Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Панове? А за кого будемо голосувати на наступних виборах Президента України? :D

это не заслуга зеленского, а ЗСУ и там правда херни всякой хватает, увы

та зрозуміло, але там пан дінго перераховуючи лише ці  декілька міст втулив чомусь єрмака а не ЗСУ, може він правда хотів зробити негативний акцент  :shuffle:
   
до кінця війни-виборів не буде. по закінченню строку повноважень у зелінського-в звязку з втратою легітимності влада переходить до воєнних.

Військовим буде не до влади. Поранення,втома, вигоряння, ПТСР - ні, військові не братимуть владу до своїх рук.

Народу України доведеться самостійно розрулювати страшні і важкі повоєнні часи, вибудовувати України майже з нуля. І не забувайте, якою буде якість населення. Скільки чоловіків виїде з країни після зняття воєнного стану. Скільки повернеться з закордонів і чи повернуться.
   
важко сказати
деякі його висловлювання мені не дуже подобались на виборах мера

треба подивитись на команду. також як він буде еволюціонувати як політик

Так можна і доеволюціонуватися до втрати країни.
   
Не за Гетьманцева.  :K  Думай-те, пане преЗедент.
   
Он лучший Президент Украины
Я за него всегда голосовал

І в чому він луччий?
   
 Ми навіть не здогадуємося який писдець в демографічному аспекті нас очікує. Наразі самі толкові молоді люди в віці 16 і до 18 років вивозяться батьками з країни . Причому масово. Ми маємо дуже приблизне уявлення скільки сімей емігрує після війни. І ось потім залишок буде вибирати
   
Ми навіть не здогадуємося який писдець в демографічному аспекті нас очікує. Наразі самі толкові молоді люди в віці 16 і до 18 років вивозяться батьками з країни . Причому масово. Ми маємо дуже приблизне уявлення скільки сімей емігрує після війни. І ось потім залишок буде вибирати

Спокійно, без паніки. Тимчасовий дозвіл на проживання в Європі, не означає дозвіл на постійне місце проживання.
   
мабуть війну і після-війну пройдем   з Зеленським
а далі нове покоління прийде, буде видно
   
Панове? А за кого будемо голосувати на наступних виборах Президента України?
Ще треба дожити до тих виборів.
   
мабуть війну і після-війну пройдем   з Зеленським
а далі нове покоління прийде, буде видно
Нах оно йому нада ))). Він спокійно отримає посаду в будь якій міжнародній організації і не обов’язково від України. Його семінари в провідних університетах будуть коштувати диких грошей. Для всього світу він буле взірцем борця.
 А другий термін його вб’є як політика та і імідж рухне. Це вже було с Ющенко та і с Порошенко.
 Так що навряд він піде на другий термін
   
Нах оно йому нада ))). Він спокійно отримає посаду в будь якій міжнародній організації і не обов’язково від України. Його семінари в провідних університетах будуть коштувати диких грошей. Для всього світу він буле взірцем борця.
 А другий термін його вб’є як політика та і імідж рухне. Це вже було с Ющенко та і с Порошенко.
 Так що навряд він піде на другий термін
та йому тоді і це президенство нахер надо було. він не піде з руїн буде доводити що він успішний Президент і мирного часу
   
та йому тоді і це президенство нахер надо було. він не піде з руїн буде доводити що він успішний Президент і мирного часу
Побачиш )). Не піде він на другий термін не під яким соусом.
   
Побачиш )). Не піде він на другий термін не під яким соусом.
Піде і виграє як Президент переможець едине він має залишитись в рамках Конституції не більше двох строків.
   
та йому тоді і це президенство нахер надо було.


Гугліть "операція *Буратіно*"
   
Його семінари в провідних університетах будуть коштувати диких грошей. Для всього світу він буле взірцем борця.
От троляки позбирались. Зе чотко озвучує те, що написано на бомажці, але як тільки починаються експромти... :facepalm1:
   
Гугліть "операція *Буратіно*"
насрать на буратіно чиполінно це людина з власними амбіціями
   
От троляки позбирались. Зе чотко озвучує те, що написано на бомажці, але як тільки починаються експромти... :facepalm1:
Та пох, це так сказати завуальована міжнародна корупція ))). Десятки політиків так заробляють
   
Піде і виграє як Президент переможець
А що це за опція - "виграти, як переможець"?
Спеціальний коефіцієнт при підрахунку голосів чи якась спрощена процедура?
Якщо без дуркування - вважаю, що Зеля виграє вибори, якщо буде балотуватись (що не факт). Але це буде легкою перемогою лише в тому разі, коли розжене оточуючу писдобратію, котра підміняє собою конституційні органи влади держави.
   
Як я (порохобот) вже давно вирішив якщо зе поверне Україну до кордонів 1991 то за нього. У іншому випадку за Пороха.
   
Україні після війни буде потрібен план маршала і саме авторитет Зеленського допоможе його вибити для нас і це буде звісно план Зеленського
   
Військовим буде не до влади. Поранення,втома, вигоряння, ПТСР - ні, військові не братимуть владу до своїх рук.

Народу України доведеться самостійно розрулювати страшні і важкі повоєнні часи, вибудовувати України майже з нуля. І не забувайте, якою буде якість населення. Скільки чоловіків виїде з країни після зняття воєнного стану. Скільки повернеться з закордонів і чи повернуться.
Срср воював в афганістані 10 років. сша-20р. те саме буде в нас-10-20р.Тому про вибори треба забути. У воєнний час-демократичні інститути не працюють. для перемоги треба централізація і мобілізація усіх зусиль. туму влада має бути зосереджена в одному місці-ставка.в руках воєнних.
   
Та пох, це так сказати завуальована міжнародна корупція ))). Десятки політиків так заробляють
Ну, я не проти. Хай буде почесним ректором якогось "інституту вивчення методів і аспектів ліквідації лапотної імперії", хай гастролює по світу. Заслужив.
   
і це буде звісно план Зеленського
Андрій Борисович дивиться на тебе дуже похмуро. :(
   
Срср воював в афганістані 10 років. сша-20р. те саме буде в нас-10-20р.Тому про вибори треба забути. У воєнний час-демократичні інститути не працюють. для перемоги треба централізація і мобілізація усіх зусиль. туму влада має бути зосереджена в одному місці-ставка.в руках воєнних.
Раша не потягне 10 років чотири максимум а так дійсно ми не дійшли навіть до екватору і попереду ще два роки війни як мінімум
   
Раша не потягне 10 років чотири максимум а так дійсно ми не дійшли навіть до екватору і попереду ще два роки війни як мінімум
Дефіцит бюджету в жовтні-134 млрд.грн(це рекорд). В рашки навпаки -профіцит з початку року-200 млрд.дол. ніколи рашка не мала таких показників-гори бабла для війни.
   
А що це за опція - "виграти, як переможець"?
Спеціальний коефіцієнт при підрахунку голосів чи якась спрощена процедура?
Якщо без дуркування - вважаю, що Зеля виграє вибори, якщо буде балотуватись (що не факт). Але це буде легкою перемогою лише в тому разі, коли розжене оточуючу писдобратію, котра підміняє собою конституційні органи влади держави.
Це ще одна причина чому він не буде балатуватись. Ніхто основні державні інститути не реформував протягом 30 років, включаючи нинішню владу. А там гівна як у дурня фантиків. Якщо почати все робити по дорослому то треба спалити себе повністю.
 Який в цьому сенс конкретно для нього і в його положенні? Взагалі нема.
 Чудова жінка ще відносно малі діти, міжнародний імідж, в товаришах всі топи світу. Купить собі хатинку десь в Сардинії і буде насолоджуватись життям. Нах йому всралось вигрібати кізяки з конюшні ))
   
Ну, я не проти. Хай буде почесним ректором якогось "інституту вивчення методів і аспектів ліквідації лапотної імперії", хай гастролює по світу. Заслужив.
днепровськи приходять в владу надовго так що краще думайте про те щоб не допустити третього строку тобто наполягати на тому що навіть для Президента переможця винятків не повинно бути тут я буду з вами на сто відсотків що другого терміну Зе то питання практично вирішено і навіть якщо б мені Зе не подобався(а це не так )я б не займався марною справою якось завадити цьому.
   
ТвердоЗаПетра вже було?  :gigi:
   
  Я не назву імені майбутнього нашого керманича але скажу, що все повториться - виграє популіст. Себто чоловік котрий вловить настрої народу й пообіцяє те, що люди хочуть щоб їм пообіцяли. Крім того це буде чоловік на котрого звернуть увагу дуже багаті та впливові особи та щедро профінансують.  B-)
   
Це ще одна причина чому він не буде балатуватись. Ніхто основні державні інститути не реформував протягом 30 років, включаючи нинішню владу. А там гівна як у дурня фантиків. Якщо почати все робити по дорослому то треба спалити себе повністю.
 Який в цьому сенс конкретно для нього і в його положенні? Взагалі нема.
 Чудова жінка ще відносно малі діти, міжнародний імідж, в товаришах всі топи світу. Купить собі хатинку десь в Сардинії і буде насолоджуватись життям. Нах йому всралось вигрібати кізяки з конюшні ))
Начебто все логічно.
Але є певні сумніви, що логікою і практичним сенсом аргументована навіть сама поява Зе в політикумі три роки тому.
   
Це ще одна причина чому він не буде балатуватись. Ніхто основні державні інститути не реформував протягом 30 років, включаючи нинішню владу. А там гівна як у дурня фантиків. Якщо почати все робити по дорослому то треба спалити себе повністю.
 Який в цьому сенс конкретно для нього і в його положенні? Взагалі нема.
 Чудова жінка ще відносно малі діти, міжнародний імідж, в товаришах всі топи світу. Купить собі хатинку десь в Сардинії і буде насолоджуватись життям. Нах йому всралось вигрібати кізяки з конюшні ))
якись у Вас більшовицьки настрої "все спалити нах"он у США на початку двадцятого століття було не краще ніж в нас  корупція бандит на бандитіту владі і нічого якось живуть і стали найсильнішою демократією у світі без ніяких"випалень"
   
днепровськи приходять в владу надовго так що краще думайте про те щоб не допустити третього строку тобто наполягати на тому що навіть для Президента переможця винятків не повинно бути тут я буду з вами на сто відсотків що другого терміну Зе то питання практично вирішено і навіть якщо б мені Зе не подобався(а це не так )я б не займався марною справою якось завадити цьому.
Донбасячі теж так думали. Але українці вміють організовувати сюрпризи, доведено історією.
А дніпровські - це хто? Це ж не той небритий любитель котлет, про якого можна подумати?
   
днепровськи приходять в владу надовго так що краще думайте про те щоб не допустити третього строку тобто наполягати на тому що навіть для Президента переможця винятків не повинно бути тут я буду з вами на сто відсотків що другого терміну Зе то питання практично вирішено і навіть якщо б мені Зе не подобався(а це не так )я б не займався марною справою якось завадити цьому.
Зеленський це помста коломойского порошенку. Щось типу того, ти зайняв посаду яку може зайняти будь хто при наявності грошей і правильних політтехнологів.
 Війна показала що в зелі є яйця. Але гадаю це болото під назвою політика не його.
 Гадаю наступним президентом буде технічний кандидат, узгоджений з заходом. Помножать на нуль всіх наших олігархів та політиків. І все почнеться з нової сторінки. Так що про кандидатів на президента ще зарано думати )))
   
ТвердоЗаПетра вже було?  :gigi:
Поки ти не прийшов, ніхто в гілці маячні не писав, окрім австралійського троляки.
   
Щодо корупції то взяти будь-якого пересічного включаючі волонтерів і героїв війни і він радо прийме в ній участь треба міняти свідомість і це не робиться швидко чи ви пропонуете випалити українцям мізки і закласти туди нову "правильну"програму.?  :laugh:
   
Гадаю наступним президентом буде технічний кандидат, узгоджений з заходом. Помножать на нуль всіх наших олігархів та політиків. І все почнеться з нової сторінки.
Саме таку надію тримаю коло серця.. (tu)
Цивілізований світ має нагоду знищити кацапізм і його похідні не тільки в московії, а і навколо тієї гноярки.
   
Саме таку надію тримаю коло серця.. (tu)
Цивілізований світ має нагоду знищити кацапізм і його похідні не тільки в московії, а і навколо тієї гноярки.
А виходу іншого нема. Все зайшло дуже далеко причому на  глобальному рівні.
   
треба міняти свідомість і це не робиться швидко
Саме зараз це і робиться швидше, ніж будь-коли за останні століття. Але процес не завершиться з війною, факт.
   
Зеленський це помста коломойского порошенку. Щось типу того, ти зайняв посаду яку може зайняти будь хто при наявності грошей і правильних політтехнологів.
 Війна показала що в зелі є яйця. Але гадаю це болото під назвою політика не його.
 Гадаю наступним президентом буде технічний кандидат, узгоджений з заходом. Помножать на нуль всіх наших олігархів та політиків. І все почнеться з нової сторінки. Так що про кандидатів на президента ще зарано думати )))
тобто якусь технічну маріонетку яка б наприклад за вказівкою з Заходу звалила б 25 лютого в екзил бо опиратися страшній і великий рашці слабкой Україні то марна справа,Зеленський повернув Україні суб'єктність і ідіть нахер зі своїми технічними кандидатами :X
   
А виходу іншого нема. Все зайшло дуже далеко причому на  глобальному рівні.
Амінь. Хай буде так. [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія