Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старбакс

Re: Старбакс

Нехай думають що хочуть.

Але є незаперечний факт - пересічний американець на порядок простіший, відкритіший і дружелюбніший за умовного пересічного парижанина. В яких понти дорожче грошей. І в цьому вони дуже схожі на наших співвітчизників.

кто это говорил я люблю париж, и я ненавижу парижан ? :)
тем не менее эти противные заносчивые люди построили город и страну куда все хотят приехать
   
Re: Старбакс

кто это говорил я люблю париж, и я ненавижу парижан ? :)
тем не менее эти противные заносчивые люди построили город и страну куда все хотят приехать

Угу. От такий парадокс.
   
Re: Старбакс

А вы так долго допырили пальцы и лезли во все дыры своим ипалом, что по этому ипалу скоро будут бить даже без знакомства...

Я не кажу що я бідний і мені чогось не вистачає, не кажу що я заможній і літаю виключно в бізнес джетах, ні бо я літаю в виключно в економ класі по 10+ перельотів через три океани щороку кожен з них по 10-15 годин.

Але не не хочу щоб мене всяка Чаєчка жаліла який я бідний, нерозумний, зубожілий. Який би я не був бідний, я не хочу щоб мене жаліли, щоб хтось бачив що мені чогось не вистачає. Я рахую що це стид визнати себе зубожілим, щоб хтось на весь світ розповідав який я нещасний і ще більший стид визнати це відверто.

Але в Україні, надивившись ТБ та загіптнотозовані своїм зубожінням про яке розповідають по всім каналам, не можуть зупинитись, і дійсно вирішили що хизуватись своїм зубожінням це надає якісь бали. Хоча насправді це штрафні бали.

А потім ці люди, вихвалившись своїм зубожінням на весь світ, розповідають що їм Мерседес не такий який має бути.
   
Re: Старбакс

тем не менее эти противные заносчивые люди построили город и страну куда все хотят приехать- гиии..

якісь люди побудавли піраміди, на котрі усі приїзжають подивится, але туземці таки зачухАни...
теж парадокс...
   
Re: Старбакс

Парадокс який мене безкінечно дратує, це коли люди нахвалившись своїм зубожінням на весь світ що їх обходять як прокаженених, починають вчити Мерседес будувати машини, Старбакс варити каву, Apple проектувати компьютери, американців як потрібно будувати будинки, а Rolling Stones як потрібно правильно виступати на сцені і які пісні співати.
   
Re: Старбакс

Вообще ничем не удивил меня Старбакс, когда первый раз попробовал. Ну записали имя на стакан, ну поорали что мой кофе готов, а кофе самый обычный в итоге. У нас ещё и пиццахата нету, бургер кинга, сабвея, вендиз и что?
   
Re: Старбакс

Вообще ничем не удивил меня Старбакс, когда первый раз попробовал. Ну записали имя на стакан, ну поорали что мой кофе готов, а кофе самый обычный в итоге. У нас ещё и пиццахата нету, бургер кинга, сабвея, вендиз и что?

Прикинь сколько чистых туалетов ещё могло бы быть
   
Re: Старбакс

Прикинь сколько чистых туалетов ещё могло бы быть
да они бы все скопом стояли в одних и тех же людных местах, которые в странах дикого капитализма оказываются в торговых центрах, где и так туалеты есть.
   
Re: Старбакс

Вообще ничем не удивил меня Старбакс

Він і немає дивувати. Це не гурмей іже та напої , не ексклюзивне місце для старої європейської та фупівськоі арістократіі, але це місце де можна швидко взяти якісну каву якщо в дорозі, або втікти з офіса щоб тебе ніхто смикав, і годину-другу попрацювати зосереджено в спокої.
   
Re: Старбакс

А можна ще взяти півлітра розчинної кави і пробувати то випити. А коли не вийшло вилити то все в найближчу лівньовку, за що йде поліцейський штраф у 50 баксів.
   
Re: Старбакс

якісь люди побудавли піраміди, на котрі усі приїзжають подивится, але туземці таки зачухАни...
строили не они
"туземцы" завоевали тех, кто завоевал тех, кто завоевал тех...кто строил
   
Re: Старбакс

А можна ще взяти півлітра розчинної кави і пробувати то випити. А коли не вийшло вилити то все в найближчу лівньовку, за що йде поліцейський штраф у 50 баксів.

І правильно зробить. З лівньовки все потрапляє прямо в річки.

Те саме за недопалки. На які ви абсолютно не звертаєте уваги і «вистрілюєте» куди попало. Масово.
   
Re: Старбакс

Він і немає дивувати. Це не гурмей іже та напої , не ексклюзивне місце для старої європейської та фупівськоі арістократіі, але це місце де можна швидко взяти якісну каву якщо в дорозі, або втікти з офіса щоб тебе ніхто смикав, і годину-другу попрацювати зосереджено в спокої.
эээм, ну меня интересовало именно попробовать что там стоит в несколько раз дороже того, что продают у нас. Ничего. А в остальном я не часто пью кофе, только если нужно раньше обычного проснуться, потому «посидеть над напитком» для меня не критично.
   
Re: Старбакс

Почти уверен что если где-нибудь на Крещатике откроют Старбакс, то:
- он будет забит;
- цены будут адаптированы под украинский рынок ;)
   
Re: Старбакс

Старбакс народився в країні де не розуміються на каві. Толку з нього в Україні нуль,  особливо у Львові.з тієї ж причини його нема в Італії.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 20:40:30 від alejandro
   
Re: Старбакс

Так у нас тих кав‘ярень, на кожному кроці. На будь який смак та гаманець.
   
Re: Старбакс

ЩО ТАКЕ КАВОВІ ХВИЛІ*

Кавова індустрія, а разом з нею культура вживання кави, активно розвивається ще з XIX століття. Тоді кава стала більш масовим продуктом, а підприємливі імпортери зерен почали розвивати мережі розповсюдження та продажів. Однак найбільш активні фази розвитку кавова культура знайшла лише останні 30 років. Що таке «кавові хвилі» і як їх прийнято визначати?

Перша хвиля: розчинна кава та поява кавових домівок

Перша кавова хвиля розпочалася у XIX столітті й продовжувалась більш, ніж 100 років. Одним з проривних винаходів цієї епохи стала вакуумна кавова обгортка, яка дозволяла довше зберігати смак та аромат кавових зерен, це дало можливість транспортувати сировину у великій кількості на континентальні відстані. Саме на зорі кавової культури з’явилися перші кавові домівки, які у наш час є справжніми старожилами ринку.

У 1876 році почалася історія відомої компанії “Paulig”. Густав Паулік, став імпортувати та продавати на території скандинавських країв ряд колоніальних товарів: сіль, каву, спеції, борошно, коньяк та портвейн. Трохи пізніше він сконцентрувався на каві, а на початку XX століття, коли американець Джон Арбакль розробив технологію промислового обсмаження кави, налагодив індустріальне виробництво обсмажених кавових зерен. Технологічний прорив різко позначився і на ринку: об’єм продажів обсмаженої кави почав суттєво перевищувати об’єм зеленої кави. Проте в натуральної кави тоді був серйозний конкурент в особі різноманітних видів «кави миттєвого приготування» — розчинної кави.

Такий напій мав популярність з огляду на свою функціональність – все, що люди вимагали від розчинної кави – це заряд бадьорості. Кав’ярні як точки суспільного харчування почали масово з’являтися та утворювати мережі після Другої Світової війни. Раніше це були одиничні заклади, які пропонували своїм відвідувачам улюблений напій та затишну доброзичливу атмосферу. Зародження кавової культури зайняло понад століття, проте потім розвиток прийняв куди більші стрімкі оберти.
   
Re: Старбакс

Друга хвиля: глобалізація, комерція, конкуренція за споживача, мережеві кав’ярні

Друга хвиля кавової культури припадає на початок 1990-их років. Концепції мережевих кав’ярень набирають оберти, виробництво кави – промисловість, яка твердо стоїть на ногах, а кавові ф’ючерси стають лакмусовим папірцем стану світової економіки. Споживачі кави вже розібралися в особливостях продукту і почали спокійно відрізняти арабіку від робусти. У мережевих кав’ярнях подають напої на основі еспресо. Але бариста таких кав’ярень ще не такі віртуозні й винахідливі. У плані кавових інновацій ініціатива на стороні споживачів.

Саме так була вигадана раф-кава. Рецептура відомого у всій Східній Європі напою зародилася в одній з кав’ярень Москви. Людина на ім’я Рафаель, відвідувач кав’ярень та завзятий кавоман, висловив бажання спробувати щось новеньке замість звичайного еспресо. Тоді Рафу приготували напій з додаванням вершків та ванільного цукру, який за смаком нагадував злегка підтале морозиво крем-брюле. Іншим гостям кав’ярні сподобалась така імпровізація і тоді вони почали замовляти «каву, як у Рафа». Назва трохи змінилася, і через 20 років ми звикли бачити раф-каву у меню практично кожної міської кав’ярні.

Разом з тим, як збільшувалась вимогливість споживача кави, зростала і якість обсмаженого зерна. Виробники кави, як й власники кав’ярень, зійшлися в битві за якісного покупця, який готовий платити, повертатися і знову платити.
   
Re: Старбакс

Третя кавова хвиля: локальне обсмаження, ручне приготування та прозорість виробництва

Третя кавова хвиля розпочалася з настанням XXI століття. Конкуренція на ринку кави готова була підірвати ринок. Тоді виробники кинулись шукати «золотий рецепт», який дозволить скоротити кількість гравців на ринку. Ключ до успіху знайшли там, де кава тільки народжується – на плантаціях. Фермери відійшли від промислового, машинного збору зерна й почали збирати кавові ягоди вручну, вибираючи тільки самі стиглі. Першосортне зерно необхідно було грамотно обсмажувати, щоб у всій красі розкрити унікальний смак кави, зібраного на ефіопських плоскогір’ях або бразильських рівнинах.

Між іншим, великі кавові виробники, в боротьбі за споживача, почали ретельніше підходити до питань контролю якості продукції, що випускають. Зараз кавові компанії слідкують за умовами праці на плантаціях та перевіряють постачальників зерна.

“Paulig”, як велика компанія – виробник, закупає зелене зерно у 15 країнах світу, а загальний об’єм закуповуваного зерна складає понад 50 мільйонів кілограмів щорічно. UTZ – сертифікація дає покупцям інформацію про ланцюг постачання кави, яку вони вживають. Прозорість виробництва на початку століття стала одним з головних трендів харчової промисловості й досі не втратила свою актуальність.
   
Re: Старбакс

Четверта хвиля: кава як наука, спорт та мистецтво

Четверту кавову хвилю зазвичай відраховують з середини 2010-их, коли каву почали розглядати «під мікроскопом». Ця хвиля – це переосмислення значення кави як продукту. Раніше масовий продукт зараз сприймається більш філософськи, адже він спроможний приносити щось особливе – гастрономічне задоволення. Разом з традиційними еспресо-машинами кав’ярні стали використовувати альтернативні способи заварювання. Інноваційні методи допомагають підкреслити особливості того чи іншого зерна: його кислотність, фруктові чи горіхові нотки.

Кавовий напій продумується до дрібниць – все по науці. Вода, яку використовують для приготування кави, повинна відповідати певним параметрам кольору, запаху, мінералізації та балансу між кислотністю і лужністю.

Також сучасні бариста відкривають в собі митців та створюють шедеври прямо в чашці. Латте-арт – це мистецтво малюнків на поверхні кави. Професіонали навіть змагаються у майстерності.

Отже, зараз кава якісніший продукт і ви можете насолоджуватись улюбленим напоєм будь-де. Смачного!
   
Re: Старбакс

Але є незаперечний факт - пересічний американець на порядок простіший, відкритіший і дружелюбніший за умовного пересічного парижанина.
Сегодня сериал смотрела - "Эмили в Париже"
Девачковый фильм, но хорошо иллюстрирует ваш тезис
Американку послали работать в Париж
И парижских коллег все в ней раздражает - слишком много улыбается, слишком часто извиняется, какая-то дурная до работы, не спит с чужими мужьями и любовниками, слишком открытая и в ней нет загадки и т.д и т.п.
Деревенщина, короче
   
Re: Старбакс

Старбакс народився в країні де не розуміються на каві. Толку з нього в Україні нуль,  особливо у Львові.
а во Львове последние 100 лет соревновались в методах обжарки разных сортов кофе? Также как и во всей стране 30 лет назад при слове «арабика» искали глазами тётку в парандже :) Собственно ещё 20 лет назад не растворимый кофе для манюпаса нужно было ещё поискать.
   
Re: Старбакс

в несколько раз дороже того, что продают у нас.

Ти дійсно віриш в те, що можна повторити і перевершити те що робить один зі світових лідерів в своій галузі в «несколько раз» дешевше. Бо обладнання для виробництва напоів Старбакс закуповує по цінам значно меньшими ніж це можна купити в Україні, бо вони можуть робити з постачальником все що вони хочуть, те саме з кавою, бо вони самий великий купець кави у світі.

Залишається оплата праці баріста, та платежі за аренду приміщення, які я припускаю в Україні трохи меньші. Але це мала складова у вартості продукту.

Якщо краще, то за визначенням не може бути в рази дешевше. Або в Україні генії бізнесу.
   
Re: Старбакс

Сільпо
16 вересня 2020 р.  ·
Кав’ярня третьої хвилі… Знайомий вираз, правда? Але хвилі чого? Океану, сліз чи любові до напою? Мова про хвилі популярності та зростання кавової культури, як такої (зокрема, в США). І ось у чому їхня суть:
1-ша хвиля: поява кавових брендів на зразок Folgers, Nescafe, Maxwell House, які завоювали прихильність мас та зробили споживання кави звичкою.
2-га хвиля: поява мережевих кав’ярень. Основним напоєм стає запозичений у італійців еспресо, а кав’ярня перетворюється у місце, де гість відпочиває між роботою та домом.
3-тя хвиля: кава стає продуктом, який говорить сам за себе. Обсмажують зерна майстри, які знають про них все: від імені фермера до способу збору та обробки. Великої уваги надають приготуванню кави у кав’ярнях та вдома.
4-та хвиля: підхід до обсмажування та приготування кави стає науковим. Спеціалісти галузі одержимі бездоганним смаком.
5-та хвиля: так, докотилося аж до такого. Цей термін використали організатори кавових фестивалів у Нью-Йорку та Лондоні. Головними рисами цієї хвилі вони назвали гіперпрофесіоналізм, зразково налагоджені процеси та інвестиції у галузь.
Якщо перша та друга хвилі в Україні почалися дещо пізніше, ніж у США, то з третьою ми встигли наздогнати, а подекуди й перегнати, багато інших країн. Точно заскочили у четверту, а от з п’ятою важко сказати однозначно… Втім, є надія, що наступна хвиля принесе справді смачну каву у кожен дім. Врешті, для чого ж іще вона потрібна, як не для цього?
   
Re: Старбакс

Почти уверен что если где-нибудь на Крещатике откроют Старбакс, то:
- он будет забит;
- цены будут адаптированы под украинский рынок
Это как раз понятно
   
Re: Старбакс

European countries with the largest number of Starbucks stores as of Q1 2021

   
Re: Старбакс

Старбакс народився в країні де не розуміються на каві. Толку з нього в Україні нуль,  особливо у Львові.з тієї ж причини його нема в Італії.

Та ну… Після такого пафосу можна подумати, що Україна є велика кавова держава з віковими традиціями.

В Україні що, росте та кава? Чи може це національний напиток? Я десь до 90-х років пробував ту каву лише на Новий Рік, коли никалась якимось чудом банка РОЗЧИННОЇ кави, і та без кофеїну, яку десь ДІСТАЛИ за великим БЛАТОМ. А решту часу милувались кавою із ЦИКОРІЮ. Народ в широкому загалі поняття не мав що то за звір та справжня кава.

А ще задовольнявся какао порошком, Золотий або Срібний ярлик. Але то трохи інша опера.

І раптом декларується велика кавова держава, законодавець світових кавових трендів. Ми і Італія. Барітса, бля… І коли ці «понти для прієзжіх» закінчаться?

 :facepalm:



Останнє редагування: 4 серпня 2021 20:54:10 від Маковій
   
Re: Старбакс

Почти уверен что если где-нибудь на Крещатике откроют Старбакс, то:
- он будет забит;
- цены будут адаптированы под украинский рынок ;)
то понятно, а потом привыкнут и будет просто кофейня. в МакДак на Севастопольской тоже очередь была несколько часов, но он от этого не стал в итоге рестораном.
   
Re: Старбакс

Старбаксовский стакан гранде это где-то 035 04 литра, латте $ 4.5. А в Киеве за маленький 100 мл стаканчик латте просят от 40 до 60 гривен.

Так шо дело не в цене
Ти шо 3.14зданувся, коли це лате в 100 мл стканчиках продавали, де це ти таку жлобську кав'ярню знайшов.
Зазвичай не менше 200 мл.
   
Re: Старбакс

Та ну… Після такого пафосу можна подумати, що Україна є велика кавова держава з віковими традиціями.

В Україні що, росте та кава? Чи може це національний напиток? Я десь до 90-х років пробував ту каву лише на Новий Рік, коли никалась якимось чудом банка РОЗЧИННОЇ кави, і та без кофеїну, яку десь ДІСТАЛИ за великим БЛАТОМ. А решту часу милувались кавою із ЦИКОРІЮ. Народ в широкому загалі поняття не мав що то за звір та справжня кава.

І   порошком, Золотий або Срібний ярлик. Але то трохи інша опера.

І раптом декларується велика кавова держава, законодавець світових кавових трендів. Ми і Італія. Барітса, бля… І коли ці «понти для прієзжіх» закінчаться?

 :facepalm:
В Англії чай теж не росте, але традиції є. Українці досить розбалувані кавою.
   
Re: Старбакс

то понятно, а потом привыкнут и будет просто кофейня. в МакДак на Севастопольской тоже очередь была несколько часов, но он от этого не стал в итоге рестораном.

це коли таке було ??


і яким рестораном він мав стати та не став?
   
Re: Старбакс

Кава з Старбакс - рідкісна гавно.
   
Re: Старбакс

В Англії чай теж не росте, але традиції є. Українці досить розбалувані кавою.

В Англії не росте, але на територіях контрольованих Британською Імперіжю того чаю було як гуталіну. І пили вони той вишуканий чай ВІКАМИ.

А в Україні кава у вільному доступу з‘явилась лише пару десятків років тому. І то, перший час якісь сурогати. Може зараз трохи підправилось.

Але ж які роздуті щоки… Барітса, кавові гурмани… Тримати філіжанку кави обов’язково з відтопиреним мізинчиком…

 :gigi:

   
Re: Старбакс

Та ну… Після такого пафосу можна подумати, що Україна є велика кавова держава з віковими традиціями.

В Україні що, росте та кава? Чи може це національний напиток? Я десь до 90-х років пробував ту каву лише на Новий Рік, коли никалась якимось чудом банка РОЗЧИННОЇ кави, і та без кофеїну, яку десь ДІСТАЛИ за великим БЛАТОМ. А решту часу милувались кавою із ЦИКОРІЮ. Народ в широкому загалі поняття не мав що то за звір та справжня кава.

А ще задовольнявся   порошком, Золотий або Срібний ярлик. Але то трохи інша опера.

І раптом декларується велика кавова держава, законодавець світових кавових трендів. Ми і Італія. Барітса, бля… І коли ці «понти для прієзжіх» закінчаться?

 :facepalm:

в Україні (при наймні в Києві)  зараз кав'ярня ледь не в кожному будинку.
в асортименті лише кава в різних варіантах
навіть якісь солодощі не завжди є

різні включно з альтернативними методи заварювання, власне обсмаження, безліч різних зерен на ринку

просто реальний бум вже останні років 5-10 і він нарощує оберти
   
Re: Старбакс

Среди европейских наций меньше всего на душу населения кофе пьют в Румынии (2,51 кг в год), больше всего – в Финляндии (10,35 кг). В Украине потребление составляет 2,8 кг.


Несмотря на то, что в мире огромной популярностью пользуются сетевые кофейни, в которых продажа кофе – это основной бизнес, в Украине не представлена ни одна из крупнейших, будь то Starbucks, Dunkin Donuts, или Costa Coffee. Причина в том, что их кофе – в разы и даже в десятки раз дороже, чем кофе, купленный в любой подворотне, ведь готовым горячим кофе в Украине торгуют все, от бабушек с лотками и ларьков на остановках до ресторанов и отелей. Поэтому сети не видят перспектив в перенасыщенном и нерегулируемом хаосе кофейного рынка нашей страны.
   
Re: Старбакс

в цілому в старбаксі нормальна пристойна кава
звичайна 
   
Re: Старбакс

то понятно, а потом привыкнут и будет просто кофейня. в МакДак на Севастопольской тоже очередь была несколько часов, но он от этого не стал в итоге рестораном.

А коли це Макдональдс претендував на статус ресторана в загальному розумінні? Там зовсім інша ідея і концепція.

Те ж саме і з тімхортонсами-старбаксами. Якщо хтось відкриває кав‘ярню, де засідатимуть круті понтарі, які з якогось дива називають себе кавовими гурманами із родослівною, інакше як НЕ із барістою спікуватись вважають нижче своєї гідності, для яких понти в процесі приготування і сорт фарфору в філіжанці є принциповими, то ті тімхортонси-старбакси є зовсім інше.

Не порівнюйте непорівнюване.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 21:09:25 від Маковій
   
Re: Старбакс

то понятно, а потом привыкнут и будет просто кофейня. в МакДак на Севастопольской тоже очередь была несколько часов, но он от этого не стал в итоге рестораном.

Давай зафиксируем фразу "то понятно", что полностью перечеркивает три предыдущие страницы воланий "да кому он здесь нужен...".
Что касается "не стал рестораном" - еще один факт: по итогам 2011 года Мак на вокзале стал вторым по посещаемости в мире ;)
   
Re: Старбакс

Среди европейских наций меньше всего на душу населения кофе пьют в Румынии (2,51 кг в год), больше всего – в Финляндии (10,35 кг). В Украине потребление составляет 2,8 кг.


Несмотря на то, что в мире огромной популярностью пользуются сетевые кофейни, в которых продажа кофе – это основной бизнес, в Украине не представлена ни одна из крупнейших, будь то Starbucks, Dunkin Donuts, или Costa Coffee. Причина в том, что их кофе – в разы и даже в десятки раз дороже, чем кофе, купленный в любой подворотне, ведь готовым горячим кофе в Украине торгуют все, от бабушек с лотками и ларьков на остановках до ресторанов и отелей. Поэтому сети не видят перспектив в перенасыщенном и нерегулируемом хаосе кофейного рынка нашей страны.

це ти тут взяв? https://gemini.ua/ru/kofejnaya-kultura-vo-vsyom-mire-fakty-statistika-interesnosti-po-dannym-2020-g/

оці реально таке зерно продають що каву пити неможливо
   
Re: Старбакс

в цілому в старбаксі нормальна пристойна кава
звичайна 

"якщо обидва порошки однаково чисто миють посуд, навіщо платити більше?" (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія