Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Nobody gives a fuck about your husband.



 :gigi:  :good:
   
Добре, бо я вже почала набирати першу літеру F  :weep:

Все-таки наскільки Ви мудра жінка!  (tu)
Супер  (tu)
Інанно, як ти примудрилася під час набирання тексту побачити "ставляння на місце"  :gigi: у виконанні розумовообмеженого троля з претензією на петросянщину?
у тебе екран оновлюється сам по собі ?
шото ти здається брешеш, нє?
і - так, щоб вдруге не підводитися. FUCK YOU, інанно.  :fuck:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік


:gigi:  :good:

Якої тільки швалі сюди тільки не поналазило  :weep:

Турча, напевно, ковбасить ще більше  :facepalm1:

Останнє редагування: 20 червня 2021 00:05:22 від Inanna
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Супер  (tu)
Інанно, як ти примудрилася під час набирання тексту побачити "ставляння на місце"  :gigi: у виконанні розумовообмеженого троля з претензією на петросянщину?
у тебе екран оновлюється сам по собі ?
шото ти здається брешеш, нє?
і - так, щоб вдруге не підводитися. FUCK YOU, інанно.  :fuck:

Мерзотна Мирослава нарешті вивчила два найважливіші слова в англійській мові  :weep:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Це буде проти правил форуму.
1 забудь пароль
2 почисти кеш
3 забудь про ФУП

І всім буде радість.
(tu) .....і зареєструєшся вже як космонавтка чи ще яка "бігіня". Почнеш з нового листа.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Ти настільки розумовообмежена, що навіть не зрозуміла елементарного : під визначенням "лексус" об"єднано все, чим ти додумалася тупо вихвалятися на форумі.
І зверни увагу : аналогів тобі немає, більше тут ніхто до подібного ганьбиська не опускався.
тут тільки  (tu)  але їй вибачливо ,бо сама признала що на пігулках,що її виводять з тіла в астрал.....Хоча то теж можна в той "лексус" запхати :)  як бажання відзначитися хоч якимсь боком. B-)
   
Мерзотна Мирослава нарешті вивчила два найважливіші слова в англійській мові  :weep:
Чому це я - "мерзотна" ?  :weep:
Попливла Інанна.. :gigi:
   
сама признала що на пігулках,що її виводять з тіла в астрал.....
Справді?  ;o
Але ж це все змінює!  :(
Чому ти раніше не сказав?  :punish:
Грєшно смєяться над больнимі людьмі  :cray:
   
Тому що а Lannister always pays his debts. Якщо я зробила обіцянку навіть по відношенню до такого, як ти, то я її виконала. А оскільки я не впевнена, що буду тут в неділю, я зробила це сьогодні.

Решта твоїх посилів, висловлювань, натяків, плоских жартів і everything about you, та і ти сам, нерелевантні.

Короче, тебе пора простирнуть халат. :)
   
(tu) .....і зареєструєшся вже як космонавтка чи ще яка "бігіня". Почнеш з нового листа.

Чарівна Пігулка
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Не хочеться читати всю гілку.
Хтось може підсумувати коли святкувати залишення Інанною форуму?
   
Не хочеться читати всю гілку.
Хтось може підсумувати коли святкувати залишення Інанною форуму?
Досвід показує, що такі гучні "прощання" зазвичай закінчуються...нічи м.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Досвід показує, що такі гучні "прощання" зазвичай закінчуються...нічи м.
Шкода, я вже шампанське купив на таку подію. Їх саме важче тут читати бо не віриться, що такі люди. Але тут багато в Канаді таких серед українців
   
Шкода, я вже шампанське купив на таку подію. Їх саме важче тут читати бо не віриться, що такі люди. Але тут багато в Канаді таких серед українців
Але ж бачите - саме вони формують на ФУПі негативний імідж нашої діаспори, особливо американо-канадійської.
Притомних набагато більше, але інанни чомусь перекривають...
   
А в мене пропозіція. Скласти два спискі. І банити щотижнево по одній особі зверху спісків. Ну, місяци на три. Нормально, демократично.
   
Досвід показує, що такі гучні "прощання" зазвичай закінчуються...нічи м.
В данном случае горестное прощание старой кошелки превратилось в пьяный танец на столе в обнимку с Тамилачькой.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Oh My God, як же попєрдоліло декого  :facepalm1:

Таки була права Кадра, ой права  :facepalm1:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Шкода, я вже шампанське купив на таку подію. Їх саме важче тут читати бо не віриться, що такі люди. Але тут багато в Канаді таких серед українців

Для українця, тим більше "канадського", щось у Вас поганенька українська мова. Правильно - найважче.

You are welcome!
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

горестное прощание старой кошелки SOUTH BLOOD превратилось в пьяный танец на столе в обнимку с Мирославой

Ну що за комплекси такі? У нас в Канаді 85 і 65 років відповідно - золотий вік - то ще не старі  (tu)

   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Короче, тебе пора простирнуть халат. :)

Простірни свої мокрі трусики.

Bye now.

   
тю, який дрімучий примітив...
Оце й усе, на що ти виявилася спроможною?
жидєнько...
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

А тепер повідомлення. Станом на неділю, 20 червня, о 3:00 АМ по фупівському часу цей нік переходить у руки іншої особи.

Після цього я не несу ніякої відповідальності за пости, які будуть створені під цим ніком. Я також не знаю, як буде використовуватись цей нік і чи буде взагалі, і чи він буде переіменований.

Модераторам: можете знести цю тему у адмінку чи видалити.

Дякую.

   
Щоб більше не можна було зайти на фуп.
Есть способ проще.
Вбиваешь случайный набор символов в качестве пароля к аккаунту,
делаешь копипэйст, повторяешь, ОК. Вбиваешь несуществующий имейл.
Выходишь.
Вуаля, больше не зайдёт никто и никогда.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Для українця, тим більше "канадського", щось у Вас поганенька українська мова. Правильно - найважче.

 Можете навести, розділ граматики, якийсь лінк, щоб показати мені що найважче правильніше ніж "саме важче" і що "саме важче" не вживається?
Для того, щоб я покращував свою канадійський українську мову

Чекаю, не дочекаюсь неділі.
   
Можете навести, розділ граматики, якийсь лінк, щоб показати мені що найважче правильніше ніж "саме важче" і що "саме важче" не вживається?
Для того, щоб я покращував свою канадійський українську мову

Чекаю, не дочекаюсь неділі.
Хм, а говорили нет ни модерации ни регистрации...
Когда очень надо и хочется, судя по всему есть и то и другое. :shuffle:  :super:
   
Ну що за комплекси такі? У нас в Канаді 85 і 65 років відповідно - золотий вік - то ще не старі  (tu)
БГГГГГГГ. От ето обдристалось под конец канкана. Править чужие посты даже записным форумным пидарасам западло. :laugh:
Но это же Ванька. :facepalm:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Хм, а говорили нет ни модерации ни регистрации...
Когда очень надо и хочется, судя по всему есть и то и другое.

Модерації і далі немає, реєстрації була відкрита  на короткий час для певної кількості користувачів.
   
Модерації і далі немає, реєстрації була відкрита  на короткий час для певної кількості користувачів.
Ну от і чудово.
Вся певна кількість мабуть нарегала собі резервів...
А модераціі не має і не треба.
ЇЇ вже пів року не має, а УП жива-здорова і ніякі
тікети гугла за матюки, як нам довгий час розказували,
нікому не нашкодили і нічию репутацію не спаплюжили.
То ж нехай так і залишається.
   
Простірни свої мокрі трусики.

Bye now.

Ты укакалась, ты и стирай. :)
   
Блін... мене колись був заграв форум то я свїй пароль запостив. А тут 7 сторінок прощання.
   
Блін... мене колись був заграв форум то я свїй пароль запостив. А тут 7 сторінок прощання.
Та ніде вона не дінеться. Таким немає місця в реалі. Мусять періодично на форумах бенефіси влаштовувати.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Цікаво, що вигадає стара дурепа сьогодні, як прокинеться?

Останнє редагування: 20 червня 2021 07:01:46 від paolo
   
Цікаво, що вигадає стара дурепа сьогодні, як прокинеться?
Вдвох з такою ж ображеною дурепою Кадрою придумуватимуть, як ще вводити форумчан в оману.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Вдвох з такою ж ображеною дурепою Кадрою придумуватимуть, як ще вводити форумчан в оману.

Відсьогодні під тим ніком буде хтось інший.

Авторка починає роботи над новим іміджем

 :gigi:
   
Відсьогодні під тим ніком буде хтось інший.

Авторка починає роботи над новим іміджем

 :gigi:
Не вийде. Натура візьме своє.)
   
Боже, какая ТП  :facepalm:
   
Навіть, попри важку форму синдрому Данінга-Крюгера, притрушена "багіня" таки усвідомила, що обісралась по самі вуха, і вирішила позбавитись зашквареного форумного ніку, щоб, певно, трохи обтруситися від лайна і продовжити перфоменс з іншого.
Але, як завжди, робить це в найпиздуватіший спосіб з усих можливих.
Взяти і причепити собі на лоба тавро "Інанна" після цього всього може лише такий самий придурок. А таких ще треба пошукати. Навіть на таких збіговиськах ботів, фріків та божевільних, як сучасний ФУП. 


Останнє редагування: 20 червня 2021 08:52:35 від Serg A
   
Промазав ти Хома  :weep:  з моєю фоткою.

Мене крокодил вживу бачів в 2015 в Маріуполі, не тільки бачів, а і сметану з черешнею куплену для нього тріскав, аж за вухами лящало.

Про те що він мене хотів трахнути дізналась від форумчанки десь за місяць потому  :shuffle:  :lol:
вы в 2015 купили ВПЛ сметану и фруктов до сих пор это помните?  ;o

хотел бы трахнул  :pooh_lol:
   
по теме старпоста - есть выход попроще

попросите растика всех упомянутых юзеров разбанить  :)
   
Станом на неділю, 20 червня, о 3:00 АМ по фупівському часу цей нік переходить у руки іншої особи.
Краще з'їсти пуд гівна
Ніж писать з під "Інанна"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія