Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв: де краще зупинитися - в латинському кварталі чи на монмартрі?

фзв: де краще зупинитися на тиждень - в латинському кварталі чи на монмартрі?

Останнє редагування: 14 березня 2019 11:08:39 від капітан Басаргін
   
З Латинського кварталу до всього зручніше добиратись
   
В Латинському кварталі смачна і недорога їжа.
А ціни однакові?
   
фзв: де краще зупинитися на тиждень - в латинському кварталі на на монмартрі?

перший раз мабуть їдеш, коли такі питання задаєш  :gigi:

монмартр - забудь. піднімешся раз фунікулером, заxyячиш селфака на фоні сакрекьору, пройдеш базаром та й вистачить того монмартру.
латинський квартал звичайно краще, але треба тулитися до сенмішеля поближче. вглибину краще не лізти - незручно з транспортом та й готелі гівняні.
краще за все, як на мене, або біля опера, якщо хочеш самий центр, або біля аркдетріумф - ваграм, клєбер, карно.
якщо хочеш зекономити, але не хочеш жити у гівні, то краще селитися в дефансі, ніж в центрі. біля еспланад-де-ля-дефанс можу рекомендувати апартготель адажіо (мережа аккор)- там селяться ділові піпли у відрядженнях, чисто, просторо, є повна міні-кухня. метро 1-а лінія за 10 хвилин будеш в центрі.
   
не краще перечекати ту ворохобу жовтожилетників?
   
Меня устраивало  многократное поселение в сети ИБИС. Относительно дешево и не плохо.
ТС, ты б еще спросил - а существуют ли на Эйфелевой башни готели? - не  сомневаюсь что обслуга и сдает свои ячейки
   
Капітан хоче злітати по безвізу, поки нова влада не прийшла?  ;)
   
Капітан хоче злітати по безвізу, поки нова влада не прийшла?  ;)

Позубожіліть трошки  (tu)  на останок
   


проще всего найти по эрнби.

Хотя сам выбор Монмартра как места остановки в Париже не совсем понятен.

Может капитан желает быть поближе к бульвару Клиши, пляс Пигаль и мулен руж и просто стесняется сказать , ну так мы тут тоже все не дети



https://www.airbnb.com/s/Paris-Montmarte--Paris/homes?adults=1&children=0&checkin=&checkout=&refinement_paths%5B%5D=%2Fhomes&allow_override%5B%5D=&s_tag=bazArhwf
   
Лично мне в Париже очень понравилось на Монпарнас. Шикарное место.
1. Не очень дорогое по сравнению с самим центром.
2. Этот самый центр в 15 минутах пешей доступности
3. Великолепная транспортная развязка - пересечение нескольких линий метро и конечная кучи автобусов, в ЛЮБОЕ практически место Парижа оттуда добираешься быстро и без пересадок.
4. Остановка RER, т.е. и из Орли, и из Шарль де Голь - прямо туда дешево/сердито и без пересадок

Примерно этот район.

Если решишься таки остановится там - обязательно сходи на башню Монпарнас на экскурсию. В отличие от Эйфелевой - нулевая очередь, и не менее красивый обзор Парижа сверху.

Останнє редагування: 13 березня 2019 22:37:30 від Aleksandr_1
   


проще всего найти по эрнби.

Хотя сам выбор Монмартра как места остановки в Париже не совсем понятен.

Может капитан желает быть поближе к бульвару Клиши, пляс Пигаль и мулен руж и просто стесняется сказать , ну так мы тут тоже все не дети



https://www.airbnb.com/s/Paris-Montmarte--Paris/homes?adults=1&children=0&checkin=&checkout=&refinement_paths%5B%5D=%2Fhomes&allow_override%5B%5D=&s_tag=bazArhwf

капітан побував у таких місцях по світу, що ой-йой - і все своїми ніжками :) .

Париж все якось занадто простим для подолання здавався  :gigi: .

Але ж і на це настрій випав :) .

Забукав біля Сорбонни аппартаменти, + до того ще пару готелів з можливою відміною за пару днів в інших місцях.

Залишилося запитання: а чи не краще взагалі нічого не букати насправді, а вибрати вже на місці житло - намітивши заздалегідь. Досвід доводить, що коли ти передоплатив чи зв'язався карткою, то найчастіше отримуєш  найгірше при наявності вибору, а коли приходиш клієнтом з кешем, тобі показують найкраще з того що є.

Як з цим в центрі Парижу?

чи день-в-день по приїзду зазвичай може бути все забито?



Останнє редагування: 13 березня 2019 23:22:04 від капітан Басаргін
   
Позубожіліть трошки  (tu)  на останок

та занадто ми тут всі серйозні з цими виборами, навіть однодумці готові удушити один одного... треба трохи розрядки.

 На фб он я вже місяці два не публікую ніяких своїх думок нетривіальних - щоб не повтрачати в принципі людей-однодумців, що підписалися за різних кандидатів ...
   
Дякую рекомендаторам!!!

Залишилося запитання: а чи не краще взагалі нічого не букати насправді, а вибрати вже на місці житло - намітивши заздалегідь. Досвід доводить, що коли ти передоплатив чи зв'язався карткою, то найчастіше отримуєш  найгірше при наявності вибору, а коли приходиш клієнтом з кешем, тобі показують найкраще з того що є.

Як з цим в центрі Парижу?

чи день-в-день по приїзду зазвичай може бути все забито?
   
Не принципиально.
   
Не принципиально.

тобто на місці проблем з житлом не буде - зайшов в 2-3 отелі, точно знайшов в тому ж латинскому кварталі житло, "все забито" не буває?
   
тобто на місці проблем з житлом не буде - зайшов в 2-3 отелі, точно знайшов в тому ж латинскому кварталі житло, "все забито" не буває?

Я имел в виду что не вижу особой разницы между двумя названными локациями.
Букать конечно лучше заранее: дешевле и надежней.
   
тобто на місці проблем з житлом не буде - зайшов в 2-3 отелі, точно знайшов в тому ж латинскому кварталі житло, "все забито" не буває?

с чемоданом ходить по отелям ? пан любит трудности?

я бы не рекомендовал отели , средние номера в парижских отелях обычно размером чуть больше американского шкафа.

аппартаменты за теже деньги будут гораздо лучше
   
Intercontinental Paris Le Grand бери. Номера с видом на оперу отличные. Заодно и жёлтые жилеты по субботам.
   
Intercontinental Paris Le Grand


приїжджаєш на локацію, садовиш дружину у кафе з валізою, сам ідеш-гуляєш-розглядаєш навкруги, за годину часу все зрозуміло на місці... в результаті отримуєш відсотків на 30% дешевше те що хотів і з чудовим видом, замість що тобі пропонували дистанційно дорожче і з вікном на стіну сусіднього будинку або у двір зі смітником...
в половині випадків - дружина сама іде пороздивлятися що і де, а  ти смакуєш кавою...

взагалі то ми мало де затримуємося на одному місці більше ніж на 3 дні, тут випадок інший, тому і цікаво  (як ми колись вскочили в халепу коли приїхали у Пізу під вечір, - ЖОДНОГО номера вільного дешевше за 500 євро за ніч, тож з принципу взяли таксі за 100 євро та доїхали в П'єтро-Санту на морі, де отримали таки номер з видом на море "і все таке" :) ).

Останнє редагування: 14 березня 2019 11:05:12 від капітан Басаргін
   
От проекспериментуйте і нам розкажете.  :)
   
Лично мне в Париже очень понравилось на Монпарнас. Шикарное место.
1. Не очень дорогое по сравнению с самим центром.
2. Этот самый центр в 15 минутах пешей доступности
3. Великолепная транспортная развязка - пересечение нескольких линий метро и конечная кучи автобусов, в ЛЮБОЕ практически место Парижа оттуда добираешься быстро и без пересадок.
4. Остановка RER, т.е. и из Орли, и из Шарль де Голь - прямо туда дешево/сердито и без пересадок

Примерно этот район.

Если решишься таки остановится там - обязательно сходи на башню Монпарнас на экскурсию. В отличие от Эйфелевой - нулевая очередь, и не менее красивый обзор Парижа сверху.

Монпарнас цікаво - Латинський квартал той же поруч.
Що там в пішій зоні доступності маст сі окрім Нотре Дам де Парі і Монпарнаської вежі, до Лувра пішки прогулятися вийде, чи занадто довго?
Кафешек на Монпарнасі, як розумію, повно - поснідати омлетом з сиром і соком та круасаном з кавою скільки в середньому вийде?
   
А чи не піти нам  зараз і не випити шампаньоли , раз ми всі тут у жабо , со срання ?
   
От проекспериментуйте і нам розкажете.  :)

Колись для Риму використав такий підхід: забукав в симпатичному на фото готельчику 6 днів по 2 доби кожні окремим бронювання. Там за день безкоштовно можна було відміняти.
Якби плани змінилися - або номер був би так-сяк, але пару днів вже пожити можна щоб з дороги не маятися, то за пару днів або номер нам би в готелі поміняли на кращий, або інший готель вибирав би. Якби кардинально мені не сподобалося, на час пошуку нового готелю речі б залишив в номері, а сам з дружиною пішов шукати вже на сьогодні нічліг, відповідно інші бронювання відмінивши і втративши лише берший бук...

Отак, мабуть, і цього разу зроблю
   
Ми їздили на Монмартр раз вдень, і раз ввечері, чомусь була переконана що життя там вирує і кипить і вночі теж...Ніфіга подібного! Більш-менш вирує там де Мулен Руж, а вгору на тих численних вуличках, що ведуть до Сакрекер - рідко де людину побачиш. Саме вночі ми відшукали пам"ятник Даліді, потім будинок, де вона мешкала..І то все..Моторошно там трохи вночі..
Краще район Монпарнаса, там обалдєнний ринок і...кладовище, де похований Петлюра з родиною..
Ми жили недалеко від Тріумфальної Арки )))
   
Що там в пішій зоні доступності маст сі окрім Нотре Дам де Парі і Монпарнаської вежі, до Лувра пішки прогулятися вийде, чи занадто довго?
Кафешек на Монпарнасі, як розумію, повно - поснідати омлетом з сиром і соком та круасаном з кавою скільки в середньому вийде?
Да, на оба вопроса. Я ходил пешком, когда было не в лом, когда в лом - автобус в секундном доступе.
Кафе - полно на любой вкус, от традиционно-французских до пакистанской, индийской и китайской кухонь. Цены - процентов на 20%-30% ниже, чем в центре. Полноценный обед - от 20 евро, именно полноценный, а так возможны и более дешевые варианты.
   
Монпарнас цікаво - Латинський квартал той же поруч.
Що там в пішій зоні доступності маст сі окрім Нотре Дам де Парі і Монпарнаської вежі, до Лувра пішки прогулятися вийде, чи занадто довго?
Кафешек на Монпарнасі, як розумію, повно - поснідати омлетом з сиром і соком та круасаном з кавою скільки в середньому вийде?
Ми завжди орендуємо квартиру - так і зручніше, і набагато дешевше. Пообідати можна в місті, а от сніданок і вечерю вже приготувати самим )))
У Римі жили біля Санта Марія Маджоре..
   
Монпарнас цікаво - Латинський квартал той же поруч.
Що там в пішій зоні доступності маст сі окрім Нотре Дам де Парі і Монпарнаської вежі, до Лувра пішки прогулятися вийде, чи занадто довго?
Кафешек на Монпарнасі, як розумію, повно - поснідати омлетом з сиром і соком та круасаном з кавою скільки в середньому вийде?

если вы в Париже первый раз , то думаю лучше для начала в первый день обзорную автобусную экскурсию проехать по двум маршрутам, чтобы получить общее впечатление.
На улице Обер конечная , за Оперой, в сторону универмага Галери лаффает квартал пройти. на карте найдете или спросите , это все знают. Ориентируйтесь на кафе Илли. Возле него эти автобусы останавливаются
http://www.paris.opentour.com/en/lines/
   
Возле Оперы.  Тут даже вопросов нет. Пешком можно дойти к основным точкам в Париже
   
В Латинському кварталі в кафешках практикуються комплекси. Я була давніше і потрапила на комплекс за 15 Є. На вітрині побачила як смажиться бараняча нога і це вирішило мій вибір.
Комплекм був одурєнний (кілька страв на ваш вибір). Я замовила слимачки, ягня (принесли 2 великі шматки, то мусіла ділитися з куліжанкою) і надзвичайно смачні  профітролі  з  морозивом.
Моя куліжанка  отримала цілу велику  піалу мідій, шмат качки і теж якийсь десерт. Все це звісно з гарнірами, соусами тощо.
На другий день поблизу пішла лише на десерт - теж був дуже смачний.
Отак мені запам'ятася Латинський квартал.
Колись я їздила в Париж, щоб насититися красою та інформацією. Тепер хочу просто гурманити.  :)
   
дякую, дивимося апартаменти і монпарнас і оперу
   
В Латинському кварталі в кафешках практикуються комплекси. Я була давніше і потрапила на комплекс за 15 Є. На вітрині побачила як смажиться бараняча нога і це вирішило мій вибір.
Комплекм був одурєнний (кілька страв на ваш вибір). Я замовила слимачки, ягня (принесли 2 великі шматки, то мусіла ділитися з куліжанкою) і надзвичайно смачні  профітролі  з  морозивом.
Моя куліжанка  отримала цілу велику  піалу мідій, шмат качки і теж якийсь десерт. Все це звісно з гарнірами, соусами тощо.
На другий день поблизу пішла лише на десерт - теж був дуже смачний.
Отак мені запам'ятася Латинський квартал.
Колись я їздила в Париж, щоб насититися красою та інформацією. Тепер хочу просто гурманити.  :)

о, мідії, ніжка гуся .... божественно  :crazy_pil:
   
В Латинському кварталі в кафешках практикуються комплекси. Я була давніше і потрапила на комплекс за 15 Є. На вітрині побачила як смажиться бараняча нога і це вирішило мій вибір.
Комплекм був одурєнний (кілька страв на ваш вибір). Я замовила слимачки, ягня (принесли 2 великі шматки, то мусіла ділитися з куліжанкою) і надзвичайно смачні  профітролі  з  морозивом.
Моя куліжанка  отримала цілу велику  піалу мідій, шмат качки і теж якийсь десерт. Все це звісно з гарнірами, соусами тощо.
На другий день поблизу пішла лише на десерт - теж був дуже смачний.
Отак мені запам'ятася Латинський квартал.
Колись я їздила в Париж, щоб насититися красою та інформацією. Тепер хочу просто гурманити.  :)

Это правда, как французы умеют создавать аромат и вкус просто удивительно. Я пытался повторить, вроде ничего особеного, а не выходит
   
Это правда, как французы умеют создавать аромат и вкус просто удивительно. Я пытался повторить, вроде ничего особеного, а не выходит

+1

Умеют вроде бы из банальных вещей создать то, что запомнится на долго
   
В латинському кварталі як на мене зручніше.
Але я б не радив зараз туди взагалі подорожувати,
особливо якщо вперше. Дуже велика ймовірність
вскочити в якусь халепу і зіпсувати собі настрій
і здоров*ячко.
Але розумію, що для нашої людини завжди табличка
Не влізай - вб*є звучить як виклик.
   
В латинському кварталі як на мене зручніше.
Але я б не радив зараз туди взагалі подорожувати,
особливо якщо вперше. Дуже велика ймовірність
вскочити в якусь халепу і зіпсувати собі настрій
і здоров*ячко.
Але розумію, що для нашої людини завжди табличка
Не влізай - вб*є звучить як виклик.

тю, тому хто був на Майдані в лютому 2014го, боятися європейських демонстрацій?   8-:
   
Дякую рекомендаторам!!!

Залишилося запитання: а чи не краще взагалі нічого не букати насправді, а вибрати вже на місці житло - намітивши заздалегідь. Досвід доводить, що коли ти передоплатив чи зв'язався карткою, то найчастіше отримуєш  найгірше при наявності вибору, а коли приходиш клієнтом з кешем, тобі показують найкраще з того що є.

Як з цим в центрі Парижу?

чи день-в-день по приїзду зазвичай може бути все забито?

Спробуй. Потім нам розповіси.
В паризьких готелях висять цінники для таких приблуд.
Як правило захмарні. Але, може, тобі пощастить. Потім тицьнеш нам в пику рахунок удвічі менший, ніж в інтернеті.
   
В паризьких готелях висять цінники для таких приблуд.
Як правило захмарні. Але, може, тобі пощастить. Потім тицьнеш нам в пику рахунок удвічі менший, ніж в інтернеті.
Я тоже никогда и нигде не находил шоб "дешевле чем заранее в интернете". Не, вру - можно в Стамбуле договориться. За нал. Но это совсем особый случай, восток - дело тонкое.
ЗЫ В принципе за кеш с большой скидкой на месте также договаривался в Болгарии в Бургас (когда ремонт в квартире делал, искали где с женой поблизости "пересидеть" несколько самых грязных/разбивательных дней), а также в Риме. Но это уже ПОСЛЕ букинга на месте - т.е. там типа "отменял", а потом налом расплачивался.

Останнє редагування: 14 березня 2019 17:20:16 від Aleksandr_1
   
є час на невеличкий лайфак з Парижу.

з Орлі пречудово сіли у трамвай №7, доїхали до Арагона, там по прямій без пересадки до Клуні. 150 метрів - і готель. Лайфхак в тому, що доїхали з Орлі без довгих вигадок за 6 євро на двох.

Так закрутився, що не було можливості розбивати бронювання на 2-3 дні щоб потім по місцю щось змінювати, так і жили в заброньованному з Києва 4* симпатичному готельчику. В результаті таки заселили в кімнату 14 кв.м. з вікном таки у двір в Латинському кварталі. Але вийшло непогано - в пішій доступності багато що, метро прямо під боком, погорілий Нотр-Дам з Сєною - в 300 метрах.

Париж вразив хіба що Ейфелевою вежею з клепками часів Жюля Верна. Та і сама вежа - саме як опинитися в атсосфері Жюля Верна. Хоча щоб вразила - ну, то таке...

Сподобався Мулен Руж.
Тріумфальна арка - цікаво.
Версаль - "то таке"...
Лувр - "то таке"...
Дорсі - "то таке"...
Жоржа Помпіду - "то таке"...
Багато де не встиг, шкодую що галерея Лафаєт і новий район з шкрябохмарами замінив мені відвідини мілітарного музею у будинку інвалідів.
Сподобався музей Ів-Сен-Лорана
Метро цікаво влаштоване, в центрі - зручно, станцій багато

Парі де пренс - кхм, непогано французи вболівають, та ПСЖ щось бліде на сьогодні...

Цибулевий супчик - сподобався, ніжка качина - смачно, жаб'ячі лаки - непогано, мушлі - клас, ..., - взагалі кухня непогана. Але щоб ох і ах, то таке...

Коротше, Париж, як на мене, - наполіонівський новодєл з паралельно-перпендикулярними і зіркоорієнтованими вулицями. 200-річна тому спроба зробити покращений Рим.

Але в порівняння з Римом - ну ніяк, Рим на порядок потужніше у всіх відношеннях...

Останнє редагування: 13 травня 2019 15:12:58 від капітан Басаргін
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія