Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Останній цвях у труну Азову

Останній цвях у труну Азову

Дуже поважаю Романа за його позицію та адекватність. Його каменти щодо ситуації з азовом за останні дні:
   
Re: Останній цвях у труну Азову

а казали, що Азов визволяв Маріуполь

час уже сказати правду, що Маріуполь визволяли Сініцин і Стерненко!  (tu)
   
Re: Останній цвях у труну Азову

а казали, що Азов визволяв Маріуполь

час уже сказати правду, що Маріуполь визволяли Сініцин і Стерненко!  (tu)
Маріуполь визволяв Порох, якщо це не правда, то хай спробують зараз при зехуйлові визволити хоча б Новоазовськ
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Маріуполь визволяв Порох


 (tu)  [ua]

і нічого примазуватись
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Без політичної волі вищого державного керівництва ніщо серйозне саме по собі не відбувається.

Останнє редагування: 10 травня 2020 14:56:19 від Ольгерд
   
Re: Останній цвях у труну Азову

 "Дякую, що прочитали і поширили. " (с)

(tu)
   
Re: Останній цвях у труну Азову
Ita

Без політичної волі вищого державного керівництва ніщо серйозне саме по собі не відбувається.
З Дебальцево теж його воля була?  :shuffle: А потім шо з волею сталося? Раптом був та хутко зник,?
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Цікаво.
Гниль потроху, але невпинно роз'їдає національних керівників, якщо вони не мають твердих поглядів та постійно їх не відстоюють, а починають натомість "співпрацювати" з олігархатом.
Що Тягнибок, що схоже Білецький, і той, і другий намагалися якось на двох стільцях всидіти.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

"Останній цвях у труну Азову"
Ну це скоріш станній цвях в труну керівництва "Азову".
Сподівають цей цвях ще не забитий, а тільки приставлений до труни.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

З Дебальцево теж його воля була?  :shuffle: А потім шо з волею сталося? Раптом був та хутко зник,?
==================================
Не знаєш нічого про ДИбальцево-не наси х...рні!
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Маріуполь визволяв Порох, якщо це не правда, то хай спробують зараз при зехуйлові визволити хоча б Новоазовськ

можуть почати із Золотого, яке при Пороху було нашим
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Азов як полк,це не НК.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Билецкий выполняет роль Азэфа Авакова
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Не знаєш нічого про ДИбальцево-не наси х...рні!

 :lol:



Наказ про припинення вогню: текст з заяви Порошенка

Я впевнений в тому, що на сьогоднішній день особливу тривогу і інтерес викликає ситуація на Дебальцевському плацдармі. Саме плацдармі, а не котлі, тому що славні Збройні сили України втримали рубежі, які були визначені для оборони головнокомандувачем .

Ми бачили, що російська сторона висловила надмірний інтерес до Дебальцевского плацдарму під час переговорів у Мінську. Ми довели, що наші війська в Дебальцеве сьогодні отримали чотири вантажа допомоги, які забезпечують речовим майном, боєприпасами, ротацією Збройних сил України та новою технікою.

Я бачу тільки одну загрозу. Коли постійно бойовики обстрілювали цілі квартали Дебальцеве, повністю знищивши цей населений пункт, і ми впевнені в тому, що припинення вогню - це те, чого сьогодні потребує не тільки Україна, а весь світ.

На жаль, мирний процес на сьогодні знаходиться під високою загрозою того, що бойовики використовують напружену ситуацію під Дебальцеве для зриву режиму припинення вогню. Про це я публічно попередив усіх учасників "нормандського процесу", Мінських переговорів, в тому числі і Російську Федерацію, яка ідентифікує себе як гаранта досягнутих Мінських угод. На мою думку, для того, щоб гарантувати дії тих, кого повністю контролюєш, докладати зусилля - це багато. Достатньо політичної волі.

Я свідомо не буду зараз говорити про те, що буде робити Україна в разі, якщо мирний процес буде зірвано. Скажу лише одне - отримавши удар по одній щоці, підставляти іншу ми не будемо. І хай простить мене Господь.

Аще була така реакція на цей пост:

Це була вже повна Державна зрада.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=o3V2YtPMBg0&feature=emb_logo
Наказ про припинення вогню: текст з заяви Порошенка

Я впевнений в тому, що на сьогоднішній день особливу тривогу і інтерес викликає ситуація на Дебальцевському плацдармі. Саме плацдармі, а не котлі, тому що славні Збройні сили України втримали рубежі, які були визначені для оборони головнокомандувачем .

Ми бачили, що російська сторона висловила надмірний інтерес до Дебальцевского плацдарму під час переговорів у Мінську. Ми довели, що наші війська в Дебальцеве сьогодні отримали чотири вантажа допомоги, які забезпечують речовим майном, боєприпасами, ротацією Збройних сил України та новою технікою.
Я бачу тільки одну загрозу. Коли постійно бойовики обстрілювали цілі квартали Дебальцеве, повністю знищивши цей населений пункт, і ми впевнені в тому, що припинення вогню - це те, чого сьогодні потребує не тільки Україна, а весь світ.

На жаль, мирний процес на сьогодні знаходиться під високою загрозою того, що бойовики використовують напружену ситуацію під Дебальцеве для зриву режиму припинення вогню. Про це я публічно попередив усіх учасників "нормандського процесу", Мінських переговорів, в тому числі і Російську Федерацію, яка ідентифікує себе як гаранта досягнутих Мінських угод. На мою думку, для того, щоб гарантувати дії тих, кого повністю контролюєш, докладати зусилля - це багато. Достатньо політичної волі.

Я свідомо не буду зараз говорити про те, що буде робити Україна в разі, якщо мирний процес буде зірвано. Скажу лише одне - отримавши удар по одній щоці, підставляти іншу ми не будемо. І хай простить мене Господь.
Аще була така реакція на цей пост:

Це відео не входить в плани п'ятачків.
Тему утоплять.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Тему утоплять.

 Офшорне таки шоколадне. Утоплять - не утоплять, це факту не змінює. B-)
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Билецкий выполняет роль Азэфа Авакова


а Стерненко?
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Людина яка працює в Уніана, вчить інших про моральні цінності?  :facepalm:

Ви ще з Срана муа Гужву процитували.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

а Стерненко?
точно не Авакова
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Я б однозначно не ототожнював НК Білецького і сьогоднішній Азов, та і той зразка 2014-15 років теж  B-)
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Може до фінікса дійде що Білєцкій мусор  :laugh:
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Я б однозначно не ототожнював НК Білецького і сьогоднішній Азов, та і той зразка 2014-15 років теж  B-)


+1000
   
Re: Останній цвях у труну Азову

З Дебальцево теж його воля була?  :shuffle: А потім шо з волею сталося? Раптом був та хутко зник,?
На війні буває всяке, в тому числі поразки, зеблядям цього не зрозуміти.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Маріуполь визволяв Порох, якщо це не правда, то хай спробують зараз при зехуйлові визволити хоча б Новоазовськ
Маріуполь звільняли "Азов", "Дніпро-1" за підтримки регулярів НГУ та спецназу МВС
   
Re: Останній цвях у труну Азову

а казали, що Азов визволяв Маріуполь

час уже сказати правду, що Маріуполь визволяли Сініцин і Стерненко!  (tu)

Що там з Азову 2014 року тепер залишилося? Білецький став аваківським чьортом.

Азов 2014 та Азов 2020 це два різні Азови.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Що там з Азову 2014 року тепер залишилося? Білецький став аваківським чьортом.

Азов 2014 та Азов 2020 це два різні Азови.



Азов від самого початку це приватна армія Авакова.

тіпа як ЧВК Вагнера у хуйло, тільки для внутрішнього користування. Пугалка для Бариги і Зєлєбобіка.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Азов від самого початку це приватна армія Авакова.

тіпа як ЧВК Вагнера у хуйло, тільки для внутрішнього користування. Пугалка для Бариги і Зєлєбобіка.

В 14 там аваківа нах посилали, а тепер дупу лижуть.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

В 14 там аваківа нах посилали, а тепер дупу лижуть.


сказкі вєнского лєса  :laugh:
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Азов від самого початку це приватна армія Авакова.

тіпа як ЧВК Вагнера у хуйло, тільки для внутрішнього користування. Пугалка для Бариги і Зєлєбобіка.
Ого скільки брехні рішив вилити агітпром БЮТ...
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Что бы делать какие то выводы надо знать суть конфликта
но я не вникал в этот конфликт потому как не было желания ( чувствуется гнильцо которое не хочется нюхать )
Ноооооооооооооооо
Мне не нравится та компания в какую попал Билецкий
специально или случайно
Аваков Портнов и нынешняя генпрокурорша
и эта компания еще более гнилая чем суть конфликта
а если к этому еще прибавить тот канал с которого Билецкий озвучил свои упреки
то картина вообще становится мрачной
при этом я очень сожалею что многие ФБ группы националистов поддержали Билецкого
это глупо и не дальновидно

Останнє редагування: 10 травня 2020 21:19:02 від vadym
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Цікаво.
Гниль потроху, але невпинно роз'їдає національних керівників, якщо вони не мають твердих поглядів та постійно їх не відстоюють, а починають натомість "співпрацювати" з олігархатом.
Що Тягнибок, що схоже Білецький, і той, і другий намагалися якось на двох стільцях всидіти.

По Азову в Маріуполі там з самого початку стирчали вуха Тарути та десь опосередковано Ахмєтова, наші олігархи давно навчилися яйця по різних кошиках ховати, підтримуючи одночасно і патріотичний рух і ватяний, тримаючи ніс по вітру.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

На війні буває всяке, в тому числі поразки, зеблядям цього не зрозуміти.
У перемоги багато батьків, поразка завжди сирота.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

наші олігархи давно навчилися яйця по різних кошиках ховати, підтримуючи одночасно і патріотичний рух і ватяний, тримаючи ніс по вітру.
Давно цікаво було - звідки баблішко на всі "цяцьки" Азова і НК, починаючи від елітної снаряги до утримання різних "банних центрів", тассать, на кшталт отого самого Атеку просто посеред Києва.
Питання начебто просте, проте звсім не розкрите.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Без політичної волі вищого державного керівництва ніщо серйозне саме по собі не відбувається.
Нічого, що коли боі за Маріуполь зав‘язалися Потрох ще не був президентом?! 8-:
Ботяра, ти здається зарапортував я!
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Раз они не боятся, что после Стерненко, Черновол, Зверобой, Кузьменко и др. придут за ними, то с этими Билецкими все ясно.

Что говорит Правый Сектор? Тоже там Колымага и Аваков с Медведчуком начал все решать?

Останнє редагування: 10 травня 2020 21:35:34 від МирнийКиев
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Раз они не боятся, что после Стерненко придут за ними.
:lol:
Вони самі прийдуть по того, на кого вкажуть.
Насмілюсь вангувати, що невдовзі ветерани азову в своїй більшості публічно відмежується від нинішніх користувачів франшизи, які щільно вбудовані в систему.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

По Азову в Маріуполі там з самого початку стирчали вуха Тарути та десь опосередковано Ахмєтова, наші олігархи давно навчилися яйця по різних кошиках ховати, підтримуючи одночасно і патріотичний рух і ватяний, тримаючи ніс по вітру.
Ні, з Тарутою Білецький вів перемовини пізніше. З самого початку Азов, як і багато інших добробатів, фінансувався Бенею. Але потім стався шкандаль, коли речник Азова Мосійчук дозволив собі антисемітські висловлювання. Філатов,який тоді був замом Бені, назвав Мосійчука вонючим нацистом та оголосив, що Дніпропетровська ОДА припиняє будь-яку допомогу Азову. Мосійчука звільнили з посади в Азові, але склеїти розбитого горщика не вдалося і шляхи Бені та Білецького розійшлися.
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Раз они не боятся, что после Стерненко, Черновол, Зверобой, Кузьменко и др. придут за ними, то с этими Билецкими все ясно.

Что говорит Правый Сектор? Тоже там Колымага и Аваков с Медведчуком начал все решать?



перелік не повний, ти іще забув Васяновича, Трубіна і всіх отих що Гандзюк кислотою обливали
   
Re: Останній цвях у труну Азову

Маріуполь визволяв Порох, якщо це не правда, то хай спробують зараз при зехуйлові визволити хоча б Новоазовськ

На танке..
Кричал - геть ат мариуполя и махал кулаком из за спины.
Ольгинец ему сраку лизал в сей момент
   
Re: Останній цвях у труну Азову

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3141594019217048&id=100000994436345



А можно ваприс? Вот Билецкий - он для чего? Безотносительно степени его прекрасности. Есть чувак, весь из себя, три машины охраны, оружие, метеослужба, все дела, опасный шо пи.дец, в зеркало лучше не смотреть, чтобы не обосраться. Пацаны, сами один суровее другого, реально реальные, в рот смотрят, даже те, кто ссорится, ссорятся предельно аккуратно, чтобы, не дай бог, не сочли наездом, и заранее просят жен и детей не трогать, если вдруг сочтут.
Он чтобы что? Берем самый идеальный вариант. В чем его удивительная общественная функция? Имеются ли аналоги?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія