Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропозиція адміністрації ФУПу щодо русские и россияне

Пропозиція адміністрації ФУПу щодо русские и россияне

Поставте будь-ласка автозаміну. Дякую
   
Поставте будь-ласка автозаміну. Дякую


 Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
 В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!
   
я гусь і буду гаваріть на свайом радном на гуском
   
Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!

Уточнення - росіяни є в Україні. Це ромадяни Росії, які перебувають у нас на підставі тимчасової реєстрації.
   
не на россияне, а на редиска
   
Уточнення - росіяни є в Україні. Це ромадяни Росії, які перебувають у нас на підставі тимчасової реєстрації.
Тебе будет уютно за компанию в том же месте,где расположился  pelfor !Составь ему компанию!
   
Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству!
Навіть у своєму роді унікальний українець.
 По доброму.
 Але поведінка якась недолуга.

 Дві батареї ведуть методичний обстріл одна одної.
 Раптом серед ворожих гармат виникає постать, яка репетує - "Я свой! Я за вас! Нє нада в мєня стрєлять".
 І що тут робити???
:facepalm:

 
   
Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!

Яке "подданство"?
чи без самодєржця і раба ну аж ніяк?
   
Тебе будет уютно за компанию в том же месте,где расположился  pelfor !Составь ему компанию!
Навіть якщо я йому складу компанію, ці факти неможливо спростувати:
- поруч зі мною, в Києві проживає сусідка, громадянка Росії;
- зять мого товариша теж громадянин Росії, намагається отримати українське громадянство, але поки бкз успіху;
- в минулому мій співробітник, етнічний українець, перебуваючи в армії отримав російський паспорт ще в момент розвалу СРСР і досі не може поміняти його на український.
Цей перелік можна продовжувати нескінченно.
"Россиянін" - це не той, хто проживає в Росії, а той, хто має російське громадянство. Український заробітчанин в Росії не є "россіяніном", хоча там певний час проживає.   
   
Яке "подданство"?
чи без самодєржця і раба ну аж ніяк?

Обыкновенное,типа гражданство.
   
в минулому мій співробітник, етнічний українець, перебуваючи в армії отримав російський паспорт ще в момент розвалу СРСР і досі не може поміняти його на український.
Ганебна брехня.
   
Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!
Україна - це Русь, тому кацапи не можуть називатися похідними назвами типу "росіяни" чи "українці російського походження", тим більше "руські", бо це лютий треш і підігрування імперським замашкам залішанським племенам. Маєте історичну назву "москалі", от і використовуйте.
   
Україна - це Русь, тому кацапи не можуть називатися похідними назвами типу "росіяни" чи "українці російського походження", тим більше "руські", бо це лютий треш і підігрування імперським замашкам залішанським племенам. Маєте історичну назву "москалі", от і використовуйте.


 Несамовитого грека не переконати простим переліком фактів.
 Він так і бігатиме серед ворожих гармат, усвідомлюючи себе "нєвіннай жертвай".
   
Навіть якщо я йому складу компанію, ці факти неможливо спростувати:
- поруч зі мною, в Києві проживає сусідка, громадянка Росії;
- зять мого товариша теж громадянин Росії, намагається отримати українське громадянство, але поки бкз успіху;
- в минулому мій співробітник, етнічний українець, перебуваючи в армії отримав російський паспорт ще в момент розвалу СРСР і досі не може поміняти його на український.
Цей перелік можна продовжувати нескінченно.
"Россиянін" - це не той, хто проживає в Росії, а той, хто має російське громадянство. Український заробітчанин в Росії не є "россіяніном", хоча там певний час проживає.   
Извини.погарячился! После уточнения как то сразу стало ясно.что тебе не место в той компании! :)
Ситуации бывают разные!
 Естественно,что те.у кого российский паспорт и они живут у нас,есть россияне!
 Однако ВСЕ.кто живёт на России с российских гражданством- РОССИЯНЕ!
 А вот русские граждане Украина- украинцы,а не россияне!
 Есть такая нестыковка в украинском языке.когда "русский гражданин Украины" на украинском языке "російський громадянин України".росіянин.
   
Есть такая нестыковка в украинском языке.когда "русский гражданин Украины"

 :facepalm: Екзотична стилістична маячня.
   
Україна - це Русь, тому кацапи не можуть називатися похідними назвами типу "росіяни" чи "українці російського походження", тим більше "руські", бо це лютий треш і підігрування імперським замашкам залішанським племенам. Маєте історичну назву "москалі", от і використовуйте.
А тебе за " совет" самое место в месте с pelfor  ! :D
   
Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!
Подданство это когда королевство и корона

У демократий граждансво
   
Подданство это когда королевство и корона

  Саме тому пан і думає, що чіпляється за єзик, а насправді не хоче змінювати менталітет. ;)
   
Или украинцы русского происхождения!

або просто ватники
   
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
ні
ви напевно не помітили таких тонкощів, але сама українська мова захистила від неоднозначного тлумачення
не русского, а саме російського походження, тобто мерянського-ерзянського-мокшанського
руське походження - це українці
   
Есть такая нестыковка в украинском языке.когда "русский гражданин Украины" на украинском языке "російський громадянин України".росіянин.
це аж ніяк не нєстиковка
українська мова ЗАХИСТИЛА свою стародавню назву
   
Подданство это когда королевство и корона

У демократий граждансво
Ну да!Подданство у "Нового русского",купившего британское подданство,британский паспорт.

От £2 до £10 млн в британские государственные и корпоративные облигации, акции британских компаний, произвести прямые инвестиции в бизнес компаний, зарегистрированных в Великобритании. Причем, чем больше сумма инвестиций, тем скорее вы получите постоянный вид на жительство (ВНЖ) (от £2 млн – через 5 лет, от £5 млн – через 3 года, от £10 млн – через 2 года).  (с)
   
або просто ватники
Есть ватники и есть те кто воюет на Донбассе.а украинцы прячутся по заграницам.чтобы не попасть в Армию защищать Украину.
   
знову мовосрач провокується...

шкода що в російській мові є "русскій" та "росіянин", а в українській все одним словом
але як бурят каже про себе "я росіянин" - так і будь-який громадянин україни, що ототожнює себе саме з україною, має право з гордістю казати "я - українець" незалежно від етнічного походження, чи то воно кримсько-татарське чи російське
   
ага, "я ускій", слухаємо:
"я кітайскій"
"я американскій"
"я малдавскій"

Логічно? Але лише тоді, коли додати слово "підданний"

НМД в нашій країні живуть українці. Серед них є російськомовні, румуномовні і т.д.
   
це аж ніяк не нєстиковка
українська мова ЗАХИСТИЛА свою стародавню назву
Давно идёт 21 век.Всё меняется и изменяется. Появляются новые слова,новые понятия.старые слова получают новые смыслы.И только украинские националисты застряли в 19 веке,мыслят архаичными категориями далёкого прошлого и пытаются их навязать ныне живущим в 21 веке!
   
як бурят каже про себе "я росіянин" - так і будь-який громадянин україни, що ототожнює себе саме з україною, має право з гордістю казати "я - українець" незалежно від етнічного походження, чи то воно кримсько-татарське чи російське
  Бурят те проголошує бурятською? ;o  :lol:

  А нашим "бурятам" "бурятської" вистачає. ;)
   
  andry ..................      :facepalm: 
   
Автозаміну треба поставити на кацапи і москалі ? :)
   
Автозаміну треба поставити на кацапи і москалі ? :)

Усе це має одне узагальнення - свинособаки! Лише свинособаки.
   
Давно идёт 21 век.Всё меняется и изменяется. Появляются новые слова,новые понятия.старые слова получают новые смыслы.И только украинские националисты застряли в 19 веке,мыслят архаичными категориями далёкого прошлого и пытаются их навязать ныне живущим в 21 веке!
До чого наразі українські націоналісти, та ще й очевидно у негативному контексті?
Знаєте, у чому головна проблема народу, який сьогодні називає себе русскімі? Чому ДЕЯКІ представники цього народу часто зустрічають нерозуміння аж до відторгнення у інших народів?
Чому так боляче сприймають тільки згадку таких слів як мокша, меря, мещера, ерзя ?
   
Усе це має одне узагальнення - свинособаки! Лише свинособаки.
Не ображайте свиней та собак, порівнюючи їх з кацапами
   
Автозаміну треба поставити на

Кхе-кхе )) , намагаюсь оце поєднати цитоване із задекларованим від виробників інтирнету - "он-лайн спілкування" ...   )))
   
Кхе-кхе )) , намагаюсь оце поєднати цитоване із задекларованим від виробників інтирнету - "он-лайн спілкування" ...   )))
Ця болячка вже прижилася на цьому форумі
Наполягаю. "редиска" має замінювати не одне слово, а і всі його синоніми.   B-)
   
Забугорец! Иди в зад!
Россияне живут на России.Русские живут в разных государствах и имеют разное подданство!
 НИКАКОЙ АВТОЗАМЕНЫ!!!
В Украине НЕТ!!! россиян! Есть  граждане Украины русского происхождения и подданство у них УКРАИНСКОЕ!
Или украинцы русского происхождения!
 Я,русский гражданин Украины,есть украинец по гражданству! И НИКАКОЙ НЕ РОССИЯНИН! Мало того! Из за крымнаша и одобрямства нашего убийства на Донбассе,россияне мне враги!

Хех істерика в кацапів
   
ніякої нестиковки в українській мові нема.
просто в українській мові нема слова русскій.
бо українці - це і є руські.
А в Московії були спочатку московити, потім почали називатися русскімі.
Це їхні проблеми.
Нас це не стосується)
   
просто в українській мові нема слова русскій.
є
руський
   
Поставте будь-ласка автозаміну. Дякую

Хіба що таку  [KA] 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія