Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко: "Нема кого дебати"

Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Юльки, а какая по вашей версии, основная причина пролета Тимошенко мимо второго тура? Где была ключевая ошибка?
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

(tu) повторення 14 року ,щоб ще раз показати як можна просрати все одним тупим виступом на публіку.Хотіла(знаючи) показати себе такою рішучою,але не прорахувала,що там не "СВОЯ студія" і питання таки будуть і не узгоджені.Тому прийшлося "кобилячим галопом" винестися з студії,на ходу придумуючи "справи ".Чому тупа відмазка-бо чого прийшла,якщо справи? А де вони б були коли б всі були і дебатували? цугцванг у макаки вийшов-люба відповідь і дія веде до ПРОГРАШУ.Одні бюльки пробують то визнати за перемогу. :D
+
так і було і то всі бачили у прямому ефірі.
переграла сама себе.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

+
так і було і то всі бачили у прямому ефірі.
переграла сама себе.

Говнокомандуючий обісрався ,а ти йому сраку обісрану вилизуєш...   :bueee:
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Це тільки тупій порохофермі незрозуміло
їм зрозуміло, але треба ж якось вивернутись :lol:
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Значить ті, що сцикуни і не прийшли зруйнували формат "між дебатами та шоу".
Що залишилось? Фуйня якась. Ні те ні се.

Підозрюю, що сцикуни діяли в змові з першим каналом -- сподівались там чужими руками принизити Тимошенко.
Юля молодець- - розкусила їх.
:facepalm1: Вона ВТЕКЛА з передачі,де ВСІМ мали задавати питання.от гриць на минулій САМ брав участь.І віддповідав як умів.а мамка ВТЕКЛА. Це і памятатимуть і в історії буде записано.Один невдалий рух і з виграшного(таки взяти і відповідаьти самому на питання журналістів.Що і було заплановано у форматі) дістати провал по повній(бо втекла вже прибувши).
 але вам юлькам то важко зрозуміти,як і чому мамка прносрала 14 рік одним виступом на Майдані.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

+
так і було і то всі бачили у прямому ефірі.
переграла сама себе.
та що там говорити з сектою,вони любий пчих мамки за золоте Яйце видадуть,але чомусь народ в14 послав після подібного провалу і сьогодні вона собі не додала очків,а навпаки.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Говнокомандуючий обісрався ,а ти йому сраку обісрану вилизуєш...   :bueee:
ти якийсь збочинець
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

ти якийсь збочинець

Я строх, но справєдлів ..
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Я строх, но справєдлів ..
просто косиш під вольтера
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Бла-бла-бла.
Вище відео. Там все ясно сказано.

Чому у вас претензії до Тимошенко, яка прийшла на ДЕБАТИ і жодних питань до тих, хто не прийшов?
Можете пояснити свою позицію?
бо вони НЕ МАЛИ наміру ні піаритися на приході ні появлятися і дебатувати з мамкою. Ситуація для них нульова.А от мамка думала зіграти на відсутності топонетів і вщ=зяти пару очків,тільки ЗАБУЛА ,що формат то не стандартний а з участю журналістів і тому  фактично у неї всі виходи зі студії були ПРОГРАШЕМ.  Залишитися самою і відповідати на ЗЛІ питання(а там підготувалися до всіх не з шоколадом :D ) з програшем,бо фактично топлять тільки її,не сприйнятне,а просто втеча зразу- теж програшна.От вона вибрала шлях найлегшого ,але всетаки програшу.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

та що там говорити з сектою
з вами говорити точно не варто, бо ви негідна, безчесна, наскрізь гнила людина
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

так Порошенко сцикун?  :S

такий не може бути головнокомандувачем

що ж ви так по підрунам... побережіть убогих...
кричали що він єдиний тягне на головнокомандувача. .. а він наклав в штани і не прийшов на дебати... він тільки здатен відповідати га "гострі питання експерта полтави"
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

бо вони НЕ МАЛИ наміру ні піаритися на приході ні появлятися і дебатувати з мамкою. Ситуація для них нульова.А от мамка думала зіграти на відсутності топонетів і вщ=зяти пару очків,тільки ЗАБУЛА ,що формат то не стандартний а з участю журналістів і тому  фактично у неї всі виходи зі студії були ПРОГРАШЕМ.  Залишитися самою і відповідати на ЗЛІ питання(а там підготувалися до всіх не з шоколадом :D ) з програшем,бо фактично топлять тільки її,не сприйнятне,а просто втеча зразу- теж програшна.От вона вибрала шлях найлегшого ,але всетаки програшу.

педрику йдино краще штовхни залізного гетьмана на дебати, бо він перелякався "програшної мамки"
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Гетьман слабак. Він сцить Юлю ще з 2004 бо Юля за народ, а Петя краде. Тому і не прийшов на дебати. А тупі журналюги що думали, що вони розумніше за Юлю чи що?  :D  Дебати це аналог  очноі ставки, тут важливо як всі учасники ведуть взаємну дискусію. Виборець наочно бачить хто переконливіше. До чого тут вагалі тупі питання кодли журноламерів до однієі Юлі?
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Він сцить Юлю ще з 2004
з 1999, точно не пізніше
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"
lab

Та кому ця підбита шкапа цікава? Про що можна дискутувати з радіоточкою. Її рівень - це ляшко.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Я строх, но справєдлів ..
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору
ну так, просто з 2004 це вже стало всім очевидно, вона його як боксерську грушу теліпала по урядовому кварталу
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Пусть с Ляшко поговорит.  Ее уровень

это тебе с лящком интимно поговорить самое то, вы оба холуи одного хозяина
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

В результаті, як бачимо,  на дебати явилась Юля і Гриценко. Дуже сумно.

Взагалі,  як на мене,  відмова від участі в дебатах мала б означати політичну смерть кандидатів.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

засцали гетьманы и молдаванский и палестинский, так же они поступят когда на кыёв кацапские танки попрут, голосуйте за сцыкунцов
Юлия, доречи, молодец, продажных кукуёвских журналісти просто послала, а то эта сволочь что-то тявкать начала в надежде нагавкать на барбариску
с говном дискутировать только пачкаться
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

цікаво чи дадуть жулі гроші на парламентську кампанію?
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

засцали гетьманы и молдаванский и палестинский, так же они поступят когда на кыёв кацапские танки попрут, голосуйте за сцыкунцов
Юлия, доречи, молодец, продажных кукуёвских журналісти просто послала, а то эта сволочь что-то тявкать начала в надежде нагавкать на барбариску
с говном дискутировать только пачкаться

не хвилюйся, жоден танк не вийде,
все як Юля сказала, все зроблять
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Гетьман слабак. Він сцить Юлю ще з 2004 бо Юля за народ, а Петя краде. Тому і не прийшов на дебати. А тупі журналюги що думали, що вони розумніше за Юлю чи що?  :D  Дебати це аналог  очноі ставки, тут важливо як всі учасники ведуть взаємну дискусію. Виборець наочно бачить хто переконливіше. До чого тут вагалі тупі питання кодли журноламерів до однієі Юлі?

В сльозах і соплях...   :bueee:
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

не хвилюйся, жоден танк не вийде,
все як Юля сказала, все зроблять

за тебя хвылююсь, як ты будешь обсираться когда во дворе будут взрываться кацпские грады, которые тебе пэдро гарантрует, если Юлька его не успеет посадить

   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Виконується у світлому пальто у будь-якій телестудіі :

Что ж ты, фраер, сдал назад
Не по масти я тебе
Ты смотри в мои глаза
Брось трепаться о судьбе

Ведь с тобой мой мусорок
Я попутала рамсы
Завязала узелок
Как тугие две косы :D
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

за тебя хвылююсь, як ты будешь обсираться когда во дворе будут взрываться кацпские грады, которые тебе пэдро гарантрует, если Юлька его не успеет посадить

вони підуть туди де деморалізоване населення
туди де за навального
мені це не загрожує
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

(tu) повторення 14 року ,щоб ще раз показати як можна просрати все одним тупим виступом на публіку.Хотіла(знаючи) показати себе такою рішучою,але не прорахувала,що там не "СВОЯ студія" і питання таки будуть і не узгоджені.Тому прийшлося "кобилячим галопом" винестися з студії,на ходу придумуючи "справи ".Чому тупа відмазка-бо чого прийшла,якщо справи? А де вони б були коли б всі були і дебатували? цугцванг у макаки вийшов-люба відповідь і дія веде до ПРОГРАШУ.Одні бюльки пробують то визнати за перемогу. :D
кажу ж
- Я вам прийшла сказати,
що вони обісрались, а я нє.
- Сказала, а тепер піду
бо я не обісралась, а вони, да.
Але там їй не тут і ведучі
двома питаннями за наццять сек
зламали хитрий план і спортили))
Вийшло, що обісрались мо' й усі,
але обісраною запам'яталась
тільки Йуля Володимирівна))))
Навіть моя мама, багаторічний йулєсимпатик
дивувалась:
 - Чого прийшла? Що сказати хтіла..?
 чому замість відповідати на питання, раз прийшла,
 якусь фігню триндить?
От не просто ж так юльки тепер тут на пси сходять
намагаючись закаляняні білі шати відіпрати)
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Показати зображення...

таки тупенькі штабісти у Юлі Володимирівни.
Ну на кого цей примітив розрахований??
На юлєелекторат? Згоден, для них прокана,
але ж пора би було і порахувати,
що для перемоги того недостатньо.
Ну не має у нас людей зі специфічними моском
в кількості необхідній
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

а ЮВ ещё та баловница! возраст то уже... а ей все дебаться )))
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

интересно кто ее надоумил
эту фигню ляпнуть про "кого дебаты"?)
Миха Чаплыга?
Для фупоюзера оно может и сошло-бы,
хотя тоже не бест и приелось уже,
а в устах солидной пани-прэтындэнткы
оно как-то.. мягкогаваря

Почему надоумил?
Это ее уровень  (td)
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

вони підуть туди де деморалізоване населення
туди де за навального
мені це не загрожує
молодец, соображаешь, что кацапы пойдут на кыёв, и если не еыгнуть пэдру, то оно им обеспечит его сдачу
а тебе не загрожуе только если ты колбасник из торонто
во всех остальных случаях ты просто мясо, а если за пэдру, то тупое мясо
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

таки тупенькі штабісти у Юлі Володимирівни.
Ну на кого цей примітив розрахований??
На юлєелекторат? Згоден, для них прокана,
але ж пора би було і порахувати,
що для перемоги того недостатньо.
Ну не має у нас людей зі специфічними моском
в кількості необхідній

на тебя точно не рассчитано, бо ты истота вовсе без моску, даже спинной превратился в хвост
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Почему надоумил?
Это ее уровень  (td)

соглашусь пожалуй
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

на тебя точно не рассчитано, бо ты истота вовсе без моску, даже спинной превратился в хвост

почему?  Юзер, Вы можете спокойно без нервов пояснить
почему я без моску и в чем я не прав?
И при чем тут мой моск до очередного влета Юли Владимиравны?
Я же Ваш моск не обсуждаю
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Шо там п***а порохняві розповідали що Хряк2 одною лівою з Тимошенко справиться, а виявилося шо то Юля хтіла його на холодець з ЗЕленню пустити.... а вони і засцяли... :lol:  :weep:
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Навіть моя мама, багаторічний йулєсимпатик
дивувалась:
 - Чого прийшла? Що сказати хтіла..?
Поясни своїй мамі Якщо тобі мізків вистачить.
Юля виявила повагу до каналу і авторів програми подякувавши за таку програму і власне за запрошення. Висловила жаль, що інші кандидати виявились "сцикунами" І пішла у своїх справах.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

Вове некогда дебатировать, через две недели ему страной 30-миллионной руководить, надо готовиться с командой. А Пете тоже некогда, пора вещи обирать побыстрее, пока за задницу не взяли.
   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

почему?  Юзер, Вы можете спокойно без нервов пояснить
почему я без моску и в чем я не прав?
И при чем тут мой моск до очередного влета Юли Владимиравны?
Я же Ваш моск не обсуждаю

напрыклад, пригласило тебя пэдро на званый ужин
ты пришёл, радостно повизгивая, а там говно в тарелке, как обычно у пэдры для дурачков что за него, и всё
 ты будешь говно жрать только потому что уже пришёл и пэдро назвал этот процесс званым ужином?
ты, хоть и знаешь кто такая пэдра, шёл на ужин, а не говно жрать, так и Юлия шла на дебаты с кандидатами в глсавнокомандующие, а получилось что ей предложили на говно посмотреть
она не стала, а ты б сожрал? 

   
Re: Тимошенко: "Нема кого дебати"

а ЮВ ещё та баловница! возраст то уже... а ей все дебаться )))
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія