Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Как сбросить пару килограмм с живота???

Re: Как сбросить пару кил с живота???

Попробуйте виски-пеленания. Эффект моментальный.  Вода с жиром уходят на ура.

Останнє редагування: 13 квітня 2018 00:37:29 від Chianti
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ураганный способ -полный отказ на 2 недели от трех продуктов - сахар, картопля, хлеб.
Остальное можно жерти в любых количествах
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Живота как такового нет, но в некоторые штаны стал влазить со скрипом.
Что нибудь радикальное.

1. Жерти ТІЛЬКИ й виключно салат (мікс - рукола, льодяний, помідори черрі, солодка цибуля, червоний або зелений перець + зовсім трішки екстра вірджін оливкової олії і удвічі більше яблучного оцту) + раз на 2 дні 200г шматок яловичини або пташиної грудинки.

2. Мінімум 15 000 кроків на день швидкого ходу (не бігу, а саме швидко йти, на межі з бігом).

3. Ніякого їдла після 6 вечора.

4. Бажано ще силові вправи, але не обов"язково в принципі.

1 місяць і й сліду від пуза не залишиться.

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ураганный способ -полный отказ на 2 недели от трех продуктов - сахар, картопля, хлеб.
Остальное можно жерти в любых количествах
Забыли добавить продукты, составляющие эти компоненты. А их дофига.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Посидеть на Кето несколько недель и потом плавно на Палео. Легко переносится, особенно любителями мяса и жирненького.
Рекомендую. Результат хороший и насилия почти никакого. Ну и со сладкого соскочить заодно.
Кето, кстати, ещё и с диабетом решает проблемы.
А спорт в возрасте уже не очень помогает.
   
Как сбросить пару кил с живота???

тре шобвас добряче віддерли конячим (бізвазіліна) да ув ачько :shout:

Останнє редагування: 13 квітня 2018 04:07:41 від Зєльоний крокоділ
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

А вот еслиб он двумяя...  Вообщеб высох :snoozer1:
так він і жалівся, що вже має суцільні шкіру та кістки) але фото на підтведження не надав...

Останнє редагування: 13 квітня 2018 07:02:58 від дмхз
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

4. Бажано ще силові вправи
не бажано.
бо через силові вправи організм лютує, їсти хоче і йому на фігуру у той момент байдуже.
головне - відновитися після навантажень.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Как сбросить пару кил с живота???
тре шобвас добряче віддерли конячим (бізвазіліна) да ув ачько :shout:

Зельонинький!!! Урряяя!!! З'явився!!!  :)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

nativi, записуй.
сніданок - 100 г сиру(творог), півбанана і шматочок булочки або печення, або ще щось смачне за вподобанням, бо потім смаколики зась.

і борщ на місяць викреслюй зі свого раціону. вінегрет також зайвий.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Живота как такового нет, но в некоторые штаны стал влазить со скрипом.
Что нибудь радикальное.

Ложиться спать в 10 верера. Через месяц все само уйдет. Сон- лучший сжигатель жира.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

как это не худеют? Вот же дебил
Ви поражаете своєю тупою однотіпностю висловів..
 ;)
Фізіологічно жинка витрачая 300 калорій.. Чоловіки 3000 кіло калорій.. +-12 %
Жалко мені вас..

Останнє редагування: 13 квітня 2018 07:56:01 від Аeternitas
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???
де Хто

Мазохизм имеет множество разновидностей
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

nativi, записуй.
сніданок - 100 г сиру(творог), півбанана і шматочок булочки або печення, або ще щось смачне за вподобанням, бо потім смаколики зась.

і борщ на місяць викреслюй зі свого раціону. вінегрет також зайвий.
О, зараз так і снідаю: творог, замість банана чорнослив, чай з молоком та пасочка))
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???
де Хто

О, зараз так і снідаю: творог, замість банана чорнослив, чай з молоком та пасочка))
Двойная суточная норма калорий зашла :D
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

О, зараз так і снідаю: творог, замість банана чорнослив, чай з молоком та пасочка))
чорнослив не більше 4х штучок) можна, навіть усередину напхати горіха.
вже відчуваю, що ми впораємося.  :-B
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Двойная суточная норма калорий зашла :D
в дієту треба входити поступово)
наступної п`ятниці так шикарно снідати вже буде не можна.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Ураганный способ -полный отказ на 2 недели от трех продуктов - сахар, картопля, хлеб.
Остальное можно жерти в любых количествах

Це вже краще, чим сєкас  з кульбабами, але відмова не на 2 тижні, а на весь час...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Двойная суточная норма калорий зашла :D

Це через пасочку... але вони скоро закінчаться, і тоді все буде ок...
Я теж на пасочках 2 кг набрав, але не переживаю, бо знаю, що за тиждень повернусь до передсвяткового стану...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Нет, ем не много.
Просто возраст, нужно еще уменьшить количество корма.
будете тоді завжди голодним, злим і товстим . Єдиний вірний спосіб - це наростити м'язи. Вони споживатимуть калорії. Найиадикальніший метод - курс гормонів, присідання і гантелі. Зараз є безпечні для здоров'я програми..
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

будете тоді завжди голодним, злим і товстим . Єдиний вірний спосіб - це наростити м'язи. Вони споживатимуть калорії. Найиадикальніший метод - курс гормонів, присідання і гантелі. Зараз є безпечні для здоров'я програми..

М'язам потребують калорій, якщо працюють. Причому потреба ця залежить від об'єму та інтенсивності РОБОТИ, а не об'єму м'язів...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

диету Дюкана одобрила и испробовала на себе сама Руслана Радчук.
Можно ж не фанатировать ее полностью, просто взять нек принципы.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???
де Хто

Не держите дома ничего вкусного
В моменты возникновения мысли, что жизнь проходит мимо, подходите к зеркалу и любуйтесь фигурой.
Можно повесить на дверцу холодильника большое зеркало, а перед ним положить на пол весы. :D
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Покупайте велосипед и катайтесь в свое удовольствие. При этом жрать можно все, даже
больше обычного, а вес все равно сбрасывается. Велосипед это полезно, приятно и даже вкусно.

   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

А у когось проблема набрати останніх кілька кілограм до потрібної ваги  :(
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

А у когось проблема набрати останніх кілька кілограм до потрібної ваги  :(

Может болеешь или возраст еще не тот ?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Может болеешь или возраст еще не тот ?

І те і друге, от похворів тиждень і скинув кілька кг і тепер знову відчайдушно намагаюсь набрати.  :)
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

і борщ на місяць викреслюй зі свого раціону. вінегрет також зайвий.
а чому борщ і вінегрет викреслювати?
там буряк є, він добре жкт вичищає.
борщі і супи, якщо не на жирному бульоні - ок. там овочі, рідина. і в мисці борщу менше калорій, ніж в другої страви.
можна зварити суп/борщ на домашній курці, поставити в холодильник, тоді жир зверху затвердіє, і надібрати собі знежиреного.

є овочеві супи для похудання. в цьому супі мало калорій, і без відчуття голоду втрачаєш вагу. по пошуку багато рецептів є. той що я робила, там які хочеш овочі, крім картоплі і бобових можна. але я клала трохи картоплі і гриби (вони психологічно мені м"ясо заміняють). і сметану добавляла. можна їсти коли і скільки захочеться.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

     Переизбрать Порошенко на второй срок. Я вам, пани та панове, не только пару килограмм, а все двадцать гарантирую. Петя тот ещё диетолог.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

     Переизбрать Порошенко на второй срок. Я вам, пани та панове, не только пару килограмм, а все двадцать гарантирую. Петя тот ещё диетолог.
дякую. так і зробимо.
 :-B
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

     Переизбрать Порошенко на второй срок. Я вам, пани та панове, не только пару килограмм, а все двадцать гарантирую. Петя тот ещё диетолог.

Уточни, 20 кг в какую сторону ?
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

а чому борщ і вінегрет викреслювати?
там буряк є, він добре жкт вичищає.
в буряке и моркови много углеводов и не слабо калорий, а также высокий гликемический индекс.
в нормальной жизни есть можно, в период похудения надо отказаться.

Гликемический индекс (сокращенно ГИ) — это скорость, с которой содержащиеся в продукте питания углеводы усваиваются организмом и повышают уровень сахара в крови.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Уточни, 20 кг в какую сторону ?
    В минус , конечно. Я вот 18 кило скинул за год и три размера с талии. Вот сижу и думаю: уже гнать нафиг Петра Алексеевича, или еще пару-тройку кило скинуть? Де ще потім  таку нагоду знайдеш...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Гликемический индекс (сокращенно ГИ) — это скорость, с которой содержащиеся в продукте питания углеводы усваиваются организмом и повышают уровень сахара в крови.
дякую.
я чомусь думала, що при низькому рівні цукру в крові їсти хочеться. а от використовують препарат метформін, що понижчує рівень цукру в крові, для зменшення ваги.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

подивилася таблицю продуктів ГІ. наступає пора продуктів з найнижчим ГІ - свіжі фрукти, зелень, овочі.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

будете тоді завжди голодним, злим і товстим . Єдиний вірний спосіб - це наростити м'язи. Вони споживатимуть калорії. Найрадикальніший метод - курс гормонів, присідання і гантелі. Зараз є безпечні для здоров'я програми..
+
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

М'язам потребують калорій, якщо працюють. Причому потреба ця залежить від об'єму та інтенсивності РОБОТИ, а не об'єму м'язів...
а от і ні.
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

Покупайте велосипед и катайтесь в свое удовольствие. При этом жрать можно все, даже
больше обычного, а вес все равно сбрасывается. Велосипед это полезно, приятно и даже вкусно.

Залежить від того як кататись. Якщо зі швидкістю пішохода, то крім апетиту нічого не накатаєте...
Треба пульс підняти хоча б до 120 на протязі не менше 30 хвилин, не рідше 3 раз на тиждень, тоді це буде якесь мінімально корисне для здоров'я навантаження...
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

І те і друге, от похворів тиждень і скинув кілька кг і тепер знову відчайдушно намагаюсь набрати.  :)
набрати важче - зайві гроші, зайві рухи, зайвий час  :(
   
Re: Как сбросить пару кил с живота???

а от і ні.

От і ні это выдавание желаемого за действительное... Расскажи нам физиологический механизм, по которому мышцы потребляют калории в покое... просто потому, что их много...

Останнє редагування: 13 квітня 2018 11:50:09 від Ihad
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія