Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роковини нашого вироку

Роковини нашого вироку

Пройшло 2 роки… На виборах 21 квітня 2019 року за Зеленського проголосували 73,22%, за Порошенка – 24,45%.

➡ Що відбувається наразі? Рейтинги “ЄС” та “Слуги” зрівнялися – обидві політичні сили підтримують понад 20% українців, а Порошенко наздоганяє Зеленського.

➡ Серед тих, хто визначився і буде голосувати “Слугу народу” готові підтримати 21,7%, “Європейську солідарність” – 21,4%, “ОПЗЖ” – 12%, ВО “Батьківщину” – 10,8%, “Силу і Честь” – 6,4%.

➡ 24,7% готові підтримати чинного главу держави, 20,6% – Порошенка. За Тимошенко ладні проголосувати 9,6%, за Бойка – 9,5%, Смєшка – 7,6%, Гройсмана – 4,4%, Мураєва – 2,9%, Ляшка – 2,7%, Разумкова – 2,5%, Медведчука – 2,2%, Кличка – 1,3%.

➡ У другому турі розрив між Порошенком і Зеленським порівняно з голосуванням у 2019 році суттєво скоротився. Зеленського готові підтримати 54,4% від тих, хто визначився і прийде голосувати, Порошенка – 45,6%.
   
Re: Роковини нашого вироку

* * *

➡ Два роки тому перемогли популізм і демократія, а Україна хитнулася в бік невизначеності. Невизначеності, яка стала основним козирем переможця. Вже якось згадував “Марсіанські хроніки” Рея Бредбері та сумний кінець істоти, яка брала ті зовнішні риси, які в ньому хотіли бачити. Істота померла в страшних муках від понівеченого тіла і внутрішніх протиріч. Бо одні виборці “нового обличчя” хотіли кавун, інші – свинячий хрящик, одні – в НАТО, інші – в Росію, одні – зниження тарифів, інші – зарплат вчителям по 4000 дол. І це “обличчя” мовчки приймало ті форми, які від нього очікували наївні співгромадяни. Наївні чи дурні – не знаю.

➡ Два роки тому я проголосував за Порошенка і залишаюся вірним своєму вибору. Парадокс, але П’ятий президент став жертвою головного успіху свого життя: більшість українців залишилися в стороні від війни, так і не усвідомивши глибини прірви, на краю якої стояла країна на початку його президентства.

➡ “Порохоботи”, яких напередодні виборів обіцяли “стріляти і вішати”, теж нікуди не ділися. Тому що вони не кидалися, як більшість, від Яника до Садового, від Садового до Саакашвілі, від Саакашвілі до Зеленського, а залишалися послідовними прихильниками європейського курсу і української національної ідеї. На відміну від російської національної ідеї (горілка, медалі від царя та нові землі на крові) у нас це – воля, мова, своя хата у вишневому садочку і ніякого російського пана.

➡ Той, хто на тотальної брехні та за іронією загального виборчого права став президентом, продовжує красти найдорожче, що у нас є, – час. Не знаю, досидить ця людина до кінця свого терміну, або його “підуть” раніше.

➡ Якщо раніше, то це зроблять не “порохоботи”, а ті, кому він все з меншим успіхом продовжує сцяти в очі. Також не знаю, порозумнішають чи після цього умовні 73%. Які, потупцювавши на політичній труні Зеленського, підуть шукати собі нового месію. Телевізор замість мозку – це страшно.

А ми? Робимо своє. “Чому корабель перемагає хвилі, хоча їх багато, а він один? Тому що у корабля є мета, а у хвиль – немає”. © Уїнстон Черчіль.
На другу річницю перемоги Зеленського на президентських виборах хотів би поговорити про майбутнє.

Тому що про минуле говорити нічого. Ця особа за 2 роки на посаді нічого не зробила для держави і громадян. Точніше, нічого хорошого. Бо поганого зробила достатньо.
А найкраще, що він може зробити для України, найкраще, що він може зробити для себе, – піти. “Я устал, я ухожу”. ©

Бо ж двох років більш ніж достатньо для усвідомлення того, що все, що ти натріпав в маразматичному угарі 2 роки тому, не має жодного шансу на реалізацію. Ні війну не закінчиш, просто переставши стріляти. Ні українців багатими не зробиш, просто підім’явши потоки і повернувши в країну заробітчан (Беню і ко).
Бо ж двох років більш ніж достатньо для розуміння того, що ніяких перспектив ця байда не має. Ні через рік, ні через два, ні на другий термін.

Рік тому ти на хвилі хейту до Порошенка розказував “Якщо не я, то був би він”. А зараз вже навіть це не дуже діє. Що буде на наступний рік?

Бо ж двох років більш ніж достатньо для усвідомлення того, що в результаті твоє “діяльності” страждають люди, мільйони людей: гинуть на фронті покинутими, гинуть в лікарнях і не потрапляючи до лікарень, покидають рідну країну, бо епоха багатства наступає лиш для окремих персон з близького оточення, не мають шансів розвиватися і розвивати власну справу у своїй країні, не мають коштів навіть на елементарні речі, щоб відчувати себе людиною.

Тому якщо ти дійсно хочеш зробити щось для своєї країни, якщо ти вважаєш себе патріотом, якщо ти прийшов не тільки для грабунку і здачі інтересів – йди.
Це найкраще, що ти можеш зробити для України. І для себе.



https://tverezo.info/post/135111
   
Re: Роковини нашого вироку

 Мой знакомый метко сказал по этому поводу: плохой Зеленский, выберем другого. Порошенок-Тимошенок не предлагать.
   
Re: Роковини нашого вироку

Слава богу життя Петьою і бубочкою не обмежуть.  Тому пофіг ті рейтинги. Петя не буде на другий термін через антирейтинг і дибільну агресивну передвиборчу риторику де все хто не за нього агенти кремля і піде.раси. Бубочка взагалі пройдений етап. Ніхто за нього по другому колу не проголосує. Петя повторить шлях юв,купка фанів і фанклуб
   
Re: Роковини нашого вироку

СДД
   
Re: Роковини нашого вироку

Так хіба Кнура обирала 22 квітня? Кнура обрали 25 травня, це день вироку.
   
Re: Роковини нашого вироку

Пока свынота активничает - Зельц может спать спокойно. Если противники - Потрох и Бойко - второй срок у него в кармане.
   
Re: Роковини нашого вироку

Мой знакомый метко сказал по этому поводу: плохой Зеленский, выберем другого. Порошенок-Тимошенок не предлагать.

шо, сразу х@йла выберете?
   
Re: Роковини нашого вироку

 :facepalm: фейковый опрос. оплаченный свинофермой.  :weep:
   
Re: Роковини нашого вироку

шо, сразу х@йла выберете?
Следующим будет Поплавский или Винник
   
Re: Роковини нашого вироку

Ліпецька кінофабрика зеленського покищо перемагає  [ua]
   
Re: Роковини нашого вироку

Та да ) ваша зачьотна істерика збереглася в скрінах )))
Там ще Бячка десь кущі матлошила і виїздила з України  :laugh:

   
Re: Роковини нашого вироку

Не факт, що людина спроможна повернути час. Вінстон Черчилль - історичний приклад. Не намагайтесь нагнути історію.
   
Re: Роковини нашого вироку

просто для Зеленского эти цифры дно, а для Порошенко - потолок  :laugh:
   
Re: Роковини нашого вироку

просто для Зеленского эти цифры дно, а для Порошенко - потолок  :laugh:
чо ржеш, дно бездонне!  :punish:
   
Re: Роковини нашого вироку

Та да ) ваша зачьотна істерика збереглася в скрінах )))
Там ще Бячка десь кущі матлошила і виїздила з України  :laugh:



Свєтка, ще ні одна із загроз, які є у тому списку, не ліквідована остаточно, більше того, ймовірність деяких з них тільки зростає. 

А у зеленій владі тільки п И з  д я т ь   і   п и з д Я т ь............
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

Мой знакомый метко сказал по этому поводу: плохой Зеленский, выберем другого. Порошенок-Тимошенок не предлагать.

Воооот! уже сейчас идут поиски нового блазня на роль зеленского  :facepalm1:
И пока эти желудки на ножках не поймут, что нельзя голосовать за популистов - НИЧЕГО не изменится в этой стране.
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

Нє, ну реально ржачно за пліснявою спостерігати - такі воплі-соплі: камуналкаааа, ціниииии !  :lol:
Жрі - тє.
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

Бггггг  :lol: 
Це воно - процвітання  :K
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

Свєтка, ще ні одна із загроз, які є у тому списку, не ліквідована остаточно, більше того, ймовірність деяких з них тільки зростає. 

А у зеленій владі тільки п И з  д я т ь   і   п и з д Я т ь............

 :laugh:

Ага, мєчти - мєчти, в чьом ваша сладость  B-) Бячка тільки дарма садок повидирала  :weep:

А цих малахольних пам'ятаєте ?)) Особливо ту пришелепкувату Новацьку  :facepalm1:





   
Re: Роковини нашого вироку

Єщо ні вєєєєєчєр (с)  :dance:


Пік інфляційного сплеску припаде на третій квартал – Нацбанк
П'ятниця, 23 квітня 2021, 15:35

Как пєрєстать сміяцца ?  :lol:
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

Воооот! уже сейчас идут поиски нового блазня на роль зеленского  :facepalm1:
И пока эти желудки на ножках не поймут, что нельзя голосовать за популистов - НИЧЕГО не изменится в этой стране.

вибір між полулістами і аферистами дає хіба ілюзію вибору
   
Re: Роковини нашого вироку

Рапаножерка натужно намагається змінити реальність  :laugh:
швєтка, іди вже рапанів хрумай - бо стигнуть :)))
І теєто - олії привези на подарунки: она нінчє в цєнє  :lol:
   
Re: Роковини нашого вироку

Показати зображення...

При жмуруку такого не було !!!  :weep:  :laugh:  Шуша, нічо що це атб чи як воно там завжди на акційний товар такі таблички ліпить ?)
Вам серуть в голову бо пам'яті не маєте )
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

вибір між полулістами і аферистами дає хіба ілюзію вибору

Ну ви вибрали і популістів і аферистів - бінго !
   
Re: Роковини нашого вироку

І це всього два роки. В принципі, якщо керуватися економічними законами, та часовим лагом, то настпуні два буде повний піздєц.

Точно таки Петро вернеться на табуретку. Тому фільтруйте базар, "шановні" зелені, бо другий термін Петро таки почне з посадок. :gigi:
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

І це всього два роки. В принципі, якщо керуватися економічними законами, та часовим лагом, то настпуні два буде повний піздєц.

Точно таки Петро вернеться на табуретку.
Тому фільтруйте базар, "шановні" зелені, бо другий термін Петро таки почне з посадок. :gigi:

А я проти  :beach: 
Я хочу додивитися до кінця цей марлєзонський балєт  :D
І може, навіть, проголосую за другий акт сезон - АХАХАХА !  :lol:
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

Рапаножерка натужно намагається змінити реальність  :laugh:
швєтка, іди вже рапанів хрумай - бо стигнуть :)))
І теєто - олії привези на подарунки: она нінчє в цєнє  :lol:

Реальність в якій доляр по 200 , а ти вже два роки як виїхала з країни ?  :laugh: 
Мову йди вчи, одоробало армовірне  )))
І сходи до спеціаліста )) в тебе якась дитяча травма ))) напевно мамка рапанами тухлими в дитинстві нагодувала на пляжУ  :weep:
   
Re: Роковини нашого вироку

   
Re: Роковини нашого вироку

Реальність в якій доляр по 200 , а ти вже два роки як виїхала з країни ?  :laugh: 
Мову йди вчи, одоробало армовірне  )))
І сходи до спеціаліста )) в тебе якась дитяча травма ))) напевно мамка рапанами тухлими в дитинстві нагодувала на пляжУ  :weep:

Ква-ква-ква - квакушка, у тебе в мозку кущі проросли через крупу і витіснили залишки сірої речовини  :weep: 
І боюсь, тобі допоможе тільки трансплантація ганглію. Від рапана  :laugh:
 
   
Re: Роковини нашого вироку

От недарма в мене цей кнурьониш в ігнорі )) який автор, такі й гілки  8-)

Розважайтесь ))








   
Re: Роковини нашого вироку

Ну ви вибрали і популістів і аферистів - бінго !

хто би не вибирав, але це була більшість, а в нас дморкатія і вибір більшості треба якщо не сприймати, то хоча б поважати.

я не є прихильником зеленського, але є прихильником вацлава гавала і його чудової тези про, краще 5 років помилок, аніж 30(у випадку україни) саботажу.

поки пройшло лише 2 роки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія