Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трумп:Втрата стандарту долара - програш в найбільшої війні світу

Если Трамп роздавав гроші в 2020 году, то почему инфляция по сравнению с 2019 годом в среднем составляла всего 2% ?
Статистика врет или он не так уж и много раздавал?

Согласен с инерцией в экономике. Но не в случае с инфляцией, которая считается по сравнению с предыдущим годом.

Це стандартний феномен - спочатку нагору пре біржа, потім ассетс і далі решта. Якщо я не помиляюся, затримка між друком та скачком інфляції десь біля року. Так що повторюю: Трампон такий же гандон як і Бідон.
   
В каком году или месяце была дефляция? Будьте любезны приведите ссылку.

Когда пандемия закончилась?

Сорри , у вас словоблудие.

Не знаю чи була дефляція, але до пандемії певні дефляційні процеси відбувались. До пандемії економіка мала напоганий запас міцності
   
Мені здається що дебіл валік це другий нік дебілки жаночки
Та теж флудила картинками і волала про дефіцит при Обамі але язик в дупу засунула коли при Трампі за 4 роки цей дефіцит майже наздогнав Обамин за 8.

Так і дебіл валік заламує руки «пачіму інфляціі нє біла прі Трампє в 2020 а началась ана в 2022»
Тому що в 2020 всі як миші сиділи вдома, ресторани були зачинені, ніхто майже не літав. Бо епідемія.
І в 2021 році епідемія продовжилась. А в 2022 вона закінчилась і всі почали витрачати гроші як дурні.

   
У вас в Саратове забыли что Трамп отдал ключи от Белого Дома в январе 2021 года.

А если вы имеете ввиду инфляцию в 2020 году, то согласно господина из Австралии и нашего калифорнийского товарища Уки это как раз и здобутки господина Трампа бо він "роздавав гроші під час ковіду" . Это сарказм.

Потому что инфляция в апереле 2020 года была 0.3% а в январе 2021 1.4% .

Столько много Трамп роздав грошей,  что по сравнению с 2019 годом цены в 2020 выросли в апреле аж на 0.3% :facepalm:  Это опять сарказм.

Вы уже не знаете как изворачиватся в неуемном желании отбелить неотбеливаемое.

И у меня заказывается подозрение, что вы господа не совсем понимаете что такое инфляция и что такое consumer price index.

Ты прапорщик, сможешь нам обьяснить что такое инфляция в академически-математическом смысле? Или спроси там у начальства.

цікаво було б почути думку пана як він собі розуміє даний показник і що на нього впливає
   
До пандемії економіка мала напоганий запас міцності


Вже проглядається деякий патерн.
Клінтон прийняв країну в рецессії, при ньому вона стала на ноги, зробив вперше за десяток років бездефіцитний бюджет, передав Бушу.

Буш продовжував підігрівати економіку за рахунок дефіциту і перегрів її до точки вибуху. Передав Обамі руїну.

Обама залатав дірки (за рахунок боргу), поставив на ноги, але дебіли типа жаночки волали «мєдлєно плівьом»

Передали Трампу. Той підігрів економіку (за рахунок боргу) але зміг завести на ріфи за один строк.

При Байдені зняли з рифів, запрацювала економіка, «плівьом бістра» зато волають «пасматрітє какая інфляція»

Боюсь навіть уявити що буде якщо Трамп знову прийде до влади ;o
   
Re: Трумп:Втрата стандарту долара - програш в найбільшої війні світу

Це стандартний феномен - спочатку нагору пре біржа, потім ассетс і далі решта. Якщо я не помиляюся, затримка між друком та скачком інфляції десь біля року. Так що повторюю: Трампон такий же гандон як і Бідон.

Согласен в части того что оба не самые лучшие президенты. Дописувач из Австралии и господин из Калифорнии во всех экономических проблемах за последние 4 года обвиняет исключительно Трампа. При том что господин Трамп также гандон, но это утверждение не соответствует действительности.

Даже если и учитывать вашу интерпретацию. Так как летом 2022 года по сравнению с летом 2021 цены подскочили так что инфляция составила 9%  А летом 2023 по сравнению с 2022 на еще на 3.7%. Каким летом Трамп "роздавав гроші"?

И самое главное. Вы разумный человек и надеюсь понимаете. Что такое инфляция. Это темпы роста. Темпы. И когда некоторые господа с пафосом митингуют что инфляция упала да 3% это конечно немного ободряет но не вдохновляет. Скорость падения в задницу уменьшилась. Но мы по прежнему в этой заднице. Дефляции нет, цены не вернулись ни на уровень 2019 года, 2020 и даже 2021. Хлеб не стал стоить один доллар, бензин не стоит $2.5, средняя цена на дом не вернулась хотя-бы к $350,000.


   
Вже проглядається деякий патерн.
Клінтон прийняв країну в рецессії, при ньому вона стала на ноги, зробив вперше за десяток років бездефіцитний бюджет, передав Бушу.

Буш продовжував підігрівати економіку за рахунок дефіциту і перегрів її до точки вибуху. Передав Обамі руїну.

Обама залатав дірки (за рахунок боргу), поставив на ноги, але дебіли типа жаночки волали «мєдлєно плівьом»

Передали Трампу. Той підігрів економіку (за рахунок боргу) але зміг завести на ріфи за один строк.

При Байдені зняли з рифів, запрацювала економіка, «плівьом бістра» зато волають «пасматрітє какая інфляція»

Боюсь навіть уявити що буде якщо Трамп знову прийде до влади ;o

Славік, порівнювати стару добру інфляцію з ковіднофашистською це як порівнювати хєр з носом.
   
Re: Трумп:Втрата стандарту долара - програш в найбільшої війні світу

Не знаю чи була дефляція, але до пандемії певні дефляційні процеси відбувались. До пандемії економіка мала напоганий запас міцності

Дефляція была по некоторым товарам. И очень briefly. Суммарно по всей CPI корзине в обозримом прошлом дефляции не было.
До пандемии был президент Трамп.
   
Согласен в части того что оба не самые лучшие президенты. Дописувач из Австралии и господин из Калифорнии во всех экономических проблемах за последние 4 года обвиняет исключительно Трампа. При том что господин Трамп также гандон, но это утверждение не соответствует действительности.

Даже если и учитывать вашу интерпретацию. Так как летом 2022 года по сравнению с летом 2021 цены подскочили так что инфляция составила 9%  А летом 2023 по сравнению с 2022 на еще на 3.7%. Каким летом Трамп "роздавав гроші"?

И самое главное. Вы разумный человек и надеюсь понимаете. Что такое инфляция. Это темпы роста. Темпы. И когда некоторые господа с пафосом митингуют что инфляция упала да 3% это конечно немного ободряет но не вдохновляет. Скорость падения в задницу уменьшилась. Но мы по прежнему в этой заднице. Дефляции нет, цены не вернулись ни на уровень 2019 года, 2020 и даже 2021. Хлеб не стал стоить один доллар, бензин не стоит $2.5, средняя цена на дом не вернулась хотя-бы к $350,000.

Пан не в курсі що було з цінами на енергоносії і продовольство в світі влітку 22-го і що було тому основною причиною?
   
Славік, порівнювати стару добру інфляцію з ковіднофашистською це як порівнювати хєр з носом.

Інфляція це тільки один показник.
При Обамі інфляції не було, але перший строк волали про безробіття (яке залишалось високим після супер рецесії Буша).
В другу каденцію безробіття впало, почали волати про «слабіє тємпі роста іканомікі» і про борг.
При Трампі про борг забули.
Тепер борг росте не більше ніж при Трампі, економіка росте як на дріжджах, волають про інфляцію.
Хоча дійсно треба розділяти пост ковідну інфляцію і ту що зараз.
Зараз вона в рамках і менше зростання економіки.
Ну крикуни знайдуть про що волати. Про кредитну ставку ФРС, наприклад.
Така в них робота
   
Re: Трумп:Втрата стандарту долара - програш в найбільшої війні світу

Пан не в курсі що було з цінами на енергоносії і продовольство в світі влітку 22-го і що було тому основною причиною?

Какая причина? И как это оправдывает администрацию?
   
Какая причина? И как это оправдывает администрацию?

Ти пишеш на українському форумі і не знаєш чому в 22-му році в світі здорожчала нафта і продовольство? Кацап чи коматозник?
   
Інфляція це тільки один показник.
При Обамі інфляції не було, але перший строк волали про безробіття (яке залишалось високим після супер рецесії Буша).
В другу каденцію безробіття впало, почали волати про «слабіє тємпі роста іканомікі» і про борг.
При Трампі про борг забули.
Тепер борг росте не більше ніж при Трампі, економіка росте як на дріжджах, волають про інфляцію.
Хоча дійсно треба розділяти пост ковідну інфляцію і ту що зараз.
Зараз вона в рамках і менше зростання економіки.
Ну крикуни знайдуть про що волати. Про кредитну ставку ФРС, наприклад.
Така в них робота

Зарплати дещо вигрібають останні у циклу інфляції. Саме тому корпораціям вигідно фактично недоплачувати робітникам в початкових стадіях інфляції отже і підвищена зайнятість. Все ще попереду.
   
Re: Трумп:Втрата стандарту долара - програш в найбільшої війні світу

Ти пишеш на українському форумі і не знаєш чому в 22-му році в світі здорожчала нафта і продовольство? Кацап чи коматозник?

Мы сейчас обсуждаем инфляцию в США. Удельный вес изменения цен на бензин в подсчёте CPI индекса и инфляции в целом составляет всего 3.3 пункта из 100.

Gasoline (all types) - 3.312

Кацапское вторжение в Україну это большая беда, но не очень для американских граждан.

Будете хамить пройдёте сами знаете куда.



   
Мы сейчас обсуждаем инфляцию в США. Удельный вес изменения цен на бензин в подсчёте CPI индекса и инфляции в целом составляет всего 3.3 пункта из 100.

Gasoline (all types) - 3.312
Кацапское вторжение в Україну это большая беда, но не очень для американских граждан.

Будете хамить пройдёте сами знаете куда.

ну-ну

У США зафіксовано найвищу ціну на бензин за всю історію (ПОНЕДІЛОК, 13 ЧЕРВНЯ 2022, 15:04)

П.С. не задавай дурних питань і ніхто не хамитиме.
   
Дефляція была по некоторым товарам. И очень briefly. Суммарно по всей CPI корзине в обозримом прошлом дефляции не было.
До пандемии был президент Трамп.

От бачиш, ти знову продемонстрував свою заангажованність не пропустивши моменту щоб якийсь позитивний фактор віддати саме трумпу замість того щоб продовжувати вести дискусію по суті без політичних прив'язок.
   
Мы сейчас обсуждаем инфляцию в США. Удельный вес изменения цен на бензин в подсчёте CPI индекса и инфляции в целом составляет всего 3.3 пункта из 100.

Gasoline (all types) - 3.312
Кацапское вторжение в Україну это большая беда, но не очень для американских граждан.

Будете хамить пройдёте сами знаете куда.

хм, а звідки ти цю дивну цифру взяв?
бо я дивлюсь звіт по CPI травень 22 до травня 21 - зміна у відсотках показника Gasoline за рік +48.7%
   
Ти пишеш на українському форумі і не знаєш чому в 22-му році в світі здорожчала нафта і продовольство? Кацап чи коматозник?

Валік - це 100% кацапський пропагандон, він постійно топить за всіх, хто проти допомоги Україні.
   
Вже проглядається деякий патерн.
Клінтон прийняв країну в рецессії, при ньому вона стала на ноги, зробив вперше за десяток років бездефіцитний бюджет, передав Бушу.

Буш продовжував підігрівати економіку за рахунок дефіциту і перегрів її до точки вибуху. Передав Обамі руїну.

Обама залатав дірки (за рахунок боргу), поставив на ноги, але дебіли типа жаночки волали «мєдлєно плівьом»

Передали Трампу. Той підігрів економіку (за рахунок боргу) але зміг завести на ріфи за один строк.

При Байдені зняли з рифів, запрацювала економіка, «плівьом бістра» зато волають «пасматрітє какая інфляція»

Боюсь навіть уявити що буде якщо Трамп знову прийде до влади ;o

 (tu)

Тенденція дуже чітка. І що найгірше, кожний наступний респівський президент гірше попереднього.
Трамп взагалі побив рекорд, став найгіршим президентом за всю історію США.
   
(tu)

Тенденція дуже чітка. І що найгірше, кожний наступний респівський президент гірше попереднього.
Трамп взагалі побив рекорд, став найгіршим президентом за всю історію США.

Якщо він стане президентом то може побити свій власний рекорд ;o
   
ну-ну

У США зафіксовано найвищу ціну на бензин за всю історію (ПОНЕДІЛОК, 13 ЧЕРВНЯ 2022, 15:04)
П.С. не задавай дурних питань і ніхто не хамитиме.

Вы так и не поняли о чем я пишу. Но мне не тяжело, я попробую ещё раз.

Да, стоимость нефти летом выросла до $80 за бочку. Да, стоимость бензина летом выросла ощутимо. Да и ещё раз да.

Цитувати
хм, а звідки ти цю дивну цифру взяв?
бо я дивлюсь звіт по CPI травень 22 до травня 21 - зміна у відсотках показника Gasoline за рік +48.7%

Что мы сейчас обсуждаем? Значение показателя инфляции. Как показатель инфляции считается в США? Это изменение цен выбранной корзины товаров и услуг. Так называемый Consumer price index или CPI. Определённые товары и затраты потребителей имеют свой удельный вес в общем значении индекса. Например если индекс взять за 100% то удельный вес затрат на жилье( shelter) имеет 36% , еда дома 8% , а вот все виды бензина имеют 3.3 %.

Пока понятно? Дальше.

Скажите мне как изменится общее значение CPI если даже показатель который составляет всего 3.3 % удельного веса от 100% увеличится ну например вдвое. А не на 50% как вы пишете. Почти ни как. Сотые доли процента. Будет абстрактно не 9% а 8.999%

Ещё раз. Беда в Украине и рост цен на топливо не приводило к какому либо значительному изменению общего, Y/Y показателя инфляции.

Мои питання не дурные, это ваши выводы такие.

Останнє редагування: 1 травня 2024 00:15:37 від Valentyn
   
От бачиш, ти знову продемонстрував свою заангажованність не пропустивши моменту щоб якийсь позитивний фактор віддати саме трумпу замість того щоб продовжувати вести дискусію по суті без політичних прив'язок.

Я извиняюсь. Кто написал "До пандемії економіка мала напоганий запас міцності" ? Пушкин? Не я первый начал политические обвинения. Мы обсуждаем допис господина из Австралии о том, что Трамп вливав гроші и от этого все проблемы. Я просто констатирую факт. Кто был президентом непосредственно до пандемии.
   
Я извиняюсь. Кто написал "До пандемії економіка мала напоганий запас міцності" ? Пушкин? Не я первый начал политические обвинения. Мы обсуждаем допис господина из Австралии о том, что Трамп вливав гроші и от этого все проблемы. Я просто констатирую факт. Кто был президентом непосредственно до пандемии.

Трамп.  :fuck:
І цей довбойоб повністю просрав пандемію, чим і загнав країну в дупу.
Якби не пандемія, то він ще міг би виїхати на здобутках Обами, а як довелося самому розгрібати, то і вилізла повна некомпетентність і довбоєбізм Трампа.

   
Ще можна якось зрозуміти тих,  хто за Трампа голосували в 2016.
В 2020 за Трампа голосувати могли лише ідіоти та всяка сволота.
А в 2024, щоб голосувати за Трампа треба бути повним довбойобом чи кацапом.
   
Якщо він стане президентом то може побити свій власний рекорд ;o

Боюсь, що ще один срок Трампа країна просто не переживе.
Якщо Трамп знову стане президентом США, то він може стати останнім президентом в історії США.
   
Сотые доли процента. Будет абстрактно не 9% а 8.999%

Хочу уточнить. Не 8.999% а 9.001%
   
Вы так и не поняли о чем я пишу. Но мне не тяжело, я попробую ещё раз.

Да стоимость нефти летом выросла до $80 за бочку. Да стоимость бензина летом выросла ощутимо. Да и ещё раз да.

Что мы сейчас обсуждаем? Значение показателя инфляции. Как показатель инфляции считается в США? Это отношении выбранной корзины товаров и услуг. Так называемый Consumer price index или CPI. Определённые товары и затраты потребителей имеют свой удельный вес в общем значении индекса. Например если индекс взять за 100% то удельный вес затрат на жилье( shelter) имеет 36% , еда дома 8% , а вот все виды бензина имеют 3.3 %. Пока понятно? Дальше.

Скажите мне как изменится общее значение CPI если даже показатель который составляет всего 3.3 % удельного веса от 100% увеличится ну например вдвое. Почти ни как. Сотые доли процента.
Ещё раз. Беда в Украине и рост цен на топливо не приводило к какому либо значительному изменению показателя инфляции.

Мои питання не дурные, это ваши выводы такие.

Я все чудово зрозумів, про що ти пишеш - що в загальному споживчому кошику пересічного американця витрати на пальне складають 3,3%.
Цей показник може і незначний в розрізі скукпного індекса споживчих цін, але він прекрасно демонструє, що вартість пального за рік зросла майже не 50%.
Ти, я думаю, в курсі, що Штати цілком і повністю залежать від вантажних автоперевезень? І їх ціна буквально в усіх товарах і послугах.
Ото звідти тобі і ріст споживчих цін по сумарному кошику, бо поперло все пов'язане з перевезеннями - від споживчих товарів до автівок і басейнів.
Плюс ціни на продовольство в світі через війну в Україні, яка була одним з найбільших експортерів певних видів агропродукції і фактично не могла експортувати нічого в тих об'ємах, як до початку повномасштабки, так само штовхнули ціни і в Штатах.
Так що хоч ти і говориш, що війна в Україні не зачепила рядового американця, але ваша статистика говорить про інше. І чим швидше ваш манюпас зрозуміє, що сьогодні платить більше виключно через хуйла, тим швидше йому дійде ця війна стосується його гаманця напряму.
   
Цей показник може і незначний в розрізі скукпного індекса споживчих цін, але він прекрасно демонструє, що вартість пального за рік зросла майже не 50%.

Согласен. И это сделало больно пересічним громадянам штатів. Но существенно не повлияло на значение инфляции в 2022 году.   

Цитувати
Ти, я думаю, в курсі, що Штати цілком і повністю залежать від вантажних автоперевезень? І їх ціна буквально в усіх товарах і послугах.
Ото звідти тобі і ріст споживчих цін по сумарному кошику, бо поперло все пов'язане з перевезеннями - від споживчих товарів до автівок і басейнів.

И тут вы правы. Но только частично. В цене товара от производителя до конечного потребителя все затраты на транспорт составляют примерно 17%. Это все затраты. Зарплата водителей, амортизация автомобилей, страховка, стоянка, обслуживание и прочее. Сколько в этих 17% затрат на топливо. Точно вам сказать не могу, но примерно процентов 15. Если взять 17% за 100.

Цитувати
Так що хоч ти і говориш, що війна в Україні не зачепила рядового американця

Я говорю, не так сильно зачепила как вам кажется.

В большей степени зачепило печатание администрацией необеспеченных денег. И раздача их дармоедам и тунеядцам.




Останнє редагування: 1 травня 2024 00:45:04 від Valentyn
   
Согласен. И это сделало больно пересічним громадянам штатів. 

И тут вы правы. Но только частично. В цене товара от производителя до конечного потребителя все затраты на транспорт составляют примерно 17%. Это все затраты. Зарплата водителей, амортизация автомобилей, страховка, стоянка, обслуживание и прочее. Сколько в этих 17% затрат на топливо. Точно вам сказать не могу, но примерно процентов 15. Если взять 17% за 100.

Я говорю, не так сильно зачепила как вам кажется.

В большей степени зачепило печатание администрацией необеспеченных денег.

Ну я тим більше не знаю, але враховуючи що розповідають блогери-емігранти, які працюють в США далекобійниками, про подорожчання галона пального і супутні наслідки (ну і про те, що на кожному кроці всі репетують, що в Штатах президент, при якому суттєво подорожчало пальне, неминуче програє вибори), то складається враження, що я ще і недооцінюю.
Стосовно друку грошей урядом Штатів - навіть заходити в цю дискусію не хочу, і так достатньо вашої статистики сьогодні нагортався незрозуміло навіщо. Тут би за своєю емісією встигати моніторити.
   
Ну я тим більше не знаю, але враховуючи що розповідають блогери-емігранти, які працюють в США далекобійниками, про подорожчання галона пального і супутні наслідки (ну і про те, що на кожному кроці всі репетують, що в Штатах президент, при якому суттєво подорожчало пальне, неминуче програє вибори), то складається враження, що я ще і недооцінюю.

И опять вы правы.  Но два но. Это сегодня и это не влияет как либо значимо на официальный показатель инфляции.
Подчёркиваю- официальный.  Который мы сейчас обсуждаем.

Почему я обращаю внимание на "официальный" потому что администрации и не только Байдена манипулируют с этими данными и методиками подсчёта в зависимости от экономической ситуации и политического сьогодення.

Если у вас будет натхнення я вам могу рассказать как они считают изменение цен на жильё и продукты. И кстати на тот же бензин.


   
Согласен. И это сделало больно пересічним громадянам штатів. Но существенно не повлияло на значение инфляции в 2022 году.  


Вирішив трохи порахувати (якщо все вірно порахував, бо вже трохи "розслабився" перед сном  :-)o ):
Стаття Food and beverages займає 14.376%. Зростання по ній відбулось на 9,7%, тобто в сукупному CPI + приблизно 1,4 відсоткових пункта
Стаття Shelter займає 34,413% зросла на 5,5%, + приблизно 1,89 відсоткових пункта CPI
Стаття Gasoline - 3,172%, зросла на 48,7%, + приблизно 1,54 відсоткових пункта CPI
А от наприклад Utility (piped) gas service теж зросла наче б то суттєво, на 30,2%, але її питома вага в CPI 0.89%, тому всього лиш + приблизно 0,29  відсоткових пункта CPI

Отже, бачимо, що продовольство, оренда і паливо дали приблизно однаковий приріст до загального CPI, хоча мають різну питому вагу.
   
Вирішив трохи порахувати (якщо все вірно порахував, бо вже трохи "розслабився" перед сном  :-)o ):
Стаття Food and beverages займає 14.376%. Зростання по ній відбулось на 9,7%, тобто в сукупному CPI + приблизно 1,4 відсоткових пункта
Стаття Shelter займає 34,413% зросла на 5,5%, + приблизно 1,89 відсоткових пункта CPI
Стаття Gasoline - 3,172%, зросла на 48,7%, + приблизно 1,54 відсоткових пункта CPI
А от наприклад Utility (piped) gas service теж зросла наче б то суттєво, на 30,2%, але її питома вага в CPI 0.89%, тому всього лиш + приблизно 0,29  відсоткових пункта CPI

Отже, бачимо, що продовольство, оренда і паливо дали приблизно однаковий приріст до загального CPI, хоча мають різну питому вагу.

Приятно общаться с человеком который хоть и не разделяет с вами идеологические убеждения, но не поленился вникнуть в суть вопроса.
   
Я извиняюсь. Кто написал "До пандемії економіка мала напоганий запас міцності" ? Пушкин? Не я первый начал политические обвинения. Мы обсуждаем допис господина из Австралии о том, что Трамп вливав гроші и от этого все проблемы. Я просто констатирую факт. Кто был президентом непосредственно до пандемии.

Так все вірно, ми разом намагаємся відтворити економічні умови напередодні кризи, хто створив ці умови - то вже зовсім інше питання, яке не має ніякого стосунку до теми обговорення. Тим не менше ви таки впхнули його і сюди  :facepalm:
   
Извините но это вообще бред. Полный. Инфляция считается по месяцам в сравнении или с предыдущим месяцем или с месяцем предыдущего года.

Как может Трамп "роздавати гроші" в 2019 году шоб инфляция в летом 2022 года выросла до 9%

Это просто трагедия. Это не ваше. Не пишите об этом больше. Сделайте одолжение. Кровь с глаз идёт когда вас читаешь на эту тему.

хулі ти лапочеш  'єто нє ваше'  :laugh:   не палися вже так

Минулого року Конгрес прийняв два законопроекти на загальну суму близько 3 трильйонів доларів США на допомогу в боротьбі з COVID-19 – Закон про допомогу, допомогу та економічну безпеку внаслідок коронавірусу на суму 2 трильйони доларів США , прийнятий у березні 2020 року, і законопроект про допомогу внаслідок пандемії на суму 900 мільярдів доларів США, ухвалений у грудні 2020 року . Обидва були підписані Трампом і підтримані республіканцями.
   
Так все вірно, ми разом намагаємся відтворити економічні умови напередодні кризи, хто створив ці умови - то вже зовсім інше питання, яке не має ніякого стосунку до теми обговорення. Тим не менше ви таки впхнули його і сюди  :facepalm:

Вы лукавите. Мы, как минимум я,  начали обсуждать вот эти дописи персонажа из Австралии. Цитирую:

Цитувати
нова інфраструктурна програма найкараща інвестиція, яка вивела країну з трампівського болота знизивши

Цитувати
рудий уєбан надрукувавши грошей тупо роздав їх людям без жодних реальних інвестийцій як в обами чи байдена

Цитувати
байдену довелося боротися з великою інфляцією яку породив трамп своєю нікчемністю

У вас любезный опять приступ  bipolar disorder?

   
Перший закон був на 2.2 трильйонів, так що сумарно при Трампі влили 3.1 трильйон ковідних грошей.
При Байдені прийняли American Rescue Plan Act в 2021 році по якому дродали ще 1.9 трильйонів ковідних грошей.

Тобто в економіку влили 5 трильйонів ні чим не забезпечених грошей.
А потім дебіл валік дивується «аткуда взялась інфляція в 2022 гаду» :facepalm:
   
хулі ти лапочеш  'єто нє ваше'  :laugh:   не палися вже так

Минулого року Конгрес прийняв два законопроекти на загальну суму близько 3 трильйонів доларів США на допомогу в боротьбі з COVID-19 – Закон про допомогу, допомогу та економічну безпеку внаслідок коронавірусу на суму 2 трильйони доларів США , прийнятий у березні 2020 року, і законопроект про допомогу внаслідок пандемії на суму 900 мільярдів доларів США, ухвалений у грудні 2020 року . Обидва були підписані Трампом і підтримані республіканцями.

Если законы принятые, подписанные Трампом и реализованы в 2020 году так повлияли на "рост цен" то почему инфляция за 2020 год была в среднем 2% и до марта 2021 2.3% ?

Они что законы подписали, но деньги не тратили? Где деньги, Зин? Или может быть это, всё таки, несравнимая сумма с теми вливаниями которые делала администрация Байдена? Что летом  2022 года цены по сравнению с летом 2021 года выросли на 9%

От ваших дописів не то что кровь идёт, волосы с головы лезут.



Останнє редагування: 1 травня 2024 05:36:32 від Valentyn
   
Знову дебіл валік «нє панімаєт» що в 2020 і 2021 всі сиділи по домам, не ходили по ресторанах , і витрачали гроші в основному на їжу і спортивне знаряддя для дому. Прості гантелі раптово стали дефіцитом.
А потім в 2022 життя повернулось до норми і всі почали витрачати отримані гроші як дурні.
А виробництво із за порушеної логістики не встигало задовольняти попит.
От і пішов ріст цін. Старі машини коштували дорожче ніж нові тому що нових просто не було на паркінгу у ділерів.

Ну дебіл він тому і дебіл що «нє панімаєт» :lol:
   
Если законы принятые, подписанные Трампом и реализованы в 2020 году так повлияли на "рост цен" то почему инфляция за 2020 год была в среднем 2% и до марта 2021 2.3% ?

Они что законы подписали, но деньги не тратили? Где деньги, Зин? Или может быть это не сравнимая сумма с теми вливаниями которые делала администрация Байдена? Что летом  2022 года цены по сравнению с летом 2021 года выросли на 9%

От ваших дописів не то что кровь идёт, волосы с головы лезут.

патамучто трильони баксів не можуть розчинитися за місяц чи навіть пів року, короче не заговорюй зуби, твій трампон розігнав інфляцію, байден її потушив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія