Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теми, які "супер" важливі для КЛУБА. (По простому флуд)

Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

йди фпєнь ) мій начлаб якраз повернувся з мск в грудні 1989, і вся лабораторія обмивала його ленінську премію та заохочувальний приз на всю лабу - справжній ай бі ем. Ми в чергу вставали, щоб на обіді поганяти в принца персії

то медведилло - ти на якому поверсі працював. а?

Почему я должен куда то идти? Во первых, твой начальник получил гос премию СССР а не «Ленинскую».
А во вторых, то устройство ни в какой Париж на выставку не возили
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Почему я должен куда то идти? Во первых, твой начальник получил гос премию СССР а не «Ленинскую».
А во вторых, то устройство ни в какой Париж на выставку не возили
И ты брут  :D
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Министр иностранных дел ФРГ Анналена Бербок сказала, что ее страна будет делать все для дальнейшей изоляции России. Об этом сообщает агентство Reuters.
По мнению главы немецкой дипломатии, спецоперация в Украине сделала очевидным, что ЕС и мир, который верит в порядок, выстроенный на правилах, должен изолировать российский режим. Берлин собрался перерезать все каналы, чтобы изолировать российское правительство, передает Deutsche Welle.

А якщо лапті "перепишуть краіну" - замість россіі буде знов якесь квазімодо СРСР-2?
цікаво чи Захід передбачає таку можливіть і планує адаптацію санкцій до новоі реальності   
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Писькофф идёт вслед за кораблём

ні, він іде попереду корабля
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Почему я должен куда то идти? Во первых, твой начальник получил гос премию СССР а не «Ленинскую».
А во вторых, то устройство ни в какой Париж на выставку не возили
ну, про париж нічого не знаю. Мій майбутній начлаб з мск повертався. Як саме називалась премія, за 32 роки можна і забути ) до того ж я все пропустила, і почала там працювати, коли якраз це святкували
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

/17818
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

а в якій лабораторії? хоча б поверх вкажи і крило

Я не в их НИЛ работал непосредственно, но по моей работе там было несколько спецов, которые участвоавли также и в моей тематике. Они в старом корпусе были уж точно не вспомню... на 7-м кажись, а после того, как построили новый корпус, они переехали туда. Начлаба ФИО — ПАА (не хочу тут светить).

Я тогда только после универа, молодой зеленый, и с ними сдружился, в курилке или в кофейне "У Марика" через дорогу  постоянно новые идеи обсуждали. Те мужики были на 15-20 лет меня старше, — мои настоящие учителя, до сих пор с благодарностью их вспрминаю.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я не в их НИЛ работал непосредственно, но по моей работе там было несколько спецов, которые участвоавли также и в моей тематике. Они в старом корпусе были уж точно не вспомню... на 7-м кажись, а после того, как построили новый корпус, они переехали туда. Начлаба ФИО — ПАА (не хочу тут светить).

Я тогда только после универа, молодой зеленый, и с ними сдружился, в курилке или в кофейне "У Марика" через дорогу  постоянно новые идеи обсуждали. Те мужики были на 15-20 лет меня старше, — мои настоящие учителя, до сих пор с благодарностью их вспрминаю.
так. дальнє крило "книжки", 7 поверх, вікнами на їдальню і завод. А к маріку бігали всі, дуже смачна і душевна кава)) я на работу туди саме так потрапила - до подружки ходила каву пити к маріку, і жалілась, що тре на вечірній переходити і шукати якусь роботу. А поруч чміль каву сьорбав, він тоді був зав відділом кадрів, і все очима обмазувався об нас молодих-красивих студенток. Запитав, де я вчуся, що вмію, сказав зайти у відділ кадрів до нього. Так я і потрапила до кульманів та до БСМ. Бо до IBM допускались тільки старші інженери))) а ми ганяли тетріс та збивали нло на старій добрій бсм ))

все, зав"язую з офтопом, поки йобнуті модери не налетіли.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

в свете последних событий, когда весь мир активно обсуждает возможность нанесения тактического ядерного удара по территории Украины
полагаю, что на данном этапе уже своевременно будет обратиться к странам участникам Совбеза ООН,
которые гарантировали странам-подписантам Договора о нераспространении ядерного оружия(ДНЯО) выполнения взятых на себя обязательств
в соответствии с статьей 51 Устава ООН.

Помимо Совбеза ООН следует обращаться непосредственно к США, Англии, которые отдельно предоставили гарантии странам подписавшим ДНЯО..
В этом случае, не идет речь о обязательности, или не обязательности выполнения странами обладающими ядерным оружием  взятых на себя обязательств,
как это было с Будапештским меморандумом.
И в данном конкретном случае  не идет речь об обязательном вмешательстве Блока если будет совершено нападении на участника НАТО.
Соответствующая реакция должна последовать если ядерная угроза воздействия распространяется также и на страну не входящую в Альянс.

При создавшейся угрозе необходимо реагировать превентивно, на упреждение, а не пост фактум.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.


Ядерное нападение страны с ЯО на подписанта ДНЯО означает автоматический казус бели. Гарантии кроме РФ давали США и Англия.
Они обязались на это реагировать как на удар по своей территоприи по факту. Это гораздо серьезней НАТО.
Нанесение ядерного удара по стране присоединившейся к ДНЯО без всяких вопросов означает нанесение ответного удара.
Гаранты взяли на себя обязательство по защите остальных. И этот договор обязателен к выполнению.
Статья 51 устава ООН это коллективная самооборона.
На этом праве в частности НАТО основано и вообще все военные союзы в мире.
Поэтому почти все страны и подписали ДНЯО.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.


Ядерное нападение страны с ЯО на подписанта ДНЯО означает автоматический казус бели. Гарантии кроме РФ давали США и Англия.
Они обязались на это реагировать как на удар по своей территоприи по факту. Это гораздо серьезней НАТО.
Нанесение ядерного удара по стране присоединившейся к ДНЯО без всяких вопросов означает нанесение ответного удара.
Гаранты взяли на себя обязательство по защите остальных. И этот договор обязателен к выполнению.
Статья 51 устава ООН это коллективная самооборона.
На этом праве в частности НАТО основано и вообще все военные союзы в мире.
Поэтому почти все страны и подписали ДНЯО.
:facepalm1:
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Треба брати Донецьк поки орки штурмують Маріуполь.

План дій для вас особисто:
1. Повернутись в Україну, послухати за 25 днів 250-300 сигналів тривоги та тисячі бабахів, деякі, здавалось, в кількох метрах від оселі (хоча це не так). Взагалі, ради-поради давати нам ви не маєте хоча б із морального права.
2. Виставити свою кандидатуру на пост президента України.
3. Виграти вибори, ставши Головнокомандуючим ВСУ.
4. Дати наказ  на звільнення Донецька.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

План дій для вас особисто:
1. Повернутись в Україну, послухати за 25 днів 250-300 сигналів тривоги та тисячі бабахів, деякі, здавалось, в кількох метрах від оселі (хоча це не так). Взагалі, ради-поради давати нам ви не маєте хоча б із морального права.
2. Виставити свою кандидатуру на пост президента України.
3. Виграти вибори, ставши Головнокомандуючим ВСУ.
4. Дати наказ  на звільнення Донецька.

Пашо, ідіть за російським військовим кораблем.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

так. дальнє крило "книжки", 7 поверх, вікнами на їдальню і завод. А к маріку бігали всі, дуже смачна і душевна кава)) я на работу туди саме так потрапила - до подружки ходила каву пити к маріку, і жалілась, що тре на вечірній переходити і шукати якусь роботу. А поруч чміль каву сьорбав, він тоді був зав відділом кадрів, і все очима обмазувався об нас молодих-красивих студенток. Запитав, де я вчуся, що вмію, сказав зайти у відділ кадрів до нього. Так я і потрапила до кульманів та до БСМ. Бо до IBM допускались тільки старші інженери))) а ми ганяли тетріс та збивали нло на старій добрій бсм ))

все, зав"язую з офтопом, поки йобнуті модери не налетіли.

сукамлять!
заіпала ти своїми мемуарами!!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
Ser

а в якій лабораторії? хоча б поверх вкажи і крило

ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ТВОМУ КУРАТОРУ?
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

що саме? судячи по звуках, може відганяли безпілотник. А може знову сафарі. У мене тут 1й поверх, і коли сафарі то трохи лячно. Тож пишу провсяк. Тут багато киян пишуть про те ж саме - це природна реакція. Страшно. А коли страшно усім разом, то вже ніби не так і страшно.
Цитата: СБУ, ЗСУ
Співробітники СБУ та ЗСУ ДУЖЕ просять (поки що) всіх мешканців України бути свідомими та обережними!

Не викладайте відео чи публікації на яких видно роботу ЗС України чи переміщення військової техніки ЗС України.

Зрозумійте головне - ворог моніторить українські інформаційні ресурси. Фіксує та за допомогою різних інструментів встановлює місце знаходження локації. Після чого туди прилітають ракети!
Пиши мемуари, після війни оприлюдниш  :punish:
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.



Ничего особенного - Алексей Миллер в костюме СССР. Листайте дальше.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Показати зображення...
Ничего особенного - Алексей Миллер в костюме СССР. Листайте дальше.

 :facepalm1:  [KA]
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Шо то у ебобо Миллера и его колег лицо кислое
Суку ждёт Гаага
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Який там короткий суд, суд по MH17 тягнеться вже 8 років

Якби той суд вже висловися і назвав винних ще 2-3 роки тому, то може і війни ніякої б не було
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

❗️Окончательно компромиссы на переговорах между Украиной и россией будет решать всеукраинский референдум
Это касается гарантий безопасности, временно оккупированных территорий. Об этом заявил Зеленский.


Это о чем он? про ДНР ЛНР или про то что сейчас оккупировали?
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

❗️Окончательно компромиссы на переговорах между Украиной и россией будет решать всеукраинский референдум
Это касается гарантий безопасности, временно оккупированных территорий. Об этом заявил Зеленский.


Это о чем он? про ДНР ЛНР или про то что сейчас оккупировали?

і як це він збирається провести
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

і як це він збирається провести

Це неможна провести бо нема цілостності виборчого електорату - до четверті населення краініи або виїхало, або переміщене
В умовах війни будь який референдум це нав’язування чужої волі
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Це неможна провести бо нема цілостності виборчого електорату - до четверті населення краініи або виїхало, або переміщене

Через Дію
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Через Дію


в сраку ту дію

ніяких референдумів поки війна
офуїли там зовсім вже
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

❗️Окончательно компромиссы на переговорах между Украиной и россией будет решать всеукраинский референдум
Это касается гарантий безопасности, временно оккупированных территорий. Об этом заявил Зеленский.


Это о чем он? про ДНР ЛНР или про то что сейчас оккупировали?

Во время военного положения нельзя проводить референдум.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

це дохле НАТО вже й паличкою тицяти не хочеться...

в реальності буде щось таке:
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Через Дію
Чернз Дію буде не волевиявлення народу, а бажання Єрмака.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Во время военного положения нельзя проводить референдум.

Значить, буде після війни.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Чернз Дію буде не волевиявлення народу, а бажання Єрмака.

Будет масса исков о незаконном лишении избирательных прав от тех, у кого нет Дии.
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Во время военного положения нельзя проводить референдум.
Тобто,
1) припиняється стрілянина (просто прєкращаєм стрєлять)
2) скасовується воєнний стан
3) проводиться референдум. Між іншим, на це треба 90 днів, здається.

Отже, якщо українці будуть проти, ми відновлюємо бойові дії, так? Через 90 днів після припинення?
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

і як це він збирається провести

ще у воєнному стані,
окуповані території теж голосувати будуть?

p.s. зараз нас забанять, готуйтеся...
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тобто,
1) припиняється стрілянина (просто прєкращаєм стрєлять)
2) скасовується воєнний стан
3) проводиться референдум. Між іншим, на це треба 90 днів, здається.

Отже, якщо українці будуть проти, ми відновлюємо бойові дії, так? Через 90 днів після припинення?
Вариантов два, или мы победим или подпишем капитуляцию. Третьего не дано. Все эти переговоры напописдеть и решить локальные проблемы (коридоры для мирного населения итд). Все зашло слишком далеко.
Так что расслабляемся и готовимся воевать)))
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Тобто,
1) припиняється стрілянина (просто прєкращаєм стрєлять)
2) скасовується воєнний стан
3) проводиться референдум. Між іншим, на це треба 90 днів, здається.

Отже, якщо українці будуть проти, ми відновлюємо бойові дії, так? Через 90 днів після припинення?

1. Военный стан не скасовуется, а заканчивается, потому что вводится на 30 дней и продлевается каждый раз решением Рады.
Рада уже продлила военный стан на 30 дней до 24 апреля.

2. С чего вы взяли, что Рада не продлит военный стан?

   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

і шо ти з цього зміг побачити ? капець, ваша шпінономанія перетворилась вже на параною :facepalm1:
  а нащо ти то все пишеш тут,ну реально? тиж не старенька бабця,що емоціно витравлена тими 25 днями гупання (для неї) і потоком "інфи" з ящика ТБ , також не інстаграмщиця у якої то ВСЕ і втрата екрану показати себе (в силу низької самооцінки або навпаки). також за тобою не помічено нарцисизму і браку спілкування від способу життя. то чого ті -у нас упало,десь гупнуло,то там чи то там. І це відноситься до більшості тут "писак". Добре що ти хоч не стратегічний знавець всього і вся у наступах,контраатаках чи як брати "шипку" ( не цигарки :D ). Бо і такі є диванні у нас знавці на рівні генералісімусів і принамні з маральськими відзнаками та 25 досвідлом на мінімум посаді замісника начальника генштабу з бойовим досвідом на тому пості в десять років та не однією організованою операцією. ...... І на  тому даяки B-)
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Бльо, ше один тугодоходящій. А скільки у нас барйрактарів? А де наші нептуни? А де стоїть ппо? А де піони? А скільки точок?

А наxyй ти би не хотів сходити з такими питаннями?
Сцуко, вроді форум старих пердунів, а поводите себе як діти.
ти сам собі суперечиш...бо старі пердуни і є у своїй психології як діти. медичний факт. :)
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.
PAL

в сраку ту дію

ніяких референдумів поки війна
офуїли там зовсім вже

стаття 157 Конституції

Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.


Всьо. Які рехверендуми? Вони не матимуть аніякої юридичної сили, що й зрозуміло
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Вариантов два, или мы победим или подпишем капитуляцию. Третьего не дано. Все эти переговоры напописдеть и решить локальные проблемы (коридоры для мирного населения итд). Все зашло слишком далеко.

я теж так вважаю,
сподіваюсь, що це розуміє і наша влада
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ааа, пропустил,сори

Там ,кста, Бидон вроде к словакам скоро собрался
ти того,трохи придержи коней,бо "бідон" то для каців.Як для нас хуйло для твого піні.Поняв? а для українців це Байден,президент країни яка нам дуже помагає. ПОНЯЛ? Чи у тебе за спиною з автоматом стоять і слідкують як ти американського президента називаєш?
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Дістали!
Полистати нижче ніяк????

Показати зображення...

Нахріна мені кацапські сайти до кінця листати??
Щоб спочатку про їхні перемоги почитати?


Все, проїхали :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія