Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Держава компенсує родинам гроші на няню для догляду за дитиною

В Україні з 1 січня 2019 року держава щомісяця компенсуватиме родинам фінансування роботи нянь для догляду за дитиною.
Фото shalamov / Depositphotos

Про це повідомила заступниця міністра соціальної політики Олександра Чуркіна.

Мова йде про дітей до 3-х років.

За рік батькам, які офіційно найняли на роботу няню, відшкодовуватимуть розмір прожиткового мінімуму для дітей до 6 років.

Наразі це – 1500 гривень на місяць. Але з підняттям прожиткового мінімуму ця цифра буде зростати.

Загальна відшкодована сума у кінці року буде залежати від того, скільки місяців працювала няня.
Читай також:
При народженні дитини кожна родина отримуватиме "бейбі-бокси". Коли?

За словами Чуркіної, така практика необхідна для того, щоб батьки могли повернутися на роботу.

Нагадаємо, з 1 вересня кожна родина, у якій народилася дитина, отримуватиме від держави спеціальні "бейбі-бокси".

___________________

Шо за бред?
Во-первых, я не согласна, чтобы мои налоги шли на какую-то няню.
Во-вторых, с каких это пор у нас в бюджете появились лишие деньга? Лучше бы пенсионерам эти деньги отдали, для них это существенная надбавка, а молодежи как раз на один раз погулять. Что такое для молодых 1500 грн? Для тех, кто зарабатывает, это на раз побухать, а те, кто не зарабатывает, тот и нянь не нанимает.
В-третьих, Сказано, что это за официально трудоустроенную няню У меня вопрос: где есть такие няни, которые согласятся работать за 1500 тыс? А если и найдутся трудоустроенные официально няни, то не у бедных людей, однозначно.
   
Ндя, няню за 1500 грн в месяц...

Ню-ню
   
где есть такие няни, которые согласятся работать за 1500 тыс?

Я здесь.
Готов.
Просто офигенный нянь за 1500 тыс

 :gigi:
   
Гілка попахує  п'ятницею...
   
Ндя, няню за 1500 грн в месяц...
це допомога від держави.
Не потрібно цього робити?
   
Це податкова пільга а не прямі гроші
Те саме що витрати на медицину чи освіту дітей  чи на іпотеку
   
Ндя, няню за 1500 грн в месяц...

Ню-ню

Ніхто і не пише про повне утримання нянь державним коштом

Мова про часткове відшкодування  витрат на офіційно оформлену працівницю по догляду за дитиною

Звичайно, ті що наймають няню за 15020 тисяч грн на місяць, може і не дуже зрадіють, що їм можна буде за рік зекономити 18 тис грн.

Але є сім'ї, що наймають нянь погодинно і там 1500 в місяць, будуть досить вагомими
   
це допомога від держави.
Не потрібно цього робити?

Читайте уважно: тільки для офіційно працевлаштованих нянь, а не всім дітям підряд.
Звідси у мене питання: хто у нас може няню працевлаштувати? Ті, хто має гроші та владу. Звичайний манюпас навряд чи буде няню брати, а тим більше ще її й працевлащтовувати.
   
Мені більше подобається в тс теза - нафіг нянь (ну тут дискусійне питання),  давайте віддамо гроші пенсіонерам) логіка залізна.
   
Читайте уважно: тільки для офіційно працевлаштованих нянь, а не всім дітям підряд.
Звідси у мене питання: хто у нас може няню працевлаштувати? Ті, хто має гроші та владу. Звичайний манюпас навряд чи буде няню брати, а тим більше ще її й працевлащтовувати.
є купа нянь,  котрі фопами працюють.
   
Читайте уважно: тільки для офіційно працевлаштованих нянь, а не всім дітям підряд.
Звідси у мене питання: хто у нас може няню працевлаштувати? Ті, хто має гроші та владу. Звичайний манюпас навряд чи буде няню брати, а тим більше ще її й працевлащтовувати.
тобто по вашому держава не має сприяти і добиватися офіційного працевлаштування (і відповідно соціального захисту) власних громадян?
   
Ніхто і не пише про повне утримання нянь державним коштом

Мова про часткове відшкодування  витрат на офіційно оформлену працівницю по догляду за дитиною

Звичайно, ті що наймають няню за 15020 тисяч грн на місяць, може і не дуже зрадіють, що їм можна буде за рік зекономити 18 тис грн.

Але є сім'ї, що наймають нянь погодинно і там 1500 в місяць, будуть досить вагомими

І всі вони няню офіційно працевлаштовують?
Я взагалі не розумію процедури працевлаштування няні в нашій країні. Як може одна фізособа працевлаштувати іншу, та ще й податки платити за неї?
   
є купа нянь,  котрі фопами працюють.

Правильно, і це буде виглядати так в нашій країні: всі захочуть взяти ту, що їм "положено", тобто будуть оформляти фіктивні договори "на няню".
   
І всі вони няню офіційно працевлаштовують?
Я взагалі не розумію процедури працевлаштування няні в нашій країні. Як може одна фізособа працевлаштувати іншу, та ще й податки платити за неї?
Фоп
Або пряма угода
   
тобто по вашому держава не має сприяти і добиватися офіційного працевлаштування (і відповідно соціального захисту) власних громадян?

Має, але зараз не на часі. Краще нехай пенсіонерам віддадуть, тому що молоді набагато легше заробити ці гроші.
Чому я маю сплачувати податки, які будуть іти на компенсацію молодим та активним людям? Допомога на дитину сплачується, і чимала. Декретні також повинні сплачуватися, які проблеми?
В дв"яності роки, коли я народила дитину, не було ні декретних (навіть якщо і працював до цього, роботодавець просто звільняв перед декретом), ні допомоги на дитину, ні роботи. І нічого, виростили.
   
Re: Держава компенсує родинам гроші на няню для догляду за дитиною

Розбудова соціялізму продовжується.
Пенсії, субсидії, няні, подачки, компенсації, пільги, бейбі-бокси..... орди чинуш, що цим опікуються.
 :weep:
   
. о. новий укрбузінес - ( ну як з торгівлею фіктивними переїздами блях) торгівля фіктивними нянями)))))

бридко
   
Правильно, і це буде виглядати так в нашій країні: всі захочуть взяти ту, що їм "положено", тобто будуть оформляти фіктивні договори "на няню".

А почему не взять собственную бабушку-пенсионерку? Вот и прибавка к пенсиону ей.
   
В Україні з 1 січня 2019 року держава щомісяця компенсуватиме родинам фінансування роботи нянь для догляду за дитиною.
Фото shalamov / Depositphotos

Про це повідомила заступниця міністра соціальної політики Олександра Чуркіна.

Мова йде про дітей до 3-х років.

За рік батькам, які офіційно найняли на роботу няню, відшкодовуватимуть розмір прожиткового мінімуму для дітей до 6 років.

Наразі це – 1500 гривень на місяць. Але з підняттям прожиткового мінімуму ця цифра буде зростати.

Загальна відшкодована сума у кінці року буде залежати від того, скільки місяців працювала няня.
Читай також:
При народженні дитини кожна родина отримуватиме "бейбі-бокси". Коли?

За словами Чуркіної, така практика необхідна для того, щоб батьки могли повернутися на роботу.

Нагадаємо, з 1 вересня кожна родина, у якій народилася дитина, отримуватиме від держави спеціальні "бейбі-бокси".

___________________

Шо за бред?
Во-первых, я не согласна, чтобы мои налоги шли на какую-то няню.
Во-вторых, с каких это пор у нас в бюджете появились лишие деньга? Лучше бы пенсионерам эти деньги отдали, для них это существенная надбавка, а молодежи как раз на один раз погулять. Что такое для молодых 1500 грн? Для тех, кто зарабатывает, это на раз побухать, а те, кто не зарабатывает, тот и нянь не нанимает.
В-третьих, Сказано, что это за официально трудоустроенную няню У меня вопрос: где есть такие няни, которые согласятся работать за 1500 тыс? А если и найдутся трудоустроенные официально няни, то не у бедных людей, однозначно.
ничо так варежку роззявив
там если планируемий бюджет весь на пенсійну саранчу розділити, то вийде десь по 50 грн на брата подачки.
не говоря о том что вам пенсам и так 22% от заработаного отслюнявливают бедолаги работающие здесь в белую.
   
Читайте уважно: тільки для офіційно працевлаштованих нянь, а не всім дітям підряд.
Звідси у мене питання: хто у нас може няню працевлаштувати? Ті, хто має гроші та владу. Звичайний манюпас навряд чи буде няню брати, а тим більше ще її й працевлащтовувати.

Тобто?

Нормальні звичайні люди наймають і будівельників, і репетиторів, і нянь, і водіїв і пр.

Щодо нянь, то їх, якраз, найчастіше наймають по договору, тобто офіційно. Бо мало хто довірить свою дитину чужій людині без оформлення обов'язків і прав. А це і є працевлаштування.

Так, є сім'ї що за 20-30 тисяч грн в місяць наймають кваліфікованих досвідчених нянь на цілодобову роботу.  А більшість наймають за 50-100 грн/год на певні дні і часи.
   
а вообще розумний шаг, саме у вигляді таких пільг допомога за народження дитини й має виглядати.

а не роздача бабла на лапу толпам синяков и циган, як це є зараз
   
Перечитала гілочку і звернула увагу хто ж почав верещати про зраду зрадезну через тих нянь.

ЮЛЬКИ верещать, аж захлинаються! :D

Це ж вони переживають що ніяких ніштяків на роздачу для Юльки не залишиться!

От поверне клятий шоколадник з гросєй ще й виплати на дітей в розмірах, що зробив Ющенко, а їх потім синяки зменшили,  - то і зовсім швах всім юльчачим сподіванням! :laugh:

   
От я не розумію, що народ хоче взагалі.
З однієї сторони всі хочуть в Європу, а з іншої - всім пільги та компенсації подавай.
Я категорично проти взагалі проти будь-яких пільг усим підряд.А компенсації повінні отримувати тільки люди, які в них потребують.
А у нас всім підряд: субсидіі, матеріальні допомоги з приводу та без, пільги. Причому, починаючи з депутатів.
І скільки тут бі зараз не писали, що це добре і правильно, я все одно залишусь при своїй думці: поки не приберуть всі шарові допомоги, ми будемо жити в такій ж....
   
Перечитала гілочку і звернула увагу хто ж почав верещати про зраду зрадезну через тих нянь.

ЮЛЬКИ верещать, аж захлинаються! :D

Це ж вони переживають що ніяких ніштяків на роздачу для Юльки не залишиться!

От поверне клятий шоколадник з гросєй ще й виплати на дітей в розмірах, що зробив Ющенко, а їх потім синяки зменшили,  - то і зовсім швах всім юльчачим сподіванням! :laugh:

Дорогенька, я відкрила гілку, і я категорично проти будь-яких допомог "по поводу и без".
Я не юлек, і николи не була. Я взагалі абсолютно нейтральна.
   
а вообще розумний шаг, саме у вигляді таких пільг допомога за народження дитини й має виглядати.

а не роздача бабла на лапу толпам синяков и циган, як це є зараз

Роздача бабла нікуди не ділась, я так розумію.
А з цією допомогою народиться новий бізнес в Україні. :laugh:
   
От я не розумію, що народ хоче взагалі.
З однієї сторони всі хочуть в Європу, а з іншої - всім пільги та компенсації подавай.
Я категорично проти взагалі проти будь-яких пільг усим підряд.А компенсації повінні отримувати тільки люди, які в них потребують.
А у нас всім підряд: субсидіі, матеріальні допомоги з приводу та без, пільги. Причому, починаючи з депутатів.
І скільки тут бі зараз не писали, що це добре і правильно, я все одно залишусь при своїй думці: поки не приберуть всі шарові допомоги, ми будемо жити в такій ж....
держава має допомагати сім"ям з дітьми, оплачуючи нянь, оплачуючи гуртки, медичне обслуговування, освіту, дитчі садочки, а не видаючи це бабло готівкою.
  :pooh_on_b:
   
держава має допомагати сім"ям з дітьми, оплачуючи нянь, оплачуючи гуртки, медичне обслуговування, освіту, дитчі садочки, а не видаючи це бабло готівкою.
  :pooh_on_b:

Нічого цього держава не повинна робити. Ні в одній цивілізованій країні такого немає, хіба що Германія відає гроші на кожну дитину.
Є медичне страхування, а не безкоштовна медицина, є державні школи, але дитсадки платні, нянь також ніхто не оплачує. Наприклад, в Британіі що няня, що дитсадок - все оплачують батьки. І все дуже дорого, тому часто мами просто самі сидять з дітьми, якщо заробляють на рівні оплати няні.
Є також державні дитячі центри, пільги по оподаткуванню, соціальні програми.
А у нас державі просто ніколи цим займатися, ім легше просто роздати гроші, і живіть, як хочете.
   
500грн/день і то малоймовірно.
Хіба власного пенсіонера можна працевлаштувати ;)
   
Нічого цього держава не повинна робити. Ні в одній цивілізованій країні такого немає, хіба що Германія відає гроші на кожну дитину.
Є медичне страхування, а не безкоштовна медицина, є державні школи, але дитсадки платні, нянь також ніхто не оплачує. Наприклад, в Британіі що няня, що дитсадок - все оплачують батьки. І все дуже дорого, тому часто мами просто самі сидять з дітьми, якщо заробляють на рівні оплати няні.
Є також державні дитячі центри, пільги по оподаткуванню, соціальні програми.
А у нас державі просто ніколи цим займатися, ім легше просто роздати гроші, і живіть, як хочете.
У Франціі є і садочки і пільги
Три і більше дітей - подоходний сильно менше стає
Саме тому у Франціі досі коеф народжуваності 2
При чому у корінних ( а не мігрантів)
   
 :weep: няня за полторуху
   
няня за полторуху
ше один обмежений.
   
злочинний популізм повертається    :facepalm:
   
ше один обмежений.
Иди съешь шоколадку попу-лисскую и не отсвечивай :laugh:
   
У Франціі є і садочки і пільги
Три і більше дітей - подоходний сильно менше стає
Саме тому у Франціі досі коеф народжуваності 2
При чому у корінних ( а не мігрантів)

Пільги по оподаткуванню є практично у всіх цивілізованих країнах, але тільки не у нас :laugh:
   
Нічого цього держава не повинна робити. Ні в одній цивілізованій країні такого немає, хіба що Германія відає гроші на кожну дитину.
Є медичне страхування, а не безкоштовна медицина, є державні школи, але дитсадки платні, нянь також ніхто не оплачує. Наприклад, в Британіі що няня, що дитсадок - все оплачують батьки. І все дуже дорого, тому часто мами просто самі сидять з дітьми, якщо заробляють на рівні оплати няні.
Є також державні дитячі центри, пільги по оподаткуванню, соціальні програми.
А у нас державі просто ніколи цим займатися, ім легше просто роздати гроші, і живіть, як хочете.
Дарагая чи дарагой, немає чого писати, коли не володієш предметом.
Польща  120 евриків на місяць
Франція щось біля 1000 евриків при народженні і біля 200евриків щомісяця до 3 -ох років, якщо мама не працює то 400 еврів в місяць
Швецію, Данію, норвегію навіть не обговорюємо
фінляндія 100 евриків без податку
Італія 160 евріків у місяць 1000 евриків у рік на оплату дитсадка
   
Пільги по оподаткуванню є практично у всіх цивілізованих країнах, але тільки не у нас :laugh:

Є в нас
Я вище написав що та доплата няні теж буде пільгою
   
Є в нас
Я вище написав що та доплата няні теж буде пільгою

Ві про які пільги? Про гроші?
А я про пільги по оподаткуванню. Тобто, кожна сім"я в залежності від кількості дітей пропорційно має пільгу по зменшенню податкового навантаження ( подоходний по-нашому). Де у нас таке є?
   
Ві про які пільги? Про гроші?
А я про пільги по оподаткуванню. Тобто, кожна сім"я в залежності від кількості дітей пропорційно має пільгу по зменшенню податкового навантаження ( подоходний по-нашому). Де у нас таке є?

Податкова пільга
На освіту
На медиитну
На іпотеку
Зменшення суми податків (пдфо)
   
Я , думаю, що це класно, що держава починає вести хочякусь демографічну політику.
Більшість тих, хто народжує дітей це студенти або молодь, яка тільки починає свою каР"ЄРУ. З ким лишити дитину для них проблема. Рідні бабусі-дідусі, які можуть допомогти десь підробляють до пенсії, а тут замість підробітку - доплата для няні. І діти доглянуті і батьки спокійні і бабулі-дідулі при ділі з 1500 гривнями.
 :pooh_on_b:
От такий погляд на все це у мене
   
Дарагая чи дарагой, немає чого писати, коли не володієш предметом.
Польща  120 евриків на місяць
Франція щось біля 1000 евриків при народженні і біля 200евриків щомісяця до 3 -ох років, якщо мама не працює то 400 еврів в місяць
Швецію, Данію, норвегію навіть не обговорюємо
фінляндія 100 евриків без податку
Італія 160 евріків у місяць 1000 евриків у рік на оплату дитсадка

Алаверди, ларагая :)
Допомога на дитину у нас також є. Я про допомогу при народженні та щомісяця до 3 років нічого не писала. Це є скрізь, є і у нас. Які проблеми?

Ви написали, що крім того, "держава має допомагати сім"ям з дітьми, оплачуючи нянь, оплачуючи гуртки, медичне обслуговування, освіту, дитчі садочки, а не видаючи це бабло готівкою."
Когнітивний дисонанс, нє?

Далі я написала, що в більшості розвинених країн "Є медичне страхування, а не безкоштовна медицина, є державні школи, але дитсадки платні, нянь також ніхто не оплачує."
Ви ж пишете " Італія 160 евріків у місяць 1000 евриків у рік на оплату дитсадка"
Тобто, в тій же Італії садочки платні, платять батьки, а держава допомагає.
Що у нас? Садочки безкоштовні. Так давайте спочатку зробимо платні садочки, а потім хай держава допомогає, нє? Чому при всьому безкоштовному у нас держава ще й має допомогати няню оплачувати?


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія