Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

ЗаконопроЖект №1183 - про контроль расходов и доходов и не только. Ну,сильнее всего он вмажет по молодым прихильники певної політсили и не прихильники певної політсили. Нас, старых перцев, он не беспокоит особо. Меня нет,так как выкопать какой-то 1994 год невозможно в принципе. Типа :"Все заработано годами непосильного труда". Это же относится к многочисленным розенблядям и крупным барыгам- это я мелкота. Ну ,задекларируют мильён и? Или три? Или пять? Или двадцать? Дивиденты,мля... была у меня хвирма " Капитал инвесмент менеджемент унд  консультейшн" в Белизе. Он все налоги ТАМ и уплочены.... А у нас? А до 2015 году с дивидентов ни хера не брали,ни копейки. Так ша никаких 5% ЗЕ нихто не даст. И тратить будут как хотеть и хер докажешь. Не заработал столько в текущем году? так енто Хверрари со сбережений... А вот молодые начнут выводить капиталы за бугор, причем быстро,жестко и много. Недвигу будут покупать там. Стартапы тоже там...Нах кому прихильники певної політсили ублюдки упали?

 Про мораль не будем. Будем про Державу. Она выиграет? Нет.Проиграет. Потеряет охренительные бабки. Пострадают опять таки прихильники певної політсили манюпасы усех возрастов.

 Понимаете, зюзики и пенсы, эмиги,ушибленные протестантской моралью, и молодые долбни, которые даже,научившись зарабатывать баблос, не видят,что творится вокруг (у молодых такое есть.даже у способных). В принципе старая налоговая модель в Европе предельно буржуазна. Да,там высокие налоги,но вот кака херня, если ты есть буржуин,имеешь где-то 20-30 работников, которые сидят по большей части на минималке-эти работники в зоне налоговых льгот,на пониженной ставке. Что создаёт налоговую яму в фонде оплаты труда. То есть,буржуину можно получать и 50 000 евро у месяц чистыми, на него упадет от силы не 51%,а где-то 20% налогов и сборов всего и на все. Его повышенная ставка утонет в налоговой яме наёмных работников-нищебродов. Этого манюпасу никак не понять,бо манюпас тупой везде. Но то Еуропа...

 А  Украина ЕЩЕ НЕ ДОЗРЕЛА до такого метода налогообложения. Чем беднее страна,тем обычно,меньше налоги и не взымаются с усего. Типо...пока выживайте сами. Экономика растёт, расширяется и налоговая база. Например,Зе хочет сузить неофициальные,непредпринимательские доходы. А енто хто? бабка,торгующая с огороду, какие-нить рыбаки, куры со своего деревенского дому, кум Микола та Тарас,которые делают корешу ремонт за умеренные бабки,механик Гриша,что починит чота там в твоей машине... Портнихи какие-то...вязальщицы,вышивальщицы, что продают через интернет. А с дачи есть клубничкой торгуют... Нет,там не налоги, там штрафы в 41 000 гривень СЕЙЧАС "за незаконное занятие предпринимательской деятельностью", будет,скажем 100 000.  Если их сейчас не трогают,то теперь "раззудись ЗЕленая рука"! Кто пострадает? прихильники певної політсили. Ну и все остальные. Я-нет. И розенбляди-нет.
 Смотришь-там, зажимает,тут зажимает, и там зажимает... а страна еще к этому не готова. Не тот уровень жизни,не те социальные гарантии.

 А декларирование? Нулевое?  По новому Закону ты не пришел декларироваться? Ок! Тебе по умолчанию ставят 1 000 000 гривень денег или других активов, недвижуху (если есть) и машину (если есть). А потом сей пенс или  кассирша с Супермаркета,мать её,одиночка, не Лена,а Яна,отмена,охрана... приходит за субсидией,а ей или пенсу: слы,чувиха,или там старый пень,у тебя задекларированнно 1 000 000 гривень. Какая нах субсидия?!!! -Так у меня ж нету!!! Как нету? Автоматом зачислили,но ты не сцы,налогов брать не будем,а про субсидии и пособия забудь. Приходь через год,два-там посмотрим. И фсё... Ну и кучи всякой другой х...йни.

 Ну может у декабре.... но потом столько разгребать придётся...разгребу т ли? B-)

 

Останнє редагування: 10 вересня 2019 23:48:23 від Wolter
   
злі ві, бідний бєня 5 років голодав а тут ше стільки прийшлося воложитися,

ну і зрештою прийшов, але ж ті активи не настільки привабливі і бюджету не так вже багато, а апетит то приходить під час їди

квартал просто креативить, вам шо жалко....зробили ж разом, нє?
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Це вони "зробили" -це їх ЗЕлений довбень. Нехай жруть... он ще піде опалення, підніметься електрика... ніхто ніяких тарифів знижувати не буде, ото поржемо! І це б було навіть смішно,но нажаль тут ще війна і масована системна зрада.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Це вони "зробили" -це їх ЗЕлений довбень. Нехай жруть... он ще піде опалення, підніметься електрика... ніхто ніяких тарифів знижувати не буде, ото поржемо! І це б було навіть смішно,но нажаль тут ще війна і масована системна зрада.

мене тато колись в дитинстві заставив викурити пачку сигарет коли зловив, виховував  :shuffle:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Жопа вам. 

Така фіолетова і геморойна.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Алкаш все ноет? Скоро печень лопнет от этих дегустаций.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

мене тато колись в дитинстві заставив викурити пачку сигарет коли зловив, виховував  :shuffle:
-------------------------------------------------------
 Нехай манюпас забуде зараз про цигарки. Не по карману буде. Зараз би твій батько мабуть тебе просто ременем випоров-дешевше та практичніше.... :D Але ж ти був лише дитиною, а дорослих довбойобів вчить лише життя.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Алкаш все ноет? Скоро печень лопнет от этих дегустаций.
=====================================
 Смени пампесы,прыщавое чмо.... уже три часа в собственном гавне сидишь, бот-стахановец ЗЕленый,мля.... девочек небось тока на парнушке видишь.... :fuck:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Жопа вам. 

Така фіолетова і геморойна.
=============================
Ні,жопа буде вам.  Тобі ж крити нічим. B-)
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

Це вони "зробили" -це їх ЗЕлений довбень. Нехай жруть... он ще піде опалення, підніметься електрика... ніхто ніяких тарифів знижувати не буде, ото поржемо! І це б було навіть смішно,но нажаль тут ще війна і масована системна зрада.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо добровільного одноразового декларування активів фізичних осіб

Номер, дата реєстрації:
1183 від 29.08.2019
Сесія реєстрації:
1 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
Южаніна Ніна Петрівна (IX скликання)
Кіт Андрій Богданович (IX скликання)
Павленко Ростислав Миколайович (IX скликання)
Саврасов Максим Віталійович (IX скликання)
Синютка Олег Михайлович (IX скликання)
Джемілєв Мустафа (IX скликання)
Алєксєєв Сергій Олегович (IX скликання)
Геращенко Ірина Володимирівна (IX скликання)
Фріз Ірина Василівна (IX скликання)
Бондар Михайло Леонтійович (IX скликання)
Луценко Ірина Степанівна (IX скликання)
Сюмар Вікторія Петрівна (IX скликання)
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

-------------------------------------------------------
 Нехай манюпас забуде зараз про цигарки. Не по карману буде. Зараз би твій батько мабуть тебе просто ременем випоров-дешевше та практичніше.... :D Але ж ти був лише дитиною, а дорослих довбойобів вчить лише життя.

маю надію шо каламойша ше навчить zебілів родіну любіть  :pleasantr:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Саут Бл...дь, ты заипал уже своими выпердами прыщавого ЗЕ-ботика. Помойся, уже больше недели прошло-маме воняет. Я ж за тобою слежу. Напиши чо нить еще про меня и алкоголь,больше ж в папочке срани про меня нету,а своего ума у тебя тоже. Несчастное ты существо. :D
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

БГГ. Вас ужэ навчыв. И анализы сдавать, и по колокольням лазить, и родину любить. :lol:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Волька, а чо ты решил что зепоклонников за жо возьмут, а пэпоклонников нет?
Вот этот вопрос ты не раскрыл.
Или все поклонники пэ настолько старые пердуны и пердухи, что...
Так мне если шо тоже не 35 давно. 8-:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Bmx-так не приймайте!  Може Луценчиха теж хотіла уникнути,як оті розенбляді. Але ж ви,ЗЕ-лень,навіть не думаєте головою,тупо копіюєте. Я ж кажу-воно вдарить по молодим. Ми то на нього плюємо... B-)
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Волька, а чо ты решил что зепоклонников за жо возьмут, а пэпоклонников нет?
Вот этот вопрос ты не раскрыл.
Или все поклонники пэ настолько старые пердуны и пердухи, что...
Так мне если шо тоже не 35 давно. 8-:
Та это он из себя умудренного проепами аксакала изобразил. Заодно осветил свой тяжелый жизненный путь..  :gigi:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

SOUTH BLOOD - :fuck:   Нишкни,чмо!
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Обоссавшийся саксаул опять трет посты. От серливый революционер попался.  :lol:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

Bmx-так не приймайте!  Може Луценчиха теж хотіла уникнути,як оті розенбляді. Але ж ви,ЗЕ-лень,навіть не думаєте головою,тупо копіюєте. Я ж кажу-воно вдарить по молодим. Ми то на нього плюємо... B-)
Луценчиха якраз подала цей закон. Яким чином ви будуєте логічні висновки?

Я податки плачу, мені то фіолєтово. Але закон не схвалюю, поголовний контроль то не є добре.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Волька, а чо ты решил что зепоклонников за жо возьмут, а пэпоклонников нет?
Вот этот вопрос ты не раскрыл.
Или все поклонники пэ настолько старые пердуны и пердухи, что...
Так мне если шо тоже не 35 давно. 8-:
=====================================
  Пострадают усе. Я меньше, но коли люди с тенге начнут валить (уже валят),а будут валить массово, это заденет всю экономику и,конечно нас. Нах кому такое? Ты почитай, что они хотят?!!!! ЦЕПИЗДЕЦЬ!
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Луценчиха якраз подала цей закон. Яким чином ви будуєте логічні висновки?

Я податки плачу, мені то фіолєтово. Але закон не схвалюю, поголовний контроль то не є добре.
================================
 Ага! Їх взагалі тягне на якісь хвашизм. Доноси,контроль телехвону та трафіку...- пуццінщина.  Гнати прихильники певної політсили сволоту.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

================================
 Ага! Їх взагалі тягне на якісь хвашизм. Доноси,контроль телехвону та трафіку...- пуццінщина.  Гнати прихильники певної політсили сволоту.
Кого саме тягне на хвашизм ? прихильники певної політсили чи Геращенко з Луценчихою?
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Обоссавшийся саксаул опять трет посты. От серливый революционер попался.  :lol:
----------------------------------------
Просто не даю тобі,тролику, засирати тему. Ти ж для цього прилізло. Не вийде. Та й головне я вже сказав. Можеш дрочити... :fuck:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

Там основний ініціатор пані Южаніна, та котра мерсаи з салону купувала  B-)
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

Якась дивна гілка, без жодної логіки.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Кого саме тягне на хвашизм ? прихильники певної політсили чи Геращенко з Луценчихою?
------------------------------------------
Контроль зв'язку-це хто? прихильники певної політсили.  Штрафи за незаконне підприємницьтво,усілякі підработки та торгівлю морквою-це Зе. Зміни у податковий Кондекс,це Луценчиха,гросі та те ж прихильники певної політсили,які його приймають. А ж не кажу,що всі,крім прихильники певної політсили ангели. Але ж прихильники певної політсили приймають!
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Там основний ініціатор пані Южаніна, та котра мерсаи з салону купувала  B-)
-----------------------------------------------
Так кажу ж НЕ ПРИЙМАЙТЕ! Я про Закон,а ви про розенблядів. Приймають прихильники певної політсили ж!
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

------------------------------------------
Контроль зв'язку-це хто? прихильники певної політсили.  Штрафи за незаконне підприємницьтво,усілякі підработки та торгівлю морквою-це Зе. Зміни у податковий Кондекс,це Луценчиха,гросі та те ж прихильники певної політсили,які його приймають. А ж не кажу,що всі,крім прихильники певної політсили ангели. Але ж прихильники певної політсили приймають!
Та ні, всі штрафи це теж ініціатива Луценчиха, Южаніної, Геращенко і т.д....  Що ви хочете в прихильники певної політсили, якщо ви стверджуєте що там всі тупі. А з якою метою Луценчиха вносила той закон?

Вноситься народними депутатами України
Южаніна Н.П., Кіт А.Б., Павленко Р.М., Саврасов М.В., Синютка О.М., Джемілєв М., Алєксєєв С.О., Геращенко І.В., Фріз І.В., Бондар М.Л., Луценко І.С., Сюмар В.П., Давиденко В.М., Горват Р.І.


ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо добровільного одноразового декларування активів фізичних осіб

   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

-----------------------------------------------
Так кажу ж НЕ ПРИЙМАЙТЕ! Я про Закон,а ви про розенблядів. Приймають прихильники певної політсили ж!
А євросолідарність би не приймала?
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

Закон норм, тільки тре не для всіх, тре тільки ліміти підняти напр. від мільйона річного доходу. 95 відсотків то не зачепить
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

SOUTH BLOOD -диви і лізе ж як отой клоп. Все дрище й дрище.... аж смішно! :D  :fuck:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

А євросолідарність би не приймала?
===============================
Навряд. Втопили б в поправках. Намагалися якось в 2015-м... зрозуміли,що це жопа. Це не на часі. Країна ще не досягла певного рівню розвитку. Але сам по собі цей Закон би ще не зруйнував би економіку,я ще назівав  що хочуть прихильники певної політсили. А в комплексі-все зруйнують.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

А ты ссышься и трешь, ссышься и трешь... Серливенький из тебя карбонарий, клоп пептидный. :laugh:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

То я так зрозумів, суть топіку - це прохання до прихильники певної політсили  не приймати закон?

Це якби кум прийшов до кума зичити гроші з фразою:

Слухай довпойоп і уйопок, позич мені будь-ласка штуку баксів  :D
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Закон норм, тільки тре не для всіх, тре тільки ліміти підняти напр. від мільйона річного доходу. 95 відсотків то не зачепить
-----------------------------------------------
Якщо доллярів, то то одне, та й це багато. Заможні люди покинуть Україну. Он у Франції намагались обкладати мільярдерів. Відмінили,коли вони попереносили бізнес в інші країни,де ліваков меньше.
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

SOUTH BLOOD- та кому ти потрібен,нікчемний копійчаний тролик? Та вже не тру-висирайся. Тема обговорена. :fuck:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Ты хоть сам понял шо "обговаривал", недоумок? :lol:
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

-----------------------------------------------
Якщо доллярів, то то одне, та й це багато. Заможні люди покинуть Україну. Он у Франції намагались обкладати мільярдерів. Відмінили,коли вони попереносили бізнес в інші країни,де ліваков меньше.

Насколько я помню, французы ввели тогда налог 70% на доход свыше лимона евро.
А тут о чем речь идёт? 5%? Дешевле заплатить и никуда не ехать :)
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)
Bmx

Насколько я помню, французы ввели тогда налог 70% на доход свыше лимона евро.
А тут о чем речь идёт?

Тут все складно :)  5 відсотків з уже вкраденого або неоподаткованого + контроль великих витрат

Останнє редагування: 11 вересня 2019 00:58:57 від Bmx
   
Re: Готовтеся ЗЕ-билоиды! Счасття близкА! ;)

Я вибачаюсь, ви до европи хотіли чи в азіатський наєбахтунг?
Тут вже вибирати потрібно - або орднунг або вольніца.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія