Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Во Львове начали демонтаж Монумента Славы - ждем падучей у цапомордых!

В 14 году была Украина со своими границами,контролировавшая 100% своей территории.Какая Украина была после 17 и сколько людей готовы были ее защищать?Тогда воевали богатые против бедных и большевиков поддержали потому что они обещали землю крестьянам ,а заводы рабочим

Ну я навіть не знаю. Як до цього підійти.
Сука, коли людина пише "тогда воевали богатые против бедных", я не знаю плакати чи сміятись.
Ти серйозно вважаєш, що була Червона армія бідних і Біла армія чи армія УНР багатих?
Чи ти серйозно вважаєш, що нікому не був доступний текст Декрету про землю?
Трясця, це ж треш якийсь піонерський.  :(
   
Ну я навіть не знаю. Як до цього підійти.
Сука, коли людина пише "тогда воевали богатые против бедных", я не знаю плакати чи сміятись.
Ти серйозно вважаєш, що була Червона армія бідних і Біла армія чи армія УНР багатих?
Чи ти серйозно вважаєш, що нікому не був доступний текст Декрету про землю?
Трясця, це ж треш якийсь піонерський.  :(


Так куда делось все население Украины не захотевшее давать отпор оккупанту?
   
Ото в дімца палає вже другий день.за таким можна дивитись вічно :laugh:
   
Так куда делось все население Украины не захотевшее давать отпор оккупанту?

населення не дає опір окупанту, опір дає регулярна армія
уявлення про мілітаризацію в УНР у багатьох політичних діячів були приблизно такі ж як у Зеленського в 2019
"якщо припинити стріляти то можна домовитись посередині і провести чесні вибори та мирно жити" 
   
Зачем смешивать все в кучу.В этой теме речь конкретно о Второй мировой и ее участниках украинцах,проливших там реки своей крови и показавших настоящий героизм,осовобождая свою землю.А тут оказывается что они сами себя оккупировали

дідові також нагороди давали за першу світову.. він помер до мого народження, але от цікаво ви не даєте йому шансу на героїзм...
в той же самий час, я не заперечую ні героїзму ні самопожертви воїнів радянської армії - вони рахували своїм домом радянський союз, як і дід певно рахував автро-угорщину... а шо він ше міг рахувати, коли України, як держави, незалежної не було вже багато століть

але у випадку поставовки питання чи була Польща, а потім Австро-Угорщина окупантом, я чогось впевнений, шо відповідь була би так

це не змішування... це життя, ви вириваєте одну сторінку, часи другої світової ніби до неї і після нічого не було
а отут було так, це неправильно
   
речь конкретно о Второй мировой и ее участниках украинцах,проливших там реки своей крови и показавших настоящий героизм,осовобождая свою землю.А тут оказывается что они сами себя оккупировали


Димец, спробую пояснить на примерах.
Вот, смотри, мой отец - украинец, уроженец Запорожской области. Он воевал с гитлеровцами, малОй сбежал на фронт, сын полка, все дела. НО! Что немаловажно - он родился и вырос в СССР, он был гражданином Советского Союза, это была его Родина, на которую напал Враг.
Поэтому его нахождение на фронте вполне понятно и логично.
Теперь берем украинцев Львовской области. То они живут в Австро-Венгрии, то в Польше, то в СССР. Над теми землями фронты туда-сюда катаются, то одни власть устанавливают, то другие. Но они все чужие для украинцев, и СовСоюз в том числе. И ВМВ для украинцев - это война кого-то с кем-то, кто им чужд, только беда в том что воюют на их земле. Поэтому это не их война, и в ней нет героев для западенцев. Это нормально.   
   
Невозможно в одном памятнике воплотить и освободителя и оккупанта.
Надо выбирать.
У малоросів память про "подвігі" дідів останній бастіон,який залишився.Майбутнє туманне,сьогодення невтішне-ЯЗ профукали обираючи комуняк,армію розтринькали бігаючи з прапорцями НАТО НЄТ . Чисто з психологічної точки зору важко.Залиште хоч щось на пагардіцса
ссыкуны   зассали даже назвать истинную причину
Зассали твої батьки ,коли мову предків поміняли на ускій. А тут сказали знесуть і зробили (с), а тоді коли ці події були,  не за Сталліна і ГУЛАГи  воювали ,а за незалежну Україну , на всі фронти.
Миллионы украинцев вовевавшие в КА освобождая свой дом это оккупанты
Ну от кацапи(а там і украІнци є) зараз хочуть тебе асвабадіть так само . А ти чомусь  проти.
От побомблять тебе ,визволять, а потім памятник  їм  поставлять.
Невже такий тупий,чи кривляєшся.Даю останній шанс ,потім до аелітки в ігнор.
   
Это прекрасно!

Наконец-то наследие фашистского режима СССР убирают

   
Так я б таки хотів уточнити: ті, хто засуджує, так само вважають помилковим демонтаж монументів нацистів  у Європі?)
   
Кстати, в Киеве возле бабы с мечом можно создать музей оккупации Украины. Свозить все памятники той эпохи. Места валом.
   
населення не дає опір окупанту, опір дає регулярна армія
уявлення про мілітаризацію в УНР у багатьох політичних діячів були приблизно такі ж як у Зеленського в 2019
"якщо припинити стріляти то можна домовитись посередині і провести чесні вибори та мирно жити" 

Ну за красных почему то пошли и они свою армию создали с нуля в принципе и в итоге разбили  белых и антанта не помогла.А УНР это я даже хз как назвать.В той же Одессе вряд ли о ней тогда кто то что то слышал,как и во многих других регионах,а тем более собирались за нее воевать.Так что все эти примеры с очень большой натяжкой и где удобно преувеличены ,а где невыгодно,то умалчивается.Просто если уж говорить об оккупантах,то в той же Одессе весь город встал на защиту и даже были контр-атаки.Наладили выпуск  танков "На испуг" и еще много чего по мелочи.Это как-то похоже на защиту от оккупанта,не?А с большевиками получилось что особого сопротивления и не было,потому что они действовали централизовано и организовано,а все эти бутафорские Рады были пустым местом и нельзя говорить что она имела поддержку у хотя бы 50% населения
   
У малоросів память про "подвігі" дідів останній бастіон,який залишився.Майбутнє туманне,сьогодення невтішне-ЯЗ профукали обираючи комуняк,армію розтринькали бігаючи з прапорцями НАТО НЄТ . Чисто з психологічної точки зору важко.Залиште хоч щось на пагардіцсаЗассали твої батьки ,коли мову предків поміняли на ускій. А тут сказали знесуть і зробили (с), а тоді коли ці події були,  не за Сталліна і ГУЛАГи  воювали ,а за незалежну Україну , на всі фронти.
Ну от кацапи(а там і украІнци є) зараз хочуть тебе асвабадіть так само . А ти чомусь  проти.
От побомблять тебе ,визволять, а потім памятник  їм  поставлять.
Невже такий тупий,чи кривляєшся.Даю останній шанс ,потім до аелітки в ігнор.

Вот тут мы и возвращаемся к защите своего дома и семьи.Т.е. люди будут воевать не за Зеленского или мову,а за себя и свою землю в первую очередь.Люди живут мирно,работают,растят детей,но тут приходит оккупант и рассказывает что он хочет меня освободить от коммунистов,украинцев,марсиан и нормальной реакцией любого человека будет с ним воевать.
   
Ну за красных почему то пошли и они свою армию создали с нуля в принципе и в итоге разбили  белых и антанта не помогла.А УНР это я даже хз как назвать.В той же Одессе вряд ли о ней тогда кто то что то слышал,как и во многих других регионах,а тем более собирались за нее воевать.Так что все эти примеры с очень большой натяжкой и где удобно преувеличены ,а где невыгодно,то умалчивается.Просто если уж говорить об оккупантах,то в той же Одессе весь город встал на защиту и даже были контр-атаки.Наладили выпуск  танков "На испуг" и еще много чего по мелочи.Это как-то похоже на защиту от оккупанта,не?А с большевиками получилось что особого сопротивления и не было,потому что они действовали централизовано и организовано,а все эти бутафорские Рады были пустым местом и нельзя говорить что она имела поддержку у хотя бы 50% населения

Добровільний набір в Красную Армію свідомих прихильників більшовизму така ж легенда,
як гражданская война бєдних з багатимі.
На прикладі Красной Армії я тобі можу сказати таку ж дурню про 1918 рік:
оскільки в Одесі про РККА навряд чи чули і не збирались за неї воювати то її не могло об'єктивно існувати в Одесі
але.... "все эти примеры с очень большой натяжкой и где удобно преувеличены ,а где невыгодно,то умалчивается"
тому РККА в Одесі таки якось з'явилася, пізніше, а ти всє еті прімєри з шкільних підручників історії СРСР транслюєш на ФУП
навіщо, ти ж дорослий
   
Добровільний набір в Красную Армію свідомих прихильників більшовизму така ж легенда,
як гражданская война бєдних з багатимі.
На прикладі Красной Армії я тобі можу сказати таку ж дурню про 1918 рік:
оскільки в Одесі про РККА навряд чи чули і не збирались за неї воювати то її не могло об'єктивно існувати в Одесі
але.... "все эти примеры с очень большой натяжкой и где удобно преувеличены ,а где невыгодно,то умалчивается"
тому РККА в Одесі таки якось з'явилася, пізніше, а ти всє еті прімєри з шкільних підручників історії СРСР транслюєш на ФУП
навіщо, ти ж дорослий

Ой,ну вот не надо.У меня у отчима дед был участником большевистского подполья,печатал  листовки,занимался агитацией итд.И это было до революции и его вряд ли кто то заставлял это делать силой.Из чего можно сделать вывод что о большевиках и Ленине тут все таки знали.Можем вспомнить восстание лейтенанта Шмидта,который жил недалеко от дома,где я живу сейчас.Т.е. революционные идеи в массах были и большевиков было кому встречать,как и за них воевать.Поэтому все эти разговоры про оккупацию можно крутить в обе стороны,было бы желание.
   

Вот тут мы и возвращаемся к защите своего дома и семьи.Т.е. люди будут воевать не за Зеленского или мову,а за себя и свою землю в первую очередь.
Я тобі відповів чому тут на заході що красниє що корічнівіє - одинакові окупанти.
Донбасянин тобі також розписав, як школярику,але ти  продовжуєш  дути в сопілку .Я висновки зробив.
   

Я тобі відповів чому тут на заході що красниє що корічнівіє - одинакові окупанти.
Донбасянин тобі також розписав, як школярику,але ти  продовжуєш  дути в сопілку .Я висновки зробив.

А я с этим когда-то спорил?Я и отношение к Бандере прекрасно понимаю и даже к СС Галичина у некоторых.Никто в здравом уме никогда не будет поливать своих предков говном,а наоборот будет считать их героями.Но многие на фупе предлагают чужих предков уважать,а своих считать дерьмом.В этом и заключается основная проблема.Я как то был в музее в Яремче и там собрана экспозиция и про бандеровцев,и про партизан и про солдат КА.Все рядом,без каких то оценок.Тогда мне это понравилось.Т.е. что было то было.Все эти люди были украинцами,а их поступки и выбор стороны,пусть будет на их совести и мы не можем их судить,потому что не были на их месте.Естественно что это не распространяется на откровенных упырей и садистов,будь то работники концлагерей ,отправлявшие людей на смерть или чекистов,подписывавших приговоры невиновным людям.
   
Ой,ну вот не надо.У меня у отчима дед был участником большевистского подполья,печатал  листовки,занимался агитацией итд.И это было до революции и его вряд ли кто то заставлял это делать силой.Из чего можно сделать вывод что о большевиках и Ленине тут все таки знали.Можем вспомнить восстание лейтенанта Шмидта,который жил недалеко от дома,где я живу сейчас.Т.е. революционные идеи в массах были и большевиков было кому встречать,как и за них воевать.Поэтому все эти разговоры про оккупацию можно крутить в обе стороны,было бы желание.
з тобою все ясно. мені було б соромно за такого "предка"
   
А я с этим когда-то спорил?Я и отношение к Бандере прекрасно понимаю и даже к СС Галичина у некоторых.Никто в здравом уме никогда не будет поливать своих предков говном,а наоборот будет считать их героями.Но многие на фупе предлагают чужих предков уважать,а своих считать дерьмом.В этом и заключается основная проблема.Я как то был в музее в Яремче и там собрана экспозиция и про бандеровцев,и про партизан и про солдат КА.Все рядом,без каких то оценок.Тогда мне это понравилось

Саме тому спочатку вимагай в себе в місті,щоб були не тільки радянські пам'ятники,а потім будеш до львів'ян вимоги висувати
   

БЦ, якшо шо B-)
   
Ой,ну вот не надо.У меня у отчима дед был участником большевистского подполья,печатал  листовки,занимался агитацией итд.И это было до революции и его вряд ли кто то заставлял это делать силой.Из чего можно сделать вывод что о большевиках и Ленине тут все таки знали.Можем вспомнить восстание лейтенанта Шмидта,который жил недалеко от дома,где я живу сейчас.Т.е. революционные идеи в массах были и большевиков было кому встречать,как и за них воевать.Поэтому все эти разговоры про оккупацию можно крутить в обе стороны,было бы желание.

нє ну якщо у твого вітчима дід був більшовиком тоді все правильно,
значить вся Одеса була за більшовиків тут я здаюсь
залізобетонний факт
а після Шмідта-більшовика це взагалі не обговорюється  :lol:

я так зрозумів, ти після школи навіть вікіпедію полінувався прочитати

 
Шмідт називав себе позапартійним соціалістом,
засуджував соціал-демократів — за їх недостатньо уважне ставлення до вимог селянства,
а соціалістів-революціонерів — за терор, до якого він відносився безумовно негативно;
стояв за Засновницькі збори, вибрані загальними виборами;
відстоював конституційну монархію.
 

Останнє редагування: 23 квітня 2021 15:26:12 від Читач
   
Воины-украинцы вместе с другими народами СССР внесли огромный вклад в победу над нацистской Германией и ее союзниками. Советскими боевыми наградами были отмечены 2,5 млн воинов Украины, 2 069 из них удостоены звания Героя Советского Союза (при общем количестве награжденных 11 605).
Среди 113-ти дважды Героев Советского Союза - 32 представителя Украины, а среди трижды Героев (их было четверо) - наш знаменитый земляк И. Кожедуб. Многие представители украинской земли стали полными кавалерами солдатского ордена Славы. И. Драченко с Черкащины, П. Дубинда с Херсонщины, С. Половинец с Житомирщины присоединили это высокое звание к «Золотым Звездам» Героев.



 Ну львовянам виднее какие им памятники нужны,а какие нет,так что пох.
і також  один із двух чотирижди Героїв Радянського Союзу є  наш знаменитий земляк  :D
   
один із двух чотирижди Героїв Радянського Союзу є  наш знаменитий земляк



3-я графа, ага  :smile3:
   
Так я б таки хотів уточнити: ті, хто засуджує, так само вважають помилковим демонтаж монументів нацистів  у Європі?)
Агоооов)
   
Агоооов)

Вони б їх першими б і підтримали.подвійна мораль вона така
   
Это прекрасно!

Наконец-то наследие фашистского режима СССР убирают

https://youtu.be/ola2UsjOcKY
:facepalm: дайте мені це розвидіти! виконроба на палю тре за організацію виробничого процесу та тб нижче плінтуса
   
Ой,ну вот не надо.У меня у отчима дед был участником большевистского подполья,печатал  листовки,занимался агитацией итд.И это было до революции и его вряд ли кто то заставлял это делать силой.Из чего можно сделать вывод что о большевиках и Ленине тут все таки знали.Можем вспомнить восстание лейтенанта Шмидта,который жил недалеко от дома,где я живу сейчас.Т.е. революционные идеи в массах были и большевиков было кому встречать,как и за них воевать.Поэтому все эти разговоры про оккупацию можно крутить в обе стороны,было бы желание.
Он як.)
Тепер зрозуміла ваша ненависть до українства та Незалежності.
А мій дідусь пережив примусову мобілізацію в загін Щорса, розкуркулення та голодомори. Пройшов 2 світову в складі савєцкой армії, три рази тікав з Уманської ями, поки таки втік.
І все життя проклинав ворогів.
Але проклинав чомусь не німців, а москалів та комуняк.
Ніколи не святкував дєнь пабєди. Просто в той день випивав 100 г фронтових і поминав полеглих товаришів.
Цікаво, що завжди казав, що СССР розпадеться і ми не братья з москалями. Хоча помер ще в 1985 році. Щось мабуть розумів... B-)
І жив не на Галичині. А в центральній Україні.)
   
Не люблять львівяни Красную Армию. Не може ціле місто помилятися.
   
Он як.)
Тепер зрозуміла ваша ненависть до українства та Незалежності.
А мій дідусь пережив примусову мобілізацію в загін Щорса, розкуркулення та голодомори. Пройшов 2 світову в складі савєцкой армії, три рази тікав з Уманської ями, поки таки втік.
І все життя проклинав ворогів.
Але проклинав чомусь не німців, а москалів та комуняк.
Ніколи не святкував дєнь пабєди. Просто в той день випивав 100 г фронтових і поминав полеглих товаришів.
Цікаво, що завжди казав, що СССР розпадеться і ми не братья з москалями. Хоча помер ще в 1985 році. Щось мабуть розумів... B-)
І жив не на Галичині. А в центральній Україні.)

Дура,какое ко мне имеет отношение дед моего отчима?Сколько же сумасшедших на фупе  :facepalm1:
   
Не люблять львівяни Красную Армию. Не може ціле місто помилятися.

Постійно))) куянє он обрали чєрнавжцкава мером. Та й інші мери таке ж. Як і президенти)))
   
Укрнаці заздрять( адже пам'ятника військовій доблесті укрнаці підстав ставити немає)))
Героям слава
   
з тобою все ясно. мені було б соромно за такого "предка"


Ещё один долбоеб .Это не мой предок если что
   
Та насрать на срану РККА))) що там з військовими перемогами українських націоналістів і зсу?)
Що ви все на тих засранців РККА дивитесь
   
нє ну якщо у твого вітчима дід був більшовиком тоді все правильно,
значить вся Одеса була за більшовиків тут я здаюсь
залізобетонний факт
а після Шмідта-більшовика це взагалі не обговорюється  :lol:

я так зрозумів, ти після школи навіть вікіпедію полінувався прочитати

  


Да знаю я это все.Я это к тому что в народе были революционные идеи в том числе и в Украине.А не как вы тут пишете что все были за ЦР и мечтали только о независимой Украине
   
  Я это к тому что в народе были революционные идеи в том числе и в Украине.
А не как вы тут пишете что все были за ЦР и мечтали только о независимой Украине
А многие по падению Российской и Австрийской империй таки урвали себе независимость.
И Украинцы хотели...Но в отличии от иных, хотели не так сильно.
1. Тогда не было примеров к подражанию или отвержению.
2. "Призрак Коммунизма бродил по Европе" и ещё не было государств или образований, что бы доказали исторически, что коммунизм - зло. (Равно как и другая крайность, что фашизм -  это зло. Слава Богу хоть с этому нет возражений)
Но сегодня надо быть конченным совком или дебилом, виртуальным Аэлитом,
 что  бы не понимать до какой меры, что то, что другое - это зло.
Это же очевидно и исторически неоднократно доказано.
Или никак? Только Совок и Красная Армия?

Останнє редагування: 23 квітня 2021 21:23:22 від Fata Morgana
   


За рішенням виконкому Львівської міської ради на військовому меморіалі «Марсове поле» почали
 демонтаж радянської зірки ордена «Вітчизняної війни».
Проти цього ревно виступали представники країни-окупанта РФ.

Про це повідомив громадський діяч, представник руху «Суспільство майбутнього» Антон Петровський.

   
За рішенням виконкому Львівської міської ради на військовому меморіалі «Марсове поле» почали
 демонтаж радянської зірки ордена «Вітчизняної війни».
Хтось знає, чи то вже останній слід, чи десь ще є у Львові  якісь символи кацапського режиму?
   
Хтось знає, чи то вже останній слід, чи десь ще є у Львові  якісь символи кацапського режиму?
маєте гвардійську лєнту довжиною чи не в кількасот метрів там же, на Марсовому полі. Але фіг з нею що зроблять . Хіба граніт на могилах перефарбують .
Та і якось не зовсім комільфо знищуючи радянські мілітарні знаки відбудовувати одночасно польські.
   
Та і якось не зовсім комільфо знищуючи радянські мілітарні знаки відбудовувати одночасно польські.
Погоджуюсь. Могили - то одне, а знаки - то зовсім інше.
   
Хехе

Похехекаете, когда ваши внуки ваши мемориалы будут сносить
 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія