Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сюріалістично

Сюріалістично

Остані робочі наради в цьому році перед святами. Єдині хто радісно та щиро бажає Merry Christmas and Happy New Year, це індуси. Всі інші обмежуються Happy Holidays, в тому числі і я. Я не роблю ніяких висновків, але мені це здалось достатньо сюриалістично щоб відкрити тему.
   
Re: Сюріалістично

ну с новым ггодом понятно

а  с Крисмас они вкуриаают что это не хари кришна? :D
   
Re: Сюріалістично
N88

А що дивного?
Індруси досить емоційні і позитивні люди (ті що вибились до міжнародного спулкування).
Хоча є і противні типи, як і всюди.
   
Re: Сюріалістично

ну с новым ггодом понятно

а  с Крисмас они вкуриаают что это не хари кришна? :D

Вони все добре розуміють. Їм, як в більшості хіндуістам, легше поздоровити з Різдвом, бо їх ніхто потенційно не може докоряти в тому що вони просовують свої релігійні ввірюваня чи ображають чиїсь відчуття, в той час як для мене це має ризик образити інших не християн та атеїстів і тому краще скористатись нейтральним Happy Holidays.
   
Re: Сюріалістично

Остані робочі наради в цьому році перед святами. Єдині хто радісно та щиро бажає Merry Christmas and Happy New Year, це індуси. Всі інші обмежуються Happy Holidays, в тому числі і я. Я не роблю ніяких висновків, але мені це здалось достатньо сюриалістично щоб відкрити тему.
-------------------------------------------------
Через пару років будеш казати Аллах Акбар. І не поперхнешся.
   
Re: Сюріалістично

-------------------------------------------------
Через пару років будеш казати Аллах Акбар. І не поперхнешся.

Це не наші реалії.
   
Re: Сюріалістично

Це не наші реалії.
================================
Дай Боже!
   
Re: Сюріалістично

-------------------------------------------------
Через пару років будеш казати Аллах Акбар. І не поперхнешся.

там идет все к харе кришне с ханукой : :D
   
Re: Сюріалістично

Дожилися… американці бояться співробітникам «щасливого Різдва» побажати. Тьфу, блд
   
Re: Сюріалістично

в той час як для мене це має ризик образити інших не християн та атеїстів і тому краще скористатись нейтральним Happy Holida


а в чому тут образа?
ну,от якби мене хтось привітав з китайським новим роком(чи ще з чимось таким) - я б не образився , якось пох.
   
Re: Сюріалістично

цикаво
   
Re: Сюріалістично

всраку крістмас
та всєх святих - теж усраку (td)

від того шо святого ніколая кацапи замінили дідморозом всі тіке виграли - відрубали вірунство, а дєтмароса незробили камуністом. норм фігура.
Нехай замість ніколая діткам приносять подаркі якісь ельфи чи гаріпоттери.
а ісуса з його крістмасом - всраку.
   
Re: Сюріалістично

Дожилися… американці бояться співробітникам «щасливого Різдва» побажати. Тьфу, блд

особисто мені ШАЛЕНО ПРОТІВНО, коли до мене пи3дять: хрістос васкрєс! та іншу вірунську маячню.
Я відповідаю на це Аллаху Акбар! Чи Воїстіну здох!
Пішли віруни зі своїми вірунськими тродиціямі прямо усраку.
   
Re: Сюріалістично

Вони все добре розуміють. Їм, як в більшості хіндуістам, легше поздоровити з Різдвом, бо їх ніхто потенційно не може докоряти в тому що вони просовують свої релігійні ввірюваня чи ображають чиїсь відчуття, в той час як для мене це має ризик образити інших не християн та атеїстів і тому краще скористатись нейтральним Happy Holidays.
просто скажи : I don’t have balls, і не мучся…
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія