Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Особисті образи ФУПчиків карається баном, а

образи політиків? Первих осіб держави?
Ось як приклад - http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=864481.0
Знову ж таки, Президент це свого роду національний символ. Як там з правилом 4.6?
   
"свого роду" не рахується
   
Цей дупощокий паганець мені не президент.

Так й за хуйла можно сказати - не смій його називати хуйлом.

   
Можна.
Це встановили ще коли януковича в якомусь мундирі папуасівського генерала постили.
Сказали політиків і президента можна ображати як хто хоче.
фупчиків теж.
   
Президент це свого роду національний символ.
Наш Железный Пульман  :super:
   
а що це за зневага така....  президент?

якщо ти патріот, пиши наш мудрий гетьман Петро залізний воєвода
   
ага! дайош 6 років тюрми за розірваний патрєт прєзідєнта  :X

сраколизи, нах...  :(
   
Цей дупощокий паганець мені не президент.

Так й за хуйла можно сказати - не смій його називати хуйлом.

Сука ти !  Типове кацапське гавно!
   
образи політиків? Первих осіб держави?
Ось як приклад - http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=864481.0
Знову ж таки, Президент це свого роду національний символ. Як там з правилом 4.6?
Некоторые люди, оскорбляя других, подымают себя в своих же глазах). Мол, как я его! МогЁМ! Ну это не беря во внимание наличие других мотиваций, в том числе и не личного характера).
   
Сука ти !  Типове кацапське гавно!
можна подумати що ти сам набагато краще
   
образи політиків? Первих осіб держави?
Ось як приклад - http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=864481.0
Знову ж таки, Президент це свого роду національний символ. Як там з правилом 4.6?

трясця, ну звідки у вас лізе це лизоблюдство
який президент к бісу символ?

Ну напишіть тут "Янукович національний символ України".
Посміємось/поплачемо?
   
Некоторые люди, оскорбляя других, подымают себя в своих же глазах). Мол, как я его! МогЁМ! Ну это не беря во внимание наличие других мотиваций, в том числе и не личного характера).

а якшо президент ображає мільйони?
   
Президент обраний народом України. Чули про це?
   
образи політиків? Первих осіб держави?
Ось як приклад - http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=864481.0
Знову ж таки, Президент це свого роду національний символ. Як там з правилом 4.6?

 :weep:
   
Президент обраний народом України. Чули про це?

Інукавічь тоже був обраний народом
   
почалося... :facepalm1:
от раби ж...
   
Лимар, а ви спробуйте змусити фупчиків полюбити Порошенка як і належить ставитися до президентів за версією діаспорян.
Особливо - діаспорян з Америки.
   
Президент обраний народом України. Чули про це?

чули, чули,
я пам'ятаю, як Болукан Януковича захищав і проти Майдану обурювався на цій же підставі
   
Ну напишіть тут "Янукович національний символ України".
Посміємось/поплачемо?
Если бы Янукович не был срезом нашего общества, он не был бы нашим президентом. Так что, в какой-то мере, символ.
   
Сука ти !  Типове кацапське гавно!
Це ти порохобот, шабес гой.

А я потроха не вибирав. Він сам проліз підрахуями януковича.
   
Президент обраний народом України. Чули про це?
Он же слуга народа. А че слугу не пнуть разок, другой?)))
   
   
Інукавічь тоже був обраний народом

І шо з того?   Срати на всіх Презтдентів, а отже собі на голову?
   
Если бы Янукович не был срезом нашего общества, он не был бы нашим президентом. Так что, в какой-то мере, символ.
Цей хитросракий й лицедупий пан купив президенство в янука.

   
Знову ж таки, Президент це свого роду національний символ. Як там з правилом 4.6?
X(
   
Если бы Янукович не был срезом нашего общества, он не был бы нашим президентом. Так что, в какой-то мере, символ.

Янукович не є ніяким зрізом, зріз не є символом, навіщо навалювати слова і поняття на купу?

 
   
для тих, в кого коротка пам*ять

   
"свого роду" не рахується
Тут таке, солдати йдуть під кулі фактично по наказу Президента. Тому що він Головнокомандуючий. І тут важливу роль грає, чи тебе послав в бій "дупощокий", чи Петро Олексійович, батько 4-х дітей, великий спонсор армії, патріот України. Мабуть тому і стараються "доброжєлатєлі". Хто по дурості, а хто по тверезому розрахунку.
Рахую, Адміністрації форуму треба зробити висновки. Все таки ФУП патріотичний ресурс, а не якийсь цугундер, прости Господи.
   
А мне всегда нравилась родная Украина, шо для нас президент не авторитет. А в этой ветке хотят нам российский вариант с царем навязать...
   
Янукович не є ніяким зрізом, зріз не є символом, навіщо навалювати слова і поняття на купу?
При всех махинациях, за Януковича проголосовала значительная часть нашего общества. Выбор Януковича президентом является срезом настроений нашего общества, как бы кому ни мыслилось. А высшее должностное лицо страны, безотносительно физического лица на этом месте, является символом власти в стране, и в какой-то степени символом самой страны.
   
А мне всегда нравилась родная Украина, шо для нас президент не авторитет. А в этой ветке хотят нам российский вариант с царем навязать...
:facepalm1:  :facepalm:
сопротівляйтесь цьому, свому цареві, бо потім вже не зможете чинити спротив російському X(
   
А мне всегда нравилась родная Украина, шо для нас президент не авторитет. А в этой ветке хотят нам российский вариант с царем навязать...
Нет, нам навязывают кацапское понимание "свободы" - "срать где хочу и как хочу".
   
Лимар, а ви спробуйте змусити фупчиків полюбити Порошенка як і належить ставитися до президентів за версією діаспорян.
Особливо - діаспорян з Америки.
Любий політик публічна особа і знає чим то пахне у розуміння критики.тому його називати можна як хочеш (заслужив значить).ну от як юльку-мамкою шморкляною на колесах :D  І юльки(мирославо) не смійте ображатися коли юльцю так кличуть,хоч ви аж з підтяжок вискакуєте за слово-мамка.Я не правий ,мирославо? :)
   
А юлю нацональний симво, вона це Україна можна ображати?))))
   
Любий політик публічна особа і знає чим то пахне у розуміння критики.тому його називати можна як хочеш (заслужив значить).ну от як юльку-мамкою шморкляною на колесах :D  І юльки(мирославо) не смійте ображатися коли юльцю так кличуть,хоч ви аж з підтяжок вискакуєте за слово-мамка.Я не правий ,мирославо? :)
Не правий. Бо коли я пишу Пєцик, я усвідомлюю що так називають на Зах Україні подеколи людей на ім"я Петро. Аналогічно стосовно шоколадника, бариги, договоруна, пжитуна по-новому - кожне з цих визначень має пояснення і тлумачення.
А що таке є "шморкля", я не знаю. Тому якщо ти вживаєш це слово на адресу когось, то чому я не можу так само звернутися і до тебе теж - раз тобі це слово настільки подобається?
Дозволиш надалі до тебе звертатися як до "шморклі"?


Останнє редагування: 10 серпня 2015 01:00:03 від Myroslava
   
А що таке є "шморкля", я не знаю.

это диагноз, поставленный пани тимошенко пид час перебування в качяновке, мучавший ее нещадно 1,5 года и чудесным образом излеченный через неделю после освобождения
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D1%8B%D0%B6%D0%B0_%D0%A8%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%BB%D1%8F

стыдно не знать, чем болела, страдала и мучилась лидерка оппозиции!
   
стыдно не знать, чем болела, страдала и мучилась лидерка оппозиции!
І що, їй хтось ставив саме такий діагноз? Якщо чесно, не чула.
Але!
Вас жодним чином не зупиняє у глузуванні той факт, що Тимошенко була політув"язненою режиму проти якого постав Майдан?
Ні? Вважаєте, що вона справді перевищила свої повноваження? Тоді чому за очевидну корупцію у сусідню камеру не сів Дрищ?
Чому сьогодні не сидить жоден з високопосадовців Янукевича, зокрема за злочин проти Майдану? Чому тільки вона одна?
Я не є юльком у чистому вигляді. Я не кричу, що якби презом навіть у 2010 стала Тимошенко, то зараз Україна давно забула би про совєцький спадок, і була членом ЄС і НАТО. Я цього не знаю.
Я вже давно не вірю на 100% будь-кому з політиків. Інша справа, що один бреше безбожно як Пєцик, а другий у перервах між брехнею ще щось намагається і робити для загального блага.
Мені байдуже імітувала Тимошенко хворобу, перебуваючи у янучаському полоні, чи справді була хвора.
(насправді трохи неточно висловилася - дай Бог їй здоров"я, і щоб то справді було імітацією, а не реальною хворобою).
Для мене визначальним є те, що вона була ув"язнена штучно, цілком могла збігти за кордон, благо небідна, але не зробила цього.
Саме вона поклала 2.5 роки свого життя за Україну, а не хтось інший з насмішкуватих критиканів.
А могла покласти і все життя, якби не Майдан, і автоматичне визволення ВСІХ політув"язнених янучарського режиму.
На відміну від вас, я всього лише не відчуваю ненависті до Тимошенко, що дає мені можливість тверезо оцінювати і її тодішній стан, і її дії.
Не дай Бог нікому.
   
І що, їй хтось ставив саме такий діагноз? Якщо чесно, не чула.
прикинь, да :) клиника "шарите" с консилиумом
   
Re: Вырезали 2 наших блока
эЛКа [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
10 серпня 2015 21:22:28
IP/Host: 78.26.212.--- (UA)
S.Brandt, 10 серпня 2015 21:20:20
Розгорнути попередні цитати...
стули ти, дебілко

слиш ти, носатий більярдний шар, ти б тут не виступав, а пістував би туда, де цей финикс -в АТО.
бо щось забагато на себе брати став.
Отже, факти такі:
1)   нік эЛКа  якимсь чином знає приватну інформацію, яку нік S.Brandt  ніколи не оприлюднював.
2)   Нік эЛКа  оприлюднила цю приватну інформацію без дозволу ніка S.Brandt
3)   Означена особа зробила це в образливій формі, яку передбачає п. Правило Форума 4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.
4)   Означена особа зробила це з метою погрози означеного ніку, щоб він відчув свою безпорадність- чому вона це знає та що вона ще знає, -  отже, це порушення конституційних прав на свободу слова
5)   Коли означений нік став писати відповідь такого типу, яку зараз читаєте Ви, його забанили без указання терміну дії, що каже про те, що означена особа не лише є модером, вона ще й читає пости на стадії, коли вони ще пишуться, і зробила це лише для того, щоб подібні звинувачення на її адресу з боку Брандта не були оприлюднені

Ця інфа буде продубльована в трьох місцях- на загальному форумі, адміністративному та по е-мейлі Альоні Притулі
   
означена особа не лише є модером, вона ще й читає пости на стадії, коли вони ще пишуться

бред :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія