Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це вже "Малая земля"?

Re: Це вже "Малая земля"?

Так что жє, Мірка тягає того хрєновіча як колись дирки плівкача - і все бездоказово ??  ;o
Нє вєрю я, що Мирка може так ганебно і тупо брехати !  ;o
Не заговорюйся, Бякусю.
несфабрикованість плівки зі жмуруканням з хуйлом відразу після Дебальцевого підтвердив сам петро.
Може, здуру, але факт.
   
Re: Це вже "Малая земля"?

До речі, Бякусю, ти така обізнана..
То може знаєш - зараз хуйло вже не вимагає, щоб на переговорах українську сторону представляв Мудачук - за умови попереднього передавання йому у власність ще якогось стратегічного об"єкта?
Нє? Ашотак?
   
Re: Це вже "Малая земля"?

Не заговорюйся, Бякусю.
несфабрикованість плівки зі жмуруканням з хуйлом відразу після Дебальцевого підтвердив сам петро.
Може, здуру, але факт.


   
Re: Це вже "Малая земля"?

Старт российско-украинских переговоров в Беларуси. Обе стороны жмут друг другу руки.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
так, це вразило..Якщо не сказати гірше  :bueee:
   
Re: Це вже "Малая земля"?

Мирослава, ти так багато торохтиш - але абсолютно беззмістовно.
Вчетверте повторюю питання: де ти бачила-читала ті документи, на які спирається і своїх твердженнях  про те, що Порошенко віддав наказ зупинити програму по Нептуна?
Просто дай скріешот. Я ж багато не прошу)
Ну або визнай, що ти брехала.
   
Re: Це вже "Малая земля"?

Не заговорюйся, Бякусю.
несфабрикованість плівки зі жмуруканням з хуйлом відразу після Дебальцевого підтвердив сам петро.
Може, здуру, але факт.

Я правильно пам'ятаю, що суд сказав, що плівки фейк і лайно?
   
Re: Це вже "Малая земля"?

https://t.me/stranaua/28578

   
Re: Це вже "Малая земля"?

А что модераторы ФУПа на побегушках у сепаров? Не знала.

Ты смотри,чтоб сама сепаршей не стала... [KA]  ещё никуда не ушли
   
Re: Це вже "Малая земля"?

Мирослава, ти так багато торохтиш - але абсолютно беззмістовно.
Вчетверте повторюю питання: де ти бачила-читала ті документи, на які спирається і своїх твердженнях  про те, що Порошенко віддав наказ зупинити програму по Нептуна?
Просто дай скріешот. Я ж багато не прошу)
Ну або визнай, що ти брехала.
Її поведінка мені російську зовнішньополітичну починає нагадувати. Причому навіть у дрібних речах - вона ні на міліметр не поступилася не те що в програмних питаннях типу тих антипорошенківських фейків, а просто після явного спростування особистих наїздів на мене (ну визнай хоч трохи, що перебрала, тобі ж нормально пояснили НЄ, принципово!).
Це ж вже навіть не політика, а банально людські взаємини, але і там покерфейс тотальний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія