.














   
Re: Дивлюся скабєєвих

Бля, ну какие акционерные соглашения???


о. даже читать влом. а зря - там все такое вкусное...
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Могут и не разбить.
Да силы как бы не равные.
Ну в Карабахе же от Азербайджана отгребли по полной. Тоже вроде неравные против кацапстана.Не все так линейно.Это не Сталинград где просто трупами забросать можно.Да и Ванек на мясо сейчас поменьше будет.Кацапы только бомбить могут бедуинов.И то если уверены что у них ПВО нет
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Прикол в тому, що якщо абстрагуватись від лірики й поставити себе в парадигму, в якій існує Хуйло, з кацапською економікою, манюпасом тощо, то в принципі з позиції Раші,  це єдиний варіант, що залишився - Нагнати кривавих понтів,  локально покласти кілька тисяч ваньок, а після того відступити, виторгувавши собі купу ніштяків, оформивши це як неїпаццо перемогу.
бляяя, яке відступити, вже якщо полізуть, то лізтимуть поки не скинуть блазня і не організується реальна оборона, тобто до Дніпра точно
   
Re: Дивлюся скабєєвих

бляяя, яке відступити, вже якщо полізуть, то лізтимуть поки не скинуть блазня і не організується реальна оборона, тобто до Дніпра точно
(tu)
   
Re: Дивлюся скабєєвих
Ice9192

Це кабздець повний  :X
хуйло ні на які поступки не піде.
Буде східно-українська республіка по Дніпро.
Коротше, москалі крутять дулі і всім покажуть кузькіну мать.
По Україні вони переговори з США вести не збираються, бо це не американське собаче діло.

Американцям потрібно показувати ці ток-шоу, щоб вони зрозуміли з якими гнидами мають справу.
крепкій ти чоловік Радник.
Вдячній я тобі, Дончаніну, Турчу що ви можете це дивитися а потім повідать нам.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Говорят, что вся мировая пресса пишет, что Байден жестко разговаривал с хуйло.

Ага, жорсткіше не буває:

Biden, in a phone call with Russian President Vladimir Putin on Tuesday, proposed a summit of the estranged leaders to tackle disputes and told Moscow to reduce tensions over Ukraine, the White House said.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Смотрю сейчас, истерикой удовлетворен. Гебельс в гробу переворачивается.. ИСТЕРИКА. Там вроде и нормальные люди в студии, то что Скабеева и Попов ортрабатывают бабки - то ясно, почему окружение такое дебильное - это доктора и кадидаты наук  - самовыскочки - СМЕХ и кайф
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Смотрю сейчас, истерикой удовлетворен. Гебельс в гробу переворачивается.. ИСТЕРИКА. Там вроде и нормальные люди в студии, то что Скабеева и Попов ортрабатывают бабки - то ясно, почему окружение такое дебильное - это доктора и кадидаты наук  - самовыскочки - СМЕХ и кайф
Та да. Через каждые 5 мин. скобеева снова и снова рассказывает жалостливую историю про убитого пенсионера, который смотрел 60 минут. Да так, что уже достала и гостей студии :laugh:
Один из них выдал: да их убивали и раньше, и больше. Почему мы тогда не захватили Украину, когда у них не было ни оружия, ни беспилотников?
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Ага, жорсткіше не буває:

Biden, in a phone call with Russian President Vladimir Putin on Tuesday, proposed a summit of the estranged leaders to tackle disputes and told Moscow to reduce tensions over Ukraine, the White House said.
Скобеева только что сказала, что встречи не будет.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Смотрю сейчас, истерикой удовлетворен. Гебельс в гробу переворачивается.. ИСТЕРИКА. Там вроде и нормальные люди в студии, то что Скабеева и Попов ортрабатывают бабки - то ясно, почему окружение такое дебильное - это доктора и кадидаты наук  - самовыскочки - СМЕХ и кайф

Там 47 я хромосома у 70% населения

От дворника до профессора
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Я иногда смотрю эту передачу, я не психиатр, но у меня возникают вопросы ко многим в студии. Какие же вы доктора  и кандиидаты? вы психиатрические пациенты.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Це кабздець повний  :X
хуйло ні на які поступки не піде.
Буде східно-українська республіка по Дніпро.
Коротше, москалі крутять дулі і всім покажуть кузькіну мать.
По Україні вони переговори з США вести не збираються, бо це не американське собаче діло.

Американцям потрібно показувати ці ток-шоу, щоб вони зрозуміли з якими гнидами мають справу.

Американський атташе у Москві все це моніторить та звітує, тому не думайте, що американці про це не чули  ;)
   
Re: Дивлюся скабєєвих

не Псаки а Саки.
Джен Саки.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%BD_%D0%9F%D1%81%D0%B0%D0%BA%D1%96



Останнє редагування: 15 квітня 2021 19:36:09 від шафран
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Американцям потрібно показувати ці ток-шоу, щоб вони зрозуміли з якими гнидами мають справу.
Можете не сумніватися, це не проходить непоміченим! У посольстві є співробітник, який тільки й тим займається, що дивиться телепередачі країни перебування.
   
Re: Дивлюся скабєєвих

Ну они  больше работают на оболванивание своих,чем на внешний мир.Тем не менее после многолетнего зомбирования такими программами кацапские солдаты будут с улыбкой сбрасывать бомбы на мирные украинские города без капли раздумий,чувствуя что делают благое дело

А як на них бомби впадуть, будуть питати, а "нас за що"?  :gigi:
   
Re: Дивлюся скабєєвих

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія