Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1С ФСЕ!

Re: 1С ФСЕ!

У мене не вводили. Переносили програмно. Що ми робили не так ?  :)
все так
у мене просто живий наявний приклад. Наші клієнти. Вже колишні.

   
Re: 1С ФСЕ!

Кацапам того  сала до 10% від об'ємів їхнього сала.
Нам проблем відносно більше, але то ті самі, які виникають під час війни.
Тут проблема вибору: капітулювати перед агресором, чи боротись за свободу і незалежність.

Звісно боротися!
Шляхом введення санкцій проти своїх громадян!
Чим гірше буде нашим громадянам тим швидше ворог здасться!
Якщо заборонити українцям користуватися продуктами 1с, то ворог в паніці втече.
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Звісно !
Оце думаю, навіщо в свій час довелось хакнути БД кількох відомих програм. Он розумні люди не паряться.

Пясніть, що ви розумієте під терміном "ханкути" - зламати? І яким боком це подія до ведення обліку в 1С?
Мусили знищити інфу в 1С, чи навпаки вкрасти цю інфу?

У нас був крутий клієнт, який укладав з нами договір супроводу що півроку. В якийсь момент вони почали впроваджувати SAP R3. і нам повідомили,  це остання угода до 1 линя, бо з 1 липня вони переходять на  R3.
В червні угоду подовжили до кінці року, а потім почали укладати щороку на весь рік одразу.
Виявилось, що існування системи ведення обліку в 1С і вартість витрат на наші послуги - то дуже вигідно як витрати на систему підготовки даних для АВТОМАТИЧНОГО введення їх в потрібному форматі в R3. Обробки переносу наші специ швидко написали.
1С виявилася значно  гнучкішою і оперативнішою в реагуванні на зміни. Отак замість конкуренції утворився симбіоз програмних продуктів, які всі вважають конкурентами.
Втім, якщо у замовника від початку немає обліку в 1С, то цей випадок не попадає під мій приклад.
Були і інші випадки щодо симбіозу, але ми згорнули діяльність за віком і деякими іншими обставинами (Мазуру прєвєд! )
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Звісно боротися!
Шляхом введення санкцій проти своїх громадян!
Чим гірше буде нашим громадянам тим швидше ворог здасться!
Якщо заборонити українцям користуватися продуктами 1с, то ворог в паніці втече.
Про таке вже писали: заборонити автомат калашніка, а стріляти з тих автоматів, які нам колись продасть Америка!  :tease:
   
Re: 1С ФСЕ!

Пясніть, що ви розумієте під терміном "ханкути" - зламати? І яким боком це подія до ведення обліку в 1С?
Мусили знищити інфу в 1С, чи навпаки вкрасти цю інфу?
з 1с ще переходити не доводилось.
але відчуваю, що скоро доведеться )
   
Re: 1С ФСЕ!

Про таке вже писали: заборонити автомат калашніка, а стріляти з тих автоматів, які нам колись продасть Америка!  :tease:

Так, я теж писав, в тому числі.
Іноді складається враження що я живу у величезному дитячому садочку.
Де діти звинувачують  і забороняють лозину , а не того хто цією лозиную шмагає їх по сраці. :(
   
Re: 1С ФСЕ!

у нас вся фірма на 1с.....
хоча 1с глюкава якась. пакети довго до сервака доходять... :D
   
Re: 1С ФСЕ!

   
Re: 1С ФСЕ!

Показати зображення...

немає такої компанії.
Є "1С".

Ван Сі.
Я думаю через сі-подібну мову програмування.
   
Re: 1С ФСЕ!



Как-то раз партнеры из Германии приехали к нам в офис, показывали им все,рассказывали, в т.ч. ходили в отдел к бухам. Потом их главный в курилке неуверенно так спрашивает у меня по английски:

— Майкл, а что у это у вас за программа такая для бухгалтерии "Odin's ass"?

Теперь иначе как жопой Одина 1C у нас не называют.
   
Re: 1С ФСЕ!

Цікаво на скільки безпечно користуватися програмними продуктами свого ворога.
Ось завтра хуйла перемкнуло, він дав команду ФСБ поставити раком весь бізнес в Україні.
ФСБ нагинає контору 1С випустити патч під видом оновлення, який в час Ч прибиває всі данні користувачів і блокує роботу програми.
А ще можна можна в той патч вбудувати вірусів і троянів, які воопще нахер все повидяляють, а цінну інформацію зіллють в ФСБ.
Ото, б***ь, буде весело.  :K
   
Re: 1С ФСЕ!

Цікаво на скільки безпечно користуватися програмними продуктами свого ворога.
Ось завтра хуйла перемкнуло, він дав команду ФСБ поставити раком весь бізнес в Україні.
ФСБ нагинає контору 1С випустити патч під видом оновлення, який в час Ч прибиває всі данні користувачів і блокує роботу програми.
А ще можна можна в той патч вбудувати вірусів і троянів, які воопще нахер все повидяляють, а цінну інформацію зіллють в ФСБ.
Ото, б***ь, буде весело.  :K
Не страждайте на параною.
   
Re: 1С ФСЕ!

Не страждайте на параною.
після анексії криму, збиття авіаланера і російських БТГ н адонбасі - це не параноя, а версія з високим ступенем достовірності.
   
Re: 1С ФСЕ!

після анексії криму, збиття авіаланера і російських БТГ н адонбасі - це не параноя, а версія з високим ступенем достовірності.

+
   
Re: 1С ФСЕ!

Не страждайте на параною.
Те саме казали в свій час тим, коли хтось припускав що кацапи на нас нападуть та відіжмуть Крим, обгрунтовуючи необхідність вступу в НАТО.

Останнє редагування: 18 травня 2017 21:38:26 від Аналитик
   
Re: 1С ФСЕ!

Те саме казали в свій час тим, коли хтось припускав що кацапи на нас нападуть та відіжмуть Крим, обгрунтовуючи необхідність вступу в НАТО.

При чому тут це ?
Вашу інформацію ніхто нікуди не зіллє, якщо у вас достатньо кваліфіковано зроблений захист вашої локальної мережі. Віруси і трояни легко виявляються антивірусами. Крім того потрібно розуміти, що якщо в платформі 1с будуть вивлені будь-які закладки, то це означатиме кінець бізнесу 1с не тільки в Україні і в інших країнах, де використовується 1с. Тому що платформа одна для всіх. От тепер подумайте: воно потрібно 1с ?
   
Re: 1С ФСЕ!

При чому тут це ?
Вашу інформацію ніхто нікуди не зіллє, якщо у вас достатньо кваліфіковано зроблений захист вашої локальної мережі. Віруси і трояни легко виявляються антивірусами. Крім того потрібно розуміти, що якщо в платформі 1с будуть вивлені будь-які закладки, то це означатиме кінець бізнесу 1с не тільки в Україні і в інших країнах, де використовується 1с. Тому що платформа одна для всіх. От тепер подумайте: воно потрібно 1с ?

1с це не вирішує. Це вирішує ФСБ та цар

   
Re: 1С ФСЕ!

При чому тут це ?
Вашу інформацію ніхто нікуди не зіллє, якщо у вас достатньо кваліфіковано зроблений захист вашої локальної мережі.
а якщо не зроблений? а таких підприємств - 99% від усіх в україні.


Цитувати
От тепер подумайте: воно потрібно 1с ?
воно і яндексу не поотрібно було.
і ВК.
але  їх не питали.

   
Re: 1С ФСЕ!

а якщо не зроблений? а таких підприємств - 99% від усіх в україні.


воно і яндексу не поотрібно було.
і ВК.
але  їх не питали.
А "якщо бабі те, що в діда, то не хидила б до сусіда".   :gigi:
Задам питання по іншому: а що заважає вставити такі закладки в інші продукти ? Якщо ви не захищаєте свою мережу, то там "прохідний двір" може влаштувати будь-хто.
І ризики від 1с тут далеко не на першому місці, і навіть не на десятому.



Останнє редагування: 18 травня 2017 23:33:36 від Влад
   
Re: 1С ФСЕ!

А якщо "бабі те що в діда, то не хидила б до сусіда".   :gigi:
Задам питання по іншому: а що заважає вставити такі закладки в інші продукти ? Якщо ви не захищаєте свою мережу, то там "прохідний двір" може влаштувати будь-хто.
ніщо не заважає.
але попалили по серйозному на цім тільки росіян і мікрософт віндузу останніх версій.

ще, здається буш шкандаль з LG то компанія довго і нудно перепрошувала.

   
Re: 1С ФСЕ!


І ризики від 1с тут далеко не на першому місці, і навіть не на десятому.

згоден.
ризик від касперсьогоб майлру,   вк - це навть не ризики, а факти.
   
Re: 1С ФСЕ!

ніщо не заважає.
але попалили по серйозному на цім тільки росіян і мікрософт віндузу останніх версій.

ще, здається буш шкандаль з LG то компанія довго і нудно перепрошувала.
Ну так ставте 1с під Linux. Там взагалі можете закрити їй все і вся. І сервер, і клієнт 1с під Linux є.
   
Re: 1С ФСЕ!

При чому тут це ?
Вашу інформацію ніхто нікуди не зіллє, якщо у вас достатньо кваліфіковано зроблений захист вашої локальної мережі. Віруси і трояни легко виявляються антивірусами. Крім того потрібно розуміти, що якщо в платформі 1с будуть вивлені будь-які закладки, то це означатиме кінець бізнесу 1с не тільки в Україні і в інших країнах, де використовується 1с. Тому що платформа одна для всіх. От тепер подумайте: воно потрібно 1с ?
Запам'ятай, ніколи у кацапів бізнес не був тільки бізнесом.
В першу чергу політика і тільки потім бізнес.
Хуйло скаже використати 1С як носій для хакерської атаки, і його використають не моргнувши оком.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну так ставте 1с під Linux. Там взагалі можете закрити їй все і вся. І сервер, і клієнт 1с під Linux є.
рік тому хотів  - не запрпонували нічого робочого.(не знали чи не хотіли ?)
 через 1с тримаю окремий сервак з він сервер 2003. тільки під неї.
   
Re: 1С ФСЕ!

рік тому хотів  - не запрпонували нічого робочого.(не знали чи не хотіли ?)
 через 1с тримаю окремий сервак з він сервер 2003. тільки під неї.
1с 8.3 і серверна частина, і клієнт чудово працюють під Linux. Перевіряв особисто.
   
Re: 1С ФСЕ!

Цікаво на скільки безпечно користуватися програмними продуктами свого ворога.
Ось завтра хуйла перемкнуло, він дав команду ФСБ поставити раком весь бізнес в Україні.
ФСБ нагинає контору 1С випустити патч під видом оновлення, який в час Ч прибиває всі данні користувачів і блокує роботу програми.
А ще можна можна в той патч вбудувати вірусів і троянів, які воопще нахер все повидяляють, а цінну інформацію зіллють в ФСБ.
Ото, б***ь, буде весело.  :K
Мтса та київстара їм замало? Їм ваши мутки  із фопчіками потрібні ага!! :laugh:
   
Re: 1С ФСЕ!

1с 8.3 і серверна частина, і клієнт чудово працюють під Linux. Перевіряв особисто.
дякую.
спаде хвиля ажіотажу - подивлюся.
   
Re: 1С ФСЕ!

дякую.
спаде хвиля ажіотажу - подивлюся.
Тільки бери останні релізи платформи.
   
Re: 1С ФСЕ!

Тільки бери останні релізи платформи.
угу, дякую.
 та я не спішитиму. все одно перехід, якщо робитиму - з нового року.
   
Re: 1С ФСЕ!

Запам'ятай, ніколи у кацапів бізнес не був тільки бізнесом.
В першу чергу політика і тільки потім бізнес.
Хуйло скаже використати 1С як носій для хакерської атаки, і його використають не моргнувши оком.

Одне питання: ви програміст ? Чи може системний адміністратор ?

Тепер, що до ваших зауважень.
1) 1с не вимагає прав root-a не під лінуксом, ні прав адміністратора під Windows. Став її під правами користувача і можеш обрізати їй права до мінімуму. До речі, так радять робити самі розробники.
2) Щодо витоку інформації: В мене база займає декілька гігабайт. Створення резервної копії бази займая більше години. Невже буде непомітно, що такий об'єм інформаціїї кудись зливається ?
3) Ви пробували зробити консолідацію інформації хоча б з двох різних баз з різною структурою ? Якщо пробували, то тоді б у вас не виникало питань, про вибіркову передачу інформації. Тому що розібратися в тому, що саме потрібно передавати сторонньому буде розыбратися дуже важко.
   
Re: 1С ФСЕ!

Одне питання: ви програміст ? Чи може системний адміністратор ?

Тепер, що до ваших зауважень.
1) 1с не вимагає прав root-a не під лінуксом, ні прав адміністратора під Windows. Став її під правами користувача і можеш обрізати їй права до мінімуму. До речі, так радять робити самі розробники.
2) Щодо витоку інформації: В мене база займає декілька гігабайт. Створення резервної копії бази займая більше години. Невже буде непомітно, що такий об'єм інформаціїї кудись зливається ?
3) Ви пробували зробити консолідацію інформації хоча б з двох різних баз з різною структурою ? Якщо пробували, то тоді б у вас не виникало питань, про вибіркову передачу інформації. Тому що розібратися в тому, що саме потрібно передавати сторонньому буде розыбратися дуже важко.
Та зрозуміло, що виправдати можна все, щоб продовжувати далі користуватися кацапським лайном, і башляти за то кацапам гроші.
Бо тобі так зручно, ти так звик, навіщо себе зайве напрягати, виходити з зони комфорту.
Нехай інші сидять в сирих окопах під обстрілами кацапських мінометів, нехай переселенці микаються по арендованим хатам.
А я буду верещати коли мене призовуть в АТО і буду продовжувати спонсорувати ворога, бо мені так зручно.
   
Re: 1С ФСЕ!

Та зрозуміло, що виправдати можна все, щоб продовжувати далі користуватися кацапським лайном, і башляти за то кацапам гроші.
Бо тобі так зручно, ти так звик, навіщо себе зайве напрягати, виходити з зони комфорту.
Нехай інші сидять в сирих окопах під обстрілами кацапських мінометів, нехай переселенці микаються по арендованим хатам.
А я буду верещати коли мене призовуть в АТО і буду продовжувати спонсорувати ворога, бо мені так зручно.
гасла -це чудово, особливо коли далекий від теми.
   
Re: 1С ФСЕ!

Одне питання: ви програміст ? Чи може системний адміністратор ?

Тепер, що до ваших зауважень.
1) 1с не вимагає прав root-a не під лінуксом, ні прав адміністратора під Windows. Став її під правами користувача і можеш обрізати їй права до мінімуму. До речі, так радять робити самі розробники.
2) Щодо витоку інформації: В мене база займає декілька гігабайт. Створення резервної копії бази займая більше години. Невже буде непомітно, що такий об'єм інформаціїї кудись зливається ?
3) Ви пробували зробити консолідацію інформації хоча б з двох різних баз з різною структурою ? Якщо пробували, то тоді б у вас не виникало питань, про вибіркову передачу інформації. Тому що розібратися в тому, що саме потрібно передавати сторонньому буде розыбратися дуже важко.

Миротворець додає 2 нові світлини.
22 год ·

ПОГОВОРИМ О БЕЗОПАСНОСТИ ПРОДУКТА "1С"
В последнее время в обществе "не на жизнь, а на смерть" развернулась дискусия в отношении российского программного продукта для бухгалтерского учета "1С" на который в свое времю, как на иглу, была подсажена практически вся экономика Украины.
В Центре "Миротворец" внимательно отслеживали эти дискуссии, но не вмешивались.
В какой-то момент мы подумали: а не пощупать ли нам этого "зверя"?
Пощупали. Причем с пользой для дела. А было так.
Есть на россии террористическая организация под названием СДД (союз добровольцев Донбасса), возглавляемая российским террористом по фамилии Бородай и финансируемая приближеннымми к Кремлю организациями.
Так случилось, что к нам поступила информация о том, что эта террористическая организация, для бухгалтерской отчетности (о делах своих грязных), как раз использует программный продукт "1С". А почему бы и нет? - подумали мы и...
Прикиньте, они в Москве сидят, а мы находимся в Киеве. И вот, через 3 дня вся их бухгалтерская отчетность оказалась в наших руках. Забрали мы ее с облачного хранилища.

Наша позиция в отношении российских программных продуктов была и остается следующей: НЕТ! МАКСИМАЛЬНО ВОЗМОЖНЫЙ ОТКАЗ ОТ ИХ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ от их использования во всех сферах деятельности в Украине.
Безопасность страны и ее экономики определяется наиболее уязвимым ее звеном.
"1С" в экономике Украины является одним из этих звеньев.
Скачать базу бухгалтерской отчетности российской террористической организации СДД в 1С
и "читалку" для нее можно здесь: https://ordilo.org/wp-content/uploads/2017/05/SDD.zip



Останнє редагування: 19 травня 2017 10:23:35 від g_smit
   
Re: 1С ФСЕ!

гасла -це чудово, особливо коли далекий від теми.
знаємо ми цю тему, ніфуя там воєнного нему.
переніс залишки по рахункам, можна навіть руками, кілька днів роботи для середньго підприємства, і можеш починати роботу в іншій програмі.
нема бажання, є бажання продовжувати спонсорувати ворога, ось що я бачу.
   
Re: 1С ФСЕ!

Та зрозуміло, що виправдати можна все, щоб продовжувати далі користуватися кацапським лайном, і башляти за то кацапам гроші.
Бо тобі так зручно, ти так звик, навіщо себе зайве напрягати, виходити з зони комфорту.
Нехай інші сидять в сирих окопах під обстрілами кацапських мінометів, нехай переселенці микаються по арендованим хатам.
А я буду верещати коли мене призовуть в АТО і буду продовжувати спонсорувати ворога, бо мені так зручно.
Опять за рибу гроші. Гроші кацапам забашляні це 2014 році. Викуплені виключні права на 1с в Україні. Більше коштів не перераховується. Конфігурації пишуться в Україні.
Гроші від продажу платформи 1с йдуть українській компанії, сервери ліцензування знаходяться в Україні, податки платяться в Україні, гроші в Россію не перераховуються. Що тобі не так ?


Останнє редагування: 19 травня 2017 10:30:40 від Влад
   
Re: 1С ФСЕ!

Опять за рибу гроші. Гроші кацапам забашляні це 2014 році. Викуплені виключні права на 1с в Україні. Більше коштів не перераховується. Конфігурації пишуться в Україні. Що тобі не так ?
Хто викупив? Дочірня конторка 1С? Любому дурню зрозуміло хто реально цим володіє.
І що таке виключні права? Виключні права на що? Не треба нам пудрити мізки.
   
Re: 1С ФСЕ!

знаємо ми цю тему, ніфуя там воєнного нему.
переніс залишки по рахункам, можна навіть руками, кілька днів роботи для середньго підприємства, і можеш починати роботу в іншій програмі.
нема бажання, є бажання продовжувати спонсорувати ворога, ось що я бачу.
куди переносити?
хто буде переносити?
обмін цього "куди" з оперативною базою хто запровадить?
навчання персоналу скільки триватиме?
підтримка цього "куди" скільки коштує?
скільки те "куди" коштує?
скільки коштує його супроводження та модернізація?
і ще 100 питань


і найголовніше- навіщо? я за оновлення не сплачую, колись давно прибдали платформу-все, всі конфигурації не типові, займався власний відділ, зараз аутсорс.

   
Re: 1С ФСЕ!

Хто викупив? Дочірня конторка 1С? Любому дурню зрозуміло хто реально цим володіє.
І що таке виключні права? Виключні права на що? Не треба нам пудрити мізки.
Тоді почитай, що таке виключні права, а тоді поговоримо. А мізки пудриш як раз ти.
   
Re: 1С ФСЕ!

Миротворець додає 2 нові світлини.
22 год ·

ПОГОВОРИМ О БЕЗОПАСНОСТИ ПРОДУКТА "1С"
В последнее время в обществе "не на жизнь, а на смерть" развернулась дискусия в отношении российского программного продукта для бухгалтерского учета "1С" на который в свое времю, как на иглу, была подсажена практически вся экономика Украины.
В Центре "Миротворец" внимательно отслеживали эти дискуссии, но не вмешивались.
В какой-то момент мы подумали: а не пощупать ли нам этого "зверя"?
Пощупали. Причем с пользой для дела. А было так.
Есть на россии террористическая организация под названием СДД (союз добровольцев Донбасса), возглавляемая российским террористом по фамилии Бородай и финансируемая приближеннымми к Кремлю организациями.
Так случилось, что к нам поступила информация о том, что эта террористическая организация, для бухгалтерской отчетности (о делах своих грязных), как раз использует программный продукт "1С". А почему бы и нет? - подумали мы и...
Прикиньте, они в Москве сидят, а мы находимся в Киеве. И вот, через 3 дня вся их бухгалтерская отчетность оказалась в наших руках. Забрали мы ее с облачного хранилища.

Наша позиция в отношении российских программных продуктов была и остается следующей: НЕТ! МАКСИМАЛЬНО ВОЗМОЖНЫЙ ОТКАЗ ОТ ИХ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ от их использования во всех сферах деятельности в Украине.
Безопасность страны и ее экономики определяется наиболее уязвимым ее звеном.
"1С" в экономике Украины является одним из этих звеньев.
Скачать базу бухгалтерской отчетности российской террористической организации СДД в 1С
и "читалку" для нее можно здесь: https://ordilo.org/wp-content/uploads/2017/05/SDD.zip

  Так любую инфу можно с облака снять. Причем тут 1с?
   
Re: 1С ФСЕ!

куди переносити?
хто буде переносити?
обмін цього "куди" з оперативною базою хто запровадить?
навчання персоналу скільки триватиме?
підтримка цього "куди" скільки коштує?
скільки те "куди" коштує?
скільки коштує його супроводження та модернізація?
і ще 100 питань


і найголовніше- навіщо? я за оновлення не сплачую, колись давно прибдали платформу-все, всі конфигурації не типові, займався власний відділ, зараз аутсорс.

Ніхто паритися з цим і не буде.
Бюджет розпиляє кілька мільйонів при  переході на український криворукий аналог.
Та й все по тому.
Але манюпас буде щасливий - перемога! :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія