Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наєв: у разі повномасштабного вторгнення перевага буде на боці РФ

:-B  :-B
))) Показательно, как кондовый юлёк, горячо поддерживает персонажа с цугундера, скрины пассажев которого, здесь, неоднократно выкладывали...

коротше взяли голими руками
і жоден наш генерал не застрілився від ганьби
значить - все по плану

На луг. напрямку 4 бтг москалів понесли серйозні втрати, взяти в котел укр. війська не вийшло. А ось Іловайськ оточили...

На луг. напрямку 4 бтг москалів понесли серйозні втрати, взяти в котел укр. війська не вийшло. А ось Іловайськ оточили...

однаково це смішна кількість
так англійці індії завойовували

зрадайобить ?

однаково це смішна кількість
так англійці індії завойовували

Ну так в АТО на той момент було всього 30 тис. активних штиків ВСУ та добробатів, половина з яких була деморалізована переважаючою вогневою потужністю млскалів.

В 2014 багато хто думав, що там на сході братський народ, а зараз багато таких, що вже зняли рожеві окуляри і будуть наволоч знищувати одразу. Так що таки так, такої консолідації як в 2014 не буде, для вас буде все значно гірше, просто здохнете.

Бу-га-га!

В 2014 році багато хто думав, що українці монолітні, варто тільки скинути хряка - і Україна ступить на шлях до цивілізованого світу.
Зараз захищати діамантових прокурорів, свинарчуків, шоколадну сраку, яка цих патріотів перенищила в котлах і хіпстерів-смузіхльобів, яким пох*уй, що в країні - лиш би в клюбі потусити - бажаючих буде мало.

Який та зараз в армії недобір? Як воюють контрачі-заробітчани?
Ну вернеться невеликий відсоток, які "захворіли війною", плюс ще такий же - патріотів-не-дивлячись-ні-на-що. Ото і усьо буде.

Пацани, що ви переживаєте. Буде тяжко- гетьман знов гелетея міністром оборони призначить.  А гелетей кацапів на шматки порве!

Пацани, що ви переживаєте. Буде тяжко- гетьман знов гелетея міністром оборони призначить.  А гелетей кацапів на шматки порве!
:lol:  :lol:

Слухай, оце таке .тібя сіас прідатєльом назвуть ! :lol:

невже нацжони і Zек-оманда вдарять в спину? хто б сумнівався
Влада вже вдарила українцям в спину, ще в 14 році.
Й далі б'є.

))) Показательно, как кондовый юлёк, горячо поддерживает персонажа с цугундера, скрины пассажев которого, здесь, неоднократно выкладывали...

іді нахєр підрілка  :acute:

(tu) А " зам.по тилу " Свинарчука бо він принциповий .

Как бы ветку можно было и назвать " с полномасштабным вторжением справиться можно", но зрадоебы, такие зрадоебы...

Та тут и ежу ясна - полна перевага на стороне РФ. Украинская армия продержится может три дня. Надо думать о том как договориться чтоб не допустить полномастшатбного вторжения. Это задача номер один для президента Зеленского после того как скинут маргинала.

Та тут и ежу ясна - полна перевага на стороне РФ. Украинская армия продержится может три дня. Надо думать о том как договориться чтоб не допустить полномастшатбного вторжения. Это задача номер один для президента Зеленского после того как скинут маргинала.

это кто такое сказал?
Шойгу?

іді нахєр підрілка  :acute:
))) т.е. по факту ты со всем согласен с персонажем..
Только, понимаешь ли, когда вас, секту косатой, обвиняют в подхуйляцтве, вы начинаете верещать, что всё наоборот, вы ниипаца какие патриоты и вам за Украину болыть, аж кушать не можете...
А когда вы тут дуете в одну дудку с ватой и "ниистава аплодируете", аж два раза, то всё зашибись..

В унісон з Муженко.
Це тут на ФУП оцінювали пару місяців тому, так що не треба ла-ла-ла... ВИходить вони томозять на пару місяців.

))) т.е. по факту ты со всем согласен с персонажем..
Только, понимаешь ли, когда вас, секту косатой, обвиняют в подхуйляцтве, вы начинаете верещать, что всё наоборот, вы ниипаца какие патриоты и вам за Украину болыть, аж кушать не можете...
А когда вы тут дуете в одну дудку с ватой и "ниистава аплодируете", аж два раза, то всё зашибись..

Показати зображення...
препод військового вчилища Раши Перфильев ))) Оце і є обличчя українського 3paдoйoбa

RSP, ти зашкварений ворог української держави , ти це розумієш? Навряд. продовжуватимеш свою писанину про шалену курупцію в україні.

у випадку перемоги Петра, Путіну треба лише піднажать і все посипеться.

ніякі добровольці вже не підуть під його командування.

Україну чекає розвал або захоплення влади, швидкий трибунал, страта Петра і нове майбутнє.

RSP, ти зашкварений ворог української держави , ти це розумієш? Навряд. продовжуватимеш свою писанину про шалену курупцію в україні.
Крутися на петіному пенісі і не розказуй мені що робити.
Я принциповий ворог сукиних синів України таких як Пєтя, і свинарчуки.
Але я не ворог українського народу і української влади  яка буде дбати про державу і народ.
І мені глубоко наплювати що гомосексуалісти будуть про мене думати, як от ти наприклад.

Крутися на петіному пенісі і не розказуй мені що робити.
Я принциповий ворог сукиних синів України таких як Пєтя, і свинарчуки.
Але я не ворог українського народу і української влади  яка буде дбати про державу і народ.
І мені глубоко наплювати що гомосексуалісти будуть про мене думати, як от ти наприклад.
та це ясно. Ти вважаєш українським народом лише негомосексуалістів та недержчиновників, які крадуть. Ти любиш російських чиновників , Перфел₴євих. А тим, хто назве твого нач курсу підаром - ти виколеш очі. ))

у випадку перемоги Петра, Путіну треба лише піднажать і все посипеться.

ніякі добровольці вже не підуть під його командування.

Україну чекає розвал або захоплення влади, швидкий трибунал, страта Петра і нове майбутнє.
я піду, не сумнівайся.

Консолідації, як в 2014 вже не буде. Забудьте!
будешь с караваями бегать встречать?

Так я же не патриот  и узкоязыкий,какой с меня спрос?
ну так, ще й убогий  (tu)

a za kavo vaevat? za sho umirat? za demagogov, korupcioneriju? net uzh. pust evreiczam oblomitsja...

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія