Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський розповів, чому не були евакуйовані люди перед вторгненням

"Нам пропонували рити окопи, вивозити людей, але не варто створювати паніку"

 Україну попереджали про російське вторгнення, а західні партнери, зокрема США, закликали готуватися до війни і вивозити людей за рік до початку бойових дій. Однак українська влада вирішила не сіяти "непотрібну паніку" і не знищувати економіку держави.

Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю нідерландському Nieuwsuur, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Наша країна готувалась, ми знали, що це (російське повномасштабне вторгнення. - Ред.) може бути будь-коли. Нам пропонували бити у дзвони, рити окопи, вивозити людей з держави, і це треба було робити за рік до вторгнення", - сказав він.

Президент зазначив, що був не згоден з таким рішенням, оскільки це вплинуло б на українську економіку.

"Я з цим не погоджуюся, тому що не варто створювати непотрібну паніку. Це вплинуло б на нашу фінансову ситуацію, бюджет та економіку. Тепер ми це чудово розуміємо. Тільки коли вторгнення почалося, ми зробили ці кроки", - сказав Зеленський.

За його словами, зараз Україні не вистачає щонайменше 5 млрд доларів у бюджеті.

"Цей дефіцит виник у березні. Якби українська влада пішла на запропонований США крок, то у нас більше не було б економіки. Тоді нам було б дуже важко. Ми зрозуміли, що гривня впаде, як і гроші та компанії людей. І я думаю, це були великі ризики", — зазначив президент.

Водночас він наголосив, що українська армія була готова до нападу.

"Ми це показали їм", - сказав він.
   
колись та завжди, шоб прорватися скрізь перешийок Криму воїни усіх армій втрачали безліч живої сили.. але не у цій війні, ..чому так сталося??
   
А боти одне і те ж товчуть сутками.

Про шашлики забув написати?

Зараз місцеві зрадойоби набіжуть і все фуйня, давай по новій.
   
чому так сталося??

Коли країною керує д*****йоб, це завжди сумно
   
Коли країною керує д*****йоб, це завжди сумно

Не переживайте. Скоро в РФ все изменится, поменяется руководство. Начнется грызня )
   
Важко сказати, чи потрібно було за рік до того проводити евакуацію

Але треба було підготувати транспорт. Треба було в січні оповістити громадян, як себе поводити на територіях, які під прицілом удару

Думаю, багато хто в бучі навіть не уявляв, на яку небезбеку підставляє себе та рідних

Армія не була готова. Були готові тільки одні війська - асфальтоукладні
   
правильно зробили.
паніка -це страшне і її допускати не можна.

я б зробила так само.
   
А боти одне і те ж товчуть сутками.

Про шашлики забув написати?

Зараз місцеві зрадойоби набіжуть і все фуйня, давай по новій.

це iнтервью президента Украiни ....
   

Армія не була готова. Були готові тільки одні війська - асфальтоукладні


Зрада!  -X- 

Цей бот написав про дороги. Хто про шашлики?
   
правильно зробили.
паніка -це страшне і її допускати не можна.

я б зробила так само.

Для меня очень большой вопрос - что лучше - сказать правду и при этом люди получат шанс настроить свою жизнь как считают нужным.

Или скрывать правду и получить неготовое к войне общество.

Я склоняюсь к правде.

Хотя конкретно в этом случае думаю что никто ничего не знал точно, были только предположения.
   
я перед війною писала, коли тут була гілка про "треба біжати-уїзжати" в більш беспечне місце -чи на захід, чи за кордон.

я писала -як вгадати де те місце беспечніше??
звідки біжати, а де лишатися?

як би тоді мені дали на вибір бігти до Бучи, чи лишитися де я зараз, в 70 км від кордону з росією, -я б звісно обрала Бучу.
бо там беспечніше, далеко від кордону, і то майже Київ.

ну і?
не вгадаєш...
   
правильно зробили.
паніка -це страшне і її допускати не можна.

я б зробила так само.
Між панікою і організованою підготовкою до вірогідного розвитку подій - величезна відстань і безліч варіантів поведінки.

Навіть в 2014 по всій Україні перевірялись та приводились в відносний порядок наявні бомбосховища. 24.02.22 застав всіх, як грім серед ясного неба, включно з головою радбезу, як він сам казав.
"Ми готувалися"... Колись після війни почуємо прізвища організаторів "підготовки"
   
правильно зробили.
паніка -це страшне і її допускати не можна.

я б зробила так само.

Не думаю що паніка 24.02 і пару тижнів потім ( у вигляді заблокованих доріг на захід ) краще поступового рівномірного процесу

Наприклад евакуації дитячих будинків, будинків для старих, можливо пенсіонерів, підготовка до термінової евакуації людей з прифронтової зони

Особливо там де захопленими були за один день

П.с. про готовність у інтерв'ю  Марченко ніби все сказано
   
Якiсь сталiнськи в нього аргументи, тодi зi сталiнграду не евакуювали бо спочатку заводи а потiм цивiльнi, до яких черга не дiйшла.
   
як би тоді мені дали на вибір бігти до бучи, чи лишитися де я зараз в 70 км від кордону з росією -я б звісно обрала Бучу.

а якщоб тобi карту нападу показали, з стiлочками ?

   
я перед війною писала, коли тут була гілка про "треба біжати-уїзжати" в більш беспечне місце -чи на захід, чи за кордон.

я писала -як вгадати де те місце беспечніше??
звідки біжати, а звідки лишатися.

як би тоді мені дали на вибір бігти до бучи, чи лишитися де я зараз в 70 км від кордону з росією -я б звісно обрала Бучу.
бо там беспечніше, далеко від кордону, і то майже Київ.

ну і?
не вгадаєш...

Якби Зеленський виступив і оголосив евакуацію чи ще щось там, то якби це виглядало? Паскуди завили б перші, як скажені, що він сіє паніку, що Росія тільки проводить учєнія. А якби Росія б поглумилась. Скабєєві аж полопали б від радісного вереску. "Расєя только бровь подняла" і так далі.

Дурний хитрий заднім розумом. А кацапи користуються цими долбойобами.
   
З кожним відосіком президент розкриває нам все більше таємниць щодо підготовки до війни та розкриває нам свою безцінну душу "патріота".
слів немає.
розум не сприймає...
   
Якби Зеленський виступив і оголосив евакуацію чи ще щось там, то якби це виглядало? Паскуди завили б перші, як скажені, що він сіє паніку, що Росія тільки проводить учєнія. А якби Росія б поглумилась. Скабєєві аж полопали б від радісного вереску. "Расєя только бровь подняла" і так далі.

Дурний хитрий заднім розумом. А кацапи користуються цими долбойобами.

Да плевать на них.

Зато кто-то бы выжил.
   
Та це все відмазки. Не вірили вони ніхєра ні в яку війну. Думали все обмежеться Донбасом.

Колись в СРСР діти в школах бігали ховатися в бомбосховища бо це було в шкільній програмі.

І що ? Була якась паніка ?

Придумують казна що....
   
Ясно, чергова гілка - зливний бачок зрадойобів. Випорожнюйтесь на здоров'я.  :-X  :dopovid:  -X-
   
Для меня очень большой вопрос - что лучше - сказать правду и при этом люди получат шанс настроить свою жизнь как считают нужным.
правда іноді шкодить.

не знаю,скажи правду тоді, хуйло б виграв цю війну.

інший психологичний фон був би, інший дух їмхо.
а так - шок, і потім лють спротиву.

не знаю...
   
Думали все обмежеться Донбасом.
Тут деяке потирічча
Бо ніхто сватове волноваху не збирався евакуювати судячи з усього

   
Дивно. Дуже дивно... Зазвичай в усіх промахах зеленої влади винен Порошенко.
А тут... Відверто кажучи, я здивований.
P.S. Вистачило сміливості визнати помилки і це добре.
   
а якщоб тобi карту нападу показали, з стiлочками ?
ти дурачок?
я її бачила. ту карту тут таскали з місяць до війни.

і одна стрілочка перетинала як раз поблизу мого міста...

я б стовідсотково рванула б в Бучу. Бо до Київа ще тре добратися, а до мене просто півгодини від кордону.

бот, ти огидний.
   
правда іноді шкодить.

не знаю,скажи правду тоді, хуйло б виграв цю війну.

інший психологичний фон був би, інший дух їмхо.
а так - шок, і потім лють спротиву.

не знаю...

Я не знаю примеров когда правда навредила.

Зато полно случаев когда вранье приводило до страшных последствий.

   
Да плевать на них.

Зато кто-то бы выжил.

Що значить хтось би вижив?

Та якби Зеленський до 24.02 навіть криком кричав Бучі чи Маріуполю, щоб люди тікали звідти, то ніхто б з них і пальцем не поворушив. Сиділи б далі там де сиділи. А Зеленського би ще й оскаржили про те, що він порушує їх конституційні права і наганяє паніку. Бо на якій власне підставі він би робив такі заяви про евакуацію і про інше?


   
Що значить хтось би вижив?

Та якби Зеленський до 24.02 навіть криком кричав Бучі чи Маріуполю, щоб люди тікали звідти, то ніхто б з них і пальцем не поворушив. Сиділи б далі там де сиділи. А Зеленського би ще й оскаржили про те, що він порушує їх конституційні права і наганяє паніку. Бо на якій власне підставі він би робив такі заяви про евакуацію і про інше?

Это был бы их личный выбор.

И да - военное положение по стране надо было вводить уже тогда.

   
В фразу верить официальным источникам  просто растоптали.
Как после такого верить в будущем все что говорит власть? Не важно какая
Не говорили правду это называется ВРАЛИ.
Пусть пойдут расскажут это на кладбищах Ирпеня Бучи Мариуполя Харькова и других городов. Что так надо было.
   
Та якби Зеленський до 24.02 навіть криком кричав Бучі чи Маріуполю, щоб люди тікали звідти, то ніхто б з них і пальцем не поворушив.


Звідки це відомо ?
   
Звідки це відомо ?

Догадався.

   
Ну, об'єктивно кажучи, США ж попередили всіх про війну. Хто хотів мав час підготуватися.

Я також не думаю, що якщо б наша влада виступила з закликом готуватися до випробувань це особливо щось би змінило.

Не було би ні паніки, ні взагалі якоїсь особливої реакції.
   
може й погодилась би..
якби не страшні жертви Ірпеня, Бучі, Чернігова, Бородянки...
у харків"ян, одеситів, маріупільців принаймні був час вирішити і поїхати чи залишитися
а з Ірпеня вже ввечері 24 було непросто виїхати
   
рити окопи це не паніка.

а спорудження фортифікаційниї споруд. і нічого не заважає робити це в мирний час.

а щодо економіки... невже воно було того варте? втратити контроль над херсонщиною і найбільшою в європі АЕС, заради зайвих 3-х місяців (листопад-грудень-січень) іллюзій

от тільки не треба казати що так і планувалося.
   
Нема слів.
Їблан, просто їблан.
Значить паніка в перші дні війни + десятки тисяч жертв краще ніж нехай навіть паніка у мирний час?
А мобілізацію чого оголосив аж 23.02? Щоб "не провокувати" ?
   
Это был бы их личный выбор.

И да - военное положение по стране надо было вводить уже тогда.

На підставі чого військовий стан? Чи військовий стан то так собі, коли захотів, тоді й ввів?

Ви припиняйте займатись тут xуйньою і словесною еквілібристикою зрадойобською.

Не маєте чим зайнятись в неділю?

   
Я уявляю що б було якби президентом був Порошенко та США сказали йому що треба рити окопи бо буде наступ ...
Там були б такі окопи що вся армія рф впала б і поки перший долетів до дна то останній лише б в нього падав...
Там були б такі доти, такі мінні поля, такі бліндажі що армії рф простіше б було застрелитись відразу та не мучитись, а не ото наступати та вмирати захеканими.
Ті напрями де рф не могли 2 місяці просунутись це та лінія оборони що була за Пороха збудована з дотами з зб бліндажами ... там капець... і так було б всюди.
І побачивши це рф може й не напала б.
Але мудрий народ у 19 році проголосував за просто прєкратіть стрєлять .. ну а як то прєкращать то нафіг ті окопи рити, нафіг ті доти та бліндажі?
Ось через таку поведінку зевлади нам і давали 3 дні!! Через таку поведінку зевлади США вважали що ми тупо зіллєм раші і тому не давали зброї поки не побачили що ми будемо воювати незважаючі на Зеленського.
Ціна капітулянства та інфантилізма - життя захистників... втрачене життя .. яке можна було б зберігти якби не Зеленський і те що він це так відкрито говорить свідчить що він ніхєра не зрозумів!! .... це чмо не вчиться навіть тому за що заплачено життям! за що пролито кров.


https://www.facebook.com/groups/358069341433049/posts/1167717727134869
   
ти дурачок?
я її бачила. ту карту тут таскали з місяць до війни.

і одна стрілочка перетинала як раз поблизу мого міста...

я б стовідсотково рванула б в Бучу. Бо до Київа ще тре добратися, а до мене просто півгодини від кордону.

бот, ти огидний.

то ти загиблому мирняку розкажи, що вони "дурачкi"
   
Нема слів.
Їблан, просто їблан.
Значить паніка в перші дні війни + десятки тисяч жертв краще ніж нехай навіть паніка у мирний час?
А мобілізацію чого оголосив аж 23.02? Щоб "не провокувати" ?

Ще один бот виліз. Бот вася
   
На підставі чого військовий стан? Чи військовий стан то так собі, коли захотів, тоді й ввів?

Ви припиняйте займатись тут xуйньою і словесною еквілібристикою зрадойобською.

Не маєте чим зайнятись в неділю?


Военный, не військовий.

На основании данных разведки.

Это позволило бы получить лишний ГОД времени на подготовку страны и армии.
   
Я не знаю примеров когда правда навредила.

та ну? не згодна.
здається, це світоглядне питання.




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія