Політичний ФОРУМ

Клуб ФУП => Тема розпочата: Potato від 7 лютого 2021 00:35:38

Назва: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: Potato від 7 лютого 2021 00:35:38
Російські ЗМІ, пов'язані з Кремлем, проводять інформаційну кампанію в країнах Латинської Америки та Східної Європи, направлену на дискредитацію американських вакцин від коронавірусу Moderna i Pfizer і просування російської вакцини Sputnik V.

Джерело: The New York Times із посиланням на дослідників та представників Держдепартаменту США

Деталі: Зокрема, йдеться про іспаномовні акаунти Russia Today і Sputnik, двох контрольованих російським урядом ЗМІ, у Twitter і Facebook.

Російська кампанія зосереджена на країнах Латинської Америки, включаючи Мексику, яка цього тижня підписала угоду про придбання мільйонів доз російської вакцини, та Аргентину, яка минулого місяця розпочала вакцинацію своїх громадян.

ЗМІ, підтримувані російським урядом, розмістили у Facebook та Twitter сотні посилань на новини про те, що американські вакцини могли відігравати певну роль у смерті людей. Водночас там не було повідомлень про подальші звіти, які виявили, що вакцини, швидше за все, не відіграли жодної ролі у смерті.

При цьому публікувалося багато позитивних повідомлень про російську вакцину від коронавірусу.

Дослідники відстежували подібні зусилля Росії у країнах Східної Європи, які все ще ведуть переговори з РФ щодо придбання вакцини.

Цікаво, що спочатку кампанія з дезінформації була направлена також на вакцину Oxford-AstraZeneca. Вона включала припущення, що вакцина перетворить людей на мавп, оскільки вона була розроблена з використанням вірусу шимпанзе. Ця кампанія раптово припинилася в середині грудня після того, як виробники оголосили, що російська вакцина Sputnik V та вакцина Oxford-AstraZeneca досягли угоди про тестування комбінації їхніх вакцин.

Українська правда
Назва: Re: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: Tatus від 7 лютого 2021 00:54:24
Петя шаблезуб кацапський пропагандон чи просто корисний ідіот?
Назва: Re: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: Роман від 7 лютого 2021 01:27:48
Петя шаблезуб кацапський пропагандон чи просто корисний ідіот?
Це той, що настирливо просуває тут кремлівські ковідні методички,  ховаючись за проксі? Ні, ні разу не кацапський пропагандон.
Назва: Re: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: Вело від 7 лютого 2021 07:39:04
Первая партия российской вакцины «Спутник V» объемом 300 000 доз отправилась из России в Аргентину. Такое же количество вакцины недавно просил для Петербурга у Минздрава губернатор Александр Беглов.

Как сообщает 23 декабря крупнейший аргентинский таблоид Сlarin, 300 тысяч доз российской вакцины прибудут в эту южноамериканскую страну в четверг рейсом из Москвы
Ранее в Twitter-аккаунте российской вакцины сообщалось, что РФПИ и правительство Аргентины подписали контракт на поставку всего 10 млн доз вакцины.

Как писала «Фонтанка», в Петербурге на 23 декабря привиты 1545 человек. Некоторые петербуржцы едут вакцинироваться в Москву.
Назва: Re: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: Вело від 7 лютого 2021 07:46:51
https://www.dw.com/ru/kak-rossii-vypustit-bolshe-sputnika-v/a-56408346        Российской вакцины "Спутник V" не хватает, чтобы обеспечить ей всех желающих. О том, как в РФ планируют увеличивать производство препарата - в материале DW.
       Как заявил мэр Москвы Сергей Собянин, к концу января дозу вакцины "Спутник V" в российской столице получили около 300 тысяч человек. Сколько привитых по всей стране - неизвестно, но точно немного. В отличие от столицы, регионы испытывают трудности с поставками "Спутника V". При этом Россия намерена обеспечить вакциной не только собственные регионы, но и ряд иностранных государств. В то же время сообщается, что некоторые российские компании с правом выпускать вакцину до сих пор не смогли наладить производство.
Назва: Re: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: Ukraine від 7 лютого 2021 07:52:47
Найкраша медицина у світі  у нас  (с)свинособаки весна 2020

А зараз одна з найгірших бо місяцями вже у лідера по ковіду

Назва: Re: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: Chock_Keks від 7 лютого 2021 08:18:19
В Хуйлостані вакцинація іде дуже повільно. І не дають в регіони, і народ не прспішає вакцинуватися там, де вона є у великій кількості (Москва). Вони спочатку через зомбоящик втирали населенню, що це не страшніше грипу («чудо-чудєсноє»), а тепер очікують, що населення піде вакцинуватися.
Назва: Re: РФ веде інформаційну кампанію проти американських вакцин
Відправлено: MC-5 від 7 лютого 2021 12:55:03
. І не дають в регіони,
Бабіещенарожаюд™
Для піару та просування своїх інтересів, коцаби намагаються впарити Л. Америці, Азії, Сх. Європі.