Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приняли!!! 1558-1 прийнято - 229 голсосів. Усіх Хочу . !

а в зибабве кто виноват в обвале курса?мугабе?  :laugh:
изучи вопрос. У тебя же есть доступ к данным движения его накоплений?
   
с определенной вероятность он может колебаться ТОЛЬКО в заданных пределах...

идиёт... :facepalm1:
   
Це маячня. В державі були правила. В тому числі відповідальність за курс .Констітуційна. Людина подивилась,порахувала- пішла жити ПО ПРАВИЛАМ, Це і є розуміння власної ініціативи та підприємніцтва.А потім держава разом з банкірами та НБУ на чолі ті правила зруйнувала..То повинна бути і СОЛІДАРНА відповідальність за це. А не вішання всіх собак на позичальників.
Хитрожопим пройдисвітам - дулю! Не такі воні були дурні, щоб не розуміти, що вища ставка за гривневими депозитами - це плата за ризик курсового стрибка. Інакше якого дідька відсоток за доларом у кілька разів менше за гривню? Хочуть всіх нас нагріти, бо нікому держава не дозволить сьогодні долар по 5 купувати. Окрім цих шахраїв.
   
а НБУ шо?

Де прописано шо НБУ повинен тримати курс? НБУ просот емітує гроші.
   
Яка мрачна тупість.. :S А курс скакнув ізза чого? Бо на ринку наплив друкованих грошей для забеспечення ліквідністі.Саме сплати тих 300-400млрд щорічно на проценти..А ще і тіло нікуди не ділось..То ДЕ ІХ БРАТИ??Звійсно - друкувати..Ви ще скажить,щоб був вітер,треба качати дерева..
для начала - из за того, что перестали сливать по ярду в месяц на его поддержание. потом уже из-за увеличения ликвидность, но не на проценты, а на компенсацию изъятия (а изъятое из банков тоже пошлов доллар - что прямо, что через импорт).

валютчик, блин, не удивительно, что твоя валюта загнулась :facepalm1:
   
идиёт... :facepalm1:
у тебя лучше получается про то то что диктаторские законы принятые овощной  радой это как раз то что нам нужно
   
валютчик, блин, не удивительно, что твоя валюта загнулась

он в макроэкономике шарит так же, как и гасконец Парасюк  :facepalm1:
   

Шо в конституції прописана відповідальність уряду за Курс?  ;o

Так.Тільки не уряду а НБУ.
Согласно ст. 99 Конституции Украины Национальный банк Украины является центральным банком Украины, основной функцией которого является обеспечение стабильности национальной денежной единицы Украины - гривны.
   
у тебя лучше получается про то то что диктаторские законы принятые овощной  радой это как раз то что нам нужно

да, ты тоже - идиёт...  :facepalm1:
   
Наши депутаты настолько тупЫ, что аже при попытке попиариться проепывают все включая доверие к себе и свои политические перспективы....
   
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми./В.Парасюк/

От десь я вже таке чула...???
   
Кредити в іновалютах просто треба заборонити. Іновалюти повинні бути інструментами інвестицій, а не фін операцій.
   
идиёт... :facepalm1:
Це не мої слова, а Парасюка ! там цитата йшла
якщо це про нього, то ніц не маю проти
   
Значить так, хто вважає це діло справедливим, наводжу аргументи. Надалі прошу або їх спростувати, або не вякати.

1. Якщо позичаєш щось, то маєш віддати це ж саме. Чи ти позичив кілограм солі, чи гривні, чи бакси - маєш віддати кг солі, гривні, бакси, що б не сталось. Інше питання, що тут можна говорити про відстрочку кредиту у зв"язку з обставинами, і т. д.

2. Логічно, що гроші нізвідки не візьмуться, відповідно, тягар недоотриманих коштів ляже:
а) На банківську систему. В такому випадку, є два варіанти: ця ж сама банківська система загнеться, або ж просто розплачуватись будуть клієнти за рахунок зростання відсотків і інших платежів. Тобто ми з вами, і економіка.
б) На бюджет. Тобто, знову ж таки на нас з вами. Особисто я краще віддам свої бюджетні бабки на армію, ніж валютним позичальникам.

3. Як ми всі знаємо, відсотки по валютних кредитах завжди були нижчими, ніж по гривневих. Чому? Бо валютні кредити були більш ризикованими власне через можливість падіння гривні (це основний фактор). Тобто, валютні позичальники з самого початку підписувались на таку можливу ситуацію. Ті ж, хто брали кредит у гривнях, платили вищі відсотки. Але чомусь тепер перших хочуть поставити у рівні умови з другими, що є зовсім несправедливо, бо другі вже заплатили за свій спокій вищими відсотками.
   

Borislav Bereza
21 хв. · Змінено ·
Меня просят объяснить почему я проголосовал за 1558-1. Рассказываю. Решение было непростым. Лично для меня это голосование - стремление, от безвыходности, переложить на банки часть ответственности за бездумное кредитование. Вернее на Нацбанк. Знаю, что будет президентское вето, и хочу услышать аргументацию Порошенко по данному вопросу. А так же его предложения по выходу из этой ситуации
.


Тупіца чортова, а мені хто бл@ть компенсує нестачу гривнего доходу?
   
Шо в конституції прописана відповідальність уряду за Курс?  ;o

это прописано в законе про НБУ. это одна из основных его функций...
это не означает, что курс должен все время держаться на одном уровне, но это означает, что если он за несколько дней меняется в 2 раза, то НБУ в полном составе должен идти в пешее эротическое...
   
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми./В.Парасюк/

От десь я вже таке чула...???
а не должны? Или только на потребности владельцев/акционеров банков?
   
Це не мої слова, а Парасюка ! там цитата йшла
якщо це про нього, то ніц не маю проти

про нього звисно
   
Парасюка забили ногами в ФБ. Починає доходити :  :)

Volodymyr Parasyuk
1 min · Edited ·
зробіть, будь ласка, репост
НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.
Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.
Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.
Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.
P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч:
Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?

https://twitter.com/view/status/616718382537158657
   
Вернее на Нацбанк.  :facepalm1:
   
Мне почему то кажется что этот закон дымовая завеса для какой то хуйни вроде статуса Донбасса ..
   
изучи вопрос. У тебя же есть доступ к данным движения его накоплений?
а то что курс прямо зависит от ввп и общего соостояния экономики это какбы в расчет не берем? у нас теперь президенты курсом заправляют?
   
вот вам демократия в действии  (tu)

та какая "демократия"? :facepalm1:

долбоёбы у руля, такие же и в Раде - причём, и это самое страшное, ничего не понимая начинают всех учить жить

   

Borislav Bereza
21 хв. · Змінено ·
Меня просят объяснить почему я проголосовал за 1558-1. Рассказываю. Решение было непростым. Лично для меня это голосование - стремление, от безвыходности, переложить на банки часть ответственности за бездумное кредитование. Вернее на Нацбанк. Знаю, что будет президентское вето, и хочу услышать аргументацию Порошенко по данному вопросу. А так же его предложения по выходу из этой ситуации
.

Тупіца чортова, а мені хто бл@ть компенсує нестачу гривнего доходу?
:weep:
а никто. Соси как и все
   
нечем возвращать по такому курсу...
невозврат за лексус или хату $50 000...
банк забрал... что дальше?
покупать некому... хоть это понятно?
Чому нікому,я куплю за 10К,хтось може за більше.І банк верне ЧАСТИНКУ не все.Бо банкові ТЕЖ треба вчтися ПРОРАХОВУВАТИ.А це коштує.
   
та какая "демократия"? :facepalm1:

долбоёбы у руля, такие же и в Раде - причём, и это самое страшное, ничего не понимая начинают всех учить жить

я про то, что народ избранников запинал до такой степени, что они отказываются от своих дебильных решений
   
а не должны? Или только на потребности владельцев/акционеров банков?
А чому мене мають колихати їх проблеми? Є купа людей, котрі позичали валюту, і сумлінно віддають. А от в когось був гривневий депозит, їм що, також мають компенсовувати втрати, виходить, чи як?
Взагалі, як можна брати кредит у валюті, якщо у тебе дохід не у валюті? Я особисто за них платити не збираюсь
   

Borislav Bereza
21 хв. · Змінено ·
Меня просят объяснить почему я проголосовал за 1558-1. Рассказываю. Решение было непростым. Лично для меня это голосование - стремление, от безвыходности, переложить на банки часть ответственности за бездумное кредитование. Вернее на Нацбанк. Знаю, что будет президентское вето, и хочу услышать аргументацию Порошенко по данному вопросу. А так же его предложения по выходу из этой ситуации
.

Тупіца чортова, а мені хто бл@ть компенсує нестачу гривнего доходу?
забирай по бырому свой 25% депозит бо халяве пипец ...
   

для начала - из за того, что перестали сливать по ярду в месяц на его поддержание. потом уже из-за увеличения ликвидность, но не на проценты, а на компенсацию изъятия (а изъятое из банков тоже пошлов доллар - что прямо, что через импорт).

валютчик, блин, не удивительно, что твоя валюта загнулась :facepalm1:

Дядя- ви дурак(с) ??
Ще раз - видано 1 трлн кредитів під 30% річних (см. статистику НБУ)
Просте питання,скільки треба грошей ,щоб сплатити відсотки?
Відповім - 300 млрд грн.
Друге питання - Грошова маса 980 млрд грн ( станом на грудень,в грудні надруковано 400 млрд додатково)
Питання,за скільки років ВСЯ грошова маса піде на сплату відсотків??
Відповідаю - за ТРИ рокі..

Тобто ставка -це ключовий показник мародерства банків.Захмарна вартість грошей вбиває економіку.
П.с. що до власної валюти - вона відмінно працювала,поки майновий комплекс не відібрали рішенням ВСУ..
   
Може цей Парасюк ще не зовсім безнадійний?
   
а то что курс прямо зависит от ввп и общего соостояния экономики это какбы в расчет не берем? у нас теперь президенты курсом заправляют?
:lol: гражданин, ты вапще в курсе как Сорос стал миллиардером?
   
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.
Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми

не всі проблеми громадян має вирішувати держава
і чим менше таких проблем, тим вільніша країна
   
охуеть... и что дальше?

Да похуй чо дальше. Хитрожопые ляди должны жить на вокзале.
   
это прописано в законе про НБУ. это одна из основных его функций...
это не означает, что курс должен все время держаться на одном уровне, но это означает, что если он за несколько дней меняется в 2 раза, то НБУ в полном составе должен идти в пешее эротическое...

Якщо у НБУ відсутні ресурси для цього?
   
Парасюка забили ногами в ФБ. Починає доходити :  :)

Volodymyr Parasyuk
1 min · Edited ·
зробіть, будь ласка, репост
НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.
Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.
І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.
Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.
Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.
P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч:
Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?

Вован просто протупил, но тупость эту ему на ушко кто-то нашептал. Увидел реакцию зала и понял, шото не так )
   
А чому мене мають колихати їх проблеми?
это и есть наша главная проблема - хата у каждого стоит скраю
   
ещо про валютчиков: сначала под мораторий подвели, эти ипотечники сидели и срали на банки и их предложения реструктуризации (чета все забыли что банки уже год не могут часть ипотеки элементарно забрать). А терь получается клиента (читай финансовую систему) зафиксировали надежно и давай пердолить. Сцуко, ну почему эти кухарки до сих управляют страной?!!!!!!!!!
   
Але радує, що, судячи з усього, реакція громадськості у нас таки на щось впливає. Думаю, закон у силу не вступить - буде вето, або просто голоси повідкликають, там ж всього 229 було. Якщо так, то це таки дійсно демократія
   
это прописано в законе про НБУ. это одна из основных его функций...
это не означает, что курс должен все время держаться на одном уровне, но это означает, что если он за несколько дней меняется в 2 раза, то НБУ в полном составе должен идти в пешее эротическое...
а если до этого "злочинна влада" держала его искусственно (беря кредиты и сливая их на межбанке), а потом бабло тупо закончилось? еще и эти самые кредиты возвращать надо? как тогда, а?
   
закон відмінять..
не дігнали то хоч зігрілись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія