Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

где баба Руза, где мой Олдбой и стукачек ДФМБ, де Мирославко?

або сам знайдеться
як сталося у 2014, внєзапно
і стадо баранів, яке до того навіть не згадувало про існування ганебного бариги, раптом полюбило його самовіддано і несамовито
стадо баранов тогда сралось от страха и ползало, уверяя, что они не хотят ни Юлю ни Овоща, только спасите нас!
Порох спас это быдло, но говно оно и есть говно, теперь говну хочется снижения тарифов и халявных зарплат, поэтому большинство юльков и полезло под рояль  :laugh:
   
Це вони так казали що вони "юлькі"?  Ну ти і наївний :weep:
   
до речі, щось не чутно про з'їзд батьківщини,
де вони повинні оголосити свій список
мамка за ЗАКРИТІ СПИСКИ виступала.Отже їх не буде в "печяті". На кого перстом покаже той і буде в мАладій кАманді.
   
стадо баранов тогда сралось от страха и ползало, уверяя, что они не хотят ни Юлю ни Овоща, только спасите нас!
Порох спас это быдло, но говно оно и есть говно, теперь говну хочется снижения тарифов и халявных зарплат, поэтому большинство юльков и полезло под рояль  :laugh:
помилочка маленька.не ПІД рояль а НА.А ПІД то чим зеля на роялі фігачить. :)  дами з матьківщини  накінець дістали цілком пристойну причину кинути бацю і взятися .... :)  за молодого легіня. Всі то зрозуміють B-)  і гріха зміни ідола при ідолопоклонстві не буде.
   
Дебилов Юлька беспокоит. СвиноПЕСы, ваши конкуренты - Грося, Славик, Объединенные националисты и самопомощь. Вам остаются объедки вдоль дороги. :gigi:
один асмодей ака ланселот грудьми на захист і пихтить тут.навіть олдбой висказав думку,що нова генерація похоронить стару і мамку в тому числі. :D
   
бабюлька устарела и не работает    :(

треба замінити на нову модель
   
до речі, щось не чутно про з'їзд батьківщини,
де вони повинні оголосити свій список

Не сци...
З'їзд Батьківщини сьогодні.  :punish:
   
Дебилов Юлька беспокоит. СвиноПЕСы, ваши конкуренты - Грося, Славик, Объединенные националисты и самопомощь. Вам остаются объедки вдоль дороги. :gigi:

Тут ще аграрії пообіцяли не дати жодного голосу в селах Порохатому..  :pooh_lol:
   
Убютки якось огидно, втіхаря кинули мамку.

у штабних порохоботів інша доля: забувають, що по легенді вони спочатку топили проти Петра  :weep:
То чи не кинули ви втіхаря свого полковника?
Непотрібно нічого вигадувати. Ти сам сюди кремлівського пропагандона Шарія притягнув в якості "аргументації".
До речі, ось такі зашквари, кумулятивно, і втоплять бабу Юлю.
Так що продовжуй, не зупиняйся.

А для притомних порохоботів вкотре додам: не хочете перемоги баби Юлі - голосуйте вже в першому турі за Гриценка.
   
 :gigi:
скачуть шавкі ©

   
треба замінити на нову модель

нащо?!
Ця ще послужить. Підрихтувати троха, тут відрізать, там пришити, потім підфарбувати нітроемаллю та суріком і ще років 5 побуде, зі скреготом але на ходу
   
Не сци...
З'їзд Батьківщини сьогодні.  :punish:

а ви сцитеся, коли Порошенко з'їзд проводить?
інакше звідки така реакція?  :lol:
   
а ви сцитеся, коли Порошенко з'їзд проводить?
інакше звідки така реакція?  :lol:

нам, юлькам, пох з'їзди Порошенка
нам важливий наш, юльківський, і ще з'їзд партії діючого президента.
Порошенко не президент? Ні.
То в лайні політсили бувшого президента копирсайтесь самі  :beach:
   
нам, юлькам, пох з'їзди Порошенка
нам важливий наш, юльківський, і ще з'їзд партії діючого президента.
Порошенко не президент? Ні.
То в лайні політсили бувшого президента копирсайтесь самі  :beach:

знов в городі бузина...
ви взагалі читаєте всі пости в листуванні, на які щось пишете у відповідь?
   


А для притомних порохоботів вкотре додам: не хочете перемоги баби Юлі - голосуйте вже в першому турі за Гриценка.



яка ганьба, упоротий дрищ дав слабинку  :laugh:
я йому іще тоді казав, щоб не вийобувався і зразу топив за Свинарчука, бо все одно на більше його не вистачить
   
знов в городі бузина...
ви взагалі читаєте всі пости в листуванні, на які щось пишете у відповідь?

з чого ви взяли, що це була відповідь, а не коментар мого відношення до з'їздів політсили Порошенка?
Я відкоментував ваше припущення, що юльки сцяться з'їздів збитого льотчика, а от ваша в городі бузина є яскравим прикладом саме тієї бузини  :weep:
   
только спасите нас!
Порох спас это быдло, но говно оно и есть говно
ух ти!...
А коли він більше рятував бидло - коли вивозив Беркут до Криму, чи коли намагався щось втирати бидлу з трахтора?
   
з чого ви взяли, що це була відповідь, а не коментар мого відношення до з'їздів політсили Порошенка?
Я відкоментував ваше припущення, що юльки сцяться з'їздів збитого льотчика, а от ваша в городі бузина є яскравим прикладом саме тієї бузини  :weep:

знов сперечаєтеся з тим, що самі вигадали,
бо припущення я зробила стосовно тільки одного юлька, а саме Дідуся, і не на рівному місці, а через його дивну відповідь на моє абсолютне просте питання - коли з'їзд у бют,
то до чого тут ви з вашим узагальненням? справді шо в городі бузина...
   
знов сперечаєтеся з тим, що самі вигадали,
бо припущення я зробила стосовно тільки одного юлька, а саме Дідуся, і не на рівному місці, а через його дивну відповідь на моє абсолютне просте питання - коли з'їзд у бют,
то до чого тут ви з вашим узагальненням? справді шо в городі бузина...

До чого була ваша бузина про з'їзди Порошенка, коли ви листувались з Дідусем лише стосовно дати з'їзду Батьківщини?
То мій допис про вашого Порошенка на городі бузина, а ваш про Порошенка в листуванні про Батьківщину не бузина?  :S

   
До чого була ваша бузина про з'їзди Порошенка, коли ви листувались з Дідусем лише стосовно дати з'їзду Батьківщини?
То мій допис про вашого Порошенка на городі бузина, а ваш про Порошенка в листуванні про Батьківщину не бузина?  :S

до того, що у мене до з'їзду бют таке саме ставлення, як у Дідуся до з'їзду Порошенка, це очевидно,
саме тому я і спитала те, що спитала,
а от з якої бузини ви влізли в нашу з ним милу дискусію, та ще й зовсім недоречно, для мене так і залишилось тайною
   
наконец понял кто эти таинственные боты,
которые переобуться должны были на лету
после победы Зебуина
   
о, давно пэдрилы на Юльку не дрочылы


Щось не можу зрозуміти: який в цьому смисл зараз?
   
Щось не можу зрозуміти: який в цьому смисл зараз?
та й справді
Адже місцеві юльки успішно перемалювалися в зелений колір
   
modemкто тебе учебу оплачивает?И за что?
У тебя два гражданства - российское и украинское.
Родители твои в Крыму не богатые,но в шоколаде.
В Киеве ты звёзд не хватал.Разве шо мусарам стучал по тихому..за гроши.

Кто? 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія