Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джуллиани призвал арестовать Коломойского

У мене сьогодні субота, і я роблю те, що хочу. Я вже раз написала і повторювати більше не збираюсь - я піду з цього форуму лише після того, як Канада перестане давати фінансову і іншу допомогу Україні. Так що відвали, кацап.
Канада - это не ты, свынота, как и порося - не Украина. Дошло, калич господня?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Пук в том, шо ты тупо копипастишь херню, штабная крыска.  :lol:

Штабний щур - це ти, як і всі зепропагандони тут. Працюєте на розвал України і вже майже досягли мети  :X
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Канада - это не ты, свынота, как и порося - не Украина. Дошло, калич господня?

Перейшли на особистості, значить, по суті мої слова hit the soft spot :)
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

так что это получаеться марионетки хуйло поссорились
   
Мене приколює, коли зелене лошйо на форумі мекає, хто такий Джуліані і що він поширює приватні думки.

Ні, дебіли, він поширює коментарі, які базуються на інформації з відповідних органів.  Кожен чих і пук Коломи, його оточення, так само як гопника зе і його оточення, відомий відповідним органам у різних країнах світу і вони прекрасно знають, що вони собою представляють.

Тому і не приїдуть, щоб не замазатися в лайні і не зіпсувати репутацію.

А Лещенко сам визнав, що порушив американські закони і, сподіваюся, після повного розслідування понесе відповідне покарання:

Показати зображення...


Дядя Ваня, коли твою сраку викинуть з крісла, яке ти займаєш за наші податки ?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Що вивалювай? почитай сусідні теми.

правду!
   
Я так догадуюьс що Коломойський думає що правосуддя США так само залежить від телефонного права і коньюктури, як в Україні))))
   
Штабний щур - це ти, як і всі зепропагандони тут. Працюєте на розвал України і вже майже досягли мети  :X
Наш штаб - 73%, дура, прости господи. :facepalm:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Мене приколює, коли зелене лошйо на форумі мекає, хто такий Джуліані і що він поширює приватні думки.

Ні, дебіли, він поширює коментарі, які базуються на інформації з відповідних органів.  Кожен чих і пук Коломи, його оточення, так само як гопника зе і його оточення, відомий відповідним органам у різних країнах світу і вони прекрасно знають, що вони собою представляють.

Тому і не приїдуть, щоб не замазатися в лайні і не зіпсувати репутацію.

А Лещенко сам визнав, що порушив американські закони і, сподіваюся, після повного розслідування понесе відповідне покарання:

Показати зображення...
Епать какие мы нежные. А то что хуйло отравил боевым отравляющим веществом граждан Великобритании на территории Великобритании которая является союзником Штатов, а то что хуйло скупил на корню кучу партий в Европе, а то что хуйло поставили в зону конфликта ЗРК и сбил им гражданский самолёт (это кстати попадает под государственный терроризм ), а то что насрал на международные нормы и аннексировал часть суверенной страны и более того напал на эту страну.... Трампу не западло ему руку подавать?
 От уже двуличные твари (((((
   
Я за  :D
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Це ж була одна і основних претензій зельків до Порошенка " чому він не посадив ...." і жалі цилий список.

А чому такі заяви від США пішли тільки зараз, не замислювались?
   
І не виключено, що ці мандати урядові.
And everybody is supposed to drop down on their knees. Don't be ridiculous!
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Епать какие мы нежные. А то что хуйло отравил боевым отравляющим веществом граждан Великобритании на территории Великобритании которая является союзником Штатов, а то что хуйло скупил на корню кучу партий в Европе, а то что хуйло поставили в зону конфликта ЗРК и сбил им гражданский самолёт (это кстати попадает под государственный терроризм ), а то что насрал на международные нормы и аннексировал часть суверенной страны и более того напал на эту страну.... Трампу не западло ему руку подавать?
 От уже двуличные твари (((((

А чому ж ви тоді з ним торгуєте, розмовляєте його мовою і вибрали презом того, хто перед ним дупою крутив і готовий встати перед ним на коліна?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

правду!

Конкретизуй. Правда в тому, що ведеться розслідування і деякі факти уже встановлені, якщо ти про Леща.
   
Перейшли на особистості, значить, по суті мої слова hit the soft spot :)
Ты не особыстись. Ты - ХЗ шо, десятая реинкарнация свыни с канадским паспортом и кувиканьем - "сделайте мне красиво". :pooh_lol:  А вотфуй. Мы будем делать как НАМ надо, а не опудалам за большой соленой водой. :D
   
Я піду з цього форуму лише після того, як Канада перестане давати фінансову і іншу допомогу Україні. Так що відвали, кацап.
Ага. Майже повірив. Та сидітимеш ти доти тут поки тобі з ольгіно платити будуть.
   
Ты себе, квочка, объясни какого хера тут себя за секиль теребишь, а не делом на канадщине занимаешься.? Объясняет она нам. Тут таких недоношенных  - каждая чекушка. 
Розкувикалось порося, аж через океан слышно.
Асмодеевское говно полезло...
Ты с женой, тоже так разговариваешь?...
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

я піду з цього форуму лише після того, як Канада перестане давати фінансову і іншу допомогу Україні.


дуже патрiотично...

ну i навiщо ти на форумi? (риторичне запитання до модерiв).
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Наш штаб - 73%, дура, прости господи. :facepalm:

Так само як в 17-18 роках. Тільки тоді були комуністи, а тут зе. Я ж кажу, демократія не працює в деяких країнах.
   
Ага. Майже повірив. Та сидітимеш ти доти тут поки тобі з ольгіно платити будуть.
Вам хоч молоко за вредность видают?
   
А чому ж ви тоді з ним торгуєте, розмовляєте його мовою і вибрали презом того, хто перед ним дупою крутив і готовий встати перед ним на коліна?

Дядя Ваня, ти коли припиниш на ФУПі розганяти свої п і дорські фантазії?
То "очко жим-жим" ,  то "дупою крутив і готовий встати перед ним на коліна".

Ти хочеш когось переконати , що ти жінка ?  (P)

Чиновник ти наш. Та ще й п і дарас..

Останнє редагування: 18 травня 2019 21:55:13 від Людас
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

А чому ж ви тоді з ним торгуєте, розмовляєте його мовою і вибрали презом того, хто перед ним дупою крутив і готовий встати перед ним на коліна?
Мы с ним воюем мадам. И мне насрать на мову, тех кого я хоронил разговаривали на русском, но это неипомешало им отдать долг и свою жизнь за Украину .
   
Мы будем делать как НАМ надо
))) это ты про косатую секту?
ню-ню...
   
Мы с ним воюем мадам. И мне насрать на мову, тех кого я хоронил разговаривали на русском, но это неипомешало им отдать долг и свою жизнь за Украину .

Та яка це мадам ?  (P)
Я тя умоляю. Товсте чиновничьє пузо з теплим заокеанським креслом за наші гроші.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ты не особыстись. Ты - ХЗ шо, десятая реинкарнация свыни с канадским паспортом и кувиканьем - "сделайте мне красиво". :pooh_lol:  А вотфуй. Мы будем делать как НАМ надо, а не опудалам за большой соленой водой. :D

ВАМ так і надо - розвалити країну і щоб бомби на куїів.

Ви, зелені хвойди, тільки і чекаєте приходу вашого справжнього короля - хуйло. Лягли і приготувалися  :X

Жаль тільки, що 25 відсотків потрапить у collateral damage і цвіт нації знову винищать, як при комуняках  :X
   
Бєня стане ізгоєм))
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Так само як в 17-18 роках. Тільки тоді були комуністи, а тут зе. Я ж кажу, демократія не працює в деяких країнах.
Это щас про Австрию, Испанию или Грецию ? Знаешь что корабли ВМС рф заправляли точнее дозапрваляли в Испании когда они шли к берегам Сирии . Там конечно демократия работает
   
Асмодеевское говно полезло...
Ты с женой, тоже так разговариваешь?...
БГГ порося захрюкало про политес.  Бесплатным советчикам - бесплатный абонемент нахер.
   
Конвульсиями зекомандят - удовлетворена !  (tu)
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Бєня стане ізгоєм))
Да и буй на него, это его проблемы пусть он их и решает
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ага. Майже повірив. Та сидітимеш ти доти тут поки тобі з ольгіно платити будуть.

Ольгінці обвинувачують патріотів у тому, що вони ольгінці. Старий прийомчик, але не працює. Це не я тут сиджу 24х7х365 і пишу під час робочого дня.
   
Конвульсиями зекомандят - удовлетворена !  (tu)

 :(

Я думав , Бяка, що жінці іншого треба.
   
ВАМ так і надо - розвалити країну і щоб бомби на куїів.

Ви, зелені хв**, тільки і чекаєте приходу вашого справжнього короля - хуйло. Лягли і приготувалися  :X

Жаль тільки, що 25 відсотків потрапить у collateral damage і цвіт нації знову винищать, як при комуняках  :X
Шо, мечтаешь о бомбах на Киев? дедушка в полицаях подвизался? Адинарот. :facepalm1:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Дядя Ваня, ти коли припиниш на ФУПі розганяти свої п і дорські фантазії?
То "очко жим-жим" ,  то "дупою крутив і готовий встати перед ним на коліна".

Ти хочеш когось переконати , що ти жінка ?  (P)

Чиновник ти наш. Та ще й п і дарас..

Твоя подружка Карофка - найматюкливіша істота, яку я взагалі зустріла на своєму життєвому шляху. Але ти ж не обвинувачуєш її у статевій брехні. Цікаво, чому?
   
О у президента Зеленского е прекрасна можливисть позбутися одного олігарха--здати його до США!
Він обіцяв боротьюу з олигархами --і тут така файна можливість!
Як думаете Володимир використуе її  ?

Якщо не скористається то це буде пряме і очевидне підтвердження того шо Зеленський є тільки ширмою для Коломойського
   
Та яка це мадам ?  (P)
Я тя умоляю. Товсте чиновничьє пузо з теплим заокеанським креслом за наші гроші.
можливо і так.
   
Та хай Володимир їм і Ахметова видасть або  посадить-- тоді вже двох олігархів Україна позбудеться
а ми всі аплодуватимо пану Володимиру!
Це буде справжним кінцем єри брехні!

+1
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Перейшли на особистості, значить, по суті мої слова hit the soft spot :)

А що ти хочеш, він же із команди Зе!, тобто прихильники певної політсили.

Це вже діагноз, подивися на інших місцевих прихильники певної політсили VVV_VVV та Кароффку, той самий стиль і словниковий запас.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Мы с ним воюем мадам. И мне насрать на мову, тех кого я хоронил разговаривали на русском, но это неипомешало им отдать долг и свою жизнь за Украину .

Брешеш, ольгінець. Твій новий през сам тряс членом перед хуйло у той час, як він вбивав наших захисників, зробив мільйони баксів в Росії, насміхався над українцями під час Майдану, робив огидні антиукраїнські ролики, коли хлопці клали життя на Донбасі.

ТИ і ТОБІ подібні вибрали презом це антиукраїнське ніщо. ЖЕРИ і OWN IT! винен тільки ТИ і ТОБІ подібні у всіх нещастях, які сталися і ще стануться з народом України.
   
Бесплатным советчикам - бесплатный абонемент нахер.
))) понятно...
жена, нафуй давно, послала...
пойди, брому выпей...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія