Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Послухайте повністю

Послухайте повністю

Прийде час і ці люди будуть рвати "слуг" на шматки
   
Re: Послухайте повністю

Прийде час і ці люди будуть рвати "слуг" на шматки
Главное чтобы слуги перед этим кнура надежно посадили в клетку    (tu)
   
Re: Послухайте повністю

13 хвилин, ще  й "частина 3" в  якомусь сільському клубі?
Та ну нафуй на це дивитися.
   
Re: Послухайте повністю

не будут, этих уже и 8% нету
   
Re: Послухайте повністю

Главное чтобы слуги перед этим кнура надежно посадили в клетку    (tu)

зєбіли наїбали свій лохторат, але ж -  "кнура надежно посадили в клетку  "  :facepalm:
   
Re: Послухайте повністю

зєбіли наїбали свій лохторат, але ж -  "кнура надежно посадили в клетку  "  :facepalm:
Лично для меня это единственное требование, ради которого я соизволил разок в своей жизни проголосовать за кловна во втором туре
   
Re: Послухайте повністю

в америці селяни колись, років 100 назад, такі от "аграрії" камнями закидували трактори що відбирали в них роботу

а посуті праця цих нероб неефективна, хай їдуть в місто а не створюють зайву вартість продукції.

земля має оброблятися корпораціями а не васями з петями-алкашами
   
Re: Послухайте повністю

в америці селяни колись, років 100 назад, такі от "аграрії" камнями закидували трактори що відбирали в них роботу

а посуті праця цих нероб неефективна, хай їдуть в місто а не створюють зайву вартість продукції.
Пускай продают свои паи и едут в город покупать мою наследственную провинциальную недвигу    (tu)
   
Re: Послухайте повністю

зєбіли наїбали свій лохторат, але ж -  "кнура надежно посадили в клетку  "  :facepalm:

я фуєю з тих прихильники певної політсили
просто навіть впадло тратити час на них
бо або штабне, або якесь розумово прокажене
   
Re: Послухайте повністю

Пускай продают свои паи и едут в город покупать мою наследственную провинциальную недвигу    (tu)
це і намагається зробити наша влада. але так щоб не розлютити сільских п*яниць.

виперти їх в місто працювати а не робити неефективну працю "бо їх діди так робили"
   
Re: Послухайте повністю

Главное чтобы...
...ти тварюка здох раніше Петра
   
Re: Послухайте повністю

13 хвилин, ще  й "частина 3" в  якомусь сільському клубі?
Та ну нафуй на це дивитися.
І то правда ніфіга дивитися проблемы людей які годують Україну.

Останнє редагування: 19 листопада 2019 20:11:07 від Agni
   
Re: Послухайте повністю
van

В чем уверен что  скоро зеленойских шахраив будут гнать по всей стране .
   
Re: Послухайте повністю

це і намагається зробити наша влада. але так щоб не розлютити сільских п*яниць.

 йди скажи тому фермеру то в очі
там тебе й закопають
ти не розумієш, що вони втратять все і будуть ще винні?
і чому ти думаєш, що твоя прихильники певної політсили влада не добереться до тебе?
   
Re: Послухайте повністю

В чем уверен что  скоро зеленойских шахраив будут гнать по всей стране .

Скоріш за все будуть ганяти як зайців у полі...вони ж суки думали що народ це проковтне...
   
Re: Послухайте повністю
van

Молодчага фермер !  (tu)
   
Re: Послухайте повністю

Потік сознанія
   
Re: Послухайте повністю

...ти тварюка здох раніше Петра
Ну тогда не забудь завтра сходить свечку поставить за долгие лета здравия сьв. Петра
   
Re: Послухайте повністю

Тобто фермери думали, що будуть вічно дурити власників паїв?
   
Re: Послухайте повністю

йди скажи тому фермеру то в очі
там тебе й закопають
ти не розумієш, що вони втратять все і будуть ще винні?
і чому ти думаєш, що твоя прихильники певної політсили влада не добереться до тебе?
А шо воны зараз мають? Пол страны живет в средневековой нищете, ждет выборов с подачей тыщи через сетку от князька как манны небесной, а всякие ударенные палки патриоты называют это поводом для гордости    :facepalm:
   
Re: Послухайте повністю

йди скажи тому фермеру то в очі
там тебе й закопають

Цікаво, ТС має якесь відношення до агробізнесу, чи просто пизздобол - передаст? :lol:
Ондо наш фупівець -фермер Лис Фарбований,  свого часу чітко розклав по поличках, скільки землі фермери можуть тупо  "дорізати" (спизздити нахаляву) або як  платити символічну оренду, через те що  за 1/3 паїв вже й не можна визначити власників (померли або звалили з села).

Ну а зараз шо , не будуть мати бабла платити за нову оренду чи на  купівлю землі?  - Ну то й фуй їм в сраку. Бізнес- жорстока фуйня, а в агросекторі -максимально жорстока.

Це все одно, шо  решта малого та середнього бізнесу буде вимагати мораторію на продаж нерухомості, щоб забезпечити собі можливість халявного користування виробничими та офісними приміщеннями.



Останнє редагування: 19 листопада 2019 20:18:21 від птах Сорока
   
Re: Послухайте повністю

я фуєю з тих прихильники певної політсили
просто навіть впадло тратити час на них
бо або штабне, або якесь розумово прокажене

це кацап якийсь з рязанєй.
   
Re: Послухайте повністю

це кацап якийсь з рязанєй.
escobar не з рязаней, а зі Славянська. Просто якогось фуя  на форумі показує не зовсім коректно айпішники.
Вже 100500 разів про це зазначалося.
   
Re: Послухайте повністю

це кацап якийсь з рязанєй.
Почти угадала, давай немного тщательней    :laugh:
   
Re: Послухайте повністю

Треба було його спитати за кого він голосував ? :D
   
Re: Послухайте повністю

Ну от не можу себе змусити щиро співчувати тим, хто в залі. гарно говорить дядько, справедливо говорить. Обурюється перукарями і простітутками, що нині приймають закони глобального для країни значення...
Хто, плядь, їх туди висадив? Чи не він сам, чи не ті, хто зараз "ганьбу" кричить в залі? Розумні люди, селф-мейд-мени, господарі, де, де, сцуко, були ваші голови, коли ви голосували за них?!
   
Re: Послухайте повністю

Почти угадала, давай немного тщательней
Шо з краматорського айпішника вирішив зайти?  :gigi:
   
Re: Послухайте повністю

Шо з краматорського айпішника вирішив зайти?  :gigi:
рабочая неделя йопт    :(
   
Re: Послухайте повністю

Тобто фермери думали, що будуть вічно дурити власників паїв?
А як вони дурять? Заставляют здати в аренду? То не задавайте.
   
Re: Послухайте повністю

Почти угадала, давай немного тщательней    :laugh:

з сизранєй? та пох
   
Re: Послухайте повністю

Цікаво, ТС має якесь відношення до агробізнесу, чи просто пизздобол - передаст? :lol:
Ондо наш фупівець -фермер Лис Фарбований,  свого часу чітко розклав по поличках, скільки землі фермери можуть тупо  "дорізати" (спизздити нахаляву) або як  платити символічну оренду, через те що  за 1/3 паїв вже й не можна визначити власників (померли або звалили з села).

Ну а зараз шо , не будуть мати бабла платити за нову оренду чи на  купівлю землі?  - Ну то й фуй їм в сраку. Бізнес- жорстока фуйня, а в агросекторі -максимально жорстока.

Це все одно, шо  решта малого та середнього бізнесу буде вимагати мораторію на продаж нерухомості, щоб забезпечити собі можливість халявного користування виробничими та офісними приміщеннями.

сам ти піздобол-передаст
я не маю відношення до аграрного бізнесу
але отакі дрібні фермери втратять все і будуть мати борги
з таких міні-ферм ти ще маєш сир і сметану, м"ясо
скуплять ту землю за копійки і засіють ріпаком нафуй
   
Re: Послухайте повністю

Ну от не можу себе змусити щиро співчувати тим, хто в залі. гарно говорить дядько, справедливо говорить. Обурюється перукарями і простітутками, що нині приймають закони глобального для країни значення...
Хто, плядь, їх туди висадив? Чи не він сам, чи не ті, хто зараз "ганьбу" кричить в залі? Розумні люди, селф-мейд-мени, господарі, де, де, сцуко, були ваші голови, коли ви голосували за них?!

та да
але пост не про то
думаю, за земельку можуть нову Коліївщину замутити, якщо доведуть людей до краю..
   
Re: Послухайте повністю

А як вони дурять? Заставляют здати в аренду? То не задавайте.

мені говорили, що є орендарі які платять по 15 тис/га в рік
припустимо 2 пенса в селі має 4 га на двох
60 тис на рік, то 5 тис до пенсії
   
Re: Послухайте повністю

сам ти піздобол-передаст
я не маю відношення до аграрного бізнесу
але отакі дрібні фермери втратять все і будуть мати борги

А я от мав відношення.  Й мені насрати на тих фермерів, які паряться через потенційну неспроможність ( тобто власну імпотентність) орендувати чи придбати землю за ринковими цінами.
Бізнес - це в першу чергу конкуренція у рівних умовах.
Бо коли  фермер має можливість "дорізати" собі паї на халяву, а агрохолдинг - мутити символічно-копійчану "оренду на 49 років", це не рівні умови для бізнесу а повна фуйня, яка справно забезпечує лише файні умови для рейдерства з одного боку. А з іншого боку  - у ролі крайнього лошари завжди виступає пайовик.

Свого часу ми з тих пайовиків  викручували-вимучували   такі халявно-кабальні умови, дякуємо мораторію, шо капець ))) :K

Останнє редагування: 19 листопада 2019 20:33:11 від птах Сорока
   
Re: Послухайте повністю

я ЗА ринок землі
але ж, курва, не так..)
це просто аби встигнути
і пох натих, хто в кредитах сидить
чому не зробити плавний перехід?
чому не взяти за основу польський досвід?
де на одне рило 500 га
а тут 250 000 га на одного
це як 4 Києва або більше як вся Черкаська обл
   
Re: Послухайте повністю

я ЗА ринок землі
але ж, курва, не так..)
це просто аби встигнути
і пох натих, хто в кредитах сидить
чому не зробити плавний перехід?

Коли в 2008 році Тимошонка протягнула законопроект про ринок землі, який відкликала лише через те що у 2010 виграв Овоч,  то всім якось було насрати   на "плавний перехід"  :lol:
Давайте ще  5 років почекаємо, поки фермери погасять усі кредити, половина з яких й так визнається безнадійними ))))


чому не взяти за основу польський досвід?
Ми не можемо взяти за основу польський досвід, бо там приватна власність на землю була навіть за совдепії, це по перше, а по друге у 90-х там був такий "досвід", від якого наші фермери просто одразу підуть на кладовище.
Бо бізнес є бізнес й нікого не їпуть твої боргові проблеми.

Останнє редагування: 19 листопада 2019 20:37:06 від птах Сорока
   
Re: Послухайте повністю

мені говорили, що є орендарі які платять по 15 тис/га в рік
припустимо 2 пенса в селі має 4 га на двох
60 тис на рік, то 5 тис до пенсії
ну так а що ринок землі забороняє аренду? якщо їм так добре то будуть здавати і далі в аренду

якщо селянин так проти того щоб продати пай хай не продає  8-:  мудачуки-бабці розкрутили нібе це продразвьорстка якась: прийдуть і відберуть землю буржуї

насправді для тих хто не хоче продавати нічого не змінюється. а тим хто хоче - перші становляться не указ.
   
Re: Послухайте повністю

мені говорили, що є орендарі які платять по 15 тис/га в рік
припустимо 2 пенса в селі має 4 га на двох
60 тис на рік, то 5 тис до пенсії
+ комбікорм, + цукор (це в сквирському районі)
   
Re: Послухайте повністю

та да
але пост не про то
думаю, за земельку можуть нову Коліївщину замутити, якщо доведуть людей до краю..
хазяїв мало. пасіонарієв серед них ще менше. основна маса селян - забиті пофуїсти і алкашня. принаймні в тих краях, де буваю іноді.
Хоча... при правильній організації і фінансуванні...
   
Re: Послухайте повністю

А я от мав відношення.  Й мені насрати на тих фермерів, які паряться через потенційну неспроможність ( тобто власну імпотентність) орендувати чи придбати землю за ринковими цінами.
Бізнес - це в першу чергу конкуренція у рівних умовах.
Бо коли  фермер має можливість "дорізати" собі паї на халяву, а агрохолдинг - мутити символічно-копійчану "оренду на 49 років", це не рівні умови для бізнесу а повна фуйня, яка справно забезпечує лише файні умови для рейдерства з одного боку. А з іншого боку  - у ролі крайнього лошари завжди виступає пайовик.

Свого часу ми з тих пайовиків  викручували-вимучували   такі халявно-кабальні умови, дякуємо мораторію, шо капець ))) :K
Ніяким рівних умов той закон не передбачає. Умови рівними повинні бути на першому етапі - фермер і агрохолдінг повинні мати рівні можливості по отрим унню кредитних коштів. Цього немає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія