Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єх потратився купив собі фотоапарата за $3006

Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

Різницю видно неозброєним оком навіть вдень
Кропи - піскоструй, кольоровий шум, особливо на небі - то біда
То дивлячись який фф і який кроп. Не будьте таким категоричним)
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

Пане). Семисотий гарна камера, але сонька сьома в темряві поб'є його, як старе відро, мені здається.. :shuffle:
Змагатись не можу, не володію тією альфою.

Мова йшла про "ніфіга не вміє". Тобто, від слова "вообще"
Знімав якось небо вночі на 200/2.8 на повністю відкритій: бачить краще, ніж очі. Зірки поповзли, правда ))
А нічні вулиці і геть без проблем

Про  Sony A7R IV нічого не знаю, окрім як подивитися на тести на сайтах
Свій Д700 буду тримати, поки він не помре, мені вистачає.
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

То дивлячись який фф і який кроп. Не будьте таким категоричним)

Ну, за визначенням, ФФ збирає вдвічі більше світла, ніж (звичайний) кроп.
А технолонічно - і кроп і  ФФ - це один клас якості. Все найкраще йде і туди і туди. Ніхто в ФФ не буде сувати гірше, ніж у кроп. І навпаки. Тільки останні розробки
Так що, все, в кінці кінців, визначається площею збору світла з тої самої ділянки огляду
А 2 рази - то величезна різниця.

А як картинку зробити з плавними переходами без шумів - загубиться різкість / деталі
   
мої пригоди про купівлю гарного фотіка ще продовжуються
він не прийшов. дзвоню в магазин в Манхєтан кажу пан гарний дє моя забавка
а він кажє розумієшь в пятницю твої гроші прийшли після шабату і ми їх провели в понеділок. так що в наступний понеділок отримаєшь
   
Пришлося їхати в манхєтон це недалеко якіхося 30 хв але поїхав і розчулився
коли побачів цю чорноту на асвальті обдолбані валяються. сидять дє попало
такого я не помятаю щоб було ось якої шкоди наробили ці виплати по 4 тисячі на місяць


   
просто люди гинуть від наркотиків цє зараз отримують гроші а затра зупинять допомогу і манав я це там жити вони почнуть грабувати

і вбивати

   
   
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

Мова йшла про "ніфіга не вміє". Тобто, від слова "вообще"
Всьо в сравнєнії визначається... Я ось теж "ніфіга не вмію" писка набити, порівнюючи з Чакноррісом. :D  Хоча якось то вмію.)
Так що, все, в кінці кінців, визначається площею збору світла з тої самої ділянки огляду
А 2 рази - то величезна різниця.
Не все. Далеко не все. Це лише один з факторів, важливий, але не вирішальний. Хоча б тому, що великою може бути досить архаїчна або просто дешева матриця, а кропнутою - сучасна і передова.
Думаю, немало кроп-зеркалок наших днів легко поб'ють славетний EOS 1Ds, не ккажучи про 6D.
Як на мене, суттєвою перевагою є можливість використання старої, але якісної і дуже різноманітної оптики "плівкової" доби. Тут без заперечень.

   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

А, то ти через оту синагогу крамницю з пейсатими B&H замовляв?
Шабат у них товар відправляти. А гроші приймати - шабату нема.
Після такого "обслуговуваня" навіть як не був антисемітом, то станеш  :D

У вас же там є J&R, Adorama, навіщо було замовляти в тому цирку з ряженими ?
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

Всьо в сравнєнії визначається... Я ось теж "ніфіга не вмію" писка набити, порівнюючи з Чакноррісом. :D  Хоча якось то вмію.)
Не все. Далеко не все. Це лише один з факторів, важливий, але не вирішальний. Хоча б тому, що великою може бути досить архаїчна або просто дешева матриця, а кропнутою - сучасна і передова.
Я в своєму посту навмисно зауважив, що продуктивність треба порівнювати у камерах однієї епохи
Аби кроп перевершив ФФ, потрібна революція. А її, нажаль, поки що ще не було
Мій Д700 не програє жодному сучасному кропу в темноті. Прогрес вдвічі в сенсорах ще не стався.

Щодо об"єктивів з плівкової епохи - тут я не прибічник. Найважливіший/накращий кадр, за законом підлості, виявиться або не у фокусі, або розмитим, бо нема стабілізації  :gigi:
   
А, то ти через оту синагогу крамницю з пейсатими B&H замовляв?
Шабат у них товар відправляти. А гроші приймати - шабату нема.
Після такого "обслуговуваня" навіть як не був антисемітом, то станеш  :D

У вас же там є J&R, Adorama, навіщо було замовляти в тому цирку з ряженими ?

потрібно шукати гарну ціну і компліктацію
наразі B&H більшо всякого мотлоха пхнуло :lol:
зараз напитую струмом батарєю і скоро в бій
   
Я в своєму посту навмисно зауважив, що продуктивність треба порівнювати у камерах однієї епохи
Аби кроп перевершив ФФ, потрібна революція. А її, нажаль, поки що ще не було
Мій Д700 не програє жодному сучасному кропу в темноті. Прогрес вдвічі в сенсорах ще не стався.

Щодо об"єктивів з плівкової епохи - тут я не прибічник. Найважливіший/накращий кадр, за законом підлості, виявиться або не у фокусі, або розмитим, бо нема стабілізації  :gigi:
Згоден - плакав ! і не раз
   
Фф чи кроп - не настільки важливо насправді.
Вы издеваетесь? Если речь о ночной съемке или съемке в условиях плохой освещенности, то рабочие ИСО на ФФ от сони на порядки больше чем на кропнутых сони и не только.
   
Щодо об"єктивів з плівкової епохи - тут я не прибічник. Найважливіший/накращий кадр, за законом підлості, виявиться або не у фокусі, або розмитим, бо нема стабілізації
Стаб в камере тоже должен быть.
   
Як на мене, суттєвою перевагою є можливість використання старої, але якісної і дуже різноманітної оптики "плівкової" доби. Тут без заперечень.
Какие камеры сони поддерживают старую оптику?
   
old-wood , так какую камеру ты купил? Модель?
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

Стаб в камере тоже должен быть.
Прошу прощения это как? Матрица в двух/трёх плоскостях стабилизируется?
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

Прошу прощения это как? Матрица в двух/трёх плоскостях стабилизируется?
Та давно вже є
Погугліть in camera stabilization
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

Та давно вже є
Погугліть in camera stabilization
Точно. Механическая тоже есть.
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

Щодо об"єктивів з плівкової епохи - тут я не прибічник. Найважливіший/накращий кадр, за законом підлості, виявиться або не у фокусі, або розмитим, бо нема стабілізації
Справа звички. Зате яка розмаїтість малюнку і специфікацій! Та й сам процес! B-)

В іншому - не буд сперечатись. Якщо камера приносить радість власнику і закриває всі його потреби - чого ще бажати? ;)
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

рабочие ИСО на ФФ от сони на порядки больше
Це як?  :D Не на порядки, а максимум на пару стопів. Вище вже згадували, і я з цим погоджуюсь - є сенс порівнювати тільки матриці одного покоління. І то, 90% юзерів хрен побачать ту різницю.
Не робіть собі кумира з фулфрейма.

"Какие камеры сони поддерживают старую оптику?"



І навіть, о чудо! - мануальний об'єктив перетворюється на автофокусний!



   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

Справа звички. Зате яка розмаїтість малюнку і специфікацій! Та й сам процес! B-)

В іншому - не буд сперечатись. Якщо камера приносить радість власнику і закриває всі його потреби - чого ще бажати? ;)

Завжди цікавило, що там в тих "плівкових" об"єктивах цікавого.

На ФотоРу навіть теми є по 10 років довжиною, вишукують "малюнки"
https://club.foto.ru/forum/11/550332
https://club.foto.ru/forum/11/546674
Про Лєйку ходять легенди

Якби сліпий тест зробити, чи багато людей зможуть відрізнити ?
Нє, ну є одкровенний шлак з боке дірчастими овалами чи гайками з різкими краями, чи ніби мерегтить, аж дивитися не можна,  але, в основному, якось більш-менш однорідно.

І по-друге, є ті, хто знімають сюжет - то там боке - не головне. Типу, футбол чи рибалка.
А є типу портретисти з постановочними фотками, то там починають заглядати на малюнок. Типу, фото на обложки журналів.
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

Завжди цікавило, що там в тих "плівкових" об"єктивах цікавого.
Першим чином, вони "мають лице", мають власний почерк. Хоча далеко не всі, поняття "плівкові обїєктиви" - це смішно і наївно, оптичного лайна і тоді було в рази бульше, ніж достойної оптики.
Крім того - це часто буває неймовірно дешево, порівнюючи з сучасними аналогами, при не гіршому, як мінімум, результаті.
ЗІ. До "фотодрочерів" ставлюсь дуже негативно, як і до будь-якого "дрочерства", тому нічого не можу сказати про здатність лєйки знімати шедеври в руках мудака чи про неповторний шарм картинки Гєліоса-44.
   
Це як?   Не на порядки, а максимум на пару стопів. Вище вже згадували, і я з цим погоджуюсь - є сенс порівнювати тільки матриці одного покоління. І то, 90% юзерів хрен побачать ту різницю.
Не робіть собі кумира з фулфрейма.
http://www.dpreview.com/reviews/image-comparison?attr18=daylight&attr13_0=sony_a7sii&attr13_1=sony_a6400&attr13_2=sony_a6600&attr13_3=sony_a7iii&attr15_0=raw&attr15_1=raw&attr15_2=raw&attr15_3=raw&attr16_0=6400&attr16_1=6400&attr16_2=6400&attr16_3=6400&normalization=full&widget=1&x=-0.9536305109608018&y=0.595201367781155
Ну как бы даже школьник разницу увидит.
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

http://www.dpreview.com/reviews/image-comparison?attr18=daylight&attr13_0=sony_a7sii&attr13_1=sony_a6400&attr13_2=sony_a6600&attr13_3=sony_a7iii&attr15_0=raw&attr15_1=raw&attr15_2=raw&attr15_3=raw&attr16_0=6400&attr16_1=6400&attr16_2=6400&attr16_3=6400&normalization=full&widget=1&x=-0.9536305109608018&y=0.595201367781155
Ну как бы даже школьник разницу увидит.
Видно.
Якщо колупатися у 100% кропах  :laugh:

А якщо не в кропах, то синє небо часто дошкуляє шумами. Починаєш розмивати в фотошопі  :D

Останнє редагування: 5 серпня 2020 23:02:32 від Пшениця
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

Видно.
Якщо колупатися у 100% кропах  :laugh:
А іначє нафіга фотографувати? ;o

До речі, шкода,що на тому сервісі нема Д700, цікаво би стравити з якоюсь там сонькою а6600... ;)  д800 зливає їй чомусь просто жахливо уже на 6400, а на 25600 це вже ізбієніє младєнца.
   
фотоапарат цє як кохання
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

фотоапарат цє як кохання
Вибачаюся за свою хранцузьку, але манав я таке кохання знімати відео фотоапаратом 0,7кг з об"єктивом в кіло, який тягне передок конструкції вниз.
Нє, ну чесно, це якийсь мазохізм, Вуде
Візьми собі ГоуПро, надягни на голову і забудь. Потім зняв, відредагував і маєш вєщь. (tu)

Думаю свої малій купити, нехай бігає, ловить рибу і купається з ним, згадка про дитинство буде.


Видно.
Якщо колупатися у 100% кропах  :laugh:

А іначє нафіга фотографувати? ;o
:gigi:

Останнє редагування: 6 серпня 2020 00:09:56 від Пшениця
   
Вибачаюся за свою хранцузьку, але манав я таке кохання знімати відео фотоапаратом 0,7кг з об"єктивом в кіло, який тягне передок конструкції вниз.
Нє, ну чесно, це якийсь мазохізм, Вуде
Візьми собі ГоуПро, надягни на голову і забудь. Потім зняв, відредагував і маєш вєщь. (tu)

Думаю свої малій купити, нехай бігає, ловить рибу і купається з ним, згадка про дитинство буде.


:gigi:

гопро вжє пару років але воно не варте
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

гопро вжє пару років але воно не варте

Ну, тоді вже пройшов всі стадії
Повертайся на телефон. Там і фото і відео і фільтри на зморшки та надлишкову вагу є. Навіть на дієту сідати не треба  :D
   
Вуде, до речі, "риб"яче око" конче необхідно мати

Показати зображення...
Никогда не понимал фотографий сделанных этим "оком".
   
Ну, тоді вже пройшов всі стадії
Повертайся на телефон. Там і фото і відео і фільтри на зморшки та надлишкову вагу є. Навіть на дієту сідати не треба  :D

мені не тяжко
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

Никогда не понимал фотографий сделанных этим "оком".

180 градусов охват. Без танцев с бубном склеивания панорам.
Дисторсии:
Если в сюжете это недостаток, тогда просто не обращай внимания, наслаждайся углом обзора что где видно на снимке.
А где сюжет сам просит меридианных искажений - тогда плюс в копилочку.

Короче, "не парься - радуйся жизни"

ПС. Фотодом?  :gigi:
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
Пшениця

мені не тяжко
Та воно, ніби, і не тяжко, тільки ото 100 разів подумаєш чи брати. І потім таки не береш  :D
А 200 грамова відеокамера в кішені шортів постійно зі мною куди б не їздив.
Телефон не канає: зуму нема і функціонал слабуватий.

Ось що тобі треба:
https://www.bhphotovideo.com/c/product/1362622-REG/sony_fdr_ax700_b_fdr_ax700_4k_camcorder.html



Key Features
4K HDR Video Recording
1"-Type Stacked CMOS Sensor !!!

Супер повільна з"йомка 1:60х-1000х чи шось таке, широкий кут, зум 12Х (для великого сесора це надчудово) ну і решта крутих дійсно корисних прибамбасів
   
ми всі такі різні комуся подобаеться такі дивайси комуся інші
нічого не поробишь  цє сиак і досвід !
   

трошкі почну розповідати про нову цяцьку.
що здивувало так це карта памяті - вона зовсім інакша  груба така
радість в тому що інші карти не підходять з раніх версій фотіків
батареї можливо використовувати старі
дужє легенький фотік
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006
a49

Ещё раз! Что за кич и мусор на политическом форуме????
   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

ось вам довгочеканна фотка  з нового фотика іяк завжди їжа

   
Re: Єх потратився  купив собі фотоапарата за $3006

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія