Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Юля, послухай мене, сонечко... Тебе "кинули". на цей раз жорстко.

:laugh:

дивовижний талант навіть із очевидних речей робити дурні висновки
Бойка тягне зараз Порошенко.
нафіга він це робить, якщо сам не виходить у другий тур, важко сказати. Але це факт.
Тимошенко не потрібен ні один спаринг партнер окрім сбсн Порошенка. Все інше для неї дуже ризиковане.

сбсн да, шарік і все таке, але голі факти

https://www.youtube.com/watch?v=ypacbPlNWP4

Клоуны, во второй тур еще надо очень постараться попасть вашей кремлевской бабке, бо пока несмотря на все потуги и влитые миллионы больше 10% дебилов не находится
   
Косатая всегда отличалась удивительной неразборчивостью в подборе Команды

На твойому прикладі це особливо видно! 
Ексбютівець.  :pooh_lol:
   
Re: Юля, послухай мене, сонечко... Тебе "кинули". на цей раз жорстко.

:laugh:

дивовижний талант навіть із очевидних речей робити дурні висновки
Бойка тягне зараз Порошенко.
нафіга він це робить, якщо сам не виходить у другий тур, важко сказати. Але це факт.
Тимошенко не потрібен ні один спаринг партнер окрім сбсн Порошенка. Все інше для неї дуже ризиковане.

сбсн да, шарік і все таке, але голі факти

https://www.youtube.com/watch?v=ypacbPlNWP4

Мені все одно, хто тягне Бойка, бо щодо нього у мене питань не має. Це риг, тобто ворог.
Але я бачу, що за бабою Юлею височить Кремль.
Те, що ти особисто здеградував до мудака Шарія, вкотре підтверджує й твою напів-ватність.
   
Косатая всегда отличалась удивительной неразборчивостью в подборе Команды


є таке діло
не знаю, чи сама за ум взялась, чи просто все гімно до Петра Олексійовича дружно перебігло, але зараз працюють дуже якісно. Любо-дорого подивитись.  Як танк.
   
Твою рекламу готували під великий "кидок". Власне уже все відбулось, тому я можу про це написати.
Ті "експерти", яким ти платиш великі гроші, працюють не на тебе.  Ти сама це знаєш.
Великі гроші, велике шоу - це лише відволікання уваги. Твоєї уваги.  Щоб назавжди прибрати з політичної арени.
Далі буде так

Показати зображення...


Юлия Владимировна начала марафон с такой скорости, с которой спринтеры 100 метров не бегают...
вроде бы как это должно было выглядеть мощно и монументально, но за этим чего-то прослеживается какая-то паника...
опять же, мощное выступление после того, как безуспешно пыталась повлиять на принятие закона об Антикоррупционном суде...
после мощного выступления подключились афганцы с шахтерами...
если вспомнить, что ЮВТ лично встречала таких одиозных личностей как Надежда Савченко, Карлсон Михо, то складывается нехорошее ощущение, что стратегия штаба ЮВТ - это симбиоз "мощных выступлений" и выступлений под Радой активистов всех слоев общества...
складывается впечатление, что уже сейчас Юлия Владимировна готовит себе картину "всеобщей народной поддержки", через рекламу и хайп проплаченных политологов в прессе и штабных в интернете, чтобы в случае проигрыша попытаться устроить непризнание выборов и выести людей на Майдан.
если это так, то в этом ей может помогать только одна сторона...
   
Мені все одно, хто тягне Бойка, бо щодо нього у мене питань не має. Це риг, тобто ворог.
Але я бачу, що за бабою Юлею височить Кремль.
Те, що ти особисто здеградував до мудака Шарія, вкотре підтверджує й твою напів-ватність.

сбсн мені похеру твоя оцінка моїх тенденцій. Я тобі просто відео показав, бо там на пальцях показано, який ти дурак.
Але то твоє законне право і далі розкривати плани Кремля   :laugh:
воно уже ні на що не впливає, навіть із точністю до навпаки
   
:laugh:

дивовижний талант навіть із очевидних речей робити дурні висновки
Бойка тягне зараз Порошенко.
нафіга він це робить, якщо сам не виходить у другий тур, важко сказати. Але це факт.
Тимошенко не потрібен ні один спаринг партнер окрім сбсн Порошенка. Все інше для неї дуже ризиковане.

сбсн да, шарік і все таке, але голі факти

https://www.youtube.com/watch?v=ypacbPlNWP4
:facepalm1: Відео агента Любянки викладати? Моветон...

Оце упав колективний розум Юльків.
   
Педріла, ти вже завалив?

Коли мови української навчишся підхуйлятник?

Чи вас в ольгіно мові не вчать?  :punish:
А тебя убюток за фубли уже в Ольгино научили? Хуйло не поскупился на обучение обслуги профессора и действительного члена российской академии безопасности и обороны?
   
Re: Юля, послухай мене, сонечко... Тебе "кинули". на цей раз жорстко.

сбсн мені похеру твоя оцінка моїх тенденцій. Я тобі просто відео показав, бо там на пальцях показано, який ти дурак.
Але то твоє законне право і далі розкривати плани Кремля   :laugh:
воно уже ні на що не впливає, навіть із точністю до навпаки

Ти транслюєш пропагану узкого міра від Шарія, отже сам стаєш узкомірним агентом.
Як, власне, і сама баба Юля.
Вітаю з камінг-аутом, ватан.
   
Ти транслюєш пропагану узкого міра від Шарія, отже сам стаєш узкомірним агентом.
Як, власне, і сама баба Юля.
Вітаю з камінг-аутом, ватан.

нас таких "ватанів" буде 95% на виборах, і вас олешок 5%   :gigi:
   
Мені все одно, хто тягне Бойка, бо щодо нього у мене питань не має. Це риг, тобто ворог.
Але я бачу, що за бабою Юлею височить Кремль.
Те, що ти особисто здеградував до мудака Шарія, вкотре підтверджує й твою напів-ватність.

Мабуть тому агент кремля Хрякунович виклав 75 000 000 доларів на боротьбу з агентом кремля Тимошенко.

Доказано американською прокуратурою.

Останнє редагування: 21 червня 2018 11:09:06 від DiDUS
   
Re: Юля, послухай мене, сонечко... Тебе "кинули". на цей раз жорстко.

нас таких "ватанів" буде 95% на виборах, і вас олешок 5%   :gigi:

 :weep:
   
кінець порохоботської пропаганди епічний і жалюгідний одночасно

самі себе загнали в гетто вузьколобості і тепер плюють жовчу на всіх, хто за кліткою
   
Мабуть тому агент кремля Хрякунович виклав 75 000 000 доларів на боротьбу з агентом кремля Тимошенко.

Доказано американською прокуратурою.

а якщо Хрякунович (пока був презом), не був агентом Кремля?

А ще краще - конкурування? Виживе сильніший, він і огребе всі бонуси? В будь-якому випадку Кремль в виграші - виграв його агент, до тогож сильніший.... Дарвін рулить!

а якщо схибить - є потужна кремлівська опозиція... Інь та Янь... Колообіг гімна в природі...
   
:facepalm1: Відео агента Любянки викладати? Моветон...

Оце упав колективний розум Юльків.

Та-бу-ре-тка!


Мабуть тому агент кремля Хрякунович виклав 75 000 000 доларів на боротьбу з агентом кремля Тимошенко. Доказано американською прокуратурою.

А Йуля вывела на счета панамского офшоренко 160 000 000 долл., доказано теми же.
Просто -


 Противостояние Соревнование 2-х башень в Кремле. B-)


Останнє редагування: 21 червня 2018 11:24:50 від rutina1
   
а якщо Хрякунович (пока був презом), не був агентом Кремля?

А ще краще - конкурування? Виживе сильніший, він і огребе всі бонуси? В будь-якому випадку Кремль в виграші - виграв його агент, до тогож сильніший.... Дарвін рулить!

а якщо схибить - є потужна кремлівська опозиція... Інь та Янь... Колообіг гімна в природі...

Хрякунович - агент кремля, звісно.
Так воювати йому проти такого ж агента кремля,
це те саме, як тобі, замість стріляти в ворога,
стріляти в своїх однополчан.

це тільки дебілам незрозуміло.
   
А ще краще - конкурування? Виживе сильніший, він і огребе всі бонуси? В будь-якому випадку Кремль в виграші - виграв його агент, до тогож сильніший.... Дарвін рулить!
(tu)  B-)
   
На твойому прикладі це особливо видно! 
Ексбютівець.  :pooh_lol:

Я ушёл в 2008 году...

Результаты Косатой на Президентских тебе напомнить? Особенно в сравнении с 2007-м ?  B-)

Кста,после 2010 БЮТа в Донецке я шото не наблюдал в упор
   
а якщо Хрякунович (пока був презом), не був агентом Кремля?

А ще краще - конкурування? Виживе сильніший, він і огребе всі бонуси? В будь-якому випадку Кремль в виграші - виграв його агент, до тогож сильніший.... Дарвін рулить!

а якщо схибить - є потужна кремлівська опозиція... Інь та Янь... Колообіг гімна в природі...


це як в анекдоті: ти у мене така розумна, вигадай що-небудь сама   :gigi:
   
Хрякунович - агент кремля, звісно.
Так воювати йому проти такого ж агента кремля,
це те саме, як тобі, замість стріляти в ворога,
стріляти в своїх однополчан.

це тільки дебілам незрозуміло.
Дебілам зрозуміло, бачу...
   
це як в анекдоті: ти у мене така розумна, вигадай що-небудь сама   :gigi:

аби що писанути...

Щось не побачив тебе в гілці, де Лондонський сул ГасПром раком виставив.... А ти "відмінили, відминили, зрада  йопанафрот!"
   
Re: Юля, послухай мене, сонечко... Тебе "кинули". на цей раз жорстко.

це як в анекдоті: ти у мене така розумна, вигадай що-небудь сама   :gigi:

Непотрібно нічого вигадувати. Ти сам сюди кремлівського пропагандона Шарія притягнув в якості "аргументації".
До речі, ось такі зашквари, кумулятивно, і втоплять бабу Юлю.
Так що продовжуй, не зупиняйся.

А для притомних порохоботів вкотре додам: не хочете перемоги баби Юлі - голосуйте вже в першому турі за Гриценка.
   
Непотрібно нічого вигадувати. Ти сам сюди кремлівського пропагандона Шарія притягнув в якості "аргументації".
До речі, ось такі зашквари, кумулятивно, і втоплять бабу Юлю.
Так що продовжуй, не зупиняйся.

А для притомних порохоботів вкотре додам: не хочете перемоги баби Юлі - голосуйте вже в першому турі за Гриценка.


розумна людина реагує на зміст, дурак реагує на картинку, першою сигнальною системою.
Для мене є факти, а для тебе є Шарій, якому ти віриш або не віриш.
Тому моя позиція складається із різноманітної інформації, яку я аналізую, бо у мене є чим це робити. А твоя позиція складається із лозунгів і пропаганди, на яку тебе кожен раз розводять політтехнологи через маркери "свій - чужий".
   
Re: Юля, послухай мене, сонечко... Тебе "кинули". на цей раз жорстко.

розумна людина реагує на зміст, дурак реагує на картинку, першою сигнальною системою.
Для мене є факти, а для тебе є Шарій, якому ти віриш або не віриш.
Тому моя позиція складається із різноманітної інформації, яку я аналізую, бо у мене є чим це робити. А твоя позиція складається із лозунгів і пропаганди, на яку тебе кожен раз розводять політтехнологи через маркери "свій - чужий".

Так, кацап Шарій для тебе не чужий.
Це вже з'ясовано.
   
аби що писанути...

Щось не побачив тебе в гілці, де Лондонський сул ГасПром раком виставив.... А ти "відмінили, відминили, зрада  йопанафрот!"


мене в тій історії цікавить, що хлопці виписали собі мільярдну премію із моїх грошей, по суті нічого не отримавши від Газпрому.
Те, що Лондонський суд куй забив на стокгольмські рішення це добре, але по суті питання нічого не міняє.
   
Я ушёл в 2008 году...

Результаты Косатой на Президентских тебе напомнить? Особенно в сравнении с 2007-м ?  B-)

Кста,после 2010 БЮТа в Донецке я шото не наблюдал в упор

Та звісно, в Донецьку ж явка була 100% і всі за Хряка.
   
http://vfl.ru/fotos/d2a041e722194602.html

Та ніхто і не сумнівався, підхуйлятник, що тобі це з ольгіно прислали, СРУ.   :fool:

   
Так, кацап Шарій для тебе не чужий.
Це вже з'ясовано.


ти можеш навіть думати, що ми коханці   :gigi:
   
Та звісно, в Донецьку ж явка була 100% і всі за Хряка.

Почему то в моём районе в 2007-м 100% ( и все за ПР) не было...А было 6-е место по всей области ( 50 с лихуем районофф)

Не знаешь случайно,почему?
   
Та ніхто і не сумнівався, підхуйлятник, що тобі це з ольгіно прислали, СРУ.


Вот как только твоя  кремлёвская м а к а к а на Линуксе и ITпринтере сделает новый фото хостинг , так сразу перейду.
   
мене в тій історії цікавить, що хлопці виписали собі мільярдну премію із моїх грошей, по суті нічого не отримавши від Газпрому.
Те, що Лондонський суд куй забив на стокгольмські рішення це добре, але по суті питання нічого не міняє.

Ща проплачусь  :weep:
   
Почему то в моём районе в 2007-м 100% ( и все за ПР) не было...А было 6-е место по всей области ( 50 с лихуем районофф)

Не знаешь случайно,почему?

Можеш на сайті ЦВК подивитись...

Десь так.. 1,0 це 100%

   
Ща проплачусь  :weep:

можна і просратись 
   
можна і просратись 

Кому?
   
А де Міша, вже на забаненому Тую?..
   
З прикуплених для баби Юля "політологів" вчора відзаначилися ще Золотарьов та Єрмолаєв.
Обидва працююь в ролі "незалежних" коментаторів, але з відповідним ухилом.
Інтруша - це дурень на підтанцьовках, xerox boy в штабі.
Ермолаев это конченная ватно-рыговская мразь
   
Тысячная ветка педробанды! Репертуар тот же
   
Тысячная ветка педробанды! Репертуар тот же

А Міша так і не відповів за доярку Вону з цицьками 6 розміру...  :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія