Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

мире стремительно растет число страдающих от голода. Только за последние пять лет ряды хронически недоедающих людей пополнили десятки миллионов человек. Такую неутешительную статистику определили благодаря ежегодному исследованию, которое в июле обнародовал Детский фонд ООН (ЮНИСЕФ), сообщает портал "Комментарии".

Отмечается, что для всех стран мира является актуальной проблема неполноценного питания в его многочисленных формах. В среднем недоедает 9,4% жителей Европы. Чаще всего люди пропускают приемы пищи или не могут употреблять её в достаточном количестве из-за нехватки денег на её покупку.

Самые худшие показатели среди всех стран Европы демонстрируют Украина и соседняя Россия. Из-за нехватки денег в РФ недоедает более 9 миллионов человек (9,2 миллиона, около 6,5%).

В Украине же эти цифры ещё выше (согласно статистике, речь идёт о 9,8 миллиона жителей), а это 22,4% всего населения страны. При этом острую нехватку пищи испытывает на 200 тысяч меньше граждан, нежели в 2014-2016 годах, когда фонд проводил прошлую оценку. Согласно статистических данных, речь идёт об 1,1 миллиона человек.
слову, данных по Республике Беларусь ЮНИСЕФ вообще не наводит.

В процентном же соотношении к общему населению страны среди европейских государств хуже всего ситуация сейчас в Албании. Согласно полученных данных, здесь в условиях нехватки еды или недостаточного питания находится 46,5% населения. Далее с 31,7% недоедающих жителей (1,3 миллиона человек) расположилась Молдова.
   
Українізлєц. Слава україні героям слава
   
За Молдовою відразу Україна?   ;o
   
Яка дурна брехня!  :facepalm:
   
Яка дурна брехня!  :facepalm:

+1
   
Чівоооо?? :lol:
   
Ну олбанія ясно: там рапаножерка все вижрала як сарана  :pooh_lol:
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

+1
+2
   
Ну вообще же какой-то пистежь.
Может с точки зрения сбалансированности (т.е. круглогодично свежие овощи, зелень, морепродукты и т.п.) то в Украине и не благополучно.
Но чтобы народ голодал - ну вообще такого не слышал.
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

Чівоооо?? :lol:
юнісеф курнули зайвого в амстердамському кварталі червоних ліхтарів
   
У Комметнтариях немає посилання на першоджерело на сайті ЮНІСЕФ. Всі їхні звіти доступні на сайті.
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

нашшот  [KA] - нагла брехня.
   
Я, взагалі не знаю,якими крітеріями вони міряли! Мабуть по Україні вони не врахували наші огороди,курей,та батьків у селі. Принаймні, те що жеруть у багатьох країнах Європи- це важко назвати їжею. Макарони,Кока-кола. Певний фаст-фуд. Про Кацапів навіть казати не буду. Чим,мля,міряли?

 Звісно,що є будь де люди і бідні якісь,але у нас вони їдять.  Тобто,або в ЮНІСЕФ сидять барани,які не знають реалій, або брази бубочкину статистику,яка у нас завжди була брехнею для МВФ.
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

Це де в Україні не додають? По селах? Та хіба кончені наркомани, тому що в норм людей більше пережор проблема.
В місті? Теж не вірю. Навіть двірник має зп, яка дозволить їсти повноцінно. Хіба замість харчів вибирати бухло, то так, не вистачить.
Коротко, повна херня написана.

Останнє редагування: 25 серпня 2021 09:23:23 від Taras.ua
   
я так розумію під словом "недоїдання" мається на увазі відмова собі в чомусь з їжі.

тобто, загалом розвинений світ купує собі їжу яку схоче не дуже опікуючись цінами.

але відмовити собі у хамоні чи київському торті не означає недоїдання в прямому сенсі.

хамон можна замінити якоюсь копченою ковбасою -умовно, а торт -печивом.

нє?
   
просто в нас є знайома молода пара, що зараз вони мешкають в Данії.
так вони казали, що тепер в магазині кидають в кошик все, що хочуть не дивлячись на ціну. Бо ВИСТАЧАЄ грошей, аби не рахувати їх на їжу.
І порівнювала своє життя в Україні, коли в магазині рахувала гривні в гаманці, чи вистачить їх, якщо візьме ще ось цю ковбасу чи той сир.
   
Я, взагалі не знаю,якими крітеріями вони міряли! Мабуть по Україні вони не врахували наші огороди,курей,та батьків у селі. Принаймні, те що жеруть у багатьох країнах Європи- це важко назвати їжею. Макарони,Кока-кола. Певний фаст-фуд. Про Кацапів навіть казати не буду. Чим,мля,міряли?

 Звісно,що є будь де люди і бідні якісь,але у нас вони їдять.  Тобто,або в ЮНІСЕФ сидять барани,які не знають реалій, або брази бубочкину статистику,яка у нас завжди була брехнею для МВФ.


Я думаю, що вони просто читають те, що люди на місцях пишуть в інтернеті й роблять висновки
В нас суцільне скиглення про нещасне життя
   
Я думаю, що вони просто читають те, що люди на місцях пишуть в інтернеті й роблять висновки
В нас суцільне скиглення про нещасне життя
================================
Та і є! Як прочитали про "піввареника".... :facepalm:  :D  X(
   
Ну так....я недоїдаю паюсної ікри   :weep:
   
просто в нас є знайома молода пара, що зараз вони мешкають в Данії.
так вони казали, що тепер в магазині кидають в кошик все, що хочуть не дивлячись на ціну. Бо ВИСТАЧАЄ грошей, аби не рахувати їх на їжу.
І порівнювала своє життя в Україні, коли в магазині рахувала гривні в гаманці, чи вистачить їх, якщо візьме ще ось цю ковбасу чи той сир.

Ще якби повідомила скільки викидає
Бо ВИСТАЧАЄ грошей, аби не рахувати їх на їжу.
   
Українізлєц. Слава україні героям слава
В цій цифрі врахована деенерія, в якій аеліти захопили владу і тепер пухнуть з голоду. А щоб в Україні хтось недоїдав я такого не бачив. Ну може бомжі, які зі всієї параші в Україну пруться бо тут тепло.
   
45% роздрібного товарообігу в продуктовій групі товарів  статистика в Украіні не обробляє а вони в юнісеф пробують якісь цифри складати.

Кацапи певно ягель врахували.

До рівня замірів сприйняття корупціі лайнопоказник не доскочив. Але спроба вдала)

Албанці норм харчуються хоча то теж мій субєктив)
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

я не доїдаю! макбургерів, трюфелів,мармурової телятини.   :lol:
передайте в юнісеф!
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:
LAR

Ну так....я недоїдаю паюсної ікри   :weep:

Так ешь зернистую, её можно просто ложкой есть.
   
Це де в Україні не додають? По селах?
Ну так, вони ж в українських селах не бувають. На моїй вулиці крім мільйонерів є ще бідні сім'ї - в дворі стоїть бичок, в хліві корова, повен двір качок і курей, великий город. Мабуть недоїдають.

Останнє редагування: 25 серпня 2021 09:38:56 від Ольгерд
   
і я недоїдаю сгущОнки...
фігура не може собі дозволити ))), а так люблю
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:
LAR

Ну так, вони ж українських селах не бувають. На моїй вулиці крім мільйонерів є ще бідні сім'ї - в дворі стоїть бичок, в хліві корова, повен двір качок і курей, великий город. Мабуть недоїдають.

Ну, да все, что не доели идёт на корм  скотине.
   
Напевно недоїдають у сенсі, що не закінчують доїдати те, що виклали на стіл.

Насправді напевно у них така методика: дивляться на вартість кошика, потім скільки людей до цього не дотягує і звідти робиться висновок, що "не доїдають".
   
В ісландіі де на корм по памяті  йде до 15% медіанних доходів домогосподарств в півтора рази більше голодних ніж в кацапів де на корм витрачають більше 40% а для третини населення більше половини доходів.
???

Юнісеф батл
Ягель проти моху.
   
я думаю, там складають збалансований раціон
і нестачу від ідеального трактують як недоїдання
   
але якщо врахувати кількість наших пенсів і наші пенсії -то може і недоїдають...  :(
   
Штаб-квартира  ЮНІСЕФ знаходиться в Москві?
   
Яка дурна брехня!  :facepalm:

та да.  :laugh:
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

Штаб-квартира  ЮНІСЕФ знаходиться в Москві?
очевидно, кеп!
   
Ще одна хня.
В Україні наїстися - на першому місці.
А вже потім - опера, балет, тіятр.
(дехто навіть книжки читає) [ua]
   
А как они считают? Может там что-то типа нехватка витамина Д тотальная?
   
але якщо врахувати кількість наших пенсів і наші пенсії -то може і недоїдають...  :(
Чиї батьки недоїдають? Ото не вигадуй дурниць.
   
Недоїдають-означає недоїдання. На 2 тис.грн  пенсію навряд чи можна вийти на достатню кількість калорій
   
Я, взагалі не знаю,якими крітеріями вони міряли! Мабуть по Україні вони не врахували наші огороди,курей,та батьків у селі. Принаймні, те що жеруть у багатьох країнах Європи- це важко назвати їжею. Макарони,Кока-кола. Певний фаст-фуд. Про Кацапів навіть казати не буду. Чим,мля,міряли?

 Звісно,що є будь де люди і бідні якісь,але у нас вони їдять.  Тобто,або в ЮНІСЕФ сидять барани,які не знають реалій, або брази бубочкину статистику,яка у нас завжди була брехнею для МВФ.
Ну я чув що українці їдять огороди, курей, але неіже україні жонезалежкалмсь вже до того що їдять і батьків у селі?)))))
Волька. Признавпйся. Що ти зробив зв свохми батьками?))) І чому ти такий потворно товстий?))
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

ну як в цій темі та без аеліта?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія