Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джерело нової епідемії в Києві - антивакцинатори

Какой фашизм, псих? Вакцинация не фашизм, а винтик в борьбе с эпидемией.

Вакцинація - не фашизм. Примусова вакцинація з виділенням категорії унтерменшів, вбивство яких офіційно пропагує держава (а голодна смерть від того, що людині забороняють заробляти гроші, то вбивство і є) - це фашизм.
   
невакцінованих - у табори!
в біореактор
   
Вакцинація - не фашизм. Примусова вакцинація з виділенням категорії унтерменшів, вбивство яких офіційно пропагує держава (а голодна смерть від того, що людині забороняють заробляти гроші, то вбивство і є) - це фашизм.
Та хай ще погавкають пару тижнів, а тоді я доїду до Києва і підемо спалимо Верховну Раду.
А то щось ця ковідофашиська істерія починає втомлювати.
   
Як виглядає жопа у твоїй уяві - вимре половина населення України? То це ж будуть антиваксери, тобі ж їх не жалко.
Тікай поки що на острів.
Жопа это когда все встало из-за эпидемии и парализована медицина. Противоэпидемичские меропрития для того и существуют, чтобы этого не произошло.
   
Не драматизуйте
Є куча обов'язкових щеплень, без яких не візьмуть до садочка або школи, або не випустять у турпоїздку.  Крім того, є обов'язкові медичні огляди для низки професій, без яких просто не допустять до роботи. А обов'язкові  медичні огляди всіх  працівників раз на рік хіба це не фашизм? А медична довідка для водіїв?

Обов'язковість щеплень для садка і школи - ганьба і фашизмом тхне. Медогляди та медичні довідки - не фашизм, бо можна працювати кимось іншим. А невакцинованим ніким не дають працювати та заробляти гроші, можна тільки вмирати. У нас ще не повністю докотилося, а в Італії вже. Тож і у нас до того йде. Ото вже фашизм.
   
Обов'язковість щеплень для садка і школи - ганьба і фашизмом тхне. Медогляди та медичні довідки - не фашизм, бо можна працювати кимось іншим. А невакцинованим ніким не дають працювати та заробляти гроші, можна тільки вмирати. У нас ще не повністю докотилося, а в Італії вже. Тож і у нас до того йде. Ото вже фашизм.
Сдавай тесты каждые три дня и работай на здоровье.
   
Жопа это когда все встало из-за эпидемии и парализована медицина. Противоэпидемичские меропрития для того и существуют, чтобы этого не произошло.

Ви ж підараси паралізували медицину - скільки померло без операцій та від інших хвороб тому що ви відібрали медицину собі на євгеністичні проекти?
   
Та хай ще погавкають пару тижнів, а тоді я доїду до Києва і підемо спалимо Верховну Раду.
А то щось ця ковідофашиська істерія починає втомлювати.

Дуже хотілося б Вам вірити, бо настрій хоч у петлю. І врятуватися на цьому світі немає де, бо все у філіал пекла перетворилося.
   
Жопа это когда все встало из-за эпидемии и парализована медицина. Противоэпидемичские меропрития для того и существуют, чтобы этого не произошло.
Якщо на місяць - хрен з ним. А якщо третій рік - терпець вже уривається.
Щодо епідемії докладно написала вище - якщо все робити через жопу і позбавити населення медичної допомоги, роботи, харчів і транспорту, то годі дивуватися, що вимирають.
Одним словом, часу у вас є пару тижнів, щоб перебісилися, бо я нині дуже люта, повернуся у Київ десь на початку листопада і побачите, що буде. Буде ваш Зе аж у Ростові.
   
Дуже хотілося б Вам вірити, бо настрій хоч у петлю. І врятуватися на цьому світі немає де, бо все у філіал пекла перетворилося.
Ну так нема чого чекати далі.
   
Только есть один нюанс. В день сдачи ты не имеешь права работать. Только с ответом, то есть два дня из трех. 20 рабочих дней в месяц, с голоду не помрешь.
   
Сдавай тесты каждые три дня и работай на здоровье.

А платити за ці тести Ви будете? Я згоден, якщо я зможу їх оплачувати. До речі в тій самій Італії такі тести коштують 20 євро, як мені казали, і два рази на тиждень їх робити - то до двохсот євро на місяць, можна дозволити. А скільки у нас?
   
Только есть один нюанс. В день сдачи ты не имеешь права работать. Только с ответом, то есть два дня из трех. 20 рабочих дней в месяц, с голоду не помрешь.

Після роботи здати. Так можна, перечекати, поки люди не схаменуться і вакцинаторів та локдаунщиків не перевішають. Але чи буде змога за це платити? Бо інакше та сама голодна смерть.
   
Ви ж підараси паралізували медицину - скільки померло без операцій та від інших хвороб тому що ви відібрали медицину собі на євгеністичні проекти?
О-о, живой пример. В начале эпидемии чел попал в больницу на операцию, тогда еще не требовали вакцинации или тестов. Операцию сделали, но уже больше года он не может очухаться, потому что подцепил там ковид, реанимация, все такое. Естественно медицина должна страховаться, чтобы не быть источником проблем себе же.
   
Только есть один нюанс. В день сдачи ты не имеешь права работать. Только с ответом, то есть два дня из трех. 20 рабочих дней в месяц, с голоду не помрешь.
А що саме ви тими тестами шукаєте - альфу, бетту, дельту? А якщо грип?
Якими саме тестами? Вони в Україні взагалі є чи 3 дні чекати результату?
   
А платити за ці тести Ви будете? Я згоден, якщо я зможу їх оплачувати. До речі в тій самій Італії такі тести коштують 20 євро, як мені казали, і два рази на тиждень їх робити - то до двохсот євро на місяць, можна дозволити. А скільки у нас?
Я не буду, у меня прививка.
   
Дуже хотілося б Вам вірити, бо настрій хоч у петлю. І врятуватися на цьому світі немає де, бо все у філіал пекла перетворилося.
патологічний панічний стан безголового ховрашка
   
А що саме ви тими тестами шукаєте - альфу, бетту, дельту? А якщо грип?
Якими саме тестами? Вони в Україні взагалі є чи 3 дні чекати результату?
Для таких вопросов есть семейный врач.
   
Я не буду, у меня прививка.
Може це дійсно собі довідку купити і не палити ВР? Як думаєш?
   
Я не буду, у меня прививка.

А, мудра сова не тактик, а стратег? Я згоден робити тести, аби ж тільки я міг їх собі дозволити. Врешті-решт свобода не дається просто так.
   
Привейся или сдавай каждые три дня тесты, на выбор. Цель одна - здоровье популяции и неколлапсирующая система здравоохранения, шониясна

До речі, про сортування в лікарнях.

Иван Черненко

Объясню в деталях, что значит нет мест. А значит, что освобождаться места будут двумя путями: смерть или выписка. А выздоравливают с ковидом медленно. Сейчас в работе все 15 СРАР, если  я правильно посчитал, реанимация на 5 человек расширилась до 15. У нас сортировка идет даже внутри  больницы, приоритет молодым, увы, но 70+, или пациенты с низкими шансами, по клиническим показаниям, по принципу живой очереди, но внутрь еще надо попасть. 
Максимум дадим кислорода на уровне приемки, а дальше надо будет искать место в другой больнице, это если скорая вообще заберёт. Ведь если некуда везти, то смысл забирать? На госпитализацию жёсткая сортировка тошнит, слабость, а я болею тнадцать дней - все мимо.  Только тяжелые, сатурация ниже 90-92, а может и еще ниже, если так дело пойдет,  и только если есть место. Сейчас его нет, пациентов везут в другие больницы, там места тоже заканчиваются.
Изолируйте стариков, не контактируйте с родителями/бабушками/дедушками, принесли продукты,положили на порог,  ушли, запретите выходить из дому. Наденьте наконец-то маску на свое прекрасное лицо. И вакцинируйтесь.
Мне честно жаль и я сочувствую всем тем, кто заболеет в эту волну, но вы сделали свой выбор, теперь последствие выбора вас настигает.
Медики и все причастные держитесь.
З.Ы. а всего-то надо было провакцинироваться, так просто и так сложно одновременно, как оказалось.
   
Може це дійсно собі довідку купити і не палити ВР? Як думаєш?
Вия, вот честно, нафига ты тут пропагандируешь криминал. Поговори с врачом, он знает твою историю болезни и предложит самый лучший для тебя вариант.
   
Може це дійсно собі довідку купити і не палити ВР? Як думаєш?
сходи попали, але попереджаю - в тюрмі вакцинація в повному сенсі примусова
   
Для таких вопросов есть семейный врач.
Тю, ми ж про роботу мову вели. Роботодавець має знати, що перевіряти, чи йому пофіг ,який тест? Бачила, продають коробками - 50 штук за 250 гривень, можна хоч щодня робити
   
сходи попали, але попереджаю - в тюрмі вакцинація в повному сенсі примусова
О, також несподівано - арештантів ширяєте шмурдяками примусово?
   
Бачила, продають коробками - 50 штук за 250 гривень, можна хоч щодня робити

А можна докладніше?
   
О, також несподівано - арештантів ширяєте шмурдяками примусово?

Всі арештанти, всіх примусово. Такий собі великий концтабір. І потім кажуть, що з фашизмом ну нічого спільного.
   
А можна докладніше?
Загуглила недавно, тітці тест зробили, хотіла глянути, скільки він коштує, якісь копійки.
Напиши у пошуку "тест на антиген".
   
На войне как на войне, экстремальные ситуации требуют экстремальных мер. Прививайтесь, господа, прививайтесь.
   
А платити за ці тести Ви будете? Я згоден, якщо я зможу їх оплачувати. До речі в тій самій Італії такі тести коштують 20 євро, як мені казали, і два рази на тиждень їх робити - то до двохсот євро на місяць, можна дозволити. А скільки у нас?

Козаченько  має страждати за свої переконання.фізично та фінансово.тому не стогни :)
   
На войне как на войне, экстремальные ситуации требуют экстремальных мер. Прививайтесь, господа, прививайтесь.

Скот мають випороти.наші козаченьки розуміють виключно силу
   
Правда сделать это надо было еще вчера, но пока петух не клюнет...
   
Як виглядає жопа у твоїй уяві - вимре половина населення України? То це ж будуть антиваксери, тобі ж їх не жалко.
Тікай поки що на острів.

Жопа.

Від Лесі Литвинової (сподіваюсь, ти знаєш, хто це)


Леся Литвинова
Если кто-то плохо понимает что происходит - готова отдать на пару часов свой телефон, принимать звонки.
Три звонка из четырех из Харькова. Мест нет. Нигде. Никаких. Скорые не успевают приезжать. Иногда банально невозможно дозвониться. Сатурация 30, сатурация 20, Сатурация 30. Никто не может помочь. Никакие деньги, никакие связи, никакие звонки. Система не справилась. Умирать придется дома.
В других городах не сильно веселее. Наравне с кислородом ищут места в реанимациях, аппараты ИВЛ, свободных анестов ( с праздником, кстати).
Делайте уже хоть что-то сами. Заприте дома своих стариков, приносите им продукты под дверь и отнимите ключи от квартиры. Думаю, что кто-то должен это сказать вслух. Почему бы не я. На них не будут тратить рессурс. Выбирая между беременной девочкой и стариком выберут девочку.
Ограничьте контакты. Пофиг что там решают по карантинным мерам. Красная зона, оранжевая, зеленая. Переждите. Сделайте все, что б не пополнить статистику. Кино, кафе, маркет, тусовки того не стоят. Встретитесь с друзьми позже. Проведаете крестника позже. Бухнете на корпоративе позже.
Простите те, кому кажется, что мы невежливы или недостаточно тактичны. У нас нет времени по часу всем объяснять что делать. Могу помочь - сказала алгоритм. Не могу - простите, вам не повезло. Можете проклинать, если полегчает.
Добро пожаловать в Ад...
   
На войне как на войне, экстремальные ситуации требуют экстремальных мер. Прививайтесь, господа, прививайтесь.
Або будемо відстрілюватися. Або спалимо ВР. Або купимо довідки.
Шляхів вберегтися від шмурдяка безліч
   
О, також несподівано
:lol:
   
Або будемо відстрілюватися. Або спалимо ВР. Або купимо довідки.
Шляхів вберегтися від шмурдяка безліч

Варіантів,що ти захворієш, ти не розглядаєш?  :facepalm1:
   
Або будемо відстрілюватися. Або спалимо ВР. Або купимо довідки.
Шляхів вберегтися від шмурдяка безліч
Грустно. Нельзя ж быть настолько дремучим.
   
Варіантів,що ти захворієш, ти не розглядаєш?  :facepalm1:
Ні. Я вже тиждень доглядаю хвору тітку, збираю горіхи у дворі,  треба піти кабачків курям нарубати сокирою.
До речі, смалю цигарки, як паровоз, пачку в день, дехто каже, що це також захищає від вірусів  ;)
   
Грустно. Нельзя ж быть настолько дремучим.
Всоте повторюю - чекаємо результатів клінічних досліджень, які підтверджують ефективність шмурдяків і відсутність побочки
Також чекаємо зникнення епідемій в тотально вакцинованих країнах.
І тільки після цього я подумаю на тему вакцинації.
   
невакцінованих - у табори!

Выходи, я к тебе сам подойду, для прохождения в лагерь. Когда, где? Уепок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія