Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Греческий тупняк (фото)

Re: Греческий тупняк (фото)

якійся каліка розомовий 30 років жити з жінкою і щє не задоволенно бурчати на фупі
яка «Гидота « а не мужчіна
Манкурте з Херсонського Задрищенська! Тобі іноді краще жувати крадених качок ніж розмовляти  :fuck:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Один я
- быстрее бы их нах подсрачниками выгнать что бы не заепывали папу

 :laugh:

ой, не гони, не надо(с)  :acute:  Скоро будешь придумывать как их в гости заманить. И чтоб подольше.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Саме так і виглядає, наче "дурачиться". Дитина тоне. Нахіба заперечувати? Цьому відео років 2 або 3, воно обговорювалось на багатьох форумах.

Не обращайте внимания, человеку в этой жизни все должны.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Якщо двоє батьків працює у великому місті, то відпочинок - буде. Звісно, якщо полежувати то ні.
Так Хорвати в селі проживають. Йому міські понти по барабану. Поїхали до моря і балдіють.
От дитячий майданчик в дворі не завадить.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

тобто басейну для малюків ти ще не бачив. пошукаю десь фото.

Не говоря уже о том, что затащить двухлетнего ребёнка в джакузи может только полный кретин.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Видлежуемось...

   
Re: Греческий тупняк (фото)

ой, не гони, не надо(с)  :acute:  Скоро будешь придумывать как их в гости заманить. И чтоб подольше.

В гости в Кириллоуууку..я дочке уже все уши прожжужал
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Дякую! Вже пройшло, дата на фото. Але то єрунда! В мене сьогодні кручє дата- 30 років подружнього життя... От де засада...
Та радійте і дякуйте долі.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Так Хорвати в селі проживають. Йому міські понти по барабану. Поїхали до моря і балдіють.
От дитячий майданчик в дворі не завадить.
Є батут, пісочниця і качеля.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Та радійте і дякуйте долі.
Та я ж хіба протів? :acute:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Та тонуть тільки так... Я стояв на пірсі, поруч бовталась сім'я. Чоловік, дружина і хлопчик років дев'яти на вигляд. Запливом трохи глибше і дружина з хлопчиком вхопились за того чоловіка, а він не вигрібає. Прийшлось пірнати і допомагати. Я ще боявся що не справлюсь з жіночкою, але Бог милував. До мілини було недалеко.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Є батут, пісочниця і качеля.
(tu) стандартний пакет.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Та тонуть тільки так... Я стояв на пірсі, поруч бовталась сім'я. Чоловік, дружина і хлопчик років дев'яти на вигляд. Запливом трохи глибше і дружина з хлопчиком вхопились за того чоловіка, а він не вигрібає. Прийшлось пірнати і допомагати. Я ще боявся що не справлюсь з жіночкою, але Бог милував. До мілини було недалеко.
Малі діти можуть потонути навіть коли води по пояс.
Можуть підслизнутися, вони гублять орієнтацію і не знають що з ними робиться.
Нагадую, дитині недавно виповнилося 4 роки.

А тонуть мовчки. Захльобуються і все.
В Польщі багато випадків було, коли діти тонули в басейнах.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Гврні фоткі як для готелю на три дні так всі відпочівають серед неділі
і молодець Граф Хорват що неділі з дитиною в ідпочівав
тільки одне зауваження  дітям до 16 років в джакузі нізя знаходитися в дорослій темперетурі 103
для дітей тримають 93 градуси температуру

Останнє редагування: 3 серпня 2021 12:58:37 від old-wood
   
Re: Греческий тупняк (фото)

хорват трохи задрав своїм паланням, ну але то таке.

Кемпінг на його фотках - толковий, там є і джакузі, і дорослий, і дитячий басейни, і цілком якісний сніданок, і паркінг, і зручний трансфер до Венеції (±10 км), і ще багато інших достоїнств для економних туристів. Ось він, цілком пристойний рейтинг. Але для чого потрібні фотки цих дешевих джакузів в цій темі - не дуже добре розумію. Тому теж додам, звідти же ж, а чо нє?  :D

Соррі, фоток себе в тому гадюшнику не маю, бо яжетато був зайнятий - відпочивав після дороги з Башка-Води і якраз пив з яжемамою смачний італійський алкоголь :weep:

 так то кемпінг)

ну там анімація  має бути на високому рівні  (tu)
та і отель теж  :laugh:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Та тонуть тільки так... Я стояв на пірсі, поруч бовталась сім'я. Чоловік, дружина і хлопчик років дев'яти на вигляд. Запливом трохи глибше і дружина з хлопчиком вхопились за того чоловіка, а він не вигрібає. Прийшлось пірнати і допомагати. Я ще боявся що не справлюсь з жіночкою, але Бог милував. До мілини було недалеко.
Я сам тонув.. Було це з років 20 тому, приїхав по роботі в ЖП в середині Вересня. Погода- мрак, але море шо парне молоко і хвиля. Пішли купатися я, коллєга та його жінка.. І я загрався на хвилях.. Гребу до берега а мене не пускає прибой, махаю товаришу (тіпа поможи, він був рятівником на воді до цієї роботи й водолазом), а той думає що я з ним так вітаюся((((. Починаю панікувати й чую що потону... Взяв себе в руки й просто розслабився та віддав себе на волю моря. Винесло на берег десь за кілометр від нашого місця. Лежав на піску шо Робінзон після кораблєкрушенія... Зауважу, що я займався чотири роки плаванієм, народився та виріс на Морі, був досить молодим та сильним..
   
Re: Греческий тупняк (фото)
DVB

Цитата: ЛАРТА
Маючи машину, я б об'їздила усі пляжі на півострові. З двох боків.
(tu) Точно, а багато що можна і пішком обійти, узбережжям, по пісочку, 5 км за раз- взагалі не проблема.
І яким же треба бути "онйобнутим" (с) Нємцов, щоб останні пару сторінок засрати басейном на морі. Нєзбиточна мєчта, блд, басейн на морі :facepalm:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Шо за лагєрь з двумя бассєйнами?От АЄС? не помню... А море таки скучноє, але в лагєрях дітки шкільного возраста а я мав на увазі зовсім малечу- посадив дитя в гарячу воду з глибиною в 30 см й не переживай , тільки слідкуй ..
один большой второй с двумя горками
ну... я не знаю можно ли посадить ребенка в то море. есть же волны иногда. особо и не посадишь, короче там вообще купаться невозможно, какая то срань господня.
я там не была и не планирую, есть фото видео и рассказы детей
ну и комары конечно жесть

Останнє редагування: 3 серпня 2021 14:29:12 від Naitli
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Один я
- быстрее бы их нах подсрачниками выгнать что бы не заепывали папу

 :laugh:
почему не отправил ребенка с друзьями куда то? ему же скучно наверняка с вами
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Якщо двоє батьків працює у великому місті, то відпочинок - буде. Звісно, якщо полежувати то ні.
но ты же уехал из Украины, потому что не просто так искал лучшей жизни. а Украина большая и все сплошное село. и там есть дети которые не видели моря
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Видлежуемось...

Показати зображення...

рраз....

Видлежуемось...

Показати зображення...

двааа....

А навіщо машинку брав? Дивись, на ФУПі швидко ставлять на місце всіх хто "полежує", а не веде активний спосіб життя  :laugh:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Не обращайте внимания, человеку в этой жизни все должны.
это тебе все должны. все не на той линии, не в том бассейне и дом не как у тебя
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Поїхали до моря і балдіють.
От дитячий майданчик в дворі не завадить.
Який балдіють? Доба в машині мінімум в один бік. З 4х річною дитиною, якій єбаньки батьки надягають пакет на лице  :facepalm:   Далі щоранку - готування і похід на море / з моря.  Плавати дитина не вміє, море їй не цікаве, хіба у піску побавитись. Далі - нагору  :facepalm:

Балдіти можна коли тебе нічого не турбує, тебе годують і розважають, твоє житло комфортне.

Малі діти можуть потонути навіть коли води по пояс.
В дитячому - по коліно. Там не плавають, фото я дав вище.

но ты же уехал из Украины, потому что не просто так искал лучшей жизни. а Украина большая и все сплошное село. и там есть дети которые не видели моря
:facepalm:  Я побачив море (українське) коли мені було 15.  А закордон поїхав  на море у 24.   І шо далі?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

все не той ложкой жрут, не тот йогурт
самолет тесный
машина малолитражная

все говно козаченьки
страна говно
нарід говно
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Починаю панікувати й чую що потону... Взяв себе в руки й просто розслабився та віддав себе на волю моря
Теж пару разів було, раз в дитинстві- круг надувний почав різко здуватися на воді, другий- коли з маленькою дочкою  Дінець перепливала течія зносила, пісок під ногами зибучий. Кличу чоловіка, а він ручкою маше. Але швидко сообразив, що не до вітань.
   
Re: Греческий тупняк (фото)


:facepalm:  Я побачив море (українське) коли мені було 15.  А закордон поїхав  на море у 24.   І шо далі?
меньше понтов пожалуйста. ты пишешь про страну в состоянии войны, про людей с зарплатой 4830 грв в месяц
   
Re: Греческий тупняк (фото)

можно конечно всех обосрать
будет здесь пописывать трололо и фома
и раз в полгода алежка из самолета и фантомас с бимбами
   
Re: Греческий тупняк (фото)

меньше понтов пожалуйста. ты пишешь про страну в состоянии войны, про людей с зарплатой 4830 грв в месяц
:facepalm: я щойно повернувся з України. Ти мені хочеш розказати про зарплату у 4830грн?

 :facepalm:

Дивись, Хорват витратив 2к+ євро і жив хз де. Їв флячки. В несезон на 3х це було б 10 днів шикарного Єгипту.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

:facepalm: я щойно повернувся з України. Ти мені хочеш розказати про зарплату у 4830грн?

 :facepalm:
хочу
   
Re: Греческий тупняк (фото)

люди иногда создают темы такие интересные на форуме, даже из названия становится понятно, что человек  не представляет себе, что есть жизнь где то кроме киева
   
Re: Греческий тупняк (фото)

хочу
Якщо хтось працює за 4830 то його це влаштовує. Кого не влаштовує - заробляють більше.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

:facepalm: я щойно повернувся з України. Ти мені хочеш розказати про зарплату у 4830грн?

 :facepalm:

Дивись, Хорват витратив 2к+ євро і жив хз де. Їв флячки. В несезон на 3х це було б 10 днів шикарного Єгипту.
он зарабатывает немного даже по сравнению с ... со средней зарплатой в городах спутниках АЭС в Украине.  он экономил на всем чтоб пару раз сходить в ресторан
ты его осуждаешь? я нет

миллионы людей в Украине делают так же
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Якщо хтось працює за 4830 то його це влаштовує. Кого не влаштовує - заробляють більше.
не якщо хтось, а практически вся страна. ну не может она вся выехать в Лондон.

ты на форуме занимаешься самопсихотерапией. за счет других
   
Re: Греческий тупняк (фото)

он зарабатывает немного даже по сравнению с ... со средней зарплатой в городах спутниках АЭС в Украине.
Це його проблема, якщо він за 20 років в Польщі нічого не навчився робити + має дружину яка не працює то хто винен?

он экономил на всем чтоб пару раз сходить в ресторан
ты его осуждаешь? я нет
На ті самі гроші (2к+ ойро) можна мати НАБАГАТО кращий відпочинок в жовтні, наприклад.

не якщо хтось, а практически вся страна. ну не может она вся выехать в Лондон.
Ой  :facepalm: який у сраку Лондон? Вам шо болить Лондон? Он гляньте на інші великі міста в Україні, автопарк і т.д.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

все не той ложкой жрут, не тот йогурт
самолет тесный
машина малолитражная

все говно козаченьки
страна говно
нарід говно

 (tu)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Он гляньте на інші великі міста в Україні, автопарк і т.д.

ну і глянь - на кількість субсідіантів, що невзмозі заплатити самостійно комірне.
може, очи відкриються.

Найтлі -  (tu) все вірно пишешь!
   
Re: Греческий тупняк (фото)

это тебе все должны. все не на той линии, не в том бассейне и дом не как у тебя

Где уж мне к твоим требованиям правильного образования, правильных общаг и правильного отдыха… :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Манкурте з Херсонського Задрищенська! Тобі іноді краще жувати крадених качок ніж розмовляти  :fuck:

Коли приїду в Скадовск покличу. будешь працювати в услуженіі
а счас  згинь
   
Re: Греческий тупняк (фото)

все не той ложкой жрут, не тот йогурт
самолет тесный
машина малолитражная

все говно козаченьки
страна говно
нарід говно

Паспорт РФ в зубы и домой, в родной Омск! :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

(tu)

Так мало того. глянь яка падлюка. бридко йому в Україні гроші вивозить які зідрав в Украіні везе в Грецію
цє паскудство не підтримує украінського виробника не підтримує так і скоро і в Сочі поїдє
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія