Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Протести проти евакуйованих з Китаю

Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Там, де є військові частини. Тільки не питай в мене адреси, Міноборони хай підкаже.
Ну от для прикладу, є такий військовий госпіталь у Винниках під Львовом, і що з цього вийшло, всі бачимо.

Як би Свобода діяла в такій ситуації, коли б люди перекривали дороги?

Розганяла б силою?
   
Я вже писав про острів КАРАНТИННИЙ, думаю Свобода би саме там розмістила людей.
Свобода смогла разместить на острове только одного больного - Мохницкого на острове Великобритании
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

я вчера заступился за Тернополян,  а чё к ним а не в Киев.
..
поменял мнение
тут не боязнь жителей за близких, тут организованный саботаж какой то  судя по сегодняшним событиям..
просто суко пистец
позор
какая нахер в ес?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

В Херсоні є такий острів. Поставити пару житлових контейнерів і хай перечекають два тижня.
чи на 4й блок ЧАЕС
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Саботаж зеленої влади слуг хуйла - є таке.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Люди ведуть себе логічно і раціонально. З науковим підходом. Це елементарні правила карантину. Ризики захмарні. Зараз лютий, організм ослаблений, куча старих людей. Ця влада провалить дотримання карантинних заходів 100%.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

чи на 4й блок ЧАЕС
ти шо тупий?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Via

Ну от для прикладу, є такий військовий госпіталь у Винниках під Львовом, і що з цього вийшло, всі бачимо.

Як би Свобода діяла в такій ситуації, коли б люди перекривали дороги?

Розганяла б силою?
Бляха, а відступити від міст на сто кілометрів ніяк? В мене нема карти військових частин, але я впевнена, що в глухих болотах Полісся їх вдосталь.
Свобода б не допустила такої ситуації, щоб перекривали дороги. Тому що вміємо прораховувати наперед.
Швидко посадити вночі літак на військовий аеродром - невелика наука
А прихильники певної політсили потрібне шоу у день розстрілу Небесної сотні.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Ризики захмарні. Зараз лютий, організм ослаблений, куча старих людей.
менше навантаження на ПФ
природу все одно не обманиш
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Ну от для прикладу, є такий військовий госпіталь у Винниках під Львовом, і що з цього вийшло, всі бачимо.

Як би Свобода діяла в такій ситуації, коли б люди перекривали дороги?

Розганяла б силою?
Карантин у військовому госпіталі? Таке могли придумати лише дегенерати.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

менше навантаження на ПФ
природу все одно не обманиш
Допоки не почне стосуватись твоїх старших родичів. Уявіть якби їх збирались привезти до району де мешкають папи-мами-дідусі-бабусі.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

І в Санжарах Свобода вийде. І в Одесі.
Все панове!
Якщо патріот України, безсумнівний авторитет  VIA веде себе як тупе бидло то можна на цій державі ставити хрест.
Все панове,гасіть світло. Тут вже немає що робити.
Людей,українців, не хворих,які попали в складну життєву ситуацію ганяють по країні їх же співгромадяни як прокажених. І це видається за майже героїзм. Та над вами навіть москалі сміються, херої,б***ь. Якщо ви обісрались від того що можете заразитись  не смертельною хворобою, то як ви можете поранених з під обстрілів витягати де ймовірність померти на місці в 1000 разів вища? Ви не громадяни,ви не народ, ви тупе егоїстичне бидло. Ви нікому не вірите,ви нікого не поважаєте, страх скував ваш розум і ваші кінцівки.

   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Бляха, а відступити від міст на сто кілометрів ніяк? В мене нема карти військових частин, але я впевнена, що в глухих болотах Полісся їх вдосталь.
Свобода б не допустила такої ситуації, щоб перекривали дороги. Тому що вміємо прораховувати наперед.
Швидко посадити вночі літак на військовий аеродром - невелика наука
А прихильники певної політсили потрібне шоу у день розстрілу Небесної сотні.
Немає повністю глухих місць. Є села та селища.
Карантин в палатці на болотах чи в якійсь військовій частині це не карантин, це сміх курам.

На словах воно так легко все зробити, а на ділі...
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Via

   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Карантин у військовому госпіталі? Таке могли придумати лише дегенерати.
Ну Вія так сказала.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Via

Немає повністю глухих місць. Є села та селища.
Карантин в палатці на болотах чи в якійсь військовій частині це не карантин, це сміх курам.

На словах воно так легко все зробити, а на ділі...
А на ділі розмістити аж 50 чоловік - чи й не проблема державного масштабу, все населення має цим перейматися, МЧС у нас нема?  Задовбали прихильники певної політсили своєю тупістю.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Via

Все панове!
Якщо патріот України, безсумнівний авторитет  VIA веде себе як тупе бидло то можна на цій державі ставити хрест.
Все панове,гасіть світло. Тут вже немає що робити.
Людей,українців, не хворих,які попали в складну життєву ситуацію ганяють по країні їх же співгромадяни як прокажених. І це видається за майже героїзм. Та над вами навіть москалі сміються, херої,б***ь. Якщо ви обісрались від того що можете заразитись  не смертельною хворобою, то як ви можете поранених з під обстрілів витягати де ймовірність померти на місці в 1000 разів вища? Ви не громадяни,ви не народ, ви тупе егоїстичне бидло. Ви нікому не вірите,ви нікого не поважаєте, страх скував ваш розум і ваші кінцівки.
Я вам посилання на Білозерську дала, вона те саме пише, скопіюю ще й текст:
З таким населенням нам війну не виграти.
У нас є безліч людей, громадян, українців, які вміють жертвувати особистим заради спільних інтересів - все та сама наша небайдужа меншість. І якби вони жили компактно в одному місті, евакуйованим з Уханя не було б про що турбуватися. Прийняли б, обігріли і забезпечили усім необхідним.
Але оскільки ці люди розсіяні серед обивателів-"хатоскрайників"... мені особисто, і не тільки мені, зараз дуже соромно за мою державу . На захист обивателів можу сказати лише те, що наш народ небезпідставно звик не довіряти офіційній інформації і дуже боїться, що справжній ступінь загрози від нього приховують.

Коротше, що треба було б зробити.
Доручити порятунок наших співгромадян, яким не пощастило з часом і місцем, де вони опинилися - військовим. У військових є полігони і є бази, відірвані від загальних комунікацій. Завезти туди людей з Уханя. Два тижні люди можуть прожити скрізь, де є їжа і тепло. Охороняти як секретний військовий об'єкт. Мінімальну кількість військових, які контактуватимуть з цими людьми - теж у карантин. Якщо дати за це премії, військові будуть щасливі, без наказу черга вишикується :) Перед цим кинути заклик до волонтерів - медиків відповідних кваліфікацій і спеціалістів на кшталт електриків - що розшукуються добровольці поїхати на два тижні на секретний полігон допомагати "уханцям". Знову черги вишикуються.

І все. Наші співгромадяни врятовані. Життя і здоров'я інших співгромадян поза загрозою. І ганьби на цілий світ немає."
"
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Бляха, а відступити від міст на сто кілометрів ніяк? В мене нема карти військових частин, але я впевнена, що в глухих болотах Полісся їх вдосталь.
Свобода б не допустила такої ситуації, щоб перекривали дороги. Тому що вміємо прораховувати наперед.
Швидко посадити вночі літак на військовий аеродром - невелика наука
А прихильники певної політсили потрібне шоу у день розстрілу Небесної сотні.
Мабуть все ж таки посадити пасажирський літак на невеличку смугу якогось поліського аэродрому буде великою наукою.
а посадка у будь чкому великому аеропорту автоматично викличе паніку і блокування з боку логічномислячого і абсолютно раціонального населення  :-)o
Тут у Херсоні острів прпопнували, уявляю що буде біля херсонського аеропорту як тільки стане відомо про посадку там.
мабуть і круги нарізає бо на землі нема того хто візьме на себе відповідальність а посадку.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Oksana Babii А найгірше, що "дякувати" нашим милосердним християнам, які проявили свою "християнську любов" до ближнього на ділі, цих людей можу просто відпустити по домівках. Ось тоді почнеться справжній трешняк..

знову владі дістався поганий народ? влада все робила правильно але ж народ не такий

п.с. а розпусти по домівках можуть, в це я вірю, від тих ідіотів що при владі такого можна чекати
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Via

Мабуть все ж таки посадити пасажирський літак на невеличку смугу якогось поліського аэродрому буде великою наукою.
а посадка у будь чкому великому аеропорту автоматично викличе паніку і блокування з боку логічномислячого і абсолютно раціонального населення  :-)o
Тут у Херсоні острів прпопнували, уявляю що буде біля херсонського аеропорту як тільки стане відомо про посадку там.
мабуть і круги нарізає бо на землі нема того хто візьме на себе відповідальність а посадку.
Послухайте, у нас є достатньо і військових аеродромів, і військових баз. Пристроїти 50 чоловік можна за годину.
А якби в полон 50 москалів взяли, також би вся країна мала мізки ламати, де ж це тепер їх утримувати?
   
А прихильники певної політсили потрібне шоу у день розстрілу Небесної сотні.
так это кое-кому другому нужна картинка, как космонавты гоняют людей в день расстрелов. Очевидные же вещи.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Via

так это кое-кому другому нужна картинка, как космонавты гоняют людей в день расстрелов. Очевидные же вещи.
Саме так, це зрежисоване шоу. Зе-б-і-л типо дурник, Аваков типо спасітель, а по ситуації одразу й диктатор, про Небесну сотню нема коли згадати, всі з усіма пересварилися.
Примітивна маніпуляція масовою свідомістю.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

ти шо тупий?
Плагіат! Тут одна розумна вже пропонувала Прип’ять.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Була колись сила, тепер купка лайна.
у них відпочатку не було перспективи, бо їхня ідея хибна,
вона веде до ворожнечі між громадянами України,
це деструктивна політика, люди її не сприйняли.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Я спеціально вчора зайшов на сайт аеропорту Уханю щоб подивитись табло вильотів.
Літаки літають згідно розкладу. Китай,Філіппіни,США,Казахстан. Щодня перевозять сотні пасажирів. І без всіляких карантинів і без всіляких істерик . Чому українці такі дурні?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Проголосовал за второй пункт, хотя не исключаю и третий вариант. Пункт первый сомнителен - не может же быть, что в Новых Санжарах и прочих мятежных пунктах настолько плохо с развлечениями, что люди сами поперлись в 7 часов утра жечь покрышки.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

І в Санжарах

навіщо?

куди евакуйованих подіти? ти дура?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Я спеціально вчора зайшов на сайт аеропорту Уханю щоб подивитись табло вильотів.
Літаки літають згідно розкладу. Китай,Філіппіни,США,Казахстан. Щодня перевозять сотні пасажирів. І без всіляких карантинів і без всіляких істерик .Чому українці такі дурні?
"чого бідні бо дурні а чого дурні бо бідні"
нечистоплотні політики обдерли їх і наймають за гроші на протести в своїх цілях.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Немає повністю глухих місць. Є села та селища.
Карантин в палатці на болотах чи в якійсь військовій частині це не карантин, це сміх курам.

На словах воно так легко все зробити, а на ділі...

То виходить амери ідіоти, що своїх не в міста, а на військові бази вивозить?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

сєпари блокують українську армію на Полтавщині  :X


   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

А де пункт "80% людей - ідіоти?"
+===============================+
А ти належиш до 20% повних дебілів?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

А де пункт "80% людей - ідіоти?"

не 80 а 73%
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Люди ведуть себе логічно і раціонально. З науковим підходом. Це елементарні правила карантину. Ризики захмарні. Зараз лютий, організм ослаблений, куча старих людей. Ця влада провалить дотримання карантинних заходів 100%.
Люди ведут себя паскудно. Власть не такая ? Карантин провалит ? Ну то организуйте дополнительный карантин, помогите, забор повыше заебеньте по-быстрому. Какого хера пистеть-то ? Работайте
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Я спеціально вчора зайшов на сайт аеропорту Уханю щоб подивитись табло вильотів.
Літаки літають згідно розкладу. Китай,Філіппіни,США,Казахстан. Щодня перевозять сотні пасажирів. І без всіляких карантинів і без всіляких істерик . Чому українці такі дурні?

зеленському взагалі-то дуже повезло що дурні, були б розумні - не бувати йому президентом  :super:
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

 Мракобісся, що виникло на грунті "довіри" народу до медрехворм й недовіри до держави. Тут кожен з свого боку "добрий".
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

хехе...обсрались свободівці
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

Молися на Зе-бі-ла, він якраз у Фейсбуці сльозливі пости пише.


Тобто сльозливі  пости не  для  Вас?
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю

не 80 а 73%
Тих, хто хоче запроторити цих нещасних до Прип’яті, аби тільки не біля них, можна знайти як серед «прихильники певної політсили», так і «порохоботів» (до останніх належу я), на жаль.
   
Re: Протести проти евакуйованих з Китаю
Via

Тобто сльозливі  пости не  для  Вас?
Треба не соплі втирати, а діяти швидко і ефективно.
Хоча, кому це я кажу, клоун там не для того поставлений.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія