Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єгипет - всьо

Єгипет - всьо

5 років нормального відпочинку скінчились

Президенты России и Египта Владимир хуйло и Абдель Фаттах ас-Сиси договорились возобновить чартерные авиарейсы на египетские курорты, в частности, в Хургаду и Шарм-эль-Шейх. Об этом говорится в сообщении на сайте президента Египта. Пресс-секретарь российского президента Дмитрий Песков подтвердил эту информацию.

UPD МОСКВА, 23 апреля. /ТАСС/. Российские туроператоры смогут запустить чартеры на курорты Египта через 7-14 дней после возобновления авиасообщения, сообщила ТАСС исполнительный директор Ассоциации туроператоров России (АТОР) Майя Ломидзе.

"Пока дата не объявлена. С даты - через 7-14 дней", - сказала Ломидзе.
   
Re: Єгипет - всьо

Суко....а если тур уже наполовину проплачен - цена на него может подняться ?
   
Re: Єгипет - всьо

Суко....а если тур уже наполовину проплачен - цена на него может подняться ?
читай договір
але ціни тепер виростуть, бо кацапи ломануться
   
Re: Єгипет - всьо

Суко....а если тур уже наполовину проплачен - цена на него может подняться ?
Нет...
Вы его уже забронировали по старой цене....
Кстати не обязательно платить 50%  заранее можно не больше 20% а всю оставшуюся сумму внести за 2 недели до отлёта.

П.С
Кстати согласен..сейчас Египет резко подорожает .
   
Re: Єгипет - всьо

читай договір
але ціни тепер виростуть, бо кацапи ломануться

 :X
Якось мене кумарить відпочивати в Єгі по ціні нормальної Туреччини....
   
Re: Єгипет - всьо

обмен на Турцию
   
Re: Єгипет - всьо

Відпочинок в Туреччині в обмін на байрактари. Вважаю норм тема, тим більше, що русні немає.  :K
   
Re: Єгипет - всьо

свиньи, снова будут ссать на рыб, и рыграть в бассейны (((
   
Re: Єгипет - всьо

Не думаю,що єгиптяни сильно засмутяться заміні українців на кацапів,бо Хуйла тут багато хто обожнює
   
Re: Єгипет - всьо

Не думаю,що єгиптяни сильно засмутяться заміні українців на кацапів,бо Хуйла тут багато хто обожнює
та і насправді їм треба трохи кацапського бабла - ремонти поробити
за 5 років українці з європейцями і білорусами не вивозили, все занепадало
   
Re: Єгипет - всьо

та і насправді їм треба трохи кацапського бабла - ремонти поробити
за 5 років українці з європейцями і білорусами не вивозили, все занепадало

Тут погоджусь.особливо по Шарму це добре видно
Україна+РБ-це 50 млн.Кацапи-140 млн.різниця очевидна
   
Re: Єгипет - всьо

Не думаю,що єгиптяни сильно засмутяться заміні українців на кацапів,бо Хуйла тут багато хто обожнює
Им покуй на твоего богоносного хуйла им самое главное шоб туристы были.

П С
Завтра опять самолёт с кацапами взорвут , а взорвут по любому.
   
Re: Єгипет - всьо

та і насправді їм треба трохи кацапського бабла - ремонти поробити
за 5 років українці з європейцями і білорусами не вивозили, все занепадало
если санкции ударят ещё больше по кацапикам, то похер сколько их там ..поток упадет резко
   
Re: Єгипет - всьо

если санкции ударят ещё больше по кацапикам, то похер сколько их там ..поток упадет резко
та ну, єгипет це найбюджетніший відпочинок
дешевше кримнашу і краснодарського краю. і сезон довше - рахуй жовтень по травень
   
Re: Єгипет - всьо

Вот это поднасрали...Ну что ж... Будет продолжение войны,на Синае, если кацапам не понравятся украинские флаги на балконах отелей.
   
Re: Єгипет - всьо

Треба на кінець жовтня дивитись Туніс, а саме Джербу, як у старі добрі часи.
Куди ще дітей на канікули везти?
   
Re: Єгипет - всьо

Треба на кінець жовтня дивитись Туніс, а саме Джербу, як у старі добрі часи.
Куди ще дітей на канікули везти?
Нам Кіпр підходить в цей час
   
Re: Єгипет - всьо

Нам Кіпр підходить в цей час
Не холодно?
   
Re: Єгипет - всьо

Туди кацапам і дорога - до смердючих верблюдів, а нармальні курорти - для людей.
   
Re: Єгипет - всьо

Не холодно?
Вдень 23-25,ввечері 17-18. Море супер.Через короткий день на морі після обіда не посидиш але в загальному нам подобається.
   
Re: Єгипет - всьо

Нам Кіпр підходить в цей час
кіпр стрьомно
Місяць тому - прилітайте всі, для туристів ніякого локдауну, тільки тест
Три тижні тому - туристам виходити можна лише двічі на день по три години, інакше штраф і анальні кари
Сьогодні:
?s=21
   
Re: Єгипет - всьо

5 років нормального відпочинку скінчились

Президенты России и Египта Владимир хуйло и Абдель Фаттах ас-Сиси договорились возобновить чартерные авиарейсы на египетские курорты, в частности, в Хургаду и Шарм-эль-Шейх. Об этом говорится в сообщении на сайте президента Египта. Пресс-секретарь российского президента Дмитрий Песков подтвердил эту информацию.

UPD МОСКВА, 23 апреля. /ТАСС/. Российские туроператоры смогут запустить чартеры на курорты Египта через 7-14 дней после возобновления авиасообщения, сообщила ТАСС исполнительный директор Ассоциации туроператоров России (АТОР) Майя Ломидзе.

"Пока дата не объявлена. С даты - через 7-14 дней", - сказала Ломидзе.

Пох, я туди вже років 10 не їздяю, то нехай фупівські алігархіні переживають, це їх напрямки  8-)
   
Re: Єгипет - всьо

Суко....а если тур уже наполовину проплачен - цена на него может подняться ?

 :lol:  я так і знала )
   
Re: Єгипет - всьо

Нет...
Вы его уже забронировали по старой цене....
Кстати не обязательно платить 50%  заранее можно не больше 20% а всю оставшуюся сумму внести за 2 недели до отлёта.

П.С
Кстати согласен..сейчас Египет резко подорожает .


Люблю таке читати )) умови бронювання можуть бути різними, вони прописані в договорі, краще читати його , а не "знатоків" форумних  ;)
   
Re: Єгипет - всьо

Пох, я туди вже років 10 не їздяю, то нехай фупівські алігархіні переживають, це їх напрямки  8-)

У багатьох фупівців доходи досить скромні.
   
Re: Єгипет - всьо

У багатьох фупівців доходи досить скромні.

Так я про тих що "свєчнимі заводікамі" вихваляються  ;)
Є ще світу крім Єгипту і на скромні доходи, он Джербу вже згадували, там і пляж, і ферма крокодилів, на якісь острова ще возять

Я нічого не маю проти Єгипту та Туреччини, але росіяни їх так засрали  :(
   
Re: Єгипет - всьо

:lol:  я так і знала )
так тиждень єбіпту значно дешевше тижня кіріловки чи не дай бог затоки
   
Re: Єгипет - всьо

та ну, єгипет це найбюджетніший відпочинок
дешевше кримнашу і краснодарського краю. і сезон довше - (x) жовтень по травень

Возможно. Но я отдыхал в Гранд Ротане Шарма и в Паломе  Кемера последние годы. Предпочтение отнозначно в пользу Гранд Ротаны.
Хотя стоимость приблизительно одинакова.
   
Re: Єгипет - всьо

Турція наш. Але Єгипет мені не сподобався, бо єгіптяни хитрозроблені одного разу на 100 євро мене обманули. Там рослинності мінімум. Усюди на тобі хочуть заробити більше. Вимагають чайові. Тому це не для мене.
   
Re: Єгипет - всьо

так тиждень єбіпту значно дешевше тижня кіріловки чи не дай бог затоки

Все відносно, є зараз кажуть непогані готельчики навіть з анімацією і в нас
Але ж мова трохи про інше )) нєкоториє тут пальці гнули на форумі про свої неабиякі статки, всіх хто не за кнуря обзивали ніщебродами  B-)  не будемо показувати пальцем хто ))

П.с. взагалі погоджусь, єбіпєтськім курортам тре трохи кацапських грошей , нехай заллють
   
Re: Єгипет - всьо

Турція наш. Але Єгипет мені не сподобався, бо єгіптяни хитрозроблені одного разу на 100 євро мене обманули. Там рослинності мінімум. Усюди на тобі хочуть заробити більше. Вимагають чайові. Тому це не для мене.
В турків все те ж, тільки зелені більше, розпаскудили їх за стільки років
Якщо вже зовсім по правді, то надурити можуть скрізь, а в Іспанії ще й обікрасти в три секунди  :)
   
Re: Єгипет - всьо

Президенты России и Египта Владимир хуйло и Абдель Фаттах ас-Сиси договорились возобновить чартерные авиарейсы на египетские курорты
Это на что намек? Что россиянам Турцию не откроют?
Ага, дурень думкой богатеет :gigi:
   
Re: Єгипет - всьо

Турція наш. Але Єгипет мені не сподобався, бо єгіптяни хитрозроблені одного разу на 100 євро мене обманули. Там рослинності мінімум. Усюди на тобі хочуть заробити більше. Вимагають чайові. Тому це не для мене.

Увы. Но в Египте есть Красное море. А оно одно из лучших в мире по возможности прямо из отеля выйти и поплавать вдоль живописных рифов среди красивейших рыбок.
   
Re: Єгипет - всьо

В турків все те ж, тільки зелені більше, розпаскудили їх за стільки років
Якщо вже зовсім по правді, то надурити можуть скрізь, а в Іспанії ще й обікрасти в три секунди  :)
В Європі все було гуд. Хочу до Європи. У Єгипті навязували екскусрії а потім возили автобусом до крамниць. І в одній з них мені завищили ціну і я отямилася лише в автобусі і зрозуміла що переплатила. З того часу вирішила більше ані ногою.
   
Re: Єгипет - всьо

Джербу вже згадували, там і пляж, і ферма крокодилів, на якісь острова ще возять
Навпроти Джерби, на материку, є таке місце - Зарсіс, там бомбезне море і пляж.
Але чи будуть рейси на Джербу, питання.
Може каци в Єгипті до Марса Алам ще не долетять?
   
Re: Єгипет - всьо

В Європі все було гуд. Хочу до Європи. У Єгипті навязували екскусрії а потім возили автобусом до крамниць. І в одній з них мені завищили ціну і я отямилася лише в автобусі і зрозуміла що переплатила. З того часу вирішила більше ані ногою.

Нахабство гідів в останні роки просто зашкалює, а скільки народу з тестами надурили , але таке мочать і турки
Он Чорногорія тести відмінила  :)


Чудова новина! Чорногорія скасує усі обмеження на подорожі, у тому числі ПЛР-тест, для українських громадян на період туристичного сезону 2021 року. Про це на своєму твіттері написав Міністр фінансів та соціального забезпечення Чорногорії Мілойко Спаіч.

“З радістю повідомляємо вам, що для відвідування Чорногорії в туристичний сезон 2021, для громадян рф, Республіки Білорусь, України та Північної Македонії будуть зняті всі обмежувальні заходи, в тому числі ПЛР тестування.”, – написав міністр.

Згодом в коментарях Мілойко Спаіч додав, що туристичний сезон в Чорногорії стартує на наступному тижні.
   
Re: Єгипет - всьо

Навпроти Джерби, на материку, є таке місце - Зарсіс, там бомбезне море і пляж.
Але чи будуть рейси на Джербу, питання.
Може каци в Єгипті до Марса Алам ще не долетять?

Зараз погуглю ) якщо в планах були то інтернет підкаже  ;) мені здається чи там був якийсь транспорт крім літака з материка на Джербу ? Давненько я літала  8-)
Може , час покаже , але вони ж як саранча
   
Re: Єгипет - всьо

Нахабство гідів в останні роки просто зашкалює, а скільки народу з тестами надурили , але таке мочать і турки
Он Чорногорія тести відмінила  :)


Чудова новина! Чорногорія скасує усі обмеження на подорожі, у тому числі ПЛР-тест, для українських громадян на період туристичного сезону 2021 року. Про це на своєму твіттері написав Міністр фінансів та соціального забезпечення Чорногорії Мілойко Спаіч.

“З радістю повідомляємо вам, що для відвідування Чорногорії в туристичний сезон 2021, для громадян рф, Республіки Білорусь, України та Північної Македонії будуть зняті всі обмежувальні заходи, в тому числі ПЛР тестування.”, – написав міністр.

Згодом в коментарях Мілойко Спаіч додав, що туристичний сезон в Чорногорії стартує на наступному тижні.
Чорногорія крута. Люблю
   
Re: Єгипет - всьо

єбібєт - дуже красивий акваріум, з безліччю чудових різнокольорових рибок, в якому можна безпечно попірнати.
практично нема отруйних медуз, які дуже-дуже боляче обпікають.
акули ситі, довольні в них їбала, вдень не атакують. і взагалі не агресивні - чорно-біло-плавникові, тигрові, лисиці.
дофіга скатів, мант, орликів, мурен, яких побачити ще десь так концентровано дуже важко.

але з точки зору пісочного пляжу та теплого ласкавого моря порівнювати єбіпєт з турцією-грецією неможливо.
якщо не пре пірнати, а хочеццця просто полежати на пляжіі та поплавати в тепленькому морячку, то ніяких єбіптів - дві-три години літаком і вуаля - турція-греція, чудові пляжі та ніяких коралів під ногами.
а якщо є час та натхнення потільопатися добу по літаках-аеропортах - тоді ще індонезія-мальдіви-кариби
   
Re: Єгипет - всьо

Згодом в коментарях Мілойко Спаіч додав, що туристичний сезон в Чорногорії стартує на наступному тижні.

для кацпів теж..стартує
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія