Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Учительница на Львовщине заставила школьника съесть бумажный самолетик и угрожала ему ножом, - СМИ

Учительница на Львовщине заставила школьника съесть бумажный самолетик и угрожала ему ножом, - СМИ
12-летний мальчик забыл дома ручку. Педагог размахивала перед ним ножом и угрожала, что заставит его писать собственной кровью. Теперь она утверждает, что "пошутила".
Речь об этом идет в сюжете ТСН, информирует Цензор.НЕТ.
"Бросили самолетик, я поднял его и положил на парту. Учительница подумала, что это я его бросил, и заставила меня его съесть. Потом еще увидела, что у меня нет ручки, принесла нож и сказала, что я кровью буду писать, она мне палец порежет", - рассказал Владислав Выборнов.
Свидетелями действий педагога были более двух десятков учеников. Некоторые их них испугались и рассказали о случившемся родителям. Разгорелся скандал.
По словам учительницы, это была шутка, которую дети не поняли.
Теперь разбираться будет полиция - родители Владислава написали заявление.
   
Та вигнати навіжену, якщо це правда! Якщо, звісно, там немає кримінальної складової.
   
Та вигнати навіжену, якщо це правда! Якщо, звісно, там немає кримінальної складової.

Целый класс свидетелей
   
Такого даже при советах не было.
   
Та вигнати навіжену
бо кацапоСМИ щось наварнякали?
   
чи великий був ножик? :S
Та кинжал мабуть. А мош кухонний - салату краяла.
   
Та шо вы хотите!  таких сельских курей набирали.... и все ждуть от прихильники певної політсили 4000 доллярів.
   
Да, если бы в Одессе такое случилось никто бы и внимания не обратил
   
чи великий був ножик?
пацан на відео каже шо вона принесла ножа, цікаво звідки? :gigi:
   
Да, если бы в Одессе такое случилось никто бы и внимания не обратил
Там норма.  :gigi:
   
Та кинжал мабуть. А мош кухонний - салату краяла.
То, певно, хотіла діткам показати, що за потреби й пальчик можна покраяти? :acute:
   
Такого даже при советах не было.
просимо в тему пана гонту :D
   
Да, если бы в Одессе такое случилось никто бы и внимания не обратил

Если бы такое случилось в Одессе,то прибежало бы стадо и начало рассказывать про русскоязычное криминальное быдло
   
просимо в тему пана гонту :D
Та пан Гонта мав гуманних вчителів. Писав, що не мав штанів, але про такі страхіття жодного слова. :acute:
   
Если бы такое случилось в Одессе,то прибежало бы стадо и начало рассказывать про русскоязычное криминальное быдло
Именно поэтому создаётся инфоповод(это уже вторая такая новость) про навиженых львовских учителей .
   
Именно поэтому создаётся инфоповод(это уже вторая такая новость) про навиженых львовских учителей .

Сам сюжет с ТСН,а перепостил его Цензор.Назвать их ватными как то трудно.Хотя Цензор последнее время и Дубинского постил,а после ареста Медведчука,выложил высер Портнова.Так что уже не знаешь что думать
   
Та пан Гонта мав гуманних вчителів. Писав, що не мав штанів, але про такі страхіття жодного слова. :acute:
писав одного разу. не памятаю, що там хлопці зробили, але писав, що правильно йому фізичні зауваження вчитель виписав.
   
писав одного разу. не памятаю, що там хлопці зробили, але писав, що правильно йому фізичні зауваження вчитель виписав.
А, пригадую! Ну потиличника по-батьківськи дав, та й то, напевно, не при свідках. Але ж ножиком не вимахував. :acute:
   
Вчителька - педагог-новатор.  :gigi:
Нью Макаренко.
Методи, звісно, - уїбанські, але дієві на 146%

Моя вчителька в молодших класах до ножика не дійшла, але указкою по пальцях та по горбу і кігтями по вухах орудувала вправно.
Ще й місцевим депутатом стала.
   
Але чому в заголовку вказується, що вчителька саме зі Львівщини? В інших областях таких нема?
   
Але чому в заголовку вказується, що вчителька саме зі Львівщини? В інших областях таких нема?
Так в тому весь сенс. Для декого Львівщина, як червоний колір для бика.
А ТСН - то хіба вишуковує якісь страшилки: як не згорів, то втопився, як не ДТП, то пограбували... А тепер щось свіже - ножики в школі.
   
съесть самолетик, кровью писать, фамилия Выборнов  B-)
   
съесть самолетик, кровью писать, фамилия Выборнов   :buba:
   
съесть самолетик, кровью писать, фамилия Выборнов   :buba:
фашистка-карателька :triniti:
   
О як дімєц-кацапєц возбудивсь))  Прямо маразооргазм у нього)
   
я коли вчився в школі то ще була стара гвардія вчителів, які вже одною ногою на пенсії
так ті товкли нас , але завжди по ділу
був михайло іванович, креслення викладав, так він надзвичайно мєтко крейдою в чайнік попадав
   
я коли вчився в школі то ще була стара гвардія вчителів, які вже одною ногою на пенсії
так ті товкли нас , але завжди по ділу
був михайло іванович, креслення викладав, так він надзвичайно мєтко крейдою в чайнік попадав
фашисти.. а михайло іванович січовий стрілець  :D
   
скажем так , ніхто ніколи не получив в вухо без причини
якби пожалівся вдома то ще б від батька отримав тумаків
   
фашисти.. а михайло іванович січовий стрілець  :D
Сік і стріляв...крейдою.  :gigi:
   
скажем так , ніхто ніколи не получив в вухо без причини
якби пожалівся вдома то ще б від батька отримав тумаків

що да то да.

Хоча, наш фізкультурник мав дурну звичку зв"язкою ключів кидатися. От ні за що. просто так. По приколу йому було.Важка така зв"язка. Як попаде - синець гарантовано.
А це вже був останній клас - десятий.

І одного разу на нашому уроці він тою зв"язкою кинув в Олю. Вона заплакала, бо попало в шию ззаду.
Ми всі як по команді, не змовляючись, кинулись на нього, заламали, зв"язали і кинули в його кімнату.
Досиділи в спортзалі до кінця уроку і потім пішли, так його в його кімнаті зв"язвним і залишили.

Тиша так і не порушилась, скандалу не сталося. Ні директор, ні завуч навіть звуку не видали. Ніби як нічого і не було. І фізкультурник ніяких претензій не висував.
Провчили мудака.
   
Учительницы в зоне риска. Явно кукушечка улетела. Ее бы в дурку, но, у нас принудительная психиатрия запрещена, вроде бы.
Зеленский виноват, ясное дело, пообещал, кинул училку. Она и сбрендила. Трагедия
   
Вчителька - педагог-новатор.  :gigi:
Нью Макаренко.
Методи, звісно, - уїбанські, але дієві на 146%

Моя вчителька в молодших класах до ножика не дійшла, але указкою по пальцях та по горбу і кігтями по вухах орудувала вправно.
Ще й місцевим депутатом стала.
А мене мало писдили.
Я вже в 5му класі приніс муляж Ф1 і  підкидував в руках ,на математиці .
А у нас тоді заміна була Остап Остапович-легенда школи. Виявилось що він дитина війни і не сприйняв мій жарт.Тепер я розумію що і кіндратія міг схопити запроста.
Вчитель історії до сих пір на мене криво дивится.Не буду писати щор я йому зробив.Соромно.
Та і решта також.
Я ще тим подарунком був.
Єдиний з ким у мене було норм - класна керівничка і  вчитель фізкультури,який  паралельно і тренером був поза уроками.
І це я ще не самий самий вважався.

   
 Дитей взагалі то тре пороти. Але не ті часи. Хоча я в ТІ часи навіть пальцем не чипав дітей. Працював у школі років 10. Мене діти любили. Я розповідав їм цікаво. Чи були іноді гострі моменти? були,але найкраща тактика-прикинутися ящиком від пива. З особливо важкими спрацьовувала тактика: МарьІванни:" Ти ганьба своєї сім'ї! Коли твій батько...(погляд у журнал)-прочерк. "Так от Коли твій батько Прочерк, та мати яка що дня збирає пляшки як проклята,щоб ти міг вчитися...а ти!!!" -не повірите,а діяло як дубець по голові найзавзятішого хулігана. :D  Але це доволі рідко було. Діти анголи,а ось колеги всі були тупі гидоти. B-)
   
Капец, совсем крыша уехала.
Вообще, эту писанину пора заканчивать, научились и хватит, переходить на планшеты.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія