Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гройсман дурак. Только большие зарплаты и премии могут спасти госаппарат от коррупции.

А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?
   
 :facepalm1:

Врятувати може лише тотальна лібералізація та приватизація.
   
госаппарат от коррупции спасут массовые и нещадные расстрелы. Поймали - расстреляли, первого, десятого,двадцатого. 21 подумает хорошо очень
   
Согласен с ТС. Но не в таких же размерах как в Нафтогазе премии
   
Согласен с ТС. Но не в таких же размерах как в Нафтогазе премии

Нафтогаз слід приваизувати та вивести на біржу і більше не перейматися преміями директорів.
   
А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?

Грося звичайно мудак. Але не тому, що заборонив, а тому, що не зробив це раніше.
   
А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?

Не так.
Зарплати + премії. А от всілякі додаткові бонуси і доплати заборонив.
   
А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?
Тюрма може тільки зберегти держапарат! Якщо трутень, відчуває, що йому платять мало - вперед на завод, будову, на трускавкі в Польщу...
   
А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?

ні. українці зловживатимуть і казнокрадитимуть завжди. маючи змогу. та й ефективність укрчиновників гавна варта - допапуасний подушний ввп - тотальна поліорганна державна функціональна недостатність ( жооден держорган не виконує конституційні законні функції)  - етс - то за що і з чого платити казнокрадам-мародерам зарплату?
   
Я держслужбовець, оклад 5600, після сплати податків порахуйте самі скільки вийде. Хто ж працювати буде на держслужбі без премій?
   
Хто ж працювати буде на держслужбі без премій?
Тоді нехай ідуть на завод, а Гросі дороги будують! Толку з них ніякого!
   
Тоді нехай ідуть на завод, а Гросі дороги будують! Толку з них ніякого!
от я і піду у приватний сектор. Бо ті підлеглі що в мене зараз, то мрак. Я не буду за таку винагороду намагатися вчити їх, переробляти за них документи, розглядати справи тощо.
   
Я держслужбовець, оклад 5600, після сплати податків порахуйте самі скільки вийде. Хто ж працювати буде на держслужбі без премій?

а ти працюєш? ходити на роботу не дорівнює працювати. оскільки держава не виконує  Конституцію і Закон і Права Людини , функції держави і обовязки прописані в Конституції не виконуються - отже держав ане працює і отже чиновники не працюють - а ходять на роботу і хто може зловживає казнокрадить - а хто не має такої змоги - протираютьспідниці\штани ждуть пензії
   
от я і піду у приватний сектор. Бо ті підлеглі що в мене зараз, то мрак. Я не буду за таку винагороду намагатися вчити їх, переробляти за них документи, розглядати справи тощо.
Чи ще тебе туди візьмуть?
   
ходити на роботу не дорівнює працювати
(tu)  (tu)  (tu)
   
А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?

шо ви кажете, чесно преміровать, акуєть, а ви знаєте, в усіх цивілізованих країнах є ліміти з/п та премії держчиновникам,
наприклад у Франції https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.economie.gouv.fr%2Fagence-participations-etat%2Fcadre-juridique-applicable-a-remuneration-des-dirigeants-dentreprises-a-p&h=AT2kncn06G9bIVHxsWDF9edhIEApVVhQ5fHp1-ML0D6NPTLl7qBeWAsqFS8ym6PCco8EAIB8-MEKZR0LTvs6Apals7AxxVQSEzpgOv-1HFVBwcNMQ4M8hIctIeI65CSnmb0U , макс.450 000 євро/рік гросс

чи Норвегії https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.regjeringen.no%2Fcontentassets%2F4391143c1f0a472faa0b3975e00e3c78%2Fguidelines-for-remuneration.pdf&h=AT1vzKarHkPuTZQ01DbgRjYV-T_7YAao92tpbuTIzGmSgl-uKUJTKSB0_Xjr-wc00AZEpeX2TNH4TSAageJtMvwC9jsbMZUkLH9htz8YM2oSvp8KfUVl65maV6oXKP3SAy3J

в середньому не більше 50% з/п

як же ж вони побороли корупцію  :lol: 
   
а ти працюєш? ходити на роботу не дорівнює працювати. оскільки держава не виконує  Конституцію і Закон і Права Людини , функції держави і обовязки прописані в Конституції не виконуються - отже держав ане працює і отже чиновники не працюють - а ходять на роботу і хто може зловживає казнокрадить - а хто не має такої змоги - протираютьспідниці\штани ждуть пензії
поки ще працюю, але маю наміри пітти в серпні цього року. І не доведи всесвіт тобі звернутися зі своїми законними інтересами до цього державного органу, інтереси твої захищати нікому
   
госаппарат от коррупции спасут массовые и нещадные расстрелы. Поймали - расстреляли, первого, десятого,двадцатого. 21 подумает хорошо очень
предлагаю децимацию. Не думаю, что будут ложные случаи
   
Чи ще тебе туди візьмуть?
звісно візьмуть, не переймайся
   
шо ви кажете, чесно преміровать, акуєть, а ви знаєте, в усіх цивілізованих країнах є ліміти з/п та премії держчиновникам,
наприклад у Франції https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.economie.gouv.fr%2Fagence-participations-etat%2Fcadre-juridique-applicable-a-remuneration-des-dirigeants-dentreprises-a-p&h=AT2kncn06G9bIVHxsWDF9edhIEApVVhQ5fHp1-ML0D6NPTLl7qBeWAsqFS8ym6PCco8EAIB8-MEKZR0LTvs6Apals7AxxVQSEzpgOv-1HFVBwcNMQ4M8hIctIeI65CSnmb0U , макс.450 000 євро/рік гросс

чи Норвегії https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.regjeringen.no%2Fcontentassets%2F4391143c1f0a472faa0b3975e00e3c78%2Fguidelines-for-remuneration.pdf&h=AT1vzKarHkPuTZQ01DbgRjYV-T_7YAao92tpbuTIzGmSgl-uKUJTKSB0_Xjr-wc00AZEpeX2TNH4TSAageJtMvwC9jsbMZUkLH9htz8YM2oSvp8KfUVl65maV6oXKP3SAy3J

в середньому не більше 50% з/п

як же ж вони побороли корупцію  :lol: 

Там у госработников льгот много + страховки + пенсия
   
Гройсман не дурак. Як би кому не хотілося його скомпроментувати а він один з небагатьох розумних у владі. Еврей серед жидків. Жидки всіх національностей доведуть цю країну до значно гірше Габону. Євреї ні, спробують врятувати Україну від жидків українського походження, яким грести під себе не в змозі зупинитися є нормою повсякденного життя.
   
А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?
Только большие зарплаты и премии могут спасти госаппарат от коррупции. Таки да! Для этого необходимо сократить для начала количество чиновников  сразу на 50%,сохранив фонд зарплаты.И зарплаты удвоятся.
 Затем ещё раз вдвое сократить количество и снова сохранить фонд зарплаты  для оставшихся.
 Чтобы они могли выполнять работу ,все рабочие места полностью компьютизировать таким образом,чтобы никому не требовалось контактировать с оставшимися чиновниками персонально.
 За нерадивое выполнение положенной работы,чиновника следует увольнять и его рабочее место ликвидировать,раз он мог не выполнять возложенные на него функции. А его зарплату и функции возложить другого чиновника.
 Фантастика? На западе это реализовано и коррупция на минимуме.В том числе и потому,что налоговая отслеживает расходы чиновников по  соответствию с их доходами.
   
госработников
и про них. Сократить в 10 раз без выходного пособия, а лимиты менять только референдумом. Всеукраинским :D
   
поки ще працюю, але маю наміри пітти в серпні цього року. І не доведи всесвіт тобі звернутися зі своїми законними інтересами до цього державного органу, інтереси твої захищати нікому

я давно усвідомив що держави описаної в конституції і законах немає. то ж нікуди і не звертаюсь. восени відкрию контору в поляндії - і мав я цю "державу" на увазі
   
Грося звичайно мудак. Але не тому, що заборонив, а тому, що не зробив це раніше.

і двічі мудак бо  після прийняття рішення наглядової ради нафтогазу про преміювання не лоскаржив його у суді і дав змогу відразу конвертувати так званні премії і вивести його з України
   
Фантастика? На западе это реализовано и коррупция на минимуме.
да. На Западе это служащие. А у нас сословие
   
я давно усвідомив що держави описаної в конституції і законах немає. то ж нікуди і не звертаюсь. восени відкрию контору в поляндії - і мав я цю "державу" на увазі
уяви, крім тебе в Україні багато людей, котрі звертаються за захистом своїх прав до державних органів, і відкрию тобі таємницю- їм вдається захистити свої права
   
Для этого необходимо сократить для начала количество чиновников  сразу на 50%
Це дуже мало! В рази, для початку їх треба скорочувати!
   
Там у госработников льгот много + страховки + пенсия

і?
може спочатку просто спробувати посадити за грати корупціонерів, га?
https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/croatia/8194829/Former-Croatian-prime-minister-Ivo-Sanader-arrested.html
   
до речі як там справи з діамантовими прокурорами?
 :lol:
   
до речі як там справи з діамантовими прокурорами?
 :lol:
так як і справа розенбляді, яка в цю хвилину  розповідає на каналі ЗІК як нам будувати незалежну та могутню державу  :X
   
А он запретил честно премировать, думаете в руководстве госкомпаний люди не смогут заработать себе деньги другим путем?

От коррупции спасает неттвратимость наказания.

А любая зарплата и премия  всегда воспринимается как должное.
   
От коррупции спасает неттвратимость наказания.
и, как мы уже все убедились, начинать нужно с судей
   
Я держслужбовець, оклад 5600, після сплати податків порахуйте самі скільки вийде. Хто ж працювати буде на держслужбі без премій?

А выслуга/ранг/премии/надбавки?
   
и про них. Сократить в 10 раз без выходного пособия, а лимиты менять только референдумом. Всеукраинским :D

Державний експерт експертної групи аналізу та контролю Директорату моніторингу та контролю
Прізвище: ОГРИЗКО
Ім'я:  ОЛЕСЯ
По батькові  ВОЛОДИМИРІВНА

Вид об'єкта:
Квартира
 Дата набуття права:
31.12.2016
Загальна площа (м2):
162
Марка:
Nissan
 Модель:
Juke
 Рік випуску:
2014

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи   845621
Дочечка типа оппозицыонэра.  С зарплаткой 70 тыс/мес.  В воюющей стране. Самой бедной у эвропи.
[/quote]
   
уяви, крім тебе в Україні багато людей, котрі звертаються за захистом своїх прав до державних органів, і відкрию тобі таємницю- їм вдається захистити свої права
.    Т.е., одна госструктура нарушает их права, а другая пытается защитить? Тяни-толкай?
   
А выслуга/ранг/премии/надбавки?
так розмова про відміну премій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія